ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Angļu valodas mācības visu gadu. Programmas jauniešiem (11-17 gadi) un pieaugušajiem (17+)

Angļu valodas mācības MaltāValodu skola Gateway School of English

Angļu valodas skola darbojas skaistā Vidusjūras pilsētā SenDžuliānā (St.Julian’s) vairāk kā 20 gadus.
 • Mundus pārstāvētā skola profesionāli māca klasisku angļu valodu (King's English) dažādos līmeņos nelielās grupās.
 • Bērnu un jauniešu (līdz 17 g.v.) programmās ir iekļautas mācības, dzīvošana ar pilnu pansiju (FB), brīvā laika aktivitātes un transferi, izmaksas - šeit!
 • Pieaugušo (no 17 g.v.) programmās ir iekļautas mācības un dzīvošana ar brokastīm vai puspansiju (HB), izmaksas - šeit!
 • Pieaugušie izvēlas Vispārējo, Profesionālo un Biznesa angļu valodu, sagatavošanos TOEFL, IELTS un Cambridge English eksāmeniem.
 • Visiem pieejamas salas ekskursijas, kūrorta aktivitātes, smilšu pludmales un tiešie Rīgas lidojumi.

Uzsākt angļu valodas mācības iespējams jebkurā laikā. Mācību minimālais ilgums ir 1 nedēļa.
Apmācība ir pieejama arī ONLINE, izmaksas un piedāvājumu lasiet šeit!

 

Kāpēc angļu valodu mācīties Maltā?

Vislabāk valodu ir apgūt vidē, kur to lieto. Tradicionāli angļu valodas apguvei tiek izvēlēta Lielbritānija, taču tikpat kvalitatīvu angļu valodas apguves līmeni piedāvā valodu skolas Maltā, turklāt par daudz zemāku cenu un lieliskā kūrorta vietā.

Malta jeb Melita ir bijusi Lielbritānijas daļa. Tā jorojām ir angliski runājoša valsts ar izkoptu britu klasiskās valodas (King's English) tradīciju.

Valstī ir divas oficiālās valodas, maltiešu un angļu. Lai tas mūs neuztrauc, jo ikdienā, ģimenē, biznesā un TV Maltā runā angliski.

Maltā apvienojam lietderīgo ar praktisko, apgūstam angļu valodu profesionālu skolotāju vadībā un izbaudām, ko sniedz no pavasara līdz rudenim lieliskais klimats un Vidusjūra, kādas ir pludmales izslavētajā SentDžuliāna kūrortā. Savukārt ziemas sezonā klimats ir joprojām pieņemams un cenas ir zemākas.

Aktivitātes, kuras varēsiet izvēlēties, ir ļoti daudzveidīgas - lasiet par tām zemāk.


Mācību vieta

Skola "International Gateway School of English" darbojas kopš 2002. gada un ir Maltas Izglītības ministrijas oficiāli akreditēta izglītības iestāde. Mundus Travels pārstāv skolu Latvijā kopš 2009. gada.

Tā atrodas Maltas kūrortu zonā St.Julian's, klusā vietā, 10 minūšu gājienā līdz pludmalēm. Skola ir vidēji liela, līdz ar to piedāvā individuālu pieeju katram audzēknim. Nodarbības notiek nelielās grupās ar 8 - 15 audzēkņiem grupā, ir atsevišķas grupas pieaugušajiem un atsevišķas grupas bērniem un jauniešiem vecumā no 11 līdz 17 g.

Nodarbību telpas skolā ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām (piemēram, mācību procesā tiek izmantotas arī interaktīvās tāfeles), audzēkņiem tiek piedāvāta bibliotēka ar plašu mācību materiālu klāstu. Atpūtai noderēs plašie skolas dārzi.

Mācību programmas atšķiras, pašas populārākās ir Vispārējās angļu valodas mācības, General English Course - 20 nodarbības nedēļā, 1 nodarbības ilgums 45 minūtes. Ierodoties skolā, visi audzēkņi tiek testēti un sadalīti pa grupām.

Skolā mācās jaunieši un pieaugušie no visas pasaules (iepriekšējos gados no Spānijas, Polijas, Čehijas, Ungārijas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas, Vācijas, Ķīnas, Argentīnas un Brazīlijas, un, protams, no Latvijas).

Tuvumā atrodas St.Džuliāna kūrorta pludmales

Nokļūšana Maltā

Uz salu var aizlidot ar AirBaltic un Ryanair. No lidostas uz skolu nokļūst ar pasūtītu skolas transferu, ar sagaidītāju tieši lidostā, vai ar taksometru. Junioru paketēs ir iekļauti kā sagaidīšana, tā transfers. Jāņem vērā, ka jaunietis var lidot ar AirBaltic viens no 12 gadu vecuma, papildu pakalpojums ''Bērns bez Pavadoņa'' ir pieejams, bet nav obligāts. Ar Ryanair jaunietis var lidot viens no 16 gadu vecuma, pavadoņa pakalpojums netiek piedāvāts, ir vajadzīgs līdzbraucējs, kurš ir vecāks par 16 gadiem.

Sadzīves apstākļi: naktsmītnes, ēdināšana

Nakšņošanai ir vairākas izvēles, pieaugušajiem - skolas Rezidence vai viesģimenes, bērniem un jauniešiem - skolas Junior Residence vai viesģimenes. Tām atšķiras cenu piedāvājums. Pieaugušie var arī izvēlēties dzīvot Maltas viesnīcās, skolā izvēloties tikai mācības (kopumā tā ir dārgāka iespēja, ja interesē, lūdzu, jautājiet!).

Skolas rezidences telpās ir divvietīgas, trīsvietīgas vai četrvietīgas istabas. Istabas ir labiekārtotas, istabās ir gaisa kondicionētāji, labierīcības atrodas stāvā. Šī rezidence atrodas tiešā skolas tuvumā blakus ēkā.

Viesģimenes tiek izvēlētas skolas tuvumā, 5 līdz 20 minūšu gājienā.


Ēdināšanas iespējas:

pieaugušajiem - skolas rezidencē B&B brokastis un brīvi pieejams virtuvīte gatavošanai, viesģimenē - HB puspansija (brokastis un vakariņas)
jauniešiem pilna pansija - FB brokastis, pusdienas (līdzņemšanai) un vakariņas.


Mācības un atpūta

Orientējošā dienas kārtība
 • Plkst. 08.00     celšanās
 • Plkst. 08.30     brokastis
 • Plkst. 09.00      angļu valodas nodarbības
 • Plkst. 12.30      pusdienas
 • Plkst. 13.00      aktivitātes, ekskursijas, saskaņā ar dienas plānu
 • Plkst. 18.30      vakariņas
 • Plkst. 19.00     atpūtas laiks vai vakara aktivitātes
 • Plkst. 23.00      naktsmiers

Mācību nedēļā ietilpst piecas nodarbību dienas (20 stundas) un divas dienas (sestdiena un svētdiena) Maltas iepazīšanai un izklaidēm.


Ekskursijas un aktivitātes

Brīvajā laikā pēc mācībām, kā arī sestdienās un svētdienās skola piedāvā plašu ekskursiju programmu un aktivitātes. Pieaugušajiem ekskursijas (Valetas apskates ekskursija, Gozo & Comino, sezonā pludmales barbekjū, atrakciju parki u.t.t.) ir par papildus samaksu vai veicamas pašu spēkiem. Bērniem un jauniešiem ekskursiju pakete jau ir iekļauta cenā.

Dalības maksa angļu valodas skolā Maltā

NB! Šeit norādītas 2023. gada cenas.

Dalības maksa PIEAUGUŠAJIEM (17+), Vispārējās angļu valodas programma General English
Mācību laiks Ziemas sezona* Vasaras sezona**
Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) skolas rezidencē B&B, divvietu istabas, dalītas labierīcības 155 + 191 € 205 + 251 €
Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) viesģimenē HB, divvietu istabas, dalītas labierīcības 155 + 209 € 205 + 254 €

*Ziemas sezona: 02.09. - 29.06.
**Vasaras sezona: 30.06. - 01.09.

Cenā pieaugušajiem ietilpst dzīvošana skolas pieaugušo rezidencē B&B (ar brokastīm un pieejamu virtuvīti patstāvīgai gatavošanai) vai
viesģimenē HB (ar brokastīm un vakariņām), maksa par vienu personu divvietīgā numurā.

Ir pieejamas arī vienvietīgas vai vairākvietīgas (3-4 vietu) istabas, kā arī privātas (ne dalītas) labierīcības, to cenas lūdzu jautājiet!

Dalības maksa BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM (11 - 17 g.), Vispārējās angļu valodas Junioru programma
ar FB ēdināšanu un aktivitāšu paketi
Mācību laiks Ziemas sezona* Vasaras sezona**
Viena nedēļa (6 vai 7 naktis)
Junioru rezidencē FB
- 995 €
Viena nedēļa (6 vai 7 naktis)
viesģimenē FB
575 € 740 €

*Ziemas sezona: 25.09. - 01.06.
**Vasaras sezona: 02.06. - 24.09.

Cenā jauniešiem ietilpst dzīvošana skolas Junioru rezidencē vai viesģimenēs, maksa par vienu personu vairākvietu istabā, transfers no lidostas un uz lidostu, pilna pansija (FB), ekskursiju pakete.

Par pārējām cenā ietilpstošām programmas sastāvdaļām lasiet zemāk.

Papildu iespējas!

 • Skolā pieejamas dažādas mācību programmas: Business, Professional, Intensive English, One-to-one English, programma angļu valodas skolotājiem, sagatavošanās Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL iBT eksāmeniem. Lūdzu vaicājiet!
 • Atlaides audzēkņiem, kas mācās 8 nedēļas un ilgāk!
 • Īpašie piedāvājumi jauniešu grupām (sākot no 7 jauniešiem) un personām vecumā no 50 gadiem!
 • Ir iespējams izvēlēties tikai nodarbības, Courses Only. Šajā gadījumā tuvējo viesnīcu / naktsmītņu izvēle pēc jūsu ieskata.
 • Ir pieejami izdevīgi piedāvājumi ģimenei ar bērniem. Tad angļu valodas mācības notiek pieaugušajiem pieaugušo grupās un bērniem (junioriem) bērnu grupās. Lūdzu vaicājiet!
Kas ir iekļauts maksā?
Iekļauts:
 • Angļu valodas mācības (General English Course) - 20 nodarbības nedēļā, 1 nodarbības ilgums 45 minūtes
 • Jauniešiem - mācību materiāli, iesakām ņemt līdzi angļu - latviešu vārdnīcu!
 • Reģistrācijas maksa Maltas valodu skolā un visi valsts nodokļi
 • Maltas Izglītības Ministrijas apstiprināts Sertifikāts pēc mācību beigšanas
 • Pieaugušajiem - naktsmītne skolas rezidencē vai viesģimenē divvietīgā numurā, jauniešiem - naktsmītne ekonomiskā viesnīcā vai viesģimenē 2-4 vietu istabā
 • Pieaugušajiem ēdināšana - skolas rezidencē brokastis B&B un pieeja virtuvītei, viesģimenē HB brokastis un vakariņas, jauniešiem ēdināšana - pilna pansija FB (brokastis, pusdienas līdzņemšanai, vakariņas)
 • Jauniešiem - sagaidīšana lidostā, transfērs no lidostas uz skolu un atpakaļ
 • Jauniešiem - transfērs starp skolu un viesnīcu vai starp skolu un viesģimenes māju (ja tā atrodas vairāk kā 20 min. gājienā)
 • Jauniešiem - pilna laika uzraudzība
 • Jauniešiem - ekskursiju pakete
 • Jauniešu ekskursiju paketes piemēru lasiet šeit!
Nav iekļauts:
 • Lidojums Rīga - Malta - Rīga (no 160 € personai, cebas svārstīgas, ir tiešie reisi no Rīgas, ja vajadzīgs, palīdzam rezervēt)
 • Pieaugušajiem - ekskursijas un aktivitātes pēc izvēles vai patstāvīgi
 • Pieaugušajiem - mācību materiāli (5 EUR nedēļā par kopijām vai 25 EUR par grāmatu)
 • Ceļojuma apdrošināšana (cena atkarīga no polises izvēles, varam sagatavot)
 • Pieteikuma dokumentu noformēšana 35 € +PVN personai
 • Pieaugušajiem - sagaidīšana lidostā, transfērs no lidostas uz skolu un atpakaļ (50 € vienai personai), vai nokļūšana patstāvīgi
 • Piemaksa par atsevišķu vienvietīgu numuru - vaicājiet!
 • Personīgie izdevumi

Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
''Mācības Maltā mani interesē. Kā slēdzam līgumu, kā rīkoties tālāk?''

Lai pieteiktos,

 • jāizvēlas programma un ceļojuma laiks, jāiepazīstas ar skolas papildu informāciju (izskaidrojam, nosūtām uz e-pastu vai laipni gaidām Jūs birojā),
 • jānoslēdz līgums,
 • jāveic avansa iemaksa 150 EUR, lai rezervētu vietu (ja līdz paredzēto mācību sākumam palikušas mazāk kā 45 dienas, jāveic pilna apmaksa).
Svarīgi!

Ceļotāja pasei vai ID ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma. Bērniem no 13 gadiem, ceļojot ar vai bez vecākiem, līdzi jāņem ceļošanai derīga pase vai ID. Pilnvara nav nepieciešama.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011