ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS Travel & Trade
ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Kods: FRIN5   Francijas ceļojuma informācija

Brauciens ar kuģīti pa SēnuSēnas kruīzs

 

Ieteicamie ceļojuma laiki: par labāko klimatu un virzieniem lasiet šeit, par brīvdienu periodiem Francijā vaicājiet mums.


Sēna – Parīzes šūpulis

Sēna ir ne tikai Parīzes šūpulis, bet arī pilsētas dvēsele. Metot slaidus lokus, vijoties cauri pilsētai, Sēna plūst caur Parīzi vairāk kā 12 km garumā; pār upi ir izbūvēti 37 tilti.

Sēna ir apdziedāta vairāk kā 123 dziesmās, kas sacerētas kopš 1860. gada. La Seine, la Seine, la Seine ... "Tik pārliecināta, tik skaista, viņa mani apbur... es nezinu, kāpēc tā, mēs viena otru mīlam tā, Sēna un es"... dzied Vanessa Paradis. Vai tiešām jūs gribat palaist garām brīnišķīgo braucienu ar kuģīti? Bet kuru kuģīti izvēlēties? Te neiztikt bez Mundus ieteikumiem!


Sēnas kruīzi - kuru izvēlēties

Šķiet jau vienkārši, bet piedāvājums ir plašāks, nekā domājāt... Varbūt izvēlēties tradicionālo dienas kruīzu stundas brauciena garumā? Bet varbūt HOP ON HOP OFF kuģīti ar 9 pieturām, ar iespēju izkāpt un pēc tam atgriezties, lai turpinātu ceļojumu? Vilinoši ir vakariņu kruīzi ar balti klātiem galdiem un skatiem uz Parīzi nakts gaismās. Un vēl aperitīva kruīzi muzikālā noskaņā ar glāzi šampanieša!


Dienas kruīzi

Senākā no kuģīšu kompānijām ir Bateaux Mouches, ar lielu tikai viņiem izbūvētu piestātni netālu no Aleksandra tilta. Cenas: 15 € pieaugušajam, 6 € bērnam līdz 12 gadiem, bērnam līdz 4 gadu vecumam bez maksas. Brauciena ilgums 1 stunda 10 min. Atiešanas laiki katru pilnu stundu, sezonā ik pa 30 minūtēm. Rezervējot iepriekš, pie Mundus Travels, biļetes cena pieaugušjam 10 EUR, bērnam 5 EUR.

HOP ON HOP OFF piedāvā kuģīšu kompānija Batobus. Cenas: 17 € pieaugušajam, 8 € bērnam līdz 13 gadiem, bērnam līdz 4 gadu vecumam bez maksas. Mundus komentārs: kuģīša braucienam ir jābūt relaksējošam. Atpūtiniet kājas un baudiet! Nenogurdiniet sevi ar iekāpšanu un izkāpšanu.

Bateaux Parisiens – Parīziešu laivas atiet no divām pieturām izdevīgās atrašanās vietās – no Eifeļa torņa pakājes un Parīzes Dievmātes katedrāles. Atiešanas laiks ik pilnā stundā, no plkst. 10:00 līdz 22:30, sezonā ik pa 30 minūtēm. Cenas: 17 € pieaugušajam, 7,5 € bērnam līdz 12 gadiem, bērnam līdz 4 gadu vecumam bez maksas. Audiogids 14 dažādās valodās.


Vakariņu kruīzi

Lieliska iespēja pavadīt vakaru Parīzē, apvienojot skaisto, romantisko un praktisko, ir brauciens ar kuģīti pa Sēnu ar vakariņām. Tā ir vienlaicīgi gan izrāde, vērojot slavenās celtnes Sēnas krastos, kas vakarpusē ir skaisti izgaismotas, gan parīziešiem raksturīga vakara pavadīšana, garšīgi paēdot.

Parasti tiek piedāvāta pilna ēdienkarte, ar iespēju izvēlēties zivs vai gaļas ēdienu, vai izvēle pasūtīt veģetāro ēdienu. Protams, vīns vai šampanietis, pēc katra gaumes. Brauciena noslēgumā kuģītis brauc gar gaismās mirgojošo Eifeļa torni. Tas ir neaizmirstams bridis, kad gatavībā jātur fotoaparāti vai mobilie telefoni.

Bateaux Mouches

Plkst. 18:00 brauciena ilgums 1 stunda 30 minūtes

Cenas: 85 EUR pieaugušajam / 37 EUR bērnam

Plkst. 20:30 brauciena ilgums 2 stundas 30 minūtes

Cenas: 105 EUR pieaugušajam / 37 EUR bērnam

Tiek piedāvāta speciāla bērnu ēdienkarte

Parīziešu kuģītis

Skaists brauciens ar muzikālo pavadījumu.

Plkst. 18:15 brauciena ilgums 1 stunda 30 minūtes

Cenas: 89 EUR pieaugušajam / 14 EUR bērnam, vietas pie loga 119 EUR, vietas kuģa priekšgalā 149 EUR

Plkst. 20:30 brauciena ilgums 2 stundas 30 minūtes

Cenas: 109-139 EUR pieaugušajam , atkarībā no sēdvietas, vietas pie loga 169 EUR, vietas kuģa priekšgalā 205 EUR

Tiek piedāvāta speciāla bērnu ēdienkarte

Dzērieni – glāze šampanieša + pus pudele vīna pēc izvēles, minerālūdens

Sēnas kuģītis

Tiek piedāvātas dažādas formulas un labākās cenas!

Ēdienkarte ar trīs ēdieniem, cenas atšķiras pēc tā, kādu dzērienu izvēlēsieties - ūdeni, vīnu vai šampanieti. Brauciena laikā skan fona mūzika.

Formula ar ūdeni no 49 EUR pieaugušajam, 35 EUR bērnam

Formula ar vīnu no 59 EUR pieaugušajam, 35 EUR bērnam

Formula ar šampanieti no 69 EUR pieaugušajam, 35 EUR bērnam

Atiešanas laiki: 19:15 un 21:45

Par 12 EUR varat rezervēt vietu pie loga.


Rezervējiet ar MUNDUS, lai saņemtu labāko cenu piedāvājumu!

Lielākām kompānijām vai darba kolektīviem piedāvājam rezervēt privātu grupas braucienu

Kā iegūt informāciju, kas Jums vajadzīga? Vaicājiet to mums! Sagatavojam Jums piemērotākā brauciena programmu un, ja vajadzīgs, ceļvedi, nodrošinām arī vietējo gidu vai grupas vadītāju latviešu valodā, ceļojums būs ļoti piemērots draugu grupai, ģimenes kopīgam atpūtas pasākumam vai uzņēmuma motivējošajam ceļojumam.

Par Parīzes un Disnejlendas ceļojumiem iesakām rakstīt tieši mūsu kolēģei Ievai Parīzē:
ieva@ mundustravels.com (bez atstarpītes e-pasta adresē)

Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Jūs varētu interesēt Francijā:


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011