ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

 Disnejlendas tūrisma informācija Parīzē

Disnejlenda Parīzē Katra bērna sapnis!

 

Par labāko Parīzes ceļojuma laika izvēli un sagaidāmo klimatu lūdzu vaicājiet mums.

 


Parīzes Disnejlenda - sapnis

Pārsteidzoši, ka mūsu jaunākie ģimenes locekļi ne tikai pazīst Disneja varoņus, bet zina arī to, kur iemīļotos tēlus atrast. Disnejlenda ir katra Eiropas bērna sapnis.

Tikai stundas brauciena attālumā no Parīzes, vienkārši sasniedzama, Valta Disneja valstība gaida savos mazos apmeklētājus. Pasaku valstībā nokļūst gan mazie, gan viņu vecāki - krāšņas atrakcijas, sākot no vienkāršajām krūzītēm, kas ir visiecienītākās mazāko vidū, līdz Nemo pasaulei, Karību jūras pirātiem un Indiana Džonsam... Iespaidīgas parādes, dzīvā mūzika, šovi un izrādes, koncerti un dejas. Hotel New-York četrdesmito gadu atmosfēra iepriecina pieaugušos, Zvaigžņu karu tēmas atpazīs visi, un par Frozen varonēm, pingvīnu un ziemeļbriedi jūsmos jaunākie!

Apmeklējumam pieejami 2 parki - Disneyland un Walt Disney Studios.


Parīze - Disnejlenda EXPRESS autobuss

Cenas no* skatīt kalendāru Bērniem līdz 12 gadiem Pieaugušajiem
Transfērs + biļete ieejai Disnejlendas parkā vai Walt Disney studijā 129 EUR 139 EUR
Transfērs + biļete Disnejlendas parks un Walt Disney Studija 149 EUR 159 EUR

Cenā iekļauts:

- Brauciens turp - atpakaļ no Parīzes

- Ieejas biļetes Disnejlendas parkā

- Vairākas izbraukšanas vietas no pilsētas centrā

- Grupas pavadonis, kurš runā vairākās valodās

- Bērniem līdz 3 gadu vecumam dalība bez maksas

*Cenu kalendāru skatīt šeit

EXPRESS autobusa kustības saraksta

TURP ATPAKĻ
Ziemeļu stacija 08:15 Disnejlenda 21:00
Eifeļa tornis 08:30 Chatelet 21:45
Opera 08:35 Opera 22:00
Chatelet 08:55 Eifeļa tornis 21:45
Disnejlenda 09:30 - 09:45 Ziemeļu stacija 22:15

LAI PASŪTĪTU BIĻETES, RAKSTIET Ievai Parīzē: ieva@ mundustravels.com (bez atstarpītes e-pasta adresē).

Apmeklējuma iespējas

Atkarībā no Disnejlendai atvēlētā laika varat izvēlēties dienas apmeklējumu vai vairāku dienu apmeklējumu ar nakšņošanu parkā.

1. Varam izvēlēties dienas vai divu dienu biļetes, kā arī vairāku dienu biļetes, ieejai vienā vai abos Disnejlendas parkos. Biļešu cenas skatiet zemāk.

FAST PASS - atrakciju apmeklējums bez maksas iegādājams, noskanējot biļeti mobilajā aplikācijā.

2. Īstiem Disnejlendas faniem iesakām nakšņot parkā „Disney hotels”. Šādā paketē iekļauts: naktsmītne viesnīcā tieši Disnejlendas parkā vai pie parka, ieejas biļetes visu uzturēšanās laiku no ierakstīšanās brīža viesnīcā līdz aizbraukšanai un ēdināšana, atbilstoši jūsu vēlmēm. Vēl vairāk maģijas laikā, pirms parks tiek atvērts publikai.

Pieejamas dažādas kategorijas viesnīcas, sākot no 2* viesnīcām kā Santa Fe , 3* zvaigznēm kā Cheyenne, Newport Bay club un Sequoia Lodge, līdz 4* New York hotel un Disneyland Hotel.

Viesnīcu cenas atkarīgas no sezonas un pieprasījuma. Lai noskaidrotu precīzas cenas, aicinām sazināties ar mums.

3. Dzimšanas dienas svinības kopā ar Disneja varoņiem. Sāksim dienu ar smaidu un Mikija sabiedrību brokastu vai pusdienu laikā.


Disnejlendas ieejas biļešu cenas

Biļetes veids. Cenas atkarīgas no apmeklējuma dienas * Bērniem līdz 12 gadiem Pieaugušajiem
1 dienas biļete, Disnejlendas parks vai Walt Disney studija 67 - 91 EUR 72 - 99 EUR
1 dienas biļete, Disnejlendas parks un Walt Disney Studija 92 - 122 EUR 97 - 130 EUR
2 dienu biļete, viena diena Disnejlendas parkā, otra diena Walt Disney Studijā 81 - 95 EUR 87 - 103 EUR
3 dienu biļete, abos Disneylendas parkos 74 - 88 EUR 80 - 95 EUR

Disnejlendas jaunumi un šovi 30 gadu garumā

Vai esi gatavs piedalīties neredzētās dzimšanas dienas svinībās? Šogad Disnejlenda svin savu 30 gadu jubileju!!! Kopā ar Mikiju un viņa draugiem nāc svinēt vismaģiskāko no dzimšanas dienām!

Elpu aizraujoša atmosfēra, jauni tērpi un izrādes.

Mikijs, Minnija, Donalds, Deisija un viņu draugi nevar vien sagaidīt, kad varēs svinēt šo jubileju kopā ar Tevi un izrādīt savas jaunās štātes. Ienākot parkā, Tu uzreiz sajutīsi šo īpašo svētku noskaņu. Desmit tematiskajos parkos būs apskatāmi milzu personāži - Disneja varoņi, princeses un citi tēli. Par godu jubilejai ir tapusi pavisam jauna izrāde un Tu būsi pirmais, kas to redzēs! Kad sāks satumst, nepalaid garām Disney D-gaismu šovu. Šo maģijas un tehnoloģiju brīnumu tiešām ir jāredz!

Vai var būt vēl labāks veids, kā pabeigt 30 gadu jubilejas svinību dienu?

Disnejlendas atrakciju septītajā desmitā ar Gardēdi

Joprojām pieejama sešdesmitā Disnejlendas atrakcija – Ratatuille, pilnīgi trakais piedzīvojums, kas balstīts uz Disneja animācijas filmu  Ratatuille, kura 2007. gadā ieguva Oskara balvu. Multfilma ir stāsts ir par žurku Remī, kura grib kļūt par pavāru kādā Parīzes restorānā.

Atrakcija ir izdevusies un parīziešu iemīļota. Tās ieeja noformēta kā vecs teātris, kādus tos varam atrast Parīzes centrā. Pēc tam mēs sasēžamies 6 vietīgās mašīnās - žurkmobiļos, kas izskatās pēc uzpūstas žurkas, un uzliekam 3D brilles. Pirmais pārsteigums – žurkmobilis kustas bez jebkādām sliedēm.

Pēc tam dekorācijas mainās, vide kļūst milzīga un mēs paliekam mazi kā žurkas un kopā ar citiem grauzējiem dodamies ceļojumā pa Parīzes jumtiem, kur pievienojamies žurkai Remī un viņas pavadonim spokam Gusto. Uz milzu ekrāna parādās rakstu zīmes un rotājumi, 3D efekti ir skaisti veidoti un virtuālās realitātes brilles sapludina 3D efektus ar reālajiem elementiem un dekorācijām.


Disnejlendas parkos vienmēr ir garas rindas. Kas darāms, lai samazinātu gaidīšanā pavadīto laiku? Mūsu ieteikumi: izvēlieties apmeklēt parku darba dienās un ārpus Francijas skolēnu brīvdienām, izmantojiet bezmaksas Fastpass iespēju. Kā rīkoties, jautājiet mums! Šogad maksas Fastpass vairs nav pieejami. Taču ir īpaši izdevīgi noteikumi tiem, kas apmetušies kādā no Disney viesnīcām pašā parkā.

Labāk doties ceļojumā, nedēļas nogalē uz Parīzi vai vietu jebkur citur Francijā tad, kad uzzinātas daudzas lietas - kā rīkoties, ko darīt, ko jāredz, cik jāmaksā.

Kā iegūt informāciju, kas Jums vajadzīga - prasiet to mums! Sagatavojam ikviena brauciena programmu un ceļvedi - vietas, ieteikumi, izturēšanās, sarunvaloda, izmaksas - pēc pieprasījuma.

Par Parīzes ceļojumiem iesakām rakstīt tieši mūsu kolēģei Ievai Parīzē: ieva@ mundustravels.com (bez atstarpītes e-pasta adresē).
''Brauciens mani interesē. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet, rakstiet mums, izmantojiet sociālo tīklu saziņas iespējas vai ienāciet!
Mēs kopīgi saskaņojam programmas laikus un sastāvdaļas, sagatavojam un nosūtām Jums izdrukājamu programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam tikšanās vietu un laiku Parīzē. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011