Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Atkalredzēšanās aprīlī:

Roma un Asīze

Foto: publicitāte

Festivāla ceļojums vai brauciens ar koncertu vainago gada mēģinājumus un priekšnesumus Latvijā. Rīkojam autobusa braucienus un avio ceļojumus, festivāli var būt gan priecīgas sanākšanas Grieķijas, Melnkalnes vai Itālijas krastā, gan starptautisku žūriju skrupulozi izvērtētas programmu skates ar detalizētiem noteikumiem.

Sarakstā ir iekļauti populāri festivāli koriem, tautas deju un folkloras grupām, kā arī citām mākslinieciskām izpausmēm. Izvēles rīks palīdz izvēlēties tos, ar kuriem varam strādāt tālāk, apvienojot uzstāšanos ar tālo zemju iepzīšanu un pelnītu dalībnieku atpūtu.

Katrs kolektīvs ir neatkārtojams, vieni jau ir bijuši tajās, citi - citās zemēs, daži vēlēsies nesteidzīgu atpūtu pie jūras pēc uzstāšanās, citi - aktivitātes, dabas skatus un kultūras vietu iepazīšanu. Tādēļ, ja varat mums pastāstīt vairāk par jūsu prasībām, mēs sagatavosim pašus piemērotākos piedāvājumus.

Visi piedāvātie festivāli ir starptautiski, īsuma labad vārdus "International" un "starptautisks" virsrakstos izmantojam reti.

Festivālu mūsu sarakstos ir krietni vairāk, kā iespējams ietilpināt mājas lapas izvēlēs - jautājiet! Īsuma dēļ rudens, ziemas un agra pavasara festivāli gandrīz nav iekļauti, jautājiet par tādiem.

Piedāvājam biļešu nodrošinājumu un/vai paplašinātas ekskursiju programmas koriem un grupām, kuri piedalās latviešu diasporas koru un kultūras svētkos, kā Austrālijas Latviešu dienas, Amerikas un Kanādas Latviešu dziesmu un deju svētki, salidojumi Tobāgo.

Sagatavojam grupas ceļojumus ar koncertu pilsētu svētkos vai uz citām skatuvēm Eiropā, tai skaitā programmu ar nakšņojumu DV viesu namā "Bērzaine".

Zemāk, zem festivālu saraksta, aicinām ieskatīties atlasītās parauga programmās.

Visi Ohridas (Maķedonija) un Turcijas festivālu piedāvājumi ir apvienoti tabulās lapas lejasdaļā.

Festivālikoriem, deju kolektīviem, folkloras grupām
Piedāvājums tiek pastāvīgi papildināts.

  • Mundus
  • Festivāli koriem, deju kolektīviem, folkloras grupām
Festivāls, Beļģija, foto: Andre Pretor / Unsplash

Lūdzam mūsu ceļotājus - ja vēl iepriekšējā gadā esam sagatavojuši cenu piedāvājumu, tomēr neesam noslēguši līgumu, jautājiet pārrēķinu. Enerģijas cenu kāpums visā Eiropā un dažu nozaru algu pacelšana Latvijā nozīmē tam atbilstošu inflāciju. Piemēram, ja pirms gada ceļojuma izmaksas bija 400 EUR, tagad līdzvērtīga ceļojuma izmaksas ir 480-500 EUR. Par 15% - 25% šoziem ir palielināta festivālu un viesnīcu maksa, degvielas izmaksas ir stabilizējušās, taču augstākā līmenī. Sevišķi pieaugušas ir tūristu autobusu izmaksas garākajos braucienos no Latvijas.

Kā izvēlēties festivālu vai koncerta ceļojumu?

Atlasiet piemēroto, izmantojot grupu iezīmes ၜ, atgriezieties kopīgajā sarakstā ar pogu "Atjaunot", sagrupējiet pēc laika augšupejošā vai lejupejošā secībā ar pogām ᐯ un ᐱ.

Ohridas festivālu un diasporas latviešu svētku laiki ir atrodami zemāk.

Izvēles rīks

ALBĀNIJA, DURESA
Kultūras un mākslas festivāls Duresā

13. - 17. jūlijs
26. - 30. augusts

Iespējama 4 vai 5 dienu ilga dalība.

Pieteikšanās līdz 10. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Albānijā, Adrijas piejūras pilsētā Duresā (senajā Dirahijā) pieejams visiem dejas, folkloras kolektīviem un koriem, bez konkursa un vecuma ierobežojuma.

2 vakaru koncerti ar dalībnieku parādēm, 10 - 12 min. programma, dzīvā mūzika vai ieraksts. Diplomi, balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 9 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar atpūtu un nošķirtās zemes ekskursijām. Duresa lepojas ar sengrieķu teātri, Romas un Bizantijas pieminekļiem un plašām pludmalēm.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

AUSTRIJA, ZALCBURGA
Zalcburgas Koru svētki un sacensība

14. - 18. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. decembrim.

Early Bird: 30. oktobris. Pieteikumus izvērtē.

Starptautiskais koru festivāls ar konkursu muzikālajā Zalcburgā paredzēts dažādiem koriem - sieviešu, vīru, jauktajiem, senioru, bērnu un jauniešu koriem. Iespējams piedalīties arī bez konkursa. Pavadījums ir atļauts atkarībā no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai autobusu. Ērti apvienot ar Austrijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 7 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VARNA
Prof. Dimitrova Maija koru konkurss

Maijs.
Kopā ar Eiropas Lielās balvas (EGP) izcīņu koriem.

Prestižais koru konkurss (May Choir Competition "Prof. Georgi Dimitrov") paredzēta amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās, ieskaitot kamerkorus. Repertuārā iekļaujama renesanses / baroka, klasicisma, romantisma mūzika, bulgāru komponista darbs. Grand Prix, diplomi, sertifikāti. Šī un 5 citu konkursu uzvarētāji ir tiesīgi piedalīties "European Grand Prix for Choral Singing" konkursā.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki (kamerkoriem mazāk). Sasniedzams ar garāku autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Bulgārijas ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, NESEBARA
Folkloras, deju un mūzikas festivāls "Sunny Beach 2023"

No 22. jūnija līdz 30. augustam, vairākās kārtās

Festivāla dalības ilgums: 5, 6 vai 7 naktis.

Pieteikšanās, līdz aizpildās paredzētās viesnīcas.

Folkloras festivāls Bulgārijā paredzēts folkloras, deju un koru grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Minimālais dalības ilgums - 5 dienas. Uzstāšanās 3 reizes, ar vienādu vai atšķirīgu horeogrāfiju. Dzīvā vai ieraksta mūzika. Diplomi, balvas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Varna / Burgasa) vai 10 - 12 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VARNA
Festivāls "Golden Days Varna"

4. - 9. jūlijs

Pieteikšanās līdz 25. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls "Zelta dienas Varnā" bez sacensības paredzēts tradicionālo un moderno deju ansambļiem, folkloras un vokālajām grupām. Trīs uzstāšanās reizes, to ilgums tiks saskaņots atkarībā no festivāla grupu kopskaita. 3 un 4 vietu istabas, viesnīcas 300 m no pludmales, Full Board ēdināšana.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, arī Burgasa), vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar pludmales un ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, CAREVO / KITENA
XIX Melnās jūras festivāls "Euro Folk 2023 - Black Sea"

21. - 25. jūnijs

Pieteikšanās līdz 21. februārim.

Melnās jūras konkursa festivāls paredzēts folkloras ansambļiem, folkloras deju grupām un kopām. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix "Orpheus", balvas un vietas kategorijās. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Paredzētas 2 - 3 uzstāšanās, ieskaitot konkursa programmu. Iespējama dzīvā mūzika vai ieraksts. Uzstāšanās tiks translētas TV. Līdz 3 grupām no valsts.

Maksimālais skaits: 52 dalībnieki, ieskaitot pavadītājus. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, Burgasa). Ērti apvienot ar pludmales vai ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VARNA
Festivāls "Folk Nuance"

10. jūnijs - 30. septembris

Pieteikšanās trīs mēnešus pirms paredzētās dalības, vai, kamēr ir vietas.

2-3 uzstāšanās reizes, to ilgums tiek saskaņots atkarībā no festivāla grupu kopskaita. 3 un 4 vietu istabas, kūrorta viesnīcas Sunny Beach vai Kitenā, Full Board ēdināšana.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, arī Burgasa), vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar pludmales un ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, VELIKO TARNOVO
VIII Pasaules Folkloras kauss

11. - 15. maijs

Pieteikšanās līdz 12. janvārim.

Folkloras konkursa festivāls World Cup of Folklore kalnu pilsētā Велико Търново paredzēts folkloras ansambļiem, folkloras deju grupām, koriem un kopām, autentiskā un mūsdienīgā izpildījumā, noteiktās kategorijās. Ir bērnu / jauniešu kategorijas. Programmas 10 minūšu ilgumā, dalība koncertos un defilē. Iespējama dzīvā mūzika vai ieraksts. Grand Prix, medaļas, punkti, balvas kategorijās. Uzstāšanās tiks translētas TV.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Varna, Burgasa, Bukareste). Ērti apvienot ar Bulgārijas ekskursiju programmu vai dienām pludmalēs.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, SUNNY BEACH
Festivāls "Dance & Music Sunny Beach"

30. jūnijs - 31. augusts

Pieteikšanās vismaz 3 mēnešus pirms plānotā laika.

Jāizvēlas festivāla dalības ilgumu (5, 6 vai 7 dienas) un uzstāšanās reizes (līdz 3).

Deju, dziesmu, folkloras festivāls Bulgārijā paredzēts grupām, orķestriem un koriem. Nav vecuma ierobežojuma, bez konkursa. Brīva programma, koncerti Saulainā Krasta kūrortā, pilsētās Kitenā un Nesebārā. Uzstāšanās līdz 20 minūtēm, dzīvā mūzika vai ieraksts.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Burgasa, retāk - Varna) vai 10 - 11 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju un pludmales programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BULGĀRIJA, GABROVO
12. Gabrovo koru festivāls un konkurss "Antonio Vivaldi"

23. - 25. jūnijs (2 vai 3 nakšņojumi)

Pieteikšanās līdz 10. aprīlim, vai, kamēr ir vietas.

Koru festivāls Bulgārijā paredzēts koriem un ansambļiem dažādās kategorijās, ieskaitot folkloru un bizantisko mūziku. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix, punktu vērtējums, kategoriju balvas. Parāde, konkurss, koncerti. Iespējama dalība bez konkursa. Programma - 3 dziesmas no dažādiem periodiem atbilstoši kategoriju prasībām. Klavieru pavadījums, a capella vai savi instrumenti, bez pastiprinājuma.

Minimālais skaits: 20 dalībnieki (koris). Sasniedzams ar lidojumu (Sofija, Burgasa), vai autobusa braucienā (9-11 dienas). Ērti apvienot ar ekskursiju un pludmales programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
Lieldienu Folkloras festivāls Prāgā

31. marts - 3. aprīlis

Pieteikšanās līdz 31. decembrim, vai, kamēr ir vietas.

Prāgas festivāls paredzēts folkloras grupām, orķestriem, karsējmeitenēm, moderno deju grupām, koriem un mūzikas grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalība festivāla koncertā (paredzēta uzstāšanās uz brīvdabas skatuves). Diplomi un balvas. Festivāla brauciens dod iespēju gan dalīties dejas un mūzikas prasmēs, gan iepazīt labāko Prāgā un Čehijā pirms vasaras burzmas.

Maksimālais skaits: 44 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Čehijas ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
Koru festivāls "Musica Orbis"

29. jūnijs - 3. jūlijs

Koru festivāls - konkurss paredzēts amatieru koriem ar dalību sacensībā vai bez tās. Nav vecuma ierobežojuma, ir iedalījums vecumgrupās. Kategorijas - vispārējā, sakrālā un folklora (atļauts pievienot mazliet horeogrāfijas).

Trīs koncerti, 15 minūšu programma, viena a capella dziesma. Uzstāšanās bez skaņu iekārtām, instrumentiem, ir pieejamas un atļautas klavieres. Ar sakrālo repertuāru - dalība svētdienas misē Svētā Vita katedrālē. Grand Prix, punkti, vietas kategorijās. Darbnīca ar čehu diriģentiem.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams 7 dienu autobusa braucienā vai lidojumā. Ērti apvienot ar Čehijas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
XII Prāgas "Mākslu festivāls"

14. - 17. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. janvārim, vai, kamēr ir vietas.

Prāgas "Mākslu festivāls" notiek augstajā sezonā, tas paredzēts folkloras grupām, orķestriem, karsējmeitenēm, moderno deju grupām, koriem (brīvdabas koncerti), pūtēju orķestriem un mūzikas grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
Fokloras festivāls "Mēnessgaisma Prāgā"

10. - 13. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. februārim vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Prāgā dod iespēju apvienot uzstāšanos ar Čehijas iepazīšanu, tas paredzēts folkloras grupām, kolektīviem, koriem ar tautas dejas vai mūzikas ievirzi. Nav vecuma ierobežojuma, bez konkursa. Festivāla koncertā ir viena uzstāšanās (~10 minūšu programma) un parāde. Diplomi noslēguma ceremonijā.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
XVII Fokloras kolektīvu tikšanās "Prāgas Folkloras dienas"

20. - 23. jūlijs

Pieteikšanās līdz 21. februārim vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Prāgā dod iespēju apvienot uzstāšanos ar Čehijas iepazīšanu, tas paredzēts folkloras grupām, kolektīviem, koriem ar tautas dejas vai mūzikas ievirzi. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla koncertā ir viena līdz divas uzstāšanās (10 minūšu programma). Diplomi apbalvošanas ceremonijā.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ČEHIJA, PRĀGA
XIII Fokloras festivāls Prāgā

24. - 27. augusts

Pieteikšanās līdz 31. janvārim.

Festivāls Prāgā dod iespēju apvienot uzstāšanos ar Čehijas iepazīšanu, tas paredzēts folkloras grupām, orķestriem, mažoretēm no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla koncertā ir viena uzstāšanās (10 minūšu programma). Diplomi apbalvošanas ceremonijā.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

5 līdz 7 dienu autobusa ceļojums no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, PARĪZE
Folkloras festivāls Les Lumieres de Paris

11. - 14. aprīlis

Pieteikšanās līdz 15. janvārim, vai, kamēr ir vietas.

Parīzes folkloras, dziesmu un deju festivāls bez konkursa dod iespēju gan uztāties "gaismu pilsētā", gan iepazīt skaisto, daudzveidīgo pilsētu. Var piedalīties visas grupas un kolektīvi. Viena 10 minūšu uzstāšanās uz brīvdabas skatuves.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar Parīzes lidojumu vai 9 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Parīzes iepazīšanu: Eifeļa tornis, Sēnas kuģīši, Versaļa, pat Disnejlenda. Piedāvājam arī Parīzes gidu latviešu valodā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, PROVANSA
26. Koru sacensība Provansā

6. - 9. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. janvārim.

Koru konkurss Provansā ar starptautisku žūriju visiem koriem un ansambļiem (no 6 pers.), tai skaitā bērnu, jauniešu, senioru kori, izņemot profesionālos kolektīvus. Sacensība kategorijās (vīru, sieviešu, jauktie kori, sakrālā mūzika, spiričueli). Sacensības programma - 15 minūtes (par Grand Prix - 8 min.). Vērtējums, Grand Prix, medaļas. Var piedalīties arī / tikai Koru festivāla koncertos nedēļā pēc konkursa.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Liona, Marseļa) vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursijām dienvidu Francijā (Aviņjona, Ezē, Sentropēza).

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, AVEIRONA
13. Koru festivāls Aveironā

3 - 8 dienas periodā starp 2. - 25. jūliju

Pieteikšanās ar atlasi, bez termiņa.

Koru festivāls gleznainos Francijas dienvidos paredzēts amatieru koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 20 koncertu virkne senās mazpilsētās, kuros kori piedalās atbilstoši izvēlētajam laika posmam.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar Francijas (vai Barselonas) lidojumu, vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

FRANCIJA, REIMSA
Pasaules folkloras festivāls Sacres du Folklore

23. - 25. jūnijs

Folkloras festivāls gleznainajā katedrāles senpilsētā Francijas ziemeļaustrumos paredzēts izvēlētām, spilgtām pasaules folkloras grupām un franču kolektīviem. Nav vecuma ierobežojuma. Bez konkursa, ar dalībnieku atlasi. Koncerti Reimsā un apkaimē, darbnīcas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar Parīzes lidojumu vai 8 - 9 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Francijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, RODAS SALA
1. Rodas Kultūras festivāls

2. - 5. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai kamēr ir vietas.

Koru festivāls notiek bez konkursa, Grieķijas salā ar iespaidīgiem senatnes pieminekļiem un plašām pludmalēm. Piedalās folkloras grupas, ansambļi, kori bez ierobežojuma. Paredzēta uzstāšanās 20 minūšu ilgumā brīvdabas teātrī Rodas vecpilsētā, pirms tam parāde. Pavadījums - brīvs.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Roda). Salā ir sengrieķu zīmes, krustnešu cietokšņa pilsēta (Unesco), venēciešu, turku, itāļu iezīmes, krāsaini grieķu tirgi un efektīgi dabas skati. Ērti apvienot ar pludmales baudījumu un ekskursiju programmu. Iespējamas papildu dienas Rodā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, PARALIA
Vasaras festivāls "Paralia Fest"

13. - 17. jūnijs (5 dienas)
18. - 20. septembris

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai vēlāk, kamēr ir vietas!

Festivāla dienas bez konkursa Grieķijā, Egejas jūras krasta ciematos paredzētas visiem koriem, folkloras, deju un mūzikas grupām, orķestriem. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. 2 uzstāšanās, 10 - 12 minūšu programma, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Prieks, diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams garākā 10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Grieķijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, PARALIA
XI Mūzikas un Tautas deju festivāls "Paralia Summer Fest"

9. - 14. jūnijs (6 dienas)

Pieteikšanās līdz 15. februārim vai vēlāk, kamēr ir vietas!

Festivāla dienas Grieķijā, Egejas jūras krasta ciematos paredzētas koriem, folkloras un deju grupām, orķestriem. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 2 uzstāšanās, 10 - 12 minūšu programma, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 50 dalībnieki. Sasniedzams garākā 10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Grieķijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, PARALIA
Festivāls "Dancing in Paralia"

10. - 17. jūnijs
24. - 31. augusts
9. - 16. septembris

Pieteikšanās līdz 15. februārim vai vēlāk, kamēr ir vietas!

Festivāla dienas Grieķijā, Egejas jūras krastā paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām no visas pasaules. Aicināti piedalīties bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. 2 uzstāšanās, 10 - 12 minūšu programma, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams vismaz 10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, HANIOTI
XXVII Folkloras un mūzikas festivāls "Hanioti"

4. - 9. jūnijs
22. - 29. jūnijs
24. - 29. septembris

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Grieķijā gleznainā ciematā pie Egejas jūras bērnu un jauniešu, kā arī pieaugušo koriem, orķestriem, folkloras un deju grupām. Nav vecuma ierobežojuma, būs daudz gados jaunu dalībnieku. Festivāls bez konkursa. 5 - 10 minūšu programma, 2 uzstāšanās un parāde. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Tesaloniku lidosta) vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Grieķijas krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRIEĶIJA, NAFPAKTOS
4. Agrinio Koru festivāls

20. - 23. oktobris

Pieteikšanās līdz 15. maijam, vai kamēr ir vietas.

Koru festivāls notiek bez konkursa, vēsturiskā pludmales pilsētā Grieķijas centrā. Piedalās kori bez ierobežojuma. Paredzētas divas uzstāšanās. Pavadījums - brīvs, pieejamas klavieres.

Maksimālais skaits: 40 personas. Sasniedzams ar lidojumu (Atēnas), pārvietošanās ar grupas autobusu. Pilsētā ir venēciešu cietoksnis, krasta promenādes, tuvumā ir Mezolongi ar slavenu lagūnu. Ērti apvienot ar Grieķijas ekskursiju programmu. Oktobra laika apstākļi atļauj labu atpūtu pie jūras.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

HORVĀTIJA, OPATIJA
Koru sacensība "Victoria Adriatic"

6. - 8. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. martam (vēlams agrāk, jo viesnīcas festivālam rezervējam paši).

Konkursa festivāls Adrijas jūras kūrortpilsētā paredzēts koriem un ansambļiem. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, daloties vecuma grupās. Kategorijas - klasika, folklora un modernā mūzika (pop-, roks, džezs). Folkloras kategorijā uzsvaram jābūt uz vokālu (var iekļaut horeogrāfiju). 15 minūšu programmas konkursam un gala koncertam. Iespējams izmantot dzīvo mūziku, pianistu var nodrošināt rīkotāji. Grand Prix, medaļas, vietas.

Dalībnieku skaits: ansamblī līdz 11, korī no 12 personām. Maksimālais skaits nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai 9 - 12 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar atpūtu pludmalē un ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

HORVĀTIJA, SENJA
V Adrijas jūras Deju un mūzikas festivāls

14. - 17. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Adrijas jūras kūrorta pilsētā Velebita kalnu pakājē, Horvātijas vidienē, paredzēts folkloras kolektīviem, visiem koriem un ansambļiem. Piedalās visas vecuma grupas. Bez konkursa, 2 uzstāšanās pa 10 minūtēm katra. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Balvas, diplomi.

Dalībnieku skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar atpūtu Adrijas pludmalē un ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

HORVĀTIJA, UMAGA
Folkloras festivāls "IFF Istria Folk Fest"

5. - 9. jūlijs
19. - 23. jūlijs
23. - 27. augusts

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls Horvātijas Adrijas jūras krastā paredzētas folkloras grupām, kolektīviem, folkmūziķiem. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 8 - 10 minūšu programmu, divas uzstāšanās. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Naktsmītnes bungalo, Adrijas krastā. Ērti apvienot ar atpūtu pludmalē un Balkānu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, VENĒCIJA
20. Koru festivāls ar konkursu "Venezia in Musica"

27. aprīlis - 1. maijs

Pieteikšanās līdz 10. maijam.

Early Bird: 22. decembris. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Starptautiskais koru konkursa festivāls Venēcijā un Kaorlē paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru kori, bērnu un jauniešu (zēnu, meiteņu, jauktie) kori. Iekļauta arī folkloras dziesmu kategorija. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Diplomi un Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkoriem - 16 personas). Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un Venēcijas & Veneto dziļāku iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, LIDO DI JESOLO
"2 soļi līdz Venēcijai" III folkloras festivāls

8. - 12. jūnijs

Pieteikšanās līdz 10. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls dažādām folkloras grupām un ansambļiem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertā (1 uzstāšanās). Diplomi. Jesolo atrodas pie Adrijas jūras, Venēcijas lagūnas vienā pusē, visas viesnīcas ir netālu no pludmalēm.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Venēcijas iepazīšanu, ziemeļu Itālijas ekskursiju programmu, apmeklēt lielākos atrakciju parkus.

8 līdz 10 dienu autobusa brauciens no Latvijas vai lidojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIMINI
17. Rimini Koru konkurss ar festivālu

1. - 4. jūnijs

Pieteikšanās līdz 1. aprīlim.

Rimini Koru konkurss un festivāls paredzēts pasaules koriem bez vecuma ierobežojuma. Dalība konkursā ar 3-7 minūšu uzstāšanos, a capella vai dzīvās mūzikas pavadījums. Žūrija, Grand Prix, punkti, medaļas, balvas. Iespēja dalībai tikai festivālā bez konkursa.

Uzvarētājs piedalās "World Choral Championship" konkursā, līdz ar Krakovas, Taipejas un Tokijas konkursu uzvarētājiem.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Ziemeļitālijas ekskursiju programmu, pludmales atpūtu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, TIROLE
26. Alta Pusteria koru festivāls Alpos

14. - 18. jūnijs

Pieteikšanās līdz 1. martam.

Tūkstoš-koru-festivāls "Alta Pusteria" bez konkursa notiek augstu Tiroles Alpu kalnos Pustertāles ielejas ciemos praktiski uz Austrijas Dienvidtiroles un Itālijas Austrumu Tiroles / augstās Adiges robežas. Koru koncerti gleznainās vietās mijas ar koru vakaru satikšanās brīvdabas pasākumiem. Populārajam festivālam ir divu gadu desmitu vēsture.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu (Milāna / Venēcija) un autobusu, vai 7 - 9 dienu autobusa braucienā no Latvijas. Ērti apvienot ar Ziemeļitālijas vai Austrijas Alpu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, MONTEKATĪNI TERMAS
"Florence Dance Open" festivāls

15. - 18. jūnijs

Pieteikšanās līdz 22. februārim.

Konkursa festivāls deju grupām un kolektīviem Toskānas kūrortpilsētā Montekatīni Termās, netālu no Florences, paredzēts deju ansambļiem un grupām, no modernās dejas, klasikas un baleta līdz džezam, latino un ielu dejām. Bērni, jaunieši un pieaugušie tiek iedalīti 6 vecumgrupās. Festivāls ar konkursu, viena horeogrāfija, viena dziesma, piedalās solo/duo/trio, grupas (4 - 10 dejotāji) un ansambļi (11 - 30 dejotāji). Vietas kategorijās, kausi, medaļas un balvas.

3* viesnīcas ar HB. Termas ir sasniedzamas ar lidojumu vai ~10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar netālās Florences, Toskānas, Činkveterres krasta iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, SORENTO
IX Folkloras festivāls Sorento

28. jūnijs - 2. jūlijs

Pieteikšanās līdz 1. martam.

Festivāls Sorento pie Neapoles paredzēts folkloras grupām, koriem, orķestriem, deju grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa, viena uzstāšanās, atstājot laiku atpūtai. Dalībnieki sagatavo 10 - 12 minūšu programmu, iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar Neapoles vai Romas lidojumu. Ērti apvienot ar Neapoles, Kapri, Amalfi krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, LIDO DI JESOLO
"Mare Adriatico" Dejas un dziesmu festivāls

18. - 22. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. aprīlim, vai, kamēr ir vietas.

ikgadējs festivāls folkloras grupām no visas pasaules, tikai tradicionālai (folkloras) dejai un mūzikai. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertos (2 uzstāšanās, parāde). Diplomi. Jesolo atrodas pie Adrijas jūras, Venēcijas lagūnas vienā pusē.

Minimālais skaits uz skatuves: 10 personas. Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Venēcijas un Ziemeļitālijas ekskursiju programmu.

8 līdz 10 dienu autobusa brauciens no Latvijas vai lidojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ROMA
Folkloras festivāls "Mēnessgaisma Romā"

26. - 30. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Ikgadējs festivāls folkloras grupām, deju un mūzikas grupām. Bez konkursa, nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertā (parāde un 1 uzstāšanās). Diplomi.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ērti apvienot ar Romas bagātīgā piedāvājuma un apkaimes (Tivoli, etrusku vietas) iepazīšanu.

Sasniedzams ar lidojumu (Roma) vai ~10 dienu autobusa braucienā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIMINI
Folkloras festivāls "Mēnessgaisma Rimini"

1. - 6. augusts

Pieteikšanās līdz 15. februārim, vai, kamēr ir vietas.

Ikgadējs festivāls folkloras grupām, deju un mūzikas grupām. Bez konkursa, nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertos (parāde un 2 uzstāšanās). Diplomi.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ērti apvienot ar pludmales atpūtu un apkaimes skaistāko vietu iepazīšanu.

Sasniedzams ~10 dienu autobusa braucienā vai ar lidojumu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, FLORENCE
X Florences Koru un orķestru festivāls (FICF)

25. - 28. jūlijs

Pieteikšanās līdz 25. jūnijam (iesakām 6 mēnešus agrāk, naktsmītņu pieejamībai).

Oriģinālais Florences Koru festivāls ar konkursu paredzēts koriem un orķestra grupām, ar uzstāšanos vēsturiskā centra īpašās zālēs. Dalībnieki prezentē 4 skaņdarbus 20 minūšu programmā, tai skaitā vienu klasisku kompozīciju (džeza un citu žanru ansambļiem - džeza un tml. klasika), vienu - savas valsts komponista sarakstītu. Žūrija, punkti, Grand Prix - Zelta Dāvids, medaļas.

Skaits: nav ierobežots. Florence ir sasniedzama ar lidojumu (Roma, arī Piza) vai garāku autobusa braucienu. Ērti apvienot ar Florences un Toskānas iepazīšanu, ČinkveTerre (Cinque Terre) ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIČONE (RIMINI)
XX Folkloras un moderno mākslu festivāls "Le spiagge d`Italia"

21. - 25. septembris

Pieteikšanās līdz 15. maijam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls ir ikgadējs notikums Adrijas jūras krastā folkloras grupām, vokālajām, instrumentālajām grupām, dažādu stilu grupām - karsējmeitenēm, džeza, hip hop, baleta u.c. stilu pārstāvjiem. Nav vecuma ierobežojuma. Bez konkursa. 2 uzstāšanās, programma līdz 10 minūtēm, ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi.

Maksimālais skaits: 44 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai garākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ROMA
12. Koru festivāls un konkurss "Musica Eterna a Roma"

12. - 16. jūlijs

PPieteikšanās līdz 15. februārim

Early Bird: 15. decembris. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Starptautiskais koru konkursa festivāls Romā paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru, bērnu un jauniešu kori. Žūrijas vērtējums ar punktiem. Iespējams piedalīties tikai festivālā. Pavadījuma prasības atkarīgas no izvēlētās kategorijas noteikumiem. Uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Diplomi un Grand Prix, sertifikāti par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un padziļinātu Romas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, AREZZO
40. Polifoniskais koru konkurss "Guido d’Arezzo"

Augusta beigas, 6 dienas.

Pieteikšanās līdz 15. decembrim (pagaidu datums).

Prestiža koru sacensība Polyphonic Competition "Guido d’Arezzo" Toskānā amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās. Divas konkursa kārtas. Uzstāšanās a capella, ir obligātais repertuārs, meistarklases, koncerti baznīcās. Grand Prix, sertifikāti. Uzvarētājs piedalās "European Grand Prix for Choral Singing" konkursā.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki (kamerkoriem, ansambļiem atšķirīgi noteikumi). Sasniedzams ar garāku autobusa braucienu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ROMA
Folkloras festivāls "Roma in Danza"

28. - 31. augusts

Pieteikšanās līdz 15. februārim

Folkloras deju festivāls Romā paredzēts visiem gribētājiem. Viena uzstāšanās uz brīvdabas skatuves, laiks - 10 minūtes. Sertifikāti par piedalīšanos.

Dalībniekiem 3 līdz 4 zvaigžņu viesnīcas ērtās vietās, pie metro, 3 - 4 vietu istabas, HB. Iespējama programmas pagarināšana līdz 5 naktīm Romā.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ērtāk sasniegt ar lidojumu. Iesakām apvienot ar Itālijas ekskursiju programmu un/vai padziļinātu Romas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, FLORENCE
5. Da Vinči Koru festivāls - konkurss

11. - 14. jūlijs

Pieteikšanās līdz 10. martam.

Koru konkurss un festivāls "Leonardo da Vinci International Choral festival" paredzēts amatieru koriem, arī kamerkoriem, senajai mūzikai. Nav vecuma ierobežojuma. Sacensība un vakaru koncerti, 3 skaņdarbu izvēle ar atsevišķiem nosacījumiem kategorijām. A capella vai dzīvās mūzikas pavadījums, Grand Prix konkursā 2 brīvi izvēlēti darbi, kopā 7 līdz 10 minūtes. Žūrija, Grand Prix, punkti, medaļas.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Toskānas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, SARDĪNIJA
Koru festivāls "Sardīnijas Saule"

28. augusts - 1. septembris
2. - 6. septembris

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai kamēr ir vietas.

Ikgadējs koru festivāls "Al Sole Della Sardegna" bez konkursa, ar uzstāšanos īpašās vietās, senas pilsētu baznīcas, teātri, alas, senlaiku raktuves. 3 līdz 4 koncerti, 15 - 20 minūšu programma. baznīcās - sakrālais repertuārs. Jāiekļauj repertuārā noteikta dziesma kopkorim. Koncertos piedalās arī vietējie kori.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu - Sardīnijas pārsteigumu dienas, nuraghi monolīti, senās pilsētas, siltas pludmales.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ABRUCO
Vasto koru festivāls

Oktobris, piektdiena - svētdiena

Par pieteikšanos jautājiet!

Vasto koru festivāls skaistajā Peskāras provincē, Adrijas jūras krastā, paredzēts koriem un orķestriem, izņemot profesionālos korus. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Koncerti kopā ar Abruco reģiona koriem un kolektīviem norisināsies dažādās reģiona pilsētās, noslēguma koncerts - senajā Vasto katedrālē.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Roma vai citi). Ērti apvienot ar Itālijas, tai skaitā Romas, ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, ASĪZE
8. Asīzes Koru festivāls PĀRCELTS

21. - 24. oktobris

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam

Asīzes festivāls paredzēts koriem un instrumentālām grupām, ar 3-4 uzstāšanās reizēm, ar noslēdzošo koncertu Asīzes Augšējā bazilikā. Festivāla namatēvi ir Svētā Franciska pāvesta bazilikas koris. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki prezentē ~35 minūšu programmu, tajā iekļaujot Canticle of Creatures, fra D.M.Stella, ko izpildīs kopkoris. Diplomi par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: nav ierobežots. Asīze ērtāk sasniedzama ar lidojumu (Roma). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ITĀLIJA, RIVA DEL GARDA
Koru festivāls un konkurss "In... Canto sul Garda"

13. - 17. oktobris

Pieteikšanās līdz 31. maijam.

Early Bird: 15. marts. Pieteikumus vērtēs.

Koru konkursa festivāls pie Gardas ezera paredzēts dažādu kategoriju koriem - sieviešu, vīru, jauktie, senioru, bērnu un jauniešu kori. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījuma prasības atkarīgas no kategorijas. Uzstāšanās laiks 15 - 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, sertifikāti.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkoriem - 16 personas). Sasniedzams ar lidojumu (Milāna, Bergamo, Venēcija), vai 8 - 10 dienu autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MALTA, St.JULIAN'S / VALETA
11. Maltas Mūzikas un Dejas festivāls

23. - 26. septembris.

Pieteikšanās līdz 15. martam.

Maltas festivāls paredzēts visiem mūzikas un deju kolektīviem, folkloras grupām no visas pasaules. Piedalās visu vecumu dalībnieki. Festivāls bez konkursa. Paredzamas vismaz divas uzstāšanās pilsētās kopā ar vietējām grupām un dalība parādē ar uzstāšanos, ar dzīvo mūziku vai bez tās, koncertos - ieraksti. 3* viesnīcas, labi laika apstākļi. Sertifikāti un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: ap 40 dalībnieku. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Maltas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MELNKALNE, BĀRA
XXV Festivāla dienas Melnkalnē

19. - 23. augusts

Pieteikšanās līdz 31. martam, vai, kamēr ir vietas.

Festivāla dienas Melnkalnē (Bāra, Petrovača pie jūras) paredzētas koriem, orķestriem, folkloras un moderno deju grupām, karsējmeitenēm no visas pasaules. Piedalās bērni, jaunieši un pieaugušie, nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Dalībnieki sagatavo 10 - 12 minūšu programmu, iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai ilgākā autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Balkānu un Adrijas krasta ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MELNKALNE, BUDVA / TIVATA
XI Mūzikas un Folkloras deju festivāls "Montenegro Fest"

2. - 5. (6.) jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. janvārim, vai, kamēr ir vietas.

Festivāls bez konkursa Melnkalnē paredzētas folkloras un deju grupām un koriem. Nav vecuma ierobežojuma, ne vairāk kā 3 grupas no valsts. Dalībnieki sagatavo 10 - 15 minūšu programmas, divas uzstāšanās un parāde (koriem - 12 minūšu brīva programma). Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Diplomi.

Maksimālais skaits: 70 personas. Sasniedzams ar lidojumu vai 9-10 dienu autobusa braucienā. Skaistās Melnkalnes pludmales un vecpilsētas ērti apvienot ar tālākām Balkānu un Adrijas krasta ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, KRAKOVA
"Mēnesgaisma Krakovā" folkloras festivāls

1. - 4. maijs

Pieteikšanās termiņš - 20. februāris .

Folkloras un koru festivāls bez konkursa Krakovā, Polijā paredzēts visām grupām un koriem. Uzstāšanās laiks - 12 līdz 15 minūtes, pirms tam defilē (neilga parāde). Iespēja priecīgam laikam pavasarīgajā Krakovā.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusu. Ērti apvienot ar Polijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 4 vai 5 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, TORUŅA
10. "Per Musicam ad Astra" Kopernika koru festivāls un konkurss

28. jūnijs - 2. jūlijs

Pieteikšanās termiņš - 31. janvāris (tiks precizēts).

Early Bird termiņš - 10. decembris. Pieteikumus izvērtēs.

Koru festivāls ar konkursu Toruņā, Polijā paredzēts visu kategoriju koriem. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījums pēc kategorijas noteikumiem. Uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes atkarībā no kategorijas. Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Polijas ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 5 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, ZAMOSCA
Folkloras festivāls "Eurofolk - Zamosc"
11. - 16. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. februārim, izvērtējums.

"Eurofolk" festivāls renesanses pilsētā Zamoscā ir ikgadējs festivāls folkloras grupām un koriem ar atbilstošu repertuāru, vēloties pulcēt prasmīgus folkloras ansambļus. Vecuma ierobežojums - no 16 gadiem. Dalība festivāla koncertos galvenajā laukumā un izbraukuma koncertos. Diplomi.

Maksimālais skaits: nav boteikts. Sasniedzams autobusa braucienā. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

4 vai 5 dienu autobusa brauciens no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, KRAKOVA
IV Starptautiskais folkloras festivāls "Krakowiak"

23. - 26. augusts

Pieteikšanās līdz 22. martam

Starptautiskais folkloras festivāls Krakovā folkloras un deju grupām no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Paredzētas divas 10 minūšu uzstāšanās, iekļaujot programmā krakovjaku. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Viens no koncertiem - uz skatuves Krakovas centrā.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

4 vai 5 dienu Polijas autobusa brauciens.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, KRAKOVA
12. Krakovas Koru festivāls "Cracovia Cantans"

1. - 4. jūnijs

Koru festivāls Polijā ir prestižs konkursa festivāls, paredzēts amatieru koriem atbilstoši kategorijām. Konkurss ar Grand Prix, punktiem, medaļām 8 kategorijās. Iespējama dalība bez konkursa. Konkursa programma ar kategoriju noteikumiem, dzīvās mūzikas pavadījums vai a capella. Sacensība un vakaru koncerti Krakovā.

Minimālais skaits: 20 koristi, maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams autobusa braucienā (5 - 6 dienas) vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar Polijas Tatru ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, ELKA
19. pasaules folkloras festivāls "Varavīksne"

23. - 27. jūnijs

Pieteikšanās līdz 1. martam, vai kamēr ir vietas.

Festivāls Polijas austrumos, Elkas pilsētiņā (vācu nosaukums - Lyck), ir bez konkursa un bez maksas. Uzstāšanās programmas 35, 25 un 10 minūšu ilgumā, 2 minūšu priekšnesums noslēguma parādes laikā un 20 minūšu vakara programma citu grupu iesaistīšanai. Vēlams dzīvās mūzikas pavadījums.

Maksimālais skaits: 30 dalībnieki, pieaugušie un jaunieši no 17 gadu vecuma. Festivāla vieta sasniedzama dienas autobusa braucienā. Ērti pievienot ekskursiju dienas Austrumprūsijas Mazūru ezeru apgabalā, piejūrā vai Belovežas gāršā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

POLIJA, BIELSKO-BIALA
17. koru festivāls "Gaude Cantem"

20. - 22. oktobris

Pieteikšanās termiņš - 1. augusts. Pieteikumi tiks izvērtēti.

Koru festivāls ar konkursu Silēzijā, Polijā paredzēts visu kategoriju amatieru koriem. Pavadījums - pēc kategorijas noteikumiem. Repertuārs ar nosacījumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 12 līdz 15 minūtes. Starptautiska žūrija, punkti. Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar autobusu vai lidojumu. Ērti apvienot ar Krakovas, Beskidu kalnu un Zakopanes ekskursiju programmu.

Autobusa brauciena ilgums - 5 līdz 6 dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

PORTUGĀLE, FUNDAO
6. Koru festivāls un konkurss "Beira Interior"

Oktobris

Pieteikšanās līdz attiecīgā gada 30. aprīlim

Early Bird: 28. februāris

Starptautiskais koru festivāls ar konkursu Beirā, Portugāles kalnos, paredzēts visu kategoriju koriem. Iespējams piedalīties festivālā bez konkursa. Pavadījums ir atļauts atkarībā no kategorijas noteikumiem. Plānotais uzstāšanās laiks - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Lisabona, Barselona vai Madride). Ērti apvienot ar Portugāles, kā arī Spānijas, ekskursiju programmām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SLOVĒNIJA, MARIBORA
Koru konkurss Gallus Mariborā

12. - 15. aprīlis.

Pieteikšanās līdz 18. septembrim iepriekšējā gadā.

Prestižais koru konkurss "International Choral Competition Gallus – Maribor" paredzēts amatieru koriem un ansambļiem no visas pasaules, iedalot vecuma grupās un kategorijās. Visi vecumi. Divi koncerti, konkurss. Piedalās 8 kori, 4 ansambļi, ir arī obligātais repertuārs. Grand Prix, punkti, diplomi, sertifikāti. Šī un piecu citu konkursu Grand Prix ieguvēji piedalās European Grand Prix izcīņā. Naktsmītne studentu kopmītnēs ar FB, ar piemaksu - viesnīcās.

Koristu skaits: 12 - 48 dalībnieki, ansamblī 4 - 12 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu vai autobusa braucienā. Ērti apvienot ar Slovēnijas un Adrijas piejūras ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Festivāls "Pop Foundation"

24. - 30. jūnijs

Vēl nav 2023. gada programmas.

Festivāls Lloret del Mar paredzēts kolektīviem un grupām dejā, dziesmā, instrumentālā mūzikā, eksperimentālās mākslās. Nav vecuma ierobežojuma. Grand Prix, kategorijās vietas, diplomi, balvas. Kategorijas: horeogrāfija (folkloras, klasiskās, modernās dejas, ielu, sporta, sociālās dejas), instrumentālā mūzika, vokālā mūzika no kora dziesmas līdz džezam, rokam, repam, teātris un eksperimentālie žanri.

Divi priekšnesumi ar fona mūziku - katrs līdz 4 minūtēm. Mūzika no ieraksta, atļauts fona vokāls.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar Spānijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Costa Brava Folkloras festivāls

4. - 9. oktobris

Pieteikšanās līdz 10. augustam

Costa Brava festivāls paredzēts folkloras ansambļiem un grupām, kā arī karodznieku grupām, pūtēju un dūdu orķestriem. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Festivāla laikā plānotas 2 parādes un vairākas uzstāšanās. Uzstāšanās tiks organizētas Malgratas de Maras parkos un laukumos.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, COSTA BRAVA
Deju un dziesmu festivāls "Grand Alegria"

22. jūnijs - 3. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. aprīlim.

Festivāls Calellā, pludmales pilsētiņā, paredzēts folkloras deju kolektīviem un grupām, moderno deju grupām,baleta trupām, koriem. Nav vecuma ierobežojuma.

Priekšnesumi, parāde, flamenko mācīšanās. Bez konkursa. Mūzikas faili jānosūta pirms festivāla. Grupas var palikt Calellā līdz 7 naktīm.

Minimālais skaits: 10 dalībnieki uz skatuves, maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Barselona). Ērti apvienot ar pludmales atpūtu vai Spānijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

SPĀNIJA, BARSELONA
Koru konkurss un festivāls "Barselonas Zelta balsis"

9. - 13. jūlijs

Pieteikšanās līdz 15. martam, vai, kamēr ir vietas.

Koru konkurss "Golden Voices of Barcelona" paredzēts amatieru un profesionālajiem koriem, iedalot vecuma grupās un kategorijās, arī folkloras dziesmām un solistiem. Var piedalīties bez konkursa. Koncerts galvenajā laukumā, krāsaina atklāšana un noslēgums, koncerti, meistarklases. Grand Prix, punkti, diplomi, sertifikāti. Iespēja uzstāties Katedrālē / Sagrada Familia dievnamā (saskaņojot repertuāru).

Maksimālais skaits: 120 dalībnieki. Sasniedzams ar lidojumu. Ērti apvienot ar Spānijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, BUDAPEŠTA
VII Folkloras festivāls Budapeštā

24. - 26. marts

Pieteikšanās līdz 15. janvārim.

Pavasara festivāls bez konkursa folkloras grupām, deju grupām, koru grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla koncertā (1 uzstāšanās). Diplomi.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams autobusa braucienā. Ungārijas galvaspilsētas plašo kultūrvietu un izklaides programmu piedāvājumu iespējams izbaudīt bez vasaras burzmas un karstuma. Iespējams pievienot laiku Budapeštā, apvienot ar Ungārijas ekskursiju programmu.

6 līdz 8 dienu autobusa brauciens no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, KEČKEMETA
XVIII Sv. Stefana dienas Kečkemetā

18. - 21. augusts

Pieteikšanās līdz 31. janvārim.

Karaļa Stefana dienas ir ikgadējs festivāls folkloras grupām, karsējmeitenēm, moderno deju grupām, koru grupām. Nav vecuma ierobežojuma. Dalība festivāla ceremonijās (parāde) un koncertos (2 uzstāšanās). Diplomi, dāvanas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā, dažādu līmeņu viesnīcu izvēle. Festivāls notiek pilsētā, kas atrodas plašajā ungāru stepē - pustā, kam raksturīga arī zirgkopju - stepes kovboju tradīcija. Ērti apvienot ar Ungārijas ekskursiju programmu un iespaidīgu zirgu un jātnieku šovu.

6 līdz 8 dienu autobusa brauciens no Latvijas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, SIOFOKA
III Balatona Folkloras festivāls "Pie ungāru jūras"

25. - 28. jūlijs

Pieteikšanās līdz 31. janvārim

Deju un mūzikas festivāls "Pie ungāru jūras" paredzēts deju grupām, folkloras grupām, orķestriem un koriem no visas pasaules. Nav vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 42 dalībnieki. Sasniedzams autobusa braucienā (vai ar lidojumu). Ērti apvienot ar Ungārijas ekskursiju programmu.

6 vai 7 dienu autobusa ceļojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

UNGĀRIJA, BUDAPEŠTA
Budapeštas Koru svētki un Laurea Mundi festivāls

26. - 30. jūnijs

Pieteikšanās līdz 15. februārim

2023. gadā Budapeštas Koru konkurss notiek 2. - 6. aprīlī.

Koru konkurss (vai tikai festivāls) visām kategorijām, visām vecumgrupām. Papildus - folkloras dziesmu kategorija. Priekšnesums - 15 līdz 20 minūtes (pastāv kategoriju prasības). Starptautiska žūrija, Laurea Mundi Grand Prix, medaļas, punkti.

Skaits: nav ierobežots (kamerkoriem 16 personas). Naktsmītne: līmenis pēc izvēles.

Ērti apvienot ar spilgtu Ungārijas ekskursiju programmu. Nokļūšana: autobuss (no 6 dienām) vai lidojums.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

VĀCIJA, BERLĪNE
3. Koru festivāls ar konkursu "Dziedi, Berlīne!"

5. - 9. jūlijs

Pieteikšanās termiņš - 30. janvāris.

Early Bird - 20. decembris. Pieteikumus vērtēs.

Koru konkurss (vai tikai festivāls) Sing Berlin! visu kategoriju koriem, visām vecumgrupām. Pavadījuma prasības atkarīgas no kategorijas noteikumiem. Priekšnesums - 15 līdz 20 minūtes (atkarībā no kategorijas). Starptautiska žūrija, punkti, Grand Prix, medaļas.

Maksimālais skaits: nav noteikts (izņemot kamerkorus - 16 personas).

Nokļūšana ar autobusu (7 - 8 dienas) vai lidojumu (Berlīne). Ērti apvienot ar Vācijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ZIEMEĻU MAĶEDONIJA, OHRIDA
Festivāla dienas Ohridā

7. - 11. jūlijs

NB! Ohridā festivāli notiek gandrīz nepārtraukti. Tādēļ visi Ohridas piedāvājumi skatāmi tabulā, zemāk šajā lapā!

Festivāla dienas Ohridā paredzētas folkloras grupām, moderno deju grupām, koriem, orķestriem un citiem muzikāliem kolektīviem. Piedalās visu vecumu dalībnieki (min. vecums - 7 g.). Festivāls bez konkursa. 12 - 15 minūšu programma ar dzīvo mūziku vai ierakstu. Sertifikāti un balvas par piedalīšanos.

Maksimālais skaits: 40 dalībnieki. Sasniedzams garākā autobusa braucienā vai ar lidojumu. Ērti apvienot ar ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRUZIJA, KOBULETI
VI Fokloras deju un mūzikas festivāls "Perkhuli 2022"

1. - 7. augusts

Pieteikšanās līdz 7. aprīlim.

Folkloras un mūzikas festivāls Gruzijā paredzēts deju grupām, folkloras kopām, arī koriem no visas pasaules. Aicināti piedalīties visi bez vecuma ierobežojuma. Festivāls bez konkursa. Diplomi par piedalīšanos.

Kobuleti atrodas Melnās jūras krastā, netālu no Batumi. Viena pilna festivāla diena ar parādi un uzstāšanos parādes laikā (tērpos) un uz skatuves.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Kutaisi, Batumi vai Tbilisi). Ērti apvienot ar Gruzijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

GRUZIJA, BATUMI
Starptautiskais festivāls - konkurss "Art Folk Fest Summer 2023"

20. - 29. jūnijs
12. -21. jūlijs (paredzams)

Pieteikšanās termiņš - 27. janvāris.

Festivāls - konkurss paredzēts deju grupām, folkloras grupām un koriem. Nav vecuma ierobežojuma. Piešķir Grand Prix, vietas un diplomus kategorijās, balvas.

Iespējams piedalīties bez konkursa. Divas uzstāšanās, katra 3 - 6 minūtes. Pavadījumā dzīvā mūzika vai ieraksts.

Konkursa kategorijas: akadēmiskā mūzika, džezs, roks, folklora (dziesmas, dejas), popmūzika, modernās un ielu dejas, instrumentālā mūzika.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Batumi, Tbilisi). Ērti apvienot ar Gruzijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

INDIJA, DELI
VI Kultūras un Dejas festivāls "New Delhi Fest"

6. - 11. jūlijs

Pieteikšanās līdz iepriekšējā gada 1. decembrim (ar rīkotāja izvēli).

Etniskās folkloras festivāls Indijā paredzēts folkloras kolektīviem no visas pasaules. Piedalās izvēlētas 10 ārvalstu grupas, kopā ar 5 vietējiem kolektīviem. Vecuma ierobežojums no 12 gadiem. Dzīvā mūzika. 10, 15 vai 20 minūšu deju programmas, vismaz 2 uzstāšanās.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Ir iekļauta kultūras programma, pieejamas papildu ekskursijas, ieskaitot Tadžmahalu. Sasniedzams ar lidojumu (Ņūdeli). Labi apvienojams ar Indijas kultūras iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

INDONĒZIJA, BALI
12. Bali Koru festivāls festivāls BICF

25. - 29. jūlijs

Pieteikšanās līdz 10. martam (ar izvērtējumu).

Viens no prestižākiem koru festivāliem pasaulē notiek Bali salā, Denpasarā - BICF, "12th Bali Choir Festival". Koru sacensība kategorijās, starptautiska žūrija, punkti, kategoriju medaļas, Grand Prix. Vecuma ierobežojuma nav. Dzīvā mūzika. Vērienīgi koncerti.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Noteikumi - atbilstoši izvēlētai kategorijai.

Viegli pievienot pārsteidzošu un skaistu laiku Bali salā, kā apskatāmās vietas, tā pludmales. Sasniedzams ar lidojumu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

IZRAĒLA, EILATA
Eilat Waves IV festivāls - konkurss

13. - 15. aprīlis

Pieteikšanās līdz 15. janvārim (var tikt precizēts)

Folkloras un modernās dejas & vokāla festivāls Izraēlā paredzēts visu žanru mūzikai un dejai, no folkloras grupām, koriem, orķestriem līdz moderno deju grupām, tajā skaitā jauniešiem. Festivāls ar konkursu. Dalībnieku programmu prasības atbilstoši kategoriju nosacījumiem. Iespējams izmantot dzīvo mūziku vai ierakstu. Grand Prix, diplomi un balvas.

Maksimālais skaits: 36 dalībnieki. Sasniedzams Eilatas vai Telavivas lidojumā. Ērti apvienot ar Izraēlas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

JAPĀNA, TOKIJA
5. Tokijas Koru konkurss

28. - 30. jūlijs

Early Bird pieteikumi līdz 31. decembrim.

Pieteikumi līdz 30. martam, izvērtējums mēneša laikā.

Koru festivāls Japānā "5th Tokyo International Choir Competition" ir prestiža koru sacensība amatieru koriem atbilstoši kategorijām (vīru, sieviešu, jauktie, senioru kori), tai skaitā bērnu un jauniešu koriem un folkloras koriem (var būt profesionāls diriģents, citu žanru profesionāļi kā koristi). Grand Prix, naudas balvas, punkti, medaļas. Programmas saturs un ilgums - atbilstoši kategorijas prasībām, iekļaujot noteikta Japānas komponista darbu.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Tokija). Ērti apvienot ar Japānas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

TURCIJA, STAMBULA
Pasaules Koru mūzikas simpozijs

25. - 30. aprīlis

Pieteikšanās pagarināta līdz 31. janvārim, izvērtējums ~mēneša laikā.

Simpozijs Turcijā "World Symposium of Choral Music - Changing Horizons" ir vērienīgi pasaules labāko koru, komponistu un diriģentu svētki. Tie notiek reizi trijos gados. Kora dalība simpozija priekšnesumos ir iespējama, sagatavojot detalizētu pieteikumu atbilstoši vadlīnijām. No visiem pieteikumiem tiek izvēlēti nedaudzi uzvarētāju kori. Simpozija izmaksas tiem sedz rīkotāji.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Stambula). Ērti apvienot ar Stambulas un Turcijas ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, SIAŅA
9. Zīda ceļa mākslu festivāls

Septembra vidus (gaidām precizējumus)

Pieteikumi līdz 15. aprīlim (gaidām precizējumus), iesniedzot paredzamās programmas atbilstoši prasībām.

Vērienīgais festivāls paredzēts dažādiem skatuves, mākslas, mūzikas žanriem. Dalība bez maksas (pašu apmaksāts lidojums), bez konkursa, 8 - 10 uzstāšanās reizes. Ietilpst ekskursijas (Ķīnas mūris, Terakotas kareivji).

Maksimālais skaits: 16 personas (ja vairāk, ir dalības maksa). Sasniedzams ar lidojumu (Xi'an). Ērti pievienot papildu Ķīnas ekskursiju dienas.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, PEKINA
17. Ķīnas Koru festivāls CICF

Augusts (gaidām precizējumus)

Paredzamie pieteikumi līdz 10. janvārim 2023, iesniedzot divus ierakstus vērtējumam, atbilstoši prasībām.

Vērienīgais koru festivāls (17. China International Chorus festival) ir konkursa festivāls Pekinā, tas notiek reizi divos gados, paredzēts aptuveni 300 pasaules koriem atbilstoši kategorijām. Konkurss ar Grand Prix, punktiem, kategoriju balvām. Iespējama dalība bez konkursa, izvērtēti tiek visi kori. Konkursa programma līdz 12 minūtēm ar kategoriju noteikumiem, tikai dzīvās mūzikas pavadījums (klavieres vai nedaudzi etniskie instrumenti).

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Pekina). Ērti apvienot ar Ķīnas nozīmīgāko vietu ekskursiju programmu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ĶĪNA, ŠANHAJA
31. Šanhajas Tūrisma festivāls

10. - 15. septembris (gaidām precizējumus)

Pieteikumi - termiņa pagarinājums (gaidām precizējumus).

Nosaukums mazliet maldina: spilgtā un labi finansētā mūzikas festivāla "31st Shanghai Tourism Festival" mērķis ir piesaistīt tūristus lielajai tirdzniecības pilsētai. Tiek aicināti folkloras kolektīvi, kori, majoretes, ielu uzstāšanās speciālisti (grupas). Dalība bez konkursa, pieteikumi tiek izvērtēti, lai iegūtu krāsainu un pārsteidzošu dalībnieku klāstu. Parāde, uzstāšanās parādes pieturpunktos un / vai uz platformām, papildu koncerti satelītpilsētās, Ķīnas pārsteigumu iepazīšana. Festivāls sedz visus izdevumus Ķīnā.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Šanhaja). Ērti apvienot ar svarīgu Ķīnas vietu iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

KOREJA, BUSANA
Busan Choral Festival & Competition

18. - 21. oktobris

Pieteikumi līdz 15. martam.

Busanas festivāls ir konkursa festivāls Dienvidkorejā ar vērienīgu koru sacensību, ar kategoriju nosacījumiem, punktiem un Grand Prix. 4* viesnīcas.

Maksimālais skaits: atbilstoši kategorijām, tai skaitā bērnu koriem. Sasniedzams ar Korejas lidojumu (Seula, Busana). Ērti apvienot ar eksotiskās pussalas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

TAIVANA, TAIPEJA
Taivanas Koru festivāls TICF23

28. jūlijs - 6. augusts
Konkurss: 2. - 4. augusts

Pieteikumi līdz 28. aprīlim.

Taivanas festivāls ir konkursa festivāls Ķīnas republikā (ROC) ar vērienīgu koru sacensību, ar kategoriju nosacījumiem, punktiem un Grand Prix. Pilna ēdināšana.

Maksimālais skaits: atbilstoši kategorijām, tai skaitā bērnu un senioru koriem. Sasniedzams ar lidojumu (Taipeja). Ērti apvienot ar eksotiskās salas iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

NEPĀLA, KATMANDU
I Etniskās Kultūras festivāls Katmandu

7. - 13. jūnijs

Pieteikumi līdz 22. aprīlim, iesakām agrāk - aviobiļešu rezervācijai.

Festivāls Himalaju piekājē "I Ethnic Culture Festival Kathmandu" ir festivāls pasaules deju un mūzikas kolektīviem un grupām, ieskaitot folkloras deju un kori. Visi vecumi (no 8 gadiem). Bez konkursa, tomēr žūrija izvēlēsies 10 labākos pasaules kolektīvus īpašām balvām. Divreizēja vai pilna ēdināšana, plaša viesnīcu izvēle, izcila ainava, kalnu un tempļu ekskursiju iespējas.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Katmandu). Ērti apvienot ar eksotiskās kalnu zemes iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

TURCIJA, STAMBULA
Folkloras festivāls "Mēnessgaisma Stambulā"

21. - 24. augusts

Pieteikumi līdz 30. janvārim.

Folkloras festivāls Turcijā "Moonlight in Istanbul" ir atvērts folkloras un mūzikas kolektīviem un grupām, ieskaitot korus. Visi vecumi (no 8 gadiem). Bez konkursa, viena uzstāšanās un dalība parādē. Divreizēja ēdināšana.

Maksimālais skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Stambula). Ērti apvienot ar Stambulas - Konstantinopoles bagātīgā tūrisma piedāvājuma iepazīšanu.

Turcijā sezonas laikā notiek daudz folkloras festivālu. Lūdzu jautājiet par vēlamo laiku!

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ASV KALIFORNIJAS ŠTATS, PJEMONTA
Zelta Vārtu Bērnu un jauniešu koru festivāls (triennāle)

9. - 15. jūlijs

Pieteikumi līdz 31. oktobrim (jautājiet par vēlāku pieteikšanās iespēju).

Reizi trijos gados pie Zelta vārtu līča Kalifornijā notiek plašs festivāls ar savstarpēju mācīšanos un sacensību "Golden Gate International Children's & Youth Choral Festival" bērniem un jauniešiem. Nakšņošana viesģimenēs, uzstāšanās uz festivāla skatuvēm, meistarklases un kompetents izvērtējums.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (Sanfrancisko lidosta). Ērti apvienot ar ASV Austrumkrasta ekskursijām.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

ASV MONTANAS ŠTATS, MISULA
Montanas Starptautiskais koru festivāls (triennāle)

19. - 22. jūlijs

Pieteikumi jānosūta izvērtējumam (bez noteikta termiņa).

Reizi trijos gados Montanā, Klinšu kalnos, notiek atlasītu pasaules koru festivāls "Montana International Choral Festival". Nakšņošana viesģimenēs, uzstāšanās uz festivāla skatuvēm universitātes pilsētā Misulā.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar pārsēšanās lidojumu. netālu Jeloustonas NP, Ledāju (Glacier) NP ar izciliem dabas skatiem. Ērti pievienot atceļa dienas Sanfrancisko vai Sietlā.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

BRAZĪLIJA, RIO GRANDE DE SUL
50. Folkloras festivāls Nova Petropolis

12. - 30. jūlijs (ar īsāka laika iespēju)

Pieteikumi līdz 20. decembrim (jautājiet!).

Ikgadējā folkloras deju festivālā "50. Festival de Folclore de Nova Petropolis" Brazīlijas dienvidos piedalās deju, folkloras, tautas mūzikas grupas. Tradicionāli ik gadu starp Brazīlijas dalībniekiem ir vairākas citu kontinentu, īpaši Eiropas, grupas.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar lidojumu (San Paulo). Ērti apvienot ar plašās Brazīlijas iepazīšanu (Igvasu / Iguazu ūdenskritums uz Argentīnas robežas, Amazones lietus meži).

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MAROKA, SAFI
11. Folkloras festivāls "Sarkanās smiltis"

3. - 7. marts

Pieteikumi līdz 10. decembrim (jautājiet!).

Ikgadējā folkloras festivālā "Sarkanās smiltis" Marokas senpilsētā Safi (dibinājis Kartāgas Hanno), tagad mākslinieku pilsētā, piedalās folkloras, deju, tautas mūzikas grupas. Vairākas uzstāšanās, parāde, ceremoniāls noslēgums. Noteikums - uzstāšanās tautas tērpos.

Skaits: nav noteikts. Sasniedzams ar tiešo vai pārsēšanās lidojumu (vairākas Marokas lidostas). Ērti apvienot ar eksotiskās zemes iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302

MAROKA, MARAKEŠA
Marakešas festivāls 5. Pasaules Folkloras dienas

25. - 29. oktobris

Pieteikumi līdz 15. martam (jautājiet!).

Lielākais tautas deju un kultūras festivāls Āfrikā ar lielu skaitu vietējo un visas pasaules dalībnieku (virs 800 dalībniekiem) krāsainā folkloras festivālā. Aicinātas folkloras, deju, tautas mūzikas grupas, kori, arī orķestri, vēsturisko karaspēku un vēsturisko tērpu rekonstruētāju grupas, karodznieki u.c. Uzstāšanās, parādes, ceremonijas un vietējo zvaigžņu koncerti.

Skaits un vecumgrupa: nav noteikti. Sasniedzams ar tiešo vai pārsēšanās lidojumu (vairākas Marokas lidostas). Ērti apvienot ar eksotiskās zemes iepazīšanu.

Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet25443302
Kontaktforma no FreeContactForm
Folkloras, deju, koru festivāli OHRIDĀ, Ziemeļu Maķedonijā

Datumi Festivāla nosaukums Dalībnieki Konkurss
24. - 28. maijs 17. Festivāls "Kirils un Metodijs" Visiem Bez konkursa
25. - 29. maijs XXII Festivāla dienas Visiem Bez konkursa
14. - 19. jūnijs XII Festivāla dienas Visiem Bez konkursa
22. - 26. jūnijs Folkmūzikas festivāls ''Ohridas Pērles'' Visiem Bez konkursa
23. - 27. jūnijs V Festivāls Dziesmas un Dejas Debricā Visiem Bez konkursa
7. - 11. jūlijs Deju un mūzikas festivāls "Vasara Ohridā" un festivāls "Ohridas Pērle" I Visiem Bez konkursa
8. - 12. jūlijs Folkloras festivāls "Ohridas Saule" Visiem Bez konkursa
14. - 18. jūlijs IV Folkloras festivāls "Deja un Dziesma Ohridā" Visiem Bez konkursa
15. - 19. jūlijs XXV Festivāla dienas Ohridā I un festivāls "Ohridas Pērle" II Visiem Bez konkursa
19. - 23. jūlijs XXVI Festivāla dienas Ohridā II un festivāls "Ohridas Pērle" III Visiem Bez konkursa
21. - 25. jūlijs XXI Folkloras, dejas, mūzikas festivāls - sacensība "Maķedonijas Aleksandrs" Visiem no 16. g.v. Ar konkursu
20. - 24. jūlijs XX Folkloras festivāls "Ohridas Pērle" Bērniem Bez konkursa
10. - 14. augusts Folkloras, deju, mūzikas festivāls "Ohridas Ezers" Visiem Bez konkursa
11. - 15. augusts XXVII Festivāla dienas Ohridā I un folkloras festivāls "Ohridas Saule" I Visiem Bez konkursa
11. - 15. augusts XIX Folkloras festivāls "Maķedonijas Saule" Visiem Bez konkursa
15. - 19. augusts XXVIII Festivāla dienas Ohridā II un folkloras festivāls "Ohridas Saule" II Visiem Bez konkursa
18. - 22. augusts Folkloras festivāls "Debricas Dienas" Visiem Bez konkursa
19. - 23. augusts Folkloras festivāls "Ohridas Saule" III Visiem Bez konkursa
24. - 28. augusts XIX Bērnu un jauniešu folkloras festivāls "Ohridas dejas" Bērniem, jauniešiem, deja Bez konkursa
6. - 10. septembris XI Folkloras festivāls "Ohridas dejas" Pieaugušajiem, senioriem, deja Bez konkursa

Ceļojumi ar iekļautu koncertu; pasaules latviešu svētku laiki

KANĀDA, TORONTO
XVI Latviešu Dziesmu un Deju svētki Kanādā - nokļūšana, serviss Kanādā

Svētki: 4. - 7. jūlijs.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Šie svētki notiek reizi piecos gados. Netālu no Toronto ir Niagāras ūdenskritums, tālāk uz ziemeļiem atrodas gleznainā Kvebekas province ar klintīm, mazpilsētām, sezonā - vaļu vērošanu.

Skaits nav ierobežots. Toronto lidojums. Ērti apvienot ar Kanādas ekskursiju programmu.

TRINIDĀDA, TOBAGO
Latviešu salidojums - nokļūšana, jūras transports, krasta serviss

Svētki: Jāņu laiks vai gadu mija - jautājiet.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Mazās Tobago / Trinidādas ekskursijas, Neilona baseini un jūras bruņurupuči, būs salidojumu piedāvājumā, tomēr blakus ir gan vilinošs krasts, gan citādas kultūras sala Barbadosa. Venecuēla atrodas ilggadējā krīzē, taču Gvajānas lietus meži un ūdenskritumi ir īsa lidojuma attālumā.

Salas sasniedzamas pārsēšanās lidojumā uz Portofspeinu. Iespējams ekskursiju programmā iekļaut arī krasta valstīs.

AUSTRĀLIJA, SIDNEJA
Austrālijas Latviešu 59. kultūras dienas - nokļūšana, serviss Austrālijā

Svētki: 26. - 31. decembris.

Pieteikums - savlaicīgi (aviobiļešu nodrošinājumam).

Austrālijas lielie attālumi un vēlēšanās redzēt svarīgāko nav viegli savienojamas lietas, tomēr Melburnā nonākušie vēlēsies vēl citus tālās zemes iespaidus.

Lidojums (Sidneja, Melburna). Ērti apvienot ar Austrālijas / Tasmānijas ceļojuma programmu.

Festivālu pieteikumu sagatavošanaIETEIKUMI library_books

expand_more Festivāli un koncertceļojumi

Festivāli. Kā pieteikties un sagatavot dalību? #choirfestival #folk #folkfestival

Festivālu pieteikumi

Biežāk vajadzīgā pieteikumu informācija

  • Attēli
  • Kolektīva CV un mākslinieciskā vadītāja (diriģenta) CV
  • Agrāko uzstāšanos ieraksti
  • Uzstāšanās programma
  • Dalībnieku sastāvs un tehniskais raideris (papildu tehniskās vajadzības)
  • Informācija ielūgumam un diplomam

Mēs ierasti uzņemamies pieteikuma sagatavošanu, pēc vajadzības precizējot vai tulkojot materiālu.

Attēlu sagatavošana pieteikumam

Grupas un mākslinieciskā vadītāja attēli ir praktiski visu festivālu prasība.

Ja ir iespēja izvēlēties starp attēlu izmēru, dodama priekšroka lielākajam faila izmēram. Attēla īsākās malas garumam punktos būtu jābūt vismaz 1000 punktiem (pikseļiem, px), faila lielumam - vismaz 1 megabaitam. Ja iespējams, izvairāmies no attēlu saspiešanas (ZIP) vai citām samazināšanas metodēm. Ja faili ir pārāk lieli e-pastam, tos iespējams nosūtīt caur failu apmaiņas lapām.

Attēlus neiestrādā prezentāciju Powerpoint failos vai PDF failos. To nosaukumos lūdzam izmantot kora vai grupas nosaukumu vai saīsinājumu.

Mēs uzņemamies attēlu galīgo sagatavošanu pārsūtīšanai rīkotājiem, un lūdzam grupai papildināt to skaitu, ja rodas tāda nepieciešamība.


Notis, ja prasītas pieteikumā

Folkloras festivālos un jauktajos festivālos, kur piedalās dažādu nozaru grupas, notis nemēdz prasīt.

Ja prasība ir iekļauta, par to atgādinām savlaicīgi. Ja kora rīcībā nav nošu oriģinālu, tie ir jāiegādājas drukātā vai apliecināmi lejupielādētā formā.

Jāņem vērā, ka drukāto eksemplāru piegāde var kavēties.

Ja tiek izmantoti populāru nošu legālas (Free License) bezmaksas ielādes portāli, ir labi, ja saglabātajās lapās redzama lapas adrese. Var būt nepieciešama papildu sarakste ar festivālu.

Gadījumos, kad koris izmanto komponista manuskriptu vai, piemēram, tā diriģenta aranžētas notis, var tikt prasīts komponista vai aranžētāja papildu apliecinājums brīvā formā par izmantošanas atļauju.

Mēs uzņemamies saraksti ar rīkotājiem, sagatavojot un papildinot iesniedzamo materiālu rīkotājiem pieņemamā veidā.

Uzstāšanās programma

Nosaukums oriģinālvalodā. Ja tā ir latviešu valoda, var pievienot arī nosaukuma angļu tulkojumu. Dziesmai komponists, vārdu autors, aranžētājs (ja ir), oriģinālvalodas rakstībā. Dejai aranžētājs / autors, oriģinālvalodas rakstībā, vai Tautas deja.

Ja iespējams, pievienojam katras dziesmas / dejas izpildījuma ilgumu.

Programmu sagatavo kā teksta (MS Word) failu.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Papildu informācija un festivāla ceļojuma pasūtījums

"Festivāla ceļojums mūs interesē. Ir radušies jautājumi par detaļām. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs pārzinām piedāvātās vietas, festivāla programmas ir papildinātas ar ceļojuma programmām.
Sagatavosim līguma formu un programmas materiālus, nosūtīsim jums festivāla vai koncertceļojuma prasības un piedāvājuma variantus. Tad izdrukāsim vai nosūtīsim līdzi ņemamo lietu un nepieciešamo darbību sarakstus. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, ja programmā ir iekļauts lidojums, informāciju par vīzām un ieceļošanas prasībām, klimata īpatnībām ieplānotajā laikā, apspriežam visas ceļojuma detaļas.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā, izdrukājam jūsu iekāpšanas kartes, ja nepieciešamas.

Tad norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs festivāla ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011