ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki braucieni!

Leduskritumi Igaunijā, tuvāki un tālāki ceļojumi >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Kods: FREX3-2  Disnejlendas tūrisma informācija Parīzē

Disnejlenda Parīzē Katra bērna sapnis!

 

Par labāko Parīzes ceļojuma laika izvēli un sagaidāmo klimatu lūdzu vaicājiet mums.


Parīzes Disnejlenda - sapnis

Pārsteidzoši, ka mūsu jaunākie ģimenes locekļi ne tikai pazīst Disneja varoņus, bet zina arī to, kur iemīļotos tēlus atrast. Disnejlenda ir katra Eiropas bērna sapnis. Kad mana draudzene teica savai meitai, ka brauks uz Parīzi, mazā jautāja – uz Disnejlendu?

Tikai pusstundas braucienā no Parīzes, vienkārši sasniedzama, Valta Disneja valstība gaida savos mazos apmeklētājus. Pasaku valstībā nokļūst gan mazie, gan viņu vecāki - krāšņas atrakcijas, sākot no vienkāršajām krūzītēm, kas ir visiecienītākās mazāko vidū, līdz Nemo pasaulei, Karību jūras pirātiem un Indiana Džonsam, kā arī dzīvā mūzika, iespaidīgas parādes, šovi un izrādes, koncerti un dejas.

To visu vienas dienas laikā paspēt nav viegli. Apmeklējumam pieejami 2 parki - Disneyland un Walt Disney Studios.


Disnejlendas faniem piedāvājam ceļojumu paketes ar uzturēšanos pašā parkā.


Disnejlendas jaunumi un šovi nomaina cits citu

2020. gada ziema ir Marvel studijas 80 gadu un Frozen varoņu iedvesmota!

Hotel New-York četrdesmito gadu atmosfēra iepriecina pieaugušos, Zvaigžņu karu tēmas atpazīs visi, un par Frozen varonēm, pingvīnu un ziemeļbriedi jūsmos jaunākie!

Disnejlendas atrakciju septītajā desmitā ar Gardēdi

Joprojām pieejama sešdesmitā Disnejlendas atrakcija – Ratatuille, pilnīgi trakais piedzīvojums, kas balstīts uz Disneja animācijas filmu  Ratatuille, kura 2007. gadā ieguva Oskara balvu. Multfilma ir stāsts ir par žurku Remī, kura grib kļūt par pavāru kādā Parīzes restorānā.

Atrakcija ir izdevusies un parīziešu iemīļota. Tās ieeja noformēta kā vecs teātris, kādus tos varam atrast Parīzes centrā. Pēc tam mēs sasēžamies 6 vietīgās mašīnās - žurkmobiļos, kas izskatās pēc uzpūstas žurkas, un uzliekam 3D brilles. Pirmais pārsteigums – žurkmobilis kustas bez jebkādām sliedēm.

Pēc tam dekorācijas mainās, vide kļūst milzīga un mēs paliekam mazi kā žurkas un kopā ar citiem grauzējiem dodamies ceļojumā pa Parīzes jumtiem, kur pievienojamies žurkai Remī un viņas pavadonim spokam Gusto. Uz milzu ekrāna parādās rakstu zīmes un rotājumi, 3D efekti ir skaisti veidoti un virtuālās realitātes brilles sapludina 3D efektus ar reālajiem elementiem un dekorācijām.


Apmeklējuma iespējas

Atkarībā no Disnejlendai atvēlētā laika varat izvēlēties dienas apmeklējumu vai vairāku dienu apmeklējumu ar nakšņošanu parkā.

1. Varam izvēlēties dienas vai divu dienu biļetes, kā arī vairāku dienu biļetes, ieejai vienā vai abos Disnejlendas parkos. Biļešu cenas skatiet zemāk.

2. Īstiem Disnejlendas faniem iesakām nakšņot parkā „Disney hotels”. Šādā paketē iekļauts: naktsmītne viesnīcā tieši Disnejlendas parkā vai pie parka, ieejas biļetes visu uzturēšanās laiku no ierakstīšanās brīža viesnīcā līdz aizbraukšanai, brokastis.

Pieejamas dažādas kategorijas viesnīcas, sākot no 2* viesnīcām kā Santa Fe un Cheyenne, 3* Newport Bay club un Sequoia Lodge, līdz 4* New York hotel un 5* Disneyland Hotel.

Viesnīcu cenas atkarīgas no sezonas un pieprasījuma. Lai noskaidrotu precīzas cenas, aicinām sazināties ar mums.

3. Dzimšanas dienas svinības kopā ar Disneja varoņiem. Sāksim dienu ar smaidu un Mikija sabiedrību brokastu vai pusdienu laikā.


Disnejlendas ieejas biļešu cenas

Biļetes veids Bērniem līdz 18 gadiem Pieaugušajiem
1 dienas biļete, ieejai Disnejlendas parkā vai Walt Disney studijā (atkarībā no datuma) 45 - 79 EUR 45 - 79 EUR
2 dienu biļete, viena diena Disnejlendas parkā, otra diena Walt Disney Studijā 165 EUR 179 EUR
1 dienas biļete Disneylandas parkam, iekļauts transfērs no Parīzes centra uz Disnejlendu turp / atpakaļ (speciālais piedāvājums ierobežotā laikā katrā sezonā) 91 EUR 99 EUR

Disnejlendas parkos vienmēr ir garas rindas. Kas darāms, lai samazinātu gaidīšanā pavadīto laiku? Iespējams izmantot gan maksas, gan bezmaksas Standard Fast PASS, Super & Ultimate FASTPASS. Kā ar FASTPASS mašīnām un tā iegādi rīkoties - jautājiet mums!

Labāk doties ceļojumā, nedēļas nogalē uz Parīzi vai vietu jebkur citur Francijā tad, kad uzzinātas daudzas lietas - kā rīkoties, ko darīt, ko jāredz, cik jāmaksā.

Kā iegūt informāciju, kas Jums vajadzīga - prasiet to mums! Sagatavojam ikviena brauciena programmu un ceļvedi - vietas, ieteikumi, izturēšanās, sarunvaloda, izmaksas - pēc pieprasījuma.

Par Parīzes ceļojumiem iesakām rakstīt tieši mūsu kolēģei Ievai Parīzē: ieva@ mundustravels.com (bez atstarpītes e-pasta adresē).
''Brauciens mani interesē. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet, rakstiet mums, izmantojiet sociālo tīklu saziņas iespējas vai ienāciet!
Mēs kopīgi saskaņojam programmas laikus un sastāvdaļas, sagatavojam un nosūtām Jums izdrukājamu programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam tikšanās vietu un laiku Parīzē. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011