ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Angļu valodas mācības visu gadu. Programmas jauniešiem (11 - 17 gadi) un pieaugušajiem (17+)

Angļu valodas mācības MaltāValodu skola Gateway School of English

Angļu valodas skola darbojas skaistā Vidusjūras pilsētā SenDžuliānā (St.Julian’s) vairāk kā 20 gadus.
 • Mundus pārstāvētā skola profesionāli māca klasisku angļu valodu (King's English) dažādos līmeņos nelielās grupās.
 • Bērnu un jauniešu (līdz 17 g.v.) Junioru programmā ir iekļauts viss vajadzīgais, sākot no sagaidīšanas ar lidostas transferu, dzīvošana sertificētās viesģimenēs ar pilnu pansiju (FB), mācības rītos, brīvā laika aktivitātes pēcpusdienās, ekskursijas brīvdienās, programmu noslēdzot ar lidostas transferu. Junioru programmas izmaksas - šeit!
 • Pieaugušo (no 17 g.v.) programmā ir iekļautas mācības un dzīvošana ar brokastīm skolas rezidencē vai puspansiju (HB) viesģimenēs, Pieaugušo programas izmaksas - šeit! Pieaugušie savas izklaides un ekskursijas no piedāvājuma izvēlas paši, paši izlemj, kā pavadīt brīvo laiku uz salas.
 • Pieaugušiem ir pieejamas Vispārējās (General English), Profesionālās un Biznesa angļu valodas mācības, sagatavošanos TOEFL, IELTS un Cambridge English eksāmeniem.
 • Salas ekskursijas, kūrorta aktivitātes, smilšu pludmales un tiešie Rīgas lidojumi iepreicina visus.
 • Četras reizes gadā, krāsainākajos laikos, ir pieejamas 50+ programmas, sapulcinot brieduma vecuma kursantus ar līdzīgām interesēm.

Uzsākt angļu valodas mācības iespējams jebkurā laikā. Mācību minimālais ilgums ir 1 nedēļa, 20 mācību stundas rītos un 7 nektis uz salas.
Apmācība ir pieejama arī ONLINE, izmaksas un piedāvājumu lasiet šeit!

 

Kāpēc angļu valodu mācīties Maltā?

Vislabāk valodu ir apgūt vidē, kur to lieto. Tradicionāli angļu valodas apguvei tiek izvēlēta Lielbritānija, taču tikpat kvalitatīvu angļu valodas apguves līmeni piedāvā valodu skolas Maltā, turklāt par daudz zemāku cenu un lieliskā kūrorta vietā.

Malta jeb Melita ir bijusi Lielbritānijas daļa. Tā jorojām ir angliski runājoša valsts ar izkoptu britu klasiskās valodas (King's English) tradīciju.

Valstī ir divas oficiālās valodas, maltiešu un angļu. Lai tas mūs neuztrauc, jo ikdienā, ģimenē, biznesā un TV Maltā runā angliski.

Maltā apvienojam lietderīgo ar praktisko, apgūstam angļu valodu profesionālu skolotāju vadībā un izbaudām, ko sniedz no pavasara līdz rudenim lieliskais klimats un Vidusjūra, kādas ir pludmales izslavētajā SentDžuliāna kūrortā. Savukārt ziemas sezonā klimats ir joprojām pieņemams un cenas ir zemākas.

Aktivitātes, kuras varēsiet izvēlēties, ir ļoti daudzveidīgas - lasiet par tām zemāk.


Mācību vieta

Skola "International Gateway School of English" darbojas kopš 2002. gada un ir Maltas Izglītības ministrijas oficiāli akreditēta izglītības iestāde. Mundus Travels pārstāv skolu Latvijā kopš 2009. gada.

Tā atrodas Maltas kūrortu zonā St.Julian's, klusā vietā, 10 minūšu gājienā līdz pludmalēm. Skola ir vidēji liela, līdz ar to piedāvā individuālu pieeju katram audzēknim. Nodarbības notiek nelielās grupās ar 8 - 15 audzēkņiem grupā, ir atsevišķas grupas pieaugušajiem un atsevišķas grupas bērniem un jauniešiem no 11 līdz 17 g.

Nodarbību telpas skolā ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām (piemēram, mācību procesā tiek izmantotas arī interaktīvās tāfeles), audzēkņiem tiek piedāvāta bibliotēka ar plašu mācību materiālu klāstu. Atpūtai noderēs plašie skolas dārzi.

Mācību programmas atšķiras, pašas populārākās ir Vispārējās angļu valodas mācības, General English Course - 20 nodarbības nedēļā, 1 nodarbības ilgums 45 minūtes. Ierodoties skolā, visi audzēkņi tiek testēti un sadalīti pa grupām.

Skolā mācās jaunieši un pieaugušie no visas pasaules (iepriekšējos gados no Spānijas, Polijas, Čehijas, Ungārijas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas, Vācijas, Ķīnas, Argentīnas un Brazīlijas, un, protams, no Latvijas).

 • Četros periodos gadā ir īpaši piemēroti piedāvājumi personām vecumā no 50 gadiem (Programme 50+)!
 • Tuvumā atrodas St.Džuliāna kūrorta pludmales

  Nokļūšana Maltā

  Uz salu var aizlidot ar AirBaltic un Ryanair. No lidostas uz skolu nokļūst ar pasūtītu skolas transferu, ar sagaidītāju tieši lidostā, vai ar taksometru. Junioru paketēs ir iekļauti kā sagaidīšana, tā transfers. Jāņem vērā, ka jaunietis var lidot ar AirBaltic viens no 12 gadu vecuma, papildu pakalpojums ''Bērns bez Pavadoņa'' ir pieejams, bet nav obligāts. Ar Ryanair jaunietis var lidot viens no 16 gadu vecuma, pavadoņa pakalpojums netiek piedāvāts, ir vajadzīgs līdzbraucējs, kurš ir vecāks par 16 gadiem.

  Sadzīves apstākļi: naktsmītnes, ēdināšana

  Nakšņošanai ir vairākas izvēles, pieaugušajiem - skolas Rezidence vai viesģimenes, bērniem un jauniešiem - viesģimenes. Tām atšķiras cenu piedāvājums. Pieaugušie var arī izvēlēties dzīvot Maltas viesnīcās, skolā izvēloties tikai mācības (kopumā tā ir dārgāka iespēja, ja interesē, lūdzu, jautājiet!).

  Skolas rezidences telpās ir divvietīgas, trīsvietīgas vai četrvietīgas istabas. Istabas ir labiekārtotas, istabās ir gaisa kondicionētāji, labierīcības atrodas stāvā. Šī rezidence atrodas tiešā skolas tuvumā blakus ēkā.

  Viesģimeņu nami tiek izvēlēti skolas tuvumā, 5 līdz 20 minūšu gājienā.


  Ēdināšanas iespējas:

  pieaugušajiem - skolas rezidencē zviedru galda brokastis no pirmdienas līdz piektdienai un brīvi pieejams virtuvīte gatavošanai, viesģimenē - HB puspansija (brokastis un vakariņas)
  jauniešiem pilna pansija - FB brokastis, pusdienas (līdzņemšanai) un vakariņas.


  Mācības un atpūta

  Orientējošā dienas kārtība
  • Plkst. 08.00     celšanās
  • Plkst. 08.30     brokastis
  • Plkst. 09.00      angļu valodas nodarbības
  • Plkst. 12.30      pusdienas
  • Plkst. 13.00      aktivitātes, ekskursijas, saskaņā ar dienas plānu
  • Plkst. 18.30      vakariņas
  • Plkst. 19.00     atpūtas laiks vai vakara aktivitātes
  • Plkst. 23.00      naktsmiers

  Mācību nedēļā ietilpst piecas nodarbību dienas (20 stundas) no pirmdienas līdz piektdienai un divas dienas (sestdiena un svētdiena) Maltas iepazīšanai un izklaidēm.


  Ekskursijas un aktivitātes

  Brīvajā laikā pēc mācībām, kā arī sestdienās un svētdienās skola piedāvā plašu ekskursiju programmu un aktivitātes. Pieaugušajiem ekskursijas (Valetas apskates ekskursija, Gozo & Comino, sezonā pludmales barbekjū, atrakciju parki u.t.t.) ir par papildus samaksu vai veicamas pašu spēkiem. Bērniem un jauniešiem Junioru ekskursiju pakete jau ir iekļauta cenā.

  Dalības maksa angļu valodas skolā Maltā BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM (11 - 17 gadi)

  Pilna JUNIORU PROGRAMMA: dzīvošana, FB ēdināšana + Vispārējās angļu valodas programma General English + Junior Social Programme (aktivitātes, ekskursijas, izklaides pēcpusdienās un brīvdienās) + sagaidīšana lidostā
  Mācību laiks Ziemas sezona* Vasaras sezona**
  Viena nedēļa (6 līdz 7 naktis)
  viesģimenē Full Board
  575 € 740 €

  *Ziemas sezona: oktobris - maijs.
  **Vasaras sezona: jūnijs - septembris.

  Junioru programmā (Junior Package) cenā jauniešiem ietilpst dzīvošana skolas Junioru rezidencē vai viesģimenēs, maksa par vienu personu vairākvietu istabā, sagaidīšana un transfers no lidostas un uz lidostu, pilna pansija (FB ēdināšana), kā arī Junior Social Programme - aktivitāšu un ekskursiju pakete pēcpusdienām un brīvdienām. Viesģimenes ir rūpīgi izvēlētas, ar pieredzi viesu uzņemšanā - tās pārējā laikā piedāvā B&B pakalpojumus ceļotājiem, izmitināšana ir divu - trīs vietu istabās, kopā ar citiem valodas studentiem.

  Par pārējām cenā ietilpstošām programmas sastāvdaļām lasiet zemāk.

  Papildu iespējas!

  • Skolā pieejamas dažādas mācību programmas: Business, Professional, Intensive English, One-to-one English, programma angļu valodas skolotājiem, sagatavošanās Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL iBT eksāmeniem. Lūdzu vaicājiet!
  • Atlaides audzēkņiem, kas mācās 8 nedēļas un ilgāk!
  • Īpaši piedāvājumi jauniešu grupām (sākot no 7 jauniešiem)!
  • Ir iespējams izvēlēties tikai nodarbības un izklaides programmu, Courses plus Social Only. Šajā gadījumā tuvējo viesnīcu / naktsmītņu izvēle pēc jūsu ieskata.
  • Ir pieejami piedāvājumi ģimenei ar bērniem. Tad angļu valodas mācības notiek pieaugušajiem pieaugušo grupās un bērniem (junioriem) bērnu grupās. Lūdzu vaicājiet!
  Kas ir iekļauts maksā Junioru programmā jauniešiem?
  Iekļauts:
  • Angļu valodas mācības (General English Course) - 20 nodarbības nedēļā no pirmdienas līdz piektdienai, 1 nodarbības ilgums 45 minūtes
  • Mācību materiāli (iesakām paņemt līdzi savu angļu - latviešu vārdnīcu!)
  • Reģistrācijas maksa Maltas valodu skolā un visi valsts nodokļi
  • Maltas Izglītības Ministrijas apstiprināts Sertifikāts pēc mācību beigšanas
  • Naktsmītne pieredzējušā viesģimenē 2-4 vietu istabās
  • Ēdināšana - pilna pansija FB (brokastis, pusdienas līdzņemšanai, vakariņas)
  • Sagaidīšana lidostā, transfers no lidostas uz skolu un atpakaļ
  • Ja viesģimenes māja atrodas vairāk kā 20 min. gājienā, tad transfers starp skolu un viesģimenes māju
  • Pilna laika uzraudzība
  • Jauniešu ekskursiju un aktivitāšu pakete pēcpusdienām un brīvdienām - Junior Social Programme
  • Junior Social Programme piemēru lasiet šeit!
  Nav iekļauts:
  • Lidojums Rīga - Malta - Rīga (no 190 € personai, cenas svārstīgas, tiešie reisi no Rīgas; ja vajadzīgs, palīdzam rezervēt)
  • Ceļojuma apdrošināšana (cena atkarīga no polises izvēles, varam sagatavot)
  • Pieteikuma dokumentu noformēšana 35 € + PVN personai
  • Piemaksa par atsevišķu vienvietīgu numuru - vaicājiet!
  • Personīgie izdevumi
  
  Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
  Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
  no 10:00-18:00
  Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

  Dalības maksa angļu valodas skolā Maltā PIEAUGUŠAJIEM (17+ gadi)

  Dzīvošana un ēdināšana + Vispārējās angļu valodas programma General English
  Mācību laiks Ziemas sezona* Vasaras sezona**
  Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) skolas rezidencē B&B, divvietu istabas, dalītas labierīcības 155 € + 191 € 155 € + 251 €
  Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) skolas rezidencē B&B, vienvietīga istabas, dalītas labierīcības 155 € + 380 € 155 € + 450 €
  Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) viesģimenē HB, divvietu istabas, dalītas labierīcības 155 € + 209 € 155 € + 254 €
  Viena nedēļa (6 vai 7 naktis) viesģimenē HB, vienvietīga istaba, dalītas labierīcības 155 € + 300 € 155 € + 415 €

  *Ziemas sezona: 31.augusts - 30. jūnijs.
  **Vasaras sezona: 1. jūlijs - 30.augusts.

  Cenā pieaugušajiem ietilpst dzīvošana skolas pieaugušo rezidencē B&B (ar zviedru galda brokastīm no pirmdienas līdz piektdienai un pieejamu virtuvīti patstāvīgai gatavošanai) vai
  viesģimenē HB (ar brokastīm un vakariņām), maksa par vienu personu divvietīgā numurā.

  Ir pieejamas arī vairākvietīgas (3-4 vietu) istabas, kā arī privātas (ne dalītas) labierīcības! Cenas lūdzu jautājiet

  Ir pieejamas arī intensīvas General English Course nodarbības - 30 nodarbības nedēļā par 190 EUR (155 EUR vietā)!

  Kas ir iekļauts maksā pieaugušajiem?
  Iekļauts:
  • Angļu valodas mācības (General English Course) - 20 nodarbības nedēļā no pirmdienas līdz piektdienai, 1 nodarbības ilgums 45 minūtes
  • Reģistrācijas maksa Maltas valodu skolā un visi valsts nodokļi
  • Maltas Izglītības Ministrijas apstiprināts Sertifikāts pēc mācību beigšanas
  • Naktsmītne skolas rezidencē vai viesģimenē divvietīgā numurā
  • Ēdināšana - skolas rezidencē zviedru galda brokastis no pirmdienas līdz piektdienai un pieeja virtuvītei, viesģimenē HB brokastis un vakariņas
  Nav iekļauts:
  • Lidojums Rīga - Malta - Rīga (no 190 € personai, cenas svārstīgas, tiešie reisi no Rīgas; ja vajadzīgs, palīdzam rezervēt)
  • Ekskursijas un aktivitātes pēc izvēles no skolas piedāvājuma vai patstāvīgi
  • Mācību materiāli (30 EUR par atbilstošo mācību grāmatu, skola iesaka to iekļaut rēķinā)
  • Ceļojuma apdrošināšana (cena atkarīga no polises izvēles, varam to sagatavot, jeb izvēlieties paši)
  • Pieteikuma dokumentu noformēšana 35 € + PVN personai
  • Sagaidīšana lidostā, transfers no lidostas uz skolu un atpakaļ 50 € vienai personai, ja tā ir vajadzīga (no lidostas uz skolas uzņemšanu var nokļūt arī ar taksometru)
  • Piemaksa par vienvietīgu numuru - vaicājiet!
  • Personīgie izdevumi
  
  Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
  Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
  no 10:00-18:00
  Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

  Dalības maksa angļu valodas skolā Maltā PROGRAMMĀ 50+

  Dzīvošana un ēdināšana + Vispārējās angļu valodas programma General English

  Šajā programmā ir iespēja četras reizes gadā, krāsainākajos laikos uz salas, kopīgi paslīpēt angļu valodas zināšanas un izbaudīt Vidusjūras kultūras norises un dabas krāsas kopā ar brieduma vecuma un plašāka interešu loka biedriem un biedrēm. laiki ir Karnevāls, Lieldienas, Notte Bianca & Birgu rudens festivāla periods un Ziemassvētku - Jaungada laiks.

  Laika periods Dzīvošana rezidencē (2 vietu istaba) Dzīvošana viesģimenē (2 vietu istaba)
  Karnevāla laiks, 09. - 23. februāris (6 vai 7 naktis), mācības un dzīvošana 190 € + 191 € 190 € + 209 €
  Lieldienu laiks, 22. marts - 05. aprīlis (6 vai 7 naktis), mācības un dzīvošana 190 € + 191 € 190 € + 209 €
  Rudens svētku laiks, 27. septembris - 11. oktobris (6 vai 7 naktis), mācības un dzīvošana 190 € + 191 € 190 € + 209 €
  Ziemassvētku un Jaunā gada laiks, 20. decembris - 03. janvāris (6 vai 7 naktis), mācības un dzīvošana 190 € + 191 € 190 € + 209 €

  Cenā 50+ programmā ietilpst dzīvošana skolas pieaugušo rezidencē B&B (ar zviedru galda brokastīm no pirmdienas līdz piektdienai un pieejamu virtuvīti gatavošanai) vai
  viesģimenē HB (ar brokastīm un vakariņām), maksa par vienu personu divvietīgā numurā.

  Ir pieejamas arī vienvietīgas istabas (dzīvojot rezidencē - 380 €, dzīvojot viesģimenē - 300 €).

  Cenā iekļauts (un nav iekļauts) viss tas pats, kas norādīts Pieaugušo programmas aprakstā sadaļā augstāk.

  Īpašo ekskursiju sarakstu un izmaksas lūdzu vaicājiet mums!

  ''Mācības Maltā mani interesē. Kā slēdzam līgumu, kā rīkoties tālāk?''

  Lai pieteiktos,

  • jāizvēlas iespējamais ceļojuma laiks un jāpaziņo mums - mēs pārliecināsimies un paziņosim Jums, vai skolā ir pieejamas brīvas vietas, pirms iegādāties aviobiļetes,
  • jāizvēlas nakšņošanas programma (izskaidrojam, nosūtām uz e-pastu vai laipni gaidām Jūs birojā),
  • jānoslēdz līgums,
  • jāaizpilda anketa un apliecinājums (vecākiem), jāveic Online skolas testu,
  • jāveic avansa iemaksa 150 EUR, lai apstiprinātu rezervēto vietu (ja līdz paredzēto mācību sākumam palikušas mazāk kā 45 dienas, jāveic pilna apmaksa).
  Svarīgi!

  Ceļotāja pasei vai ID ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma. Bērniem, ceļojot ar vai bez vecākiem, līdzi jāņem ceļošanai derīga pase vai ID. Pilnvara nav nepieciešama.

  
  Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
  Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
  no 10:00-18:00
  Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011