Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Igaunijas brauciens 27.-28. augustā

Sāremas sala. SPA viesnīca Meri

Sārema, foto: publicitāte

Festivāla ceļojums vai brauciens ar koncertu vainago gada mēģinājumus un priekšnesumus Latvijā. Piedāvājumā ir autobusa braucieni un avio ceļojumi, festivāli var būt gan priecīgas kopā sanākšanas Grieķijas vai Itālijas krastā, gan starptautisku žūriju skrupulozi izvērtētas programmu skates ar nosacījumiem uz daudzām lapām.

Sarakstā ir iekļauti populāri festivāli kā koriem, tā tautas deju un folkloras grupām, tā citām mākslinieciskām izpausmēm. Izvēles rīks palīdz izraudzīties interesantākos, ar kuriem varam strādāt tālāk, apvienojot uzstāšanos ar tālo zemju iepzīšanu un pelnītu dalībnieku atpūtu.

Katrs kolektīvs ir neatkārtojams, vieni jau ir bijuši tajās, citi - citās zemēs, daži vēlēsies nesteidzīgu atpūtu pie jūras pēc uzstāšanās, citi - aktivitātes, dabas skatus un kultūras vietu iepazīšanu. Tādēļ, ja varat mums pastāstīt vairāk par jūsu prasībām, mēs sagatavosim pašus piemērotākos piedāvājumus.

Visi piedāvātie festivāli ir starptautiski, īsuma labad vārdus "International" un "starptautisks" virsrakstos izmantojam reti.

Festivālu mūsu sarakstos ir krietni vairāk, kā iespējams ietilpināt mājas lapas izvēlēs - jautājiet! Pārskatāmības dēļ arī vēla rudens, ziemas un agra pavasara festivāli nav iekļauti, jautājiet par tiem.

Piedāvājam arī biļešu nodrošinājumu un/vai paplašinātas ekskursiju programmas koriem un grupām, kuri piedalās Austrālijas Latviešu dienās, Amerikas un Kanādas Latviešu dziesmu un deju svētkos vai salidojumā Tobāgo.

Sagatavojam grupas ceļojumus ar koncertu pilsētu svētkos vai uz citām skatuvēm Eiropā, tai skaitā programmu ar nakšņojumu DV viesu namā "Bērzaine".

Zemāk, zem festivālu saraksta, aicinām ieskatīties vairākās atlasītās parauga programmās.

Visi Ohridas (Maķedonija) un Turcijas festivālu piedāvājumi ir apvienoti tabulās lapas lejasdaļā.

Festivālikoriem, deju kolektīviem, folkloras grupām
Piedāvājums tiek pastāvīgi papildināts.

  • Mundus
  • Festivāli koriem, deju kolektīviem, folkloras grupām
Festivāls, Beļģija, foto: Andre Pretor / Unsplash

Kā izvēlēties festivālu vai koncerta ceļojumu?

Atlasiet piemēroto, izmantojot grupu iezīmes ၜ, atgriezieties kopīgajā sarakstā ar pogu "Atjaunot", sagrupējiet pēc laika augšupejošā vai lejupejošā secībā ar pogām ᐯ un ᐱ.

Ohridas festivālu un diasporas latviešu svētku laiki ir atrodami zemāk.

Izvēles rīks

ALBĀNIJA, DURESA
VIII Festivāla dienas Albānijā

28. jūnijs - 2. jūlijs

Pieteikšanās līdz 10. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāla dienas Albānijā paredzētas folkloras un moderno deju grupām, koriem, orķestriem, karsējmeitenēm no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 10 - 12 minūšu programma, iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar pludmales dienām un Balkānu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

AUSTRIJA, ABTENAU
IV festivāls "Deja un Mūzika Alpos"

24. - 27. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. martam vai, kamēr ir vietas.

Festivāls "Dance and Music on the Alps" ciematā pie Zalcburgas paredzētas folkloras un moderno deju grupām, koriem, orķestriem. Dalība bez vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Programma 10 - 12 minūšu ilgumā, divas uzstāšanās. Var izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos. 3* naktsmītnes.

Reģions ir ar Alpu kalnu skatiem un piedzīvojumiem bagāts.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams 7 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu / vilcienu. Ērti apvienot ar Austrijas ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

AUSTRIJA, ZALCBURGA
Zalcburgas Koru svētki un sacensība

15. - 19. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. decembrim.

Early Bird: 30. oktobris. Pieteikumus izvērtē.

Starptautiskais koru festivāls ar konkursu muzikālajā Zalcburgā paredzēts dažādiem koriem - sieviešu, vīru, jauktajiem, senioru, bērnu un jauniešu koriem. Iespējams piedalīties arī bez konkursa. Pavadījums ir atļauts atkarībā no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai autobusu. Ērti apvienot ar Austrijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 7 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VARNA
Prof. Dimitrova Maija koru festivāls

12. - 15. maijs. NB! 2022. gada konkurss joprojām nav izsludināts.

Prestižais koru konkurss (May Choir Competition "Prof. Georgi Dimitrov") paredzēta amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās, ieskaitot kamerkorus. Repertuārā iekļaujama renesanses / baroka, klasicisma, romantisma mūzika, bulgāru komponista darbs. Grand Prix, diplomi, sertifikāti. Uzvarētājs ir tiesīgs piedalīties "European Grand Prix for Choral Singing" konkursā.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki (kamerkoriem mazāk). Sasniedzams ar garāku autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Bulgārijas ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, NESEBARA
Folkloras un deju mūzikas festivāls "Sunny Beach 2022"

24. - 29. augusts (5 naktis)
24. - 31. augusts (7 naktis)

Pieteikšanās, līdz aizpildās paredzētās viesnīcas.

Folkloras festivāls Bulgārijā paredzēts folkloras ansambļiem, mūzikas, deju un koru grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Minimālais dalības ilgums konkursā - 5 dienas. Uzstāšanās 3 reizes, ar vienādu vai atšķirīgu horeogrāfiju. Dzīvā vai ieraksta mūzika. Diplomi, balvas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Varna / Burgasa) vai 10 - 12 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, NESEBARA
XIV Eiropas folkloras čempionāts "Euro Folk 2022"

29. jūnijs - 3. jūlijs

Pieteikšanās līdz 25. janvārim, izvērtējums.

Eiropas folkloras čempionāts Bulgārijā paredzēts koriem, folkloras ansambļiem, folkloras deju grupām, pūtēju orķestriem, priekšroka - ar iepriekšējiem sasniegumiem festivālos. Dažādas kategorijas, arī kategorijas bērniem / jauniešiem. Plānotais uzstāšanās laiks konkursā - dziesmām vai dejām līdz 10 minūtēm, ansambļu priekšnesumiem līdz 15 minūtēm. Uzstāšanās tiek ierakstītas, translētas TV. Grand Prix "Orpheus", medaļas, punkti, diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, arī Burgasa), vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, CAREVO
XIX Melnās jūras festivāls "Euro Folk 2022 - Black Sea"

22. - 26. jūnijs

Pieteikšanās līdz 4. februārim.

Melnās jūras festivāls ar konkursu paredzēts folkloras ansambļiem, folkloras deju grupām un kopām. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix "Orpheus", balvas un vietas kategorijās. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Paredzētas 2 - 3 uzstāšanās, ieskaitot konkursa programmu. Iespējama dzīvā mūzika vai ieraksts. Uzstāšanās tiks translētas TV. Līdz 3 grupām no valsts.

Maksimālais skaits: 52 dalībnieki, ieskaitot pavadītājus. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, Burgasa). Ērti apvienot ar pludmales vai ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VELIKO TARNOVO
VII Pasaules Folkloras kauss

12. - 16. maijs

Pieteikšanās līdz 29. janvārim.

Folkloras konkursa festivāls World Cup of Folklore kalnu pilsētā Велико Търново paredzēts folkloras ansambļiem, folkloras deju grupām, koriem un kopām, autentiskā un mūsdienīgā izpildījumā, noteiktās kategorijās. Ir bērnu / jauniešu kategorijas. Programmas 10 minūšu ilgumā, dalība koncertos, defilē un ceremonijās. Iespējama dzīvā mūzika vai ieraksts. Uzstāšanās tiks translētas TV. Grand Prix, medaļas, punkti, balvas kategorijās. Uzstāšanās tiks ierakstītas, translētas TV.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, Burgasa, Bukareste). Ērti apvienot ar Bulgārijas ekskursiju programmu vai dienām pludmalēs.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, SUNNY BEACH
Folkloras festivāls "Folk Nuance"

12. jūnijs - 5. septembris

Pieteikšanās 3 mēnešus pirms plānotā laika.

Folkloras festivāls Bulgārijā paredzēts folkloras un deju grupām, orķestriem un koriem. Nav vecuma ierobežojuma, bez konkursa. Brīvas programmas ietvaros notiek koncerti Saulainā Krasta kūrortā, apkaimes pilsētās Kitenā un Nesebārā. Iespējams izvēlēties savu dalības ilgumu (dienu skaitu) ar nakšņojumu krasta viesnīcās. Uzstāšanās - līdz 20 minūtēm, pēc izvēles ar dzīvo mūziku vai ierakstu.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Burgasa, retāk - Varna) vai 10 - 11 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju un pludmales programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, GABROVO
11. Gabrovo koru festivāls un konkurss "Antonio Vivaldi"

24. - 25. jūnijs (2 vai 3 nakšņojumi)

Pieteikšanās līdz 15. maijam vai, kamēr ir vietas.

Early Bird pieteikšanās līdz 15. janvārim.

Koru festivāls Bulgārijā paredzēts koriem un ansambļiem dažādās kategorijās, ieskaitot folkloru un bizantisko mūziku. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix, punktu vērtējums, kategoriju balvas. Parāde, konkurss, koncerti. Iespējama dalība bez konkursa. Programma - 3 dziesmas no dažādiem periodiem atbilstoši kategoriju prasībām. Klavieru pavadījums, a capella vai savi instrumenti, bez pastiprinājuma.

Minimālais skaits: 20 dalībnieki (koris). Sasniedzams ar lidojumu (Sofija, Burgasa), vai autobusa braucienā (9-11 dienas). Ērti apvienot ar ekskursiju un pludmales programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
XI Prāgas "Mākslu festivāls"

15. - 18. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. martam, vai, kamēr ir vietas.

Prāgas "Mākslu festivāls" notiek augstajā sezonā, tas paredzēts folkloras grupām, orķestriem, karsējmeitenēm, moderno deju grupām, koriem (brīvdabas koncerti), pūtēju orķestriem un mūzikas grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
IX Vasaras Fokloras festivāls

19. - 22. augusts

Pieteikšanās līdz 21. martam.

Festivāls Prāgā dod iespēju apvienot uzstāšanos ar Čehijas iepazīšanu, tas paredzēts folkloras grupām, orķestriem, mažoretēm (karsējmeitenēm) no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla koncertā ir viena uzstāšanās (10 minūšu programma). Diplomi apbalvošanas ceremonijā.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
Prāgas festivāls "Musica Orbis"

7. - 11. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. maijam.

Koru festivāls - konkurss Prāgā paredzēts amatieru koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma, iedalījums atbilstošās grupās. Kategorijas - vispārējā, sakrālā mūzika un folklora (pēdējā pieļaujami horeogrāfijas elementi, uzsvars uz vokālu). Programmā ir trīs uzstāšanās (15 minūšu konkursa programma, viena a capella dziesma). Ja kora repertuārā ir sakrālā mūzika, iespējama dalība misē Sv. Vita katedrālē. Grand Prix, punkti, vietas kategorijās. Darbnīca ar čehu diriģentiem. Iespējama dalība bez konkursa. Uzstāšanās bez skaņu iekārtām un instrumentiem, ir pieejamas (un atļautas) klavieres.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams 7 dienu autobusa braucienā vai lidojumā. Ērti apvienot ar Čehijas ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, PROVANSA
Starptautiskais koru konkurss Provansā

7. - 11. jūlijs

Pieteikšanās līdz 1. martam, vai, kamēr ir vietas.

Koru konkurss Provansā pie jūras ar starptautisku žūriju paredzēts koriem no visas pasaules, izņemot profesionālos kolektīvus. Var piedalīties arī bērnu un jauniešu kori. Kori sacenšas vienā vai vairākās kategorijās (vīru, sieviešu, jauktie kori, sakrālā mūzika, spiričueli). Programmas ilgums - 15 minūtes. Grand Prix. Dalību konkursā iespējams papildināt ar piedalīšanos Provansas Koru festivāla koncertos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Liona, Marseļa) vai garākā 9 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu dienvidu Francijā (Aviņjona, Ezē, Sentropēza).

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, AVEIRONA
13. Koru festivāls Aveironā

3 - 8 dienas periodā starp 4. - 25. jūliju

Pieteikšanās ar atlasi, bez termiņa.

Koru festivāls gleznainos Francijas dienvidos paredzēts amatieru koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 20 koncertu virkne senās mazpilsētās, kuros kori piedalās atbilstoši izvēlētajam laika posmam.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar Francijas (vai Barselonas) lidojumu, vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, REIMSA
39. Pasaules folkloras festivāls Sacres du Folklore

24. - 26. jūnijs

Pieteikšanās ar atlasi, jautājiet detaļas!

Folkloras festivāls gleznainajā katedrāles pilsētā Francijas ziemeļaustrumos paredzēts izvēlētām, spilgtām pasaules folkloras grupām un Reimsas apkaimes franču kolektīviem. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Koncerti Reimsā un apkaimē, darbnīcas, uzstāšanās apkaimēs.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar Parīzes lidojumu vai 7 - 9 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Francijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, NAFPAKTOS
3. Agrinio Koru festivāls

6. - 10. oktobris

Pieteikšanās līdz 15. maijam, vai kamēr ir vietas.

Koru festivāls notiek bez konkursa, vēsturiskā pludmales pilsētā Grieķijas centrā. Piedalās kori bez ierobežojuma. Paredzētas divas uzstāšanās. Pavadījums - brīvs, pieejamas klavieres.

Maksimālais skaits: 40 personas. Sasniedzams ar lidojumu (Atēnas), pārvietošanās ar grupas autobusu. Pilsētā ir venēciešu cietoksnis, krasta promenādes, tuvumā ir Mezolongi ar slavenu lagūnu. Ērti apvienot ar Grieķijas ekskursiju programmu. Oktobra sākuma laika apstākļi atļauj labu atpūtu pie jūras.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, PARALIA
XI Mūzikas un Tautas dejas festivāls "PARALIA SUMMER FEST"

10. - 14. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. decembrim vai vēlāk, kamēr ir vietas!

Festivāla dienas Grieķijā, Egejas jūras krastā paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām no visas pasaules. Aicināti piedalīties bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 2 uzstāšanās, 10 - 12 minūšu programma, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams garākā 10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Grieķijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, PARALIA
IX festivāla dienas Grieķijā

22. - 26. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. decembrim vai vēlāk, kamēr ir vietas!

Festivāla dienas Grieķijā, Egejas jūras krastā paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām no visas pasaules. Aicināti piedalīties bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 2 uzstāšanās, 10 - 12 minūšu programma, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams vismaz 10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, HANIOTI
XXVI Folkloras un mūzikas festivāls "Hanioti"

30. maijs - 4. jūnijs
4. jūnijs - 9. jūnijs

Pieteikšanās līdz 22. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Grieķijā gleznainā ciematā pie Egejas jūras paredzēts bērnu, jauniešu un pieaugušo koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma, būs daudz gados jaunu dalībnieku. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 5 - 10 minūšu programmu, 3 uzstāšanās. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Tesaloniku lidosta) vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar aizraujošu Grieķijas krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

HORVĀTIJA, OPATIJA
Koru sacensība "Victoria Adriatic"

15. - 18. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. martam (vēlams pieteikt agrāk, jo viesnīcas rezervējam paši).

Festivāls Adrijas jūras kūrortpilsētā paredzēts koriem un ansambļiem no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, daloties vecuma grupās. Konkursa kategorijas - klasika, folklora un modernā mūzika (pop-, roks, džezs). Folkloras izpildījumā var iekļaut horeogrāfiju, uzsvaram jābūt uz vokālu. Dalībnieki sagatavo 15 minūšu programmu, ir konkursa uzstāšanās un gala koncerts. Iespējams izmantot dzīvo mūziku, pianistu var nodrošināt rīkotāji. Grand Prix, vietas kategorijās.

Dalībnieku skaits ansamblī: 4 - 11 personas, korī: no 12 personām. Maksimālais skaits nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai 9 - 12 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar atpūtu pludmalē un ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

HORVĀTIJA, UMAGA
Folkloras festivāls "IFF Istria Folk Fest"

6. - 10. jūlijs
20. - 24. jūlijs
24. - 28. augusts

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Horvātijas Adrijas jūras krastā paredzētas folkloras grupām, kolektīviem, folkmūziķiem no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 8 - 10 minūšu programmu, divas uzstāšanās. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Naktsmītnes bungalo, Adrijas krastā. Ērti apvienot ar atpūtu pludmalē un Balkānu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIČONE (RIMINI)
XIX Folkloras un moderno mākslu festivāls "Le spiagge d`Italia"

15. - 19. septembris
22. - 26. septembris

Pieteikšanās līdz 15. maijam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls ir ikgadējs notikums Adrijas jūras krastā folkloras grupām, vokālajām, instrumentālajām grupām, dažādu stilu grupām - karsējmeitenēm, džeza, hip hop, baleta u.c. stilu pārstāvjiem. Nav vecuma ierobežojuma. Bez konkursa. 2 uzstāšanās, programma līdz 10 minūtēm, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi.

Maksimālais skaits: 44 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIMINI
16. Rimini Koru konkurss ar festivālu

14. - 18. septembris

Pieteikšanās līdz 31. maijam.

Koru konkurss un festivāls "16th Rimini International Choral Competition" paredzēts koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība konkursā ar 3-7 minūšu uzstāšanos, a capella vai dzīvās mūzikas pavadījums. Žūrija, Grand Prix, punkti, medaļas, balvas. Iespēja dalībai tikai festivālā Katolikā, kas ir daļa no Rimini koru svētkiem.

Uzvarētājs piedalās "World Choral Championship" konkursā, līdz ar Krakovas, Taipejas un Tokijas konkursu uzvarētājiem.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Ziemeļitālijas ekskursiju programmu, pludmales atpūtu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, LIDO DI JESOLO
"Mare Adriatico" Dejas un dziesmu festivāls

19. - 24. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. aprīlim, vai, kamēr ir vietas.

ikgadējs festivāls folkloras grupām no visas pasaules, tikai tradicionālai (folkloras) dejai un mūzikai. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi. Jesolo atrodas pie Adrijas jūras, Venēcijas lagūnas vienā pusē.

Minimālais skaits uz skatuves: 10 personas. Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Venēcijas un Ziemeļitālijas ekskursiju programmu.

8 līdz 10 dienu autobusa brauciens no Latvijas vai lidojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, LIDO DI JESOLO
IV Jesolo Dejas un Mūzikas festivāls

9. - 12. septembris

Pieteikšanās līdz 15. jūnijam, vai, kamēr ir vietas.

Ikgadējs festivāls folkloras grupām, karsējmeitenēm, orķestriem, moderno deju grupām, mūzikas grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi. Jesolo atrodas pie Adrijas jūras, Venēcijas lagūnas vienā pusē.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams ar autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Venēcijas un Ziemeļitālijas ekskursiju programmu.

8 līdz 10 dienu autobusa brauciens no Latvijas vai lidojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, FLORENCE
Florences Koru un orķestru festivāls (FICF)

26. - 29. jūlijs

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam (iesakām agrāk, naktsmītņu pieejamībai).

Oriģinālais Florences Koru festivāls paredzēts koriem un orķestra grupām, ar uzstāšanos vēsturiskā centra īpašās zālēs, ar konkursu. Dalībnieki prezentē 4 skaņdarbus līdz 20 minūšu programmā, tai skaitā vienu klasisku kompozīciju (džeza un citu žanru ansambļiem - attiecīgi džeza u.t.t. klasika), vienu - savas valsts komponista sarakstītu. Žūrija, punkti, Grand Prix - Zelta Dāvids, medaļas un balvas.

Skaits: nav ierobežots. Florence ir sasniedzama ar lidojumu (Roma u.t.t.) vai garāku autobusa braucienu. Ērti apvienot ar Florences un Toskānas iepzīšanu, Sjennas, Sandžiminjāno, Pizas ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ASĪZE
8. Asīzes Koru festivāls PĀRCELTS

21. - 24. oktobris

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam

Asīzes festivāls paredzēts koriem un instrumentālām grupām, ar 3-4 uzstāšanās reizēm, ar noslēdzošo koncertu Asīzes Augšējā bazilikā. Festivāla namatēvi ir Svētā Franciska pāvesta bazilikas koris. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki prezentē ~35 minūšu programmu, tajā iekļaujot Canticle of Creatures, fra D.M.Stella, ko izpildīs kopkoris. Diplomi par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Asīze ērtāk sasniedzama ar lidojumu (Roma). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, SICĪLIJA (KATĀNIJA)
Sicīlijas Koru festivāls

28. - 30. oktobris

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam.

Sicīlijas festivāls paredzēts dažādiem koriem, arī "baltajām balsīm". Aicināti arī bērnu kolektīvi.

Īpatnība - uzstāšanās senajās Sicīlijas baznīcās, repertuāram ir jābūt sakrālam vai pieskaņotam. A capella vai ērģeļu pavadības iespēja (vajadzības gadījumā tās aizvieto sintezators). Atļauti arī līdzi paņemti instrumenti. Festivāls bez konkursa. Dalībniekiem paredzamas vismaz 3 uzstāšanās. Sertifikāti par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Sicīlijas salas ekskursiju programmu (arī Etnas vulkāns).

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ROMA
11. Koru festivāls un konkurss "Musica Eterna a Roma"

16. - 20. jūlijs

PPieteikšanās līdz 15. februārim

Early Bird: 15. decembris. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Starptautiskais koru konkursa festivāls Romā paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu (zēnu, meiteņu, jauktie) kori. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Diplomi un Grand Prix, sertifikāti par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un padziļinātu Romas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, VENĒCIJA
19. Koru festivāls ar konkursu "Venezia in Musica"

27. aprīlis - 1. maijs

Pieteikšanās līdz 10. maijam.

Early Bird: 22. decembris. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Starptautiskais koru konkursa festivāls Venēcijā un Kaorlē paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu (zēnu, meiteņu, jauktie) kori. Iekļauta arī folkloras dziesmu kategorija. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Diplomi un Grand Prix, sertifikāti par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkoriem - 16 personas). Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un Venēcijas & Veneto dziļāku iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, VENĒCIJA
20. Koru festivāls ar konkursu "Venezia in Musica"

20. - 23. oktobris

Pieteikšanās līdz 15. maijam

Early Bird: 31. marts. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Starptautiskais koru konkursa festivāls Venēcijā un Sačīlē paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu (zēnu, meiteņu, jauktie) kori. Iekļauta arī folkloras dziesmu kategorija. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Diplomi un Grand Prix, sertifikāti par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkoriem - 16 personas). Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un Venēcijas & Veneto dziļāku iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIVA DEL GARDA
14. Koru festivāls un konkurss "In... Canto sul Garda"

10. - 14. aprīlis

Pieteikšanās līdz 30. decembrim.

Early Bird: 10. oktobris. Pieteikumus vērtēs.

Koru konkursa festivāls pie Gardas ezera paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu (zēnu, meiteņu, jauktie) kori. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkoriem - 16 personas). Sasniedzams ar lidojumu (Milāna, Bergamo, Venēcija), vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, SORENTO
VII Folkloras festivāls Sorento

30. jūnijs - 4. jūlijs

Pieteikšanās līdz 1. martam.

Festivāls Sorento pie Neapoles paredzēts folkloras grupām, koriem, orķestriem, deju grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa, ar vienu uzstāšanos, atstājot laiku atpūtai. Dalībnieki sagatavo 10 - 12 minūšu programmu, iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar Neapoles vai Romas lidojumu. Ērti apvienot ar Neapoles, Kapri, Amalfi krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, AREZZO
Polifoniskais koru konkurss "Guido d’Arezzo"

NB! 2022. gada konkurss nav izsludināts.

Pieteikšanās līdz 15. decembrim.

Prestiža koru sacensība (International Polyphonic Competition "Guido d’Arezzo") Toskānā amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās. Divas konkursa kārtas. Uzstāšanās a capella, ir obligātais repertuārs, meistarklases, koncerti baznīcās. Grand Prix, diplomi, sertifikāti. Uzvarētāju uzaicina piedalīties "European Grand Prix for Choral Singing" konkursā.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki (kamerkoriem, ansambļiem atšķirīgi noteikumi). Sasniedzams ar garāku autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, SARDĪNIJA
Koru festivāls "Sardīnijas Saule"

7. - 11. septembris
13. - 17. septembris
19. - 23. septembris

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai kamēr ir vietas.

Ikgadējs koru festivāls "Al Sole Della Sardegna" bez konkursa, ar uzstāšanos īpašās vietās, senas pilsētu baznīcas, teātri, alas, senlaiku raktuves. 3 līdz 4 koncerti, 15 - 20 minūšu programma. baznīcās - sakrālais repertuārs. Jāiekļauj repertuārā noteikta dziesma kopkorim. Koncertos piedalās arī vietējie kori.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (2022. gadā visi Sardīnijas lidojumi nav atsākušies). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu - Sardīnijas pārsteigumu dienas, nuraghi monolīti, senās pilsētas, siltas pludmales.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, TIROLE
Alta Pusteria koru festivāls Alpos

15. - 19. jūnijs

Pieteikšanās līdz 1. martam.

Koru festivāls "Alta Pusteria" bez konkursa notiek augstu Tiroles Alpu kalnos Pustertāles ielejas ciemos praktiski uz Austrijas Dienvidtiroles un Itālijas Austrumu Tiroles / augstās Adiges robežas. Koru koncerti gleznainās vietās mijas ar koru vakaru satikšanās brīvdabas pasākumiem. Populārajam festivālam ir divu gadu desmitu vēsture.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Milāna / Venēcija) un autobusu, vai 7 - 9 dienu autobusa braucienā no Latvijas. Ērti apvienot ar Ziemeļitālijas vai Austrijas Alpu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ABRUCO
Vasto koru festivāls

20. - 23. oktobris

Par pieteikšanos, lūdzu, vaicājiet!

Vasto koru festivāls skaistajā Peskāras provincē paredzēts koriem un orķestriem, izņemot profesionālos korus, no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla koncerti kopā ar Abruzo reģiona kolektīviem norisināsies dažādās Abruzo reģiona pilsētās, noslēguma koncerts - Vasto katedrālē.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Roma). Ērti apvienot ar Itālijas, tai skaitā Romas, ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, FLORENCE
4. Da Vinči Koru festivāls - konkurss

12. - 15. jūlijs

Pieteikšanās līdz 20. martam.

Koru konkurss un festivāls "Leonardo da Vinci International Choral festival" paredzēts amatieru koriem, arī kamerkoriem, senajai mūzikai. Nav vecuma ierobežojuma. Sacensība un vakaru koncerti, 3 skaņdarbu izvēle ar atsevišķiem nosacījumiem visām kategorijām. A capella vai dzīvās mūzikas pavadījums, Grand Prix konkursā 2 brīvi izvēlēti darbi, kopā 7 līdz 10 minūtes. Žūrija, Grand Prix, punkti, medaļas, balvas.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Toskānas ekskursiju programmu, pilsētas mākslas vērtību iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MALTA, St.JULIAN'S / VALETA
4. Maltas Folkloras festivāls

23. - 26. septembris.

Pieteikšanās līdz 15. martam.

Maltas Folkloras festivāls paredzēts visām folkloras grupām, muzikāliem un deju kolektīviem no visas pasaules. Piedalās visu vecumu dalībnieki. Festivāls bez konkursa. Paredzamas vismaz divas uzstāšanās pilsētās kopā ar vietējām grupām un dalība parādē ar uzstāšanos. Parādē uzstāšanās ar dzīvo mūziku vai bez tās, koncertos - ieraksti. 3* viesnīcas, labi laika apstākļi. Sertifikāti un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: ap 40 dalībnieku. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Maltas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MELNKALNE, PETROVACA
VIII Festivāla dienas Melnkalnē

7. - 11. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāla dienas Melnkalnē paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un moderno deju grupām, karsējmeitenēm no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 10 - 12 minūšu programmu, iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Balkānu un Adrijas krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MELNKALNE, BUDVA / KOTORA
XII Mūzikas un Folkloras deju festivāls "Montenegro Fest"

16. - 21. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. novembrim, vai vēlāk, kamēr ir vietas.

Festivāls Melnkalnē paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 8 - 10 minūšu programmu, divas uzstāšanās. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Balkānu un Adrijas krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, KRAKOVA
IV Starptautiskais folkloras festivāls "Krakowiak"

23. - 26. augusts

Pieteikšanās līdz 22. martam, vai, kamēr ir vietas

Starptautiskais folkloras festivāls Krakovā folkloras un deju grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Paredzētas divas 10 minūšu uzstāšanās, iekļaujot programmā krakovjaku. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Viens no koncertiem - uz skatuves Krakovas centrā.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

4 vai 5 dienu Polijas autobusa brauciens.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, KRAKOVA
11. Krakovas Koru festivāls "Cracovia Cantans"

16. - 19. jūnijs

Pieteikšanās ar izvērtējumu pagarināta līdz 15. martam.

Koru festivāls Polijā ir prestižs konkursa festivāls, paredzēts amatieru koriem atbilstoši kategorijām. Konkurss ar Grand Prix, punktiem, vietām 8 kategorijās un balvām. Iespējama arī dalība bez konkursa. Konkursa programma ar kategoriju noteikumiem, dzīvās mūzikas pavadījums vai a capella. Sacensība un vakaru koncerti Krakovā.

Minimālais skaits: 20 koristi, maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams autobusa braucienā (5 - 6 dienas) vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Polijas Tatru ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, ELKA
19. pasaules folkloras festivāls "Varavīksne"

23. - 27. jūnijs

Pieteikšanās līdz 1. martam, vai kamēr ir vietas.

Festivāls Polijas austrumos, Elkas pilsētiņā (vācu nosaukums - Lyck), ir bez konkursa un bez maksas. Uzstāšanās programmas 35, 25 un 10 minūšu ilgumā, 2 minūšu priekšnesums noslēguma parādes laikā un 20 minūšu vakara programma citu grupu iesaistīšanai. Vēlams dzīvās mūzikas pavadījums.

Maksimālais skaits: 30 dalībnieki, pieaugušie un jaunieši no 17 gadu vecuma. Festivāla vieta sasniedzama dienas autobusa braucienā. Ērti pievienot ekskursiju dienas Austrumprūsijas Mazūru ezeru apgabalā, piejūrā vai Belovežas gāršā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, TORUŅA
9. "Per Musicam ad Astra" Kopernika koru festivāls un konkurss

25. - 29. jūnijs

Pieteikšanās termiņš - 31. janvāris. Pagarināts!

Early Bird termiņš - 10. decembris. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Koru festivāls ar konkursu Toruņā, Polijā paredzēts visu kategoriju koriem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījums - pēc kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes atkarībā no kategorijas. Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Polijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 5 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, BIELSKO-BIALA
17. koru festivāls "Gaude Cantem"

20. - 22. oktobris

Pieteikšanās termiņš - 1. augusts. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Koru festivāls ar konkursu Silēzijā, Polijā paredzēts visu kategoriju amatieru koriem. Pavadījums - pēc kategorijas noteikumiem. Repertuārs ar nosacījumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 12 līdz 15 minūtes. Starptautiska žūrija, punkti. Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Krakovas, Beskidu kalnu un Zakopanes ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 5 līdz 6 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

PORTUGĀLE, FUNDAO
4. Koru festivāls un konkurss "Beira Interior"

2. - 6. oktobris

Pieteikšanās līdz 30. aprīlim

Early Bird: 28. februāris

Starptautiskais koru festivāls ar konkursu Beirā, Portugāles kalnos, paredzēts visu kategoriju koriem. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījums ir atļauts atkarībā no kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Lisabona, Barselona vai Madride). Ērti apvienot ar Portugāles, kā arī Spānijas, ekskursiju programmām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SLOVĒNIJA, MARIBORA
Koru konkurss Gallus Mariborā

12. - 15. aprīlis.

Pieteikšanās līdz 18. septembrim iepriekšējā gadā.

Prestižais koru konkurss "International Choral Competition Gallus – Maribor" paredzēts amatieru koriem un ansambļiem no visas pasaules, iedalot vecuma grupās un kategorijās. Visi vecumi. Divi koncerti, konkurss. Piedalās 8 kori, 4 ansambļi, ir arī obligātais repertuārs. Grand Prix, punkti, diplomi, sertifikāti. Šī un piecu citu konkursu Grand Prix ieguvēji piedalās European Grand Prix izcīņā. Naktsmītne studentu kopmītnēs ar FB, ar piemaksu - viesnīcās.

Koristu skaits: 12 - 48 dalībnieki, ansamblī 4 - 12 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Slovēnijas un Adrijas piejūras ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Festivāls "Pop Foundation"

24. - 30. jūnijs

Pieteikšanās līdz 10. aprīlim.

Festivāls Lloret del Mar paredzēts kolektīviem un grupām dejā, dziesmā, instrumentālā mūzikā, eksperimentālās mākslās. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix, kategorijās vietas, diplomi, balvas. Kategorijas: horeogrāfija (folkloras, klasiskās, modernās dejas, ielu, sporta, sociālās dejas), instrumentālā mūzika, vokālā mūzika no kora dziesmas līdz džezam, rokam, repam, teātris un eksperimentālie žanri.

Divi priekšnesumi ar fona mūziku - katrs līdz 4 minūtēm. Mūzika no ieraksta, atļauts fona vokāls.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar Spānijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Costa Brava Fokloras festivāls

4. - 9. oktobris

Pieteikšanās līdz 10. augustam

Costa Brava festivāls paredzēts folkloras ansambļiem un grupām, kā arī karodznieku grupām, pūtēju un dūdu orķestriem. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla laikā plānotas gan 2 parādes, gan vairākas uzstāšanās. Uzstāšanās tiks organizētas Malgratas de Maras parkos un laukumos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Deju un dziesmu festivāls "Grand Alegria"

20. - 25. jūnijs
25. jūnijs - 2. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. aprīlim.

Festivāls Calellā, pludmales pilsētiņā, paredzēts folkloras deju kolektīviem un grupām. Var piedalīties moderno deju grupas, kori. Nav vecuma ierobežojuma.

Priekšnesumi, parāde, flamenko mācīšanās. Bez konkursa. Mūzikas faili jānosūta pirms festivāla. Grupas var palikt Calellā līdz 7 naktīm.

Minimālais skaits: 10 dalībnieki uz skatuves, maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar pludmales atpūtu vai Spānijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, BARSELONA
Koru konkurss un festivāls "Barselonas Zelta balsis"

10. - 14. jūlijs.

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai, kamēr ir vietas.

Koru konkurss "Golden Voices of Barcelona" paredzēts amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās, arī folkloras dziesmām un solistiem. Visi vecumi. Var piedalīties bez konkursa. Koncerts galvenajā laukumā, krāsaina atklāšana un noslēgums, koncerti, meistarklases. Grand Prix, punkti, diplomi, sertifikāti. Iespēja uzstāties Katedrālē vai Sagrada Familia dievnamā (saskaņojot repertuāru).

Maksimālais skaits: 120 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Barselonas apkaimes ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, KESTHEJA
IV Sv. Ivana dienas pie Balatona ezera

24. - 27. jūnijs

Pieteikšanās līdz 31. martam.

Sv. Ivana dienas ir ikgadējs festivāls folkloras grupām, karsējmeitenēm, orķestriem, moderno deju grupām, mūzikas grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi, dāvanas.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

6 līdz 8 dienu autobusa brauciens no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, BUDAPEŠTA
VII Deju un mūzikas festivāls "Vasara Budapeštā"

22. - 25. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. martam

Deju un mūzikas festivāls "Vasara Budapeštā" paredzēts deju grupām, karsējmeitenēm, pūtēju orķestriem, folkloras grupām, orķestriem un koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā (vai ar lidojumu). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 vai 6 dienu autobusa ceļojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, BUDAPEŠTA
Budapeštas Koru svētki un Laurea Mundi festivāls

30. jūnijs - 4. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. februārim

Early Bird: 15. decembris. Pieteikumus vērtēs.

Koru konkurss paredzēts visu kategoriju un vecumgrupu koriem. Iekļauta folkloras dziesmu kategorija. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atbilstoši kategorijas noteikumiem. Uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Laurea Mundi Grand Prix, diplomi, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts (kamerkoriem 16 personas). Sasniedzams ar autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Ungārijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums no 6 dienām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, BUDAPEŠTA
Belas Bartoka Koru konkurss (BBCC)

Jūlijs. NB! 2022. gada konkurss nav izsludināts.

Pieteikšanās līdz 15. novembrim.

Prestižā koru sacensība (Béla Bartók International Choir Competition) paredzēta amatieru un profesionālajiem koriem piecās kategorijās. Divas konkursa kārtas. Uzstāšanās a capella, ir obligātais repertuārs. Grand Prix, diplomi, sertifikāti. Uzvarētāju uzaicina piedalīties "European Grand Prix for Choral Singing" konkursā.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki (kamerkoriem, ansambļiem atšķirīgi noteikumi). Sasniedzams ar autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Ungārijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums no 6 dienām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

VĀCIJA, BERLĪNE
2. Koru festivāls ar konkursu "Dziedi, Berlīne!"

9. - 13. jūlijs

Pieteikšanās termiņš - 30. janvāris.

Early Bird - 22. decembris. Pieteikumus vērtēs.

Koru konkursa festivāls Sing Berlin! paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu kori. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkorus - 16 personas). Sasniedzams ar autobusu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Vācijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

VĀCIJA, USEDOM sala
XIII Jauniešu Kamerkoru tikšanās

12. - 21. augusts

Pieteikšanās termiņš - 15. decembris.

Jauniešu koru festivāls (Youth Chamber Choir meeting) notiek Usedom pludmaļu salā, ko dala Vācija un Polija, vācu pusē. Piedalās pasaules jauniešu kori (meiteņu un jauktie kori), dalībnieku vecums līdz 26 gadiem. Ateljē mēģinājumos (20 stundas) tiek apgūts jauns repertuārs pasaulē zināmu diriģentu vadībā. 2 kopīgi koncerti, gala koncerts. Bez konkursa. Dzīvošana jauniešu hostelī.

Maksimālais skaits: 40. Sasniedzams ar autobusu (grupām vajadzīgs savs autobuss). Ērti apvienot ar Vācijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ZIEMEĻMAĶEDONIJA, OHRIDA
6. Ohridas Rudens festivāls

1. - 5. oktobris

NB! Ohridā festivāli notiek gandrīz nepārtraukti. Tādēļ visi Ohridas piedāvājumi skatāmi tabulā zemāk lapā!

Starptautiskais OHRIDAS RUDENS festivāls paredzēts folkloras grupām, moderno deju grupām, koriem, orķestriem no visas pasaules. Piedalās visu vecumu dalībnieki (mim. vecums - 7 g.). Festivāls bez konkursa. Vajadzīga 12 - 15 minūšu programma ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Sertifikāti un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams garākā autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRUZIJA, KOBULETI
VI Fokloras deju un mūzikas festivāls "Perkhuli 2022"

1. - 7. augusts

Pieteikšanās līdz 7. aprīlim.

Folkloras un mūzikas festivāls Gruzijā paredzēts deju grupām, folkloras kopām, arī koriem no visas pasaules. Aicināti piedalīties visi bez vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Diplomi par piedalīšanos.

Kobuleti atrodas Melnās jūras krastā, netālu no Batumi. Viena pilna festivāla diena ar parādi un uzstāšanos parādes laikā (tērpos) un uz skatuves.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Kutaisi, Batumi vai Tbilisi). Ērti apvienot ar Gruzijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRUZIJA, BATUMI
Starptautiskais festivāls - konkurss "Art Folk Fest Summer 2022"

20. - 29. jūnijs
12. -21. jūlijs

Pieteikšanās termiņš - 30. aprīlis.

Festivāls - konkurss paredzēts deju grupām, folkloras grupām un koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Piešķir Grand Prix, vietas un diplomus kategorijās, balvas.

Iespējams piedalīties bez konkursa. Divas uzstāšanās, katra 3 - 6 minūtes. Pavadījumā dzīvā mūzika vai ieraksts.

Konkursa kategorijas: akadēmiskā mūzika, džezs, roks, folklora (dziesmas, dejas), popmūzika, modernās un ielu dejas, instrumentālā mūzika.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Batumi, Tbilisi). Ērti apvienot ar Gruzijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

INDIJA, DELI
Folkloras festivāls "VII New Delhi Fest"

17. - 22. novembris

Pieteikšanās līdz 1. decembrim (ar sekojošu izvērtējumu).

Etniskās folkloras festivāls Indijā paredzēts folkloras kolektīviem no visas pasaules. Piedalās izvēlētas 10 ārvalstu grupas, kopā ar 5 vietējiem kolektīviem. Vecuma ierobežojums - no 12 gadiem. Dzīvā mūzika. 10, 15 vai 20 minūšu deju programmas, 2 uzstāšanās un meistarklases vadīšana.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ir iekļauta ekskursiju programma, ieskaitot Tadžmahalu. Sasniedzams ar lidojumu (Ņūdeli). Ērti apvienot ar Indijas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

INDONĒZIJA, BALI
11. Bali Koru festivāls festivāls BICF

21. - 25. augusts

Pieteikšanās līdz 10. martam (ar izvērtējumu).

Bali salā, Denpasarā atkal klātienē "11th Bali Choir Festival" visas pasaules koriem. Prestižs, plašs festivāls. Piedalās kori kategorijās, kategoriju noteikumi, starptautiska žūrija, punkti, medaļas, Grand Prix. Vecuma ierobežojuma nav. Dzīvā mūzika.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Iespējams pievienot laiku Bali salā. Sasniedzams ar lidojumu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

IZRAĒLA, EILATA
Eilat Waves III festivāls - konkurss

28. februāris - 2. marts

Pieteikšanās līdz 15. janvārim

Folkloras un modernās dejas & vokāla festivāls Izraēlā paredzēts folkloras grupām, koriem, orķestriem, moderno deju grupām, tajā skaitā jauniešiem. Aicināti piedalīties jaunieši un pieaugušie. Festivāls ar konkursu. Dalībnieku programmu prasības atbilstoši kategoriju nosacījumiem. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Grand Prix, diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 36 dalībnieki. Sasniedzams Eilatas vai Telavivas lidojumā. Ērti apvienot ar Izraēlas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

JAPĀNA, TOKIJA
4. Tokijas Koru konkurss

29. - 31. jūlijs

Early Bird pieteikumi līdz 31. decembrim.

Pieteikumi līdz 30. martam, izvērtējums mēneša laikā.

Koru festivāls Japānā "4th Tokyo International Choir Competition" ir prestiža koru sacensība, paredzēta amatieru koriem atbilstoši kategorijām (vīru, sieviešu, jauktie, senioru kori), tajā skaitā bērnu un jauniešu koriem un folkloras koriem (var būt profesionāls diriģents un pavadītājs, kā arī citu žanru profesionāļi kā koristi). Konkurss ar Grand Prix un naudas balvām, punktiem, medaļām. Programmas saturs un ilgums - atbilstoši kategorijas prasībām, iekļaujot noteikta Japānas komponista darbu.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Tokija). Ērti apvienot ar Japānas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

KATARA, DOHA
Pasaules Koru mūzikas simpozijs

30. decembris - 5. janvāris

Pieteikumi orientējoši līdz 30. oktobrim 2022, izvērtējums ~mēneša laikā.

Simpozijs Arābijas pussalā "World Symposium of Choral Music - Changing Horizons" 2023. un 2024. gada mijā ir vērienīgi pasaules labāko koru, komponistu un diriģentu svētki. Tie notiek reizi trijos gados. Kora dalība simpozija priekšnesumos ir iespējama, sagatavojot detalizētu pieteikumu atbilstoši vadlīnijām. No visiem pieteikumiem tiek izvēlēti nedaudzi uzvarētāju kori. Simpozija izmaksas tiem sedz rīkotāji.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Doha). Ērti apvienot ar Kataras un Persijas līča kaimiņvalstu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, SIAŅA
8. Zīda ceļa mākslu festivāls

Septembris (dienas precizēs maijā)

Pieteikumi līdz 15. aprīlim, iesniedzot paredzamās programmas atbilstoši prasībām.

Vērienīgais festivāls paredzēts dažādiem skatuves, mākslas, mūzikas žanriem. Dalība bez maksas (pašu apmaksāts lidojums), bez konkursa, 8 - 10 uzstāšanās reizes. Ietilpst ekskursijas (Ķīnas mūris, Terakotas kareivji).

Maksimālais skaits: 16 personas (ja vairāk, ir dalības maksa). Sasniedzams ar lidojumu (Xi'an). Ērti pievienot papildu Ķīnas ekskursiju dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, PEKINA
16. Ķīnas Koru festivāls CICF

16. - 20. augusts

Pieteikumi līdz 1. maijam, iesniedzot divus ierakstus vērtējumam, atbilstoši prasībām (iesakām agrāk).

Vērienīgais Visķīnas koru festivāls (16. China International Chorus festival) ir konkursa festivāls Pekinā, tas notiek reizi divos gados, paredzēts aptuveni 300 pasaules koriem atbilstoši kategorijām. Konkurss ar Grand Prix, punktiem, kategoriju balvām. Iespējama dalība bez konkursa, izvērtēti tiek visi kori. Konkursa programma līdz 12 minūtēm ar kategoriju noteikumiem, tikai dzīvās mūzikas pavadījums (klavieres vai nedaudzi etniskie instrumenti).

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Pekina). Ērti apvienot ar Ķīnas nozīmīgāko vietu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, ŠANHAJA
31. Šanhajas Tūrisma festivāls

11. - 16. septembris

Pieteikumi līdz 15. decembrim, ticams termiņa pagarinājums.

Nosaukums mazliet maldina: spilgtā un labi finansētā mūzikas festivāla "31st Shanghai Tourism Festival" mērķis ir piesaistīt tūristus lielajai tirdzniecības pilsētai. Tiek aicināti folkloras kolektīvi, kori, majoretes, ielu uzstāšanās speciālisti (grupas). Dalība bez konkursa, pieteikumi tiek izvērtēti, lai iegūtu krāsaināko un pārsteidzošāko dalībnieku sarakstu. Parāde, uzstāšanās parādes pieturpunktos un / vai uz platformām, papildu koncerti satelītpilsētās, Ķīnas pārsteigumu iepazīšana. Festivāls sedz visus izdevumus Ķīnā.

Par šā gada papildu detaļām jautājiet!

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Šanhaja). Ērti apvienot ar svarīgu Ķīnas vietu iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

KRIEVIJA, PĒTERBURGA
19. Kora mākslas festivāls "Dziedošā Pasaule"

4. - 9. augusts (izbraukšana dienu vēlāk)

Pieteikumi līdz 12. maijam.

Koru festivāls Krievijā "Поющий мир" ir konkursa festivāls Pēterburgā, paredzēts amatieru koriem atbilstoši kategorijām, tajā skaitā bērnu un jauniešu koriem un baznīcu koriem. Konkurss ar Grand Prix, balvām, un medaļām. Iespējama dalība bez konkursa. Konkursa programma līdz 12 minūtēm ar kategoriju noteikumiem, tikai dzīvās mūzikas pavadījums. Festivāla programmas - līdz 3 minūtēm gala koncertiem, 9-15 minūtes - koncertiem, iekļaujot festivāla himnu.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai autobusa braucienā (7 - 9 dienas). Ērti apvienot ar Sanktpēterburgas un Krievijas rietumu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

KRIEVIJA, SUZDAĻA
XVI Festivāls - konkurss bērniem un jauniešiem "Zelta loks"

23. - 26. marts

Pieteikumi līdz 15. aprīlim.

Festivāls Krievijā "Золотое кольцо" ir konkursa festivāls (фестиваль - конкурс талантливых детей и молодежи) bērnu un jauniešu vokālajām grupām, koriem, orķestriem, solistiem, deju grupām, ieskaitot folkloru, atbilstoši kategorijām. Konkurss ar kvalificētu žūriju, Grand Prix, balvām, un medaļām. Dalībnieku vecums 5 - 40 gadi. Konkursa programmas un prasības atbilstoši kategorijai. Iekļauta senās Suzdaļas iepazīšana.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Maskava vai Ņižnijnovgoroda) vai autobusa braucienā (7 - 9 dienas). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu Krievijas Zelta loka vēsturiskajās pilsētās.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

TAIVANA, TAIPEJA
Taivanas Koru festivāls TICF22

29. jūlijs - 2. augusts

Pieteikumi līdz 28. aprīlim.

Taivanas festivāls ir konkursa festivāls Ķīnas republikā (ROC) ar vērienīgu koru sacensību, ar kategoriju nosacījumiem, punktiem un Grand Prix. Pilna ēdināšana.

Maksimālais skaits: atbilstoši kategorijām, tai skaitā bērnu un senioru koriem. Sasniedzams ar lidojumu (Taipeja). Ērti apvienot ar eksotiskās salas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

NEPĀLA, KATMANDU
I Etniskās Kultūras festivāls Katmandu

9. - 15. jūnijs

Pieteikumi līdz 22. aprīlim, iesakām agrāk - aviobiļešu rezervācijai.

Festivāls Himalaju piekājē "I Ethnic Culture Festival Kathmandu" ir festivāls pasaules deju un mūzikas kolektīviem un grupām, ieskaitot folkloras deju un kori. Visi vecumi (no 8 gadiem). Bez konkursa, tomēr žūrija izvēlēsies 10 labākos pasaules kolektīvus īpašām balvām. Divreizēja vai pilna ēdināšana, plaša viesnīcu izvēle, izcila ainava, kalnu un tempļu ekskursiju iespējas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Katmandu). Ērti apvienot ar eksotiskās kalnu zemes iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ASV JŪTAS ŠTATS, SPRINGVILA
Folkloras festivāls "World Folkfest"

25. - 30. jūnijs (ierašanās agrāk)

Pieteikumi līdz 31. decembrim, ar izvērtējumu (iespējams to pieprasīt agrāk).

Ikgadējā folkloras deju festivālā Jūtas (Utah) štatā uzstāšanās paredzētas Mākslas parkā uz brīvdabas skatuves. Dzīvā mūzika, grupām ir savi, iespējami autentiski instrumenti. Dzīvošana viesģimenēs, aizbraukšana vienu - divas dienas pēc festivāla noslēguma. Uzturēšanās izdevumus, ieskaitot maltītes, uzņemas segt rīkotāji. Piecas uzstāšanās uz festivāla skatuves, izbraukuma uzstāšanās vai deju klases.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Soltleiksitijas lidosta). Ērti apvienot ar Jūtas štata kalnu Nacionālo parku ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BRAZĪLIJA, RIO GRANDE DE SUL
49. Folkloras festivāls Nova Petropolis

14. - 31. jūlijs (var izvēlēties īsāku laiku)

Pieteikumi līdz 20. decembrim.

Ikgadējā folkloras deju festivālā "49. Festival de Folclore de Nova Petropolis" Brazīlijas dienvidos piedalās deju, folkloras, tautas mūzikas grupas. Tradicionāli ik gadu starp Brazīlijas dalībniekiem ir vairākas citu kontinentu, īpaši Eiropas, grupas.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (San Paulo). Ērti apvienot ar plašās Brazīlijas iepazīšanu (Igvasu / Iguazu ūdenskritums uz Argentīnas robežas, Amazones lietus meži).

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302
Kontaktforma no FreeContactForm
Folkloras, deju, koru festivāli OHRIDĀ, Ziemeļu Maķedonijā

Datumi Festivāla nosaukums Dalībnieki Konkurss
6. - 9. maijs Bērnu / jauniešu Folkloras festivāls "Pavasara zieds" Jauniešiem Bez konkursa
20. - 24. maijs 16. Festivāls "Kirils un Metodijs" Visiem Bez konkursa
24. - 28. maijs Festivāls veterāniem OHRID & STRUGA Senioru kolektīviem Bez konkursa
9. - 13. jūnijs 10. Festivāls TRPE CHEREPOVSKI I Senioru kolektīviem Bez konkursa
17. - 21. jūnijs 10. Festivāls TRPE CHEREPOVSKI II Senioru kolektīviem Bez konkursa
8. - 12. jūlijs 9. Folkloras festivāls "Ohridas pērle" I Visiem Bez konkursa
16. - 20. jūlijs 9. Folkloras festivāls "Ohridas pērle" II Visiem Bez konkursa
23. - 27. jūlijs 9. Folkloras festivāls "Ohridas pērle" III Visiem Bez konkursa
9. - 13. augusts 16. Folkfestivāls "Ohridas saule" I Visiem Bez konkursa
13. - 17. augusts 16. Folkfestivāls "Ohridas saule" II Visiem Bez konkursa
20. - 24. augusts 16. Folkfestivāls "Ohridas saule" III Visiem Bez konkursa
8. - 12. septembris 9. Festivāls "Ohridas dejas" Deju un tautas deju grupām Bez konkursa
29. sept. - 3. oktobris 2. Festivāls "Ohridas rudens" Visiem Bez konkursa
1. - 5. oktobris VI Rudens festivāls Visiem Bez konkursa

Ceļojumi ar iekļautu koncertu; pasaules latviešu svētku laiki

ASV, MINEAPOLE/ST.PAULA
XV Latviešu dziesmu un deju svētki - nokļūšana, serviss ASV

Svētki: 29. jūnijs - 4. jūlijs.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Dvīņu pilsētas atrodas līdzenajos ziemeļrietumos pie Lielajiem ezeriem. No turienes iekšējos pārlidojumos varam sasniegt nacionālos parkus, Niagāras ūdenskritumu vai Atlantijas piekrastes metropoles.

Aviobiļetes, vietējais transports (autobuss vai lidojums), ASV ceļojumu programma pirms / pēc svētkiem St. Paulā. Ērti apvienot ar pārlidojumu (Ņujorka, nacionālie parki).

KANĀDA, TORONTO
XVI Latviešu Dziesmu un Deju svētki Kanādā - nokļūšana, serviss Kanādā

Svētki: 4. - 7. jūlijs.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Šie svētki notiek reizi piecos gados. Netālu no Toronto ir Niagāras ūdenskritums, tālāk uz ziemeļiem atrodas gleznainā Kvebekas province ar klintīm, mazpilsētām, sezonā - vaļu vērošanu.

Skaits nav ierobežots. Toronto lidojums. Ērti apvienot ar Kanādas ekskursiju programmu.

TRINIDĀDA, TOBAGO
Latviešu salidojums - nokļūšana, jūras transports, krasta serviss

Svētki: Jāņu laiks vai gadu mija - jautājiet.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Mazās Tobago / Trinidādas ekskursijas, Neilona baseini un jūras bruņurupuči, būs salidojumu piedāvājumā, tomēr blakus ir gan vilinošs krasts, gan citādas kultūras sala Barbadosa. Venecuēla atrodas ilggadējā krīzē, taču Gvajānas lietus meži un ūdenskritumi ir īsa lidojuma attālumā.

Salas sasniedzamas pārsēšanās lidojumā uz Portofspeinu. Iespējams ekskursiju programmā iekļaut arī krasta valstīs.

AUSTRĀLIJA, SIDNEJA
Austrālijas Latviešu kultūras dienas - nokļūšana, serviss Austrālijā

Svētki: orientējoši 26. - 31. decembris.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Austrālijas lielie attālumi un vēlēšanās redzēt svarīgāko nav viegli savienojamas lietas, tomēr Sidnejā vai Adelaidē nonākušie vēlēsies vēl citus tālās zemes iespaidus.

Lidojums (Sidneja, Melburna). Ērti apvienot ar Austrālijas / Tasmānijas ceļojuma programmu.

Festivālu pieteikumu sagatavošanaIETEIKUMI library_books

expand_more Festivāli un koncertceļojumi

Festivāli. Kā pieteikties un sagatavot dalību? #choirfestival #folk #folkfestival

Festivālu pieteikumi

Biežāk vajadzīgā pieteikumu informācija

  • Attēli
  • Kolektīva CV un mākslinieciskā vadītāja (diriģenta) CV
  • Agrāko uzstāšanos ieraksti
  • Uzstāšanās programma
  • Dalībnieku sastāvs un tehniskais raideris (papildu tehniskās vajadzības)
  • Informācija ielūgumam un diplomam

Mēs ierasti uzņemamies pieteikuma sagatavošanu, pēc vajadzības precizējot vai tulkojot materiālu.

Attēlu sagatavošana pieteikumam

Grupas un mākslinieciskā vadītāja attēli ir praktiski visu festivālu prasība.

Ja ir iespēja izvēlēties starp attēlu izmēru, dodama priekšroka lielākajam faila izmēram. Attēla īsākās malas garumam punktos būtu jābūt vismaz 1000 punktiem (pikseļiem, px), faila lielumam - vismaz 1 megabaitam. Ja iespējams, izvairāmies no attēlu saspiešanas (ZIP) vai citām samazināšanas metodēm. Ja faili ir pārāk lieli e-pastam, tos iespējams nosūtīt caur failu apmaiņas lapām.

Attēlus neiestrādā prezentāciju Powerpoint failos vai PDF failos. To nosaukumos lūdzam izmantot kora vai grupas nosaukumu vai saīsinājumu.

Mēs uzņemamies attēlu galīgo sagatavošanu pārsūtīšanai rīkotājiem, un lūdzam grupai papildināt to skaitu, ja rodas tāda nepieciešamība.


Notis, ja prasītas pieteikumā

Folkloras festivālos un jauktajos festivālos, kur piedalās dažādu nozaru grupas, notis nemēdz prasīt.

Ja prasība ir iekļauta, par to atgādinām savlaicīgi. Ja kora rīcībā nav nošu oriģinālu, tie ir jāiegādājas drukātā vai apliecināmi lejupielādētā formā.

Jāņem vērā, ka drukāto eksemplāru piegāde var kavēties.

Ja tiek izmantoti populāru nošu legālas (Free License) bezmaksas ielādes portāli, ir labi, ja saglabātajās lapās redzama lapas adrese. Var būt nepieciešama papildu sarakste ar festivālu.

Gadījumos, kad koris izmanto komponista manuskriptu vai, piemēram, tā diriģenta aranžētas notis, var tikt prasīts komponista vai aranžētāja papildu apliecinājums brīvā formā par izmantošanas atļauju.

Mēs uzņemamies saraksti ar rīkotājiem, sagatavojot un papildinot iesniedzamo materiālu rīkotājiem pieņemamā veidā.

Uzstāšanās programma

Nosaukums oriģinālvalodā. Ja tā ir latviešu valoda, var pievienot arī nosaukuma angļu tulkojumu. Dziesmai komponists, vārdu autors, aranžētājs (ja ir), oriģinālvalodas rakstībā. Dejai aranžētājs / autors, oriģinālvalodas rakstībā, vai Tautas deja.

Ja iespējams, pievienojam katras dziesmas / dejas izpildījuma ilgumu.

Programmu sagatavo kā teksta (MS Word) failu.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Papildu informācija un festivāla ceļojuma pasūtījums

"Festivāla ceļojums mūs interesē. Ir radušies jautājumi par detaļām. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs pārzinām piedāvātās vietas, festivāla programmas ir papildinātas ar ceļojuma programmām.
Sagatavosim līguma formu un programmas materiālus, nosūtīsim jums festivāla vai koncertceļojuma prasības un piedāvājuma variantus. Tad izdrukāsim vai nosūtīsim līdzi ņemamo lietu un nepieciešamo darbību sarakstus. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, ja programmā ir iekļauts lidojums, informāciju par vīzām un ieceļošanas prasībām, klimata īpatnībām ieplānotajā laikā, apspriežam visas ceļojuma detaļas.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā, izdrukājam jūsu iekāpšanas kartes, ja nepieciešamas.

Tad norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs festivāla ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011