Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte

Visi regulārie ceļojumi un ekskursijas

Svētceļojumi

  • Mundus
  • Svētceļojumi, kristīgi ceļojumi, regulāri un draudzes pasūtīti svētceļojumi
Tibērija, Ģenecaretes ezers, Izraēla, foto: Katalin Salles / Unsplash

Svētceļojumi pēc pasūtījuma draudzei, diocēzei, kristīgai grupai

Veicam svētceļojumus pēc pasūtījuma, nodrošinām ceļojumu komponentus (piemēram, autobusi braucienam uz Tezē), nodrošinām Rīgas vai Latvijas padziļinātas ekskursijas draudzes vai diocēzes viesiem kopā ar kompetentiem Latvijas dievnamu un kristietības pazinējiem.

Specializētas un sezonālas ekskursijas

Organizējam specializētas tematiskas ekskursijas, izbraucienus ārvalstu partneriem ar vadību svešvalodās, izzinošas ekskursijas ārvalstu militārpersonām un ekskursijas kolektīva saliedēšanai! Dažu sezonālo ekskursiju idejas - zemāk!

Papildu informācija un pasūtījums

"Celojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā veikt pasūtījumu?"

Zvaniet vai rakstiet mums, vai izmantojiet pasūtījuma formu!

Mēs uzklausām Jūsu norādes par ceļotāju skaitu, izbraukšanas vietu, par vēlamajām izmaiņām un papildinājumiem programmā, nosūtām jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Visās programmās varam iekļaut pārgājiena posmus. Tāpat galvaspilsētu ekskursiju pastaigu vietā skolas grupām varam iekļaut orientēšanās spēli (kvestu).

Pie programmām norādītās cenas ir aprēķinātas 40 ceļotāju grupai. Tās pārrēķinām atkarībā no grupas lieluma. Mūsu rīcībā ir dažāda lieluma autobusi, tomēr ceļot lielākā skaitā vienmēr ir izdevīgāk.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011