ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Kods: INFR4-1  Parīzes ekskursiju programma individuāli vai nelielai grupai pēc pasūtījuma

Paris, la Ville-Lumière "Gaismu pilsēta" Parīze

 • Vairākas brīnišķīgas dienas Parīzes ceļojumā. Neaprakstāmā, neparastā pilsēta - ar stilu!
 • Lidojums uz Parīzi Jums vēlamajās dienās, un pašu ceļojumu varēsiet izveidot, kā labāk patīk, Sēnas kuģītis, Eifeļa platformas, Luvra vai biedējošās Katakombas, tad Versaļa, Šambora vai citas apkārtējās pilis, berniem un jauniešiem Disnejlenda. Vēlēsieties brīvu dienu - lūdzu!
 • Pavadoņi runās saprotamās valodās - latviešu (atsevišķi posmi), krievu vai angļu, kā gribēsiet. Par Jums rūpēsies arī mūsu pārstāve Parīzē Ieva.
 • Piemērots pārim, draugu vai draudzeņu grupai, romantiskam izbraucienam, kā dāvana jaunajam pārim vai vecākiem - atkarībā no viesnīcas izvēles.

 

Datumi: pēc izvēles

Ilgums: parauga programmā 4 dienas

Parīzes ceļojuma cena divām personām kopā 650* EUR. Vairāk par izvēlēm lasiet programmā, zemāk.

Parīzes ceļojuma programma (ceļojums vienam, diviem, nelielai grupai)
Ceļojuma norise

Lidojums Rīga-Parīze 7:25 - 09:15, lidojumi laiki var mainīties pa sezonām.

Sagaidīšana lidostā, ar privāto transfēru pārbrauciens no lidostas uz Parīzi, reģistrēšanās viesnīcā. Neliela atpūta un varat sākt pilsētas iepazīšanu. Parīzes piedzīvojumu sāksiet ar Eifeļa torņa apmeklējumu (ar iepriekš rezervētām biļetēm, pasūtījums jāpiesaka ļoti savlaicīgi, atkarībā no sezonas pat 3 mēnešu iepriekš).

Laiks foto pauzei Trokadero laukumā, tad kājām dodaties uz Eifeļa torni. Tornī pacelšanās ar liftu līdz otrajam stāvam, pēc tam nokļūšana uz pašu augšējo skatu laukumu (ar citu liftu) un Gaismu pilsētas panorāma no skatu laukumiem ir elpu aizraujoša.

Vakara iespējas pēc izvēles:

 • Moulin Rouge vai Parīzes senākā kabarē "Lapin Agil" apmeklējums.
 • Vakariņas restorānā La Vaudeville (restorāns, kuru iecienījis Žerārs Depardjē) vai tipiskā jūras velšu restorānā, kur var nogaršot slavenās austeres.

Nakts viesnīcā Parīzē.


Brokastis viesnīcā.

Pilsētas apskates ekskursija ar divstāvu autobusu, audiogids krievu, angļu valodā. Autobusam ir 10 pieturvietas pie nozīmīgākajiem objektiem, autobusu var izmantot visas dienas garumā.

Iesakām: pusdienas autentiskā franču restorānā (darbojas kopš 1845. gada) Latīņu kvartālā, kurā gatavo ēdienus pēc senām franču receptēm.

Vakara iespējas pēc izvēles:

 • Izbrauciens pa Sēnu ar kuģīti (plkst 20:00 vai 21:30) ar vakariņām un vīnu, ekskursijas laikā redzēsiet izgaismoto pilsētu un Eifeļa torni no pavisam cita skatu punkta. Brauciena ilgums 1,5 stundas.

Nakts viesnīcā Parīzē.


Brokastis viesnīcā.

Diena ārpus Parīzes. Saules karaļa Versaļas pils, Versaļas dārzi, fantastiska greznība, kādu varēja atļauties absolūts valdnieks, brīvi rīkojoties ar visas nācijas naudu. Ekskursijas laikā redzēsiet pils apartamentus, slaveno Spoguļu galeriju, kur Luijs XIV – Saules karalis rīkoja lepnas balles, nesen restaurētos Karalienes apartamentus.

Vasaras sezonas laikā (no marta beigām līdz oktobrim) sestdienās un svētdienās plkst. 11.00 un 15.30 tiek ieslēgtas strūklakas, tas ir fantastiski skaists priekšnesums „Muzikālās strūklakas” stundas garumā, pastaiga pa gleznainajiem Versaļas dārziem, klausoties 17. gs. mūziku.

NEW LOOK Versaļā, Versaļas strūklaku jaunais stils. Versaļas pils pievēršas mūsdienu mākslai, precīzāk - tās dārzi. Jau piecus gadus Saules karaļa pils apmeklētāji pēc ilgas atjaunošanas darbiem var apskatīt Ūdens teātri un tā strūklaku, pilnībā pārveidotus. Trīs skulptūras ir veidotas no 2000 pērlēm un apzeltītas ar vairāk kā 20 000 zelta lapiņām. Ansambli veidoja lielais franču dārzu arhitekts Andrē le Notrs, vēlāk tas tika nomainīts, dodot vietu promenādei, tagad tas atgriezies un priecē apmeklētājus.

Vakara iespējas pēc izvēles:

 • Monmartras kalna pastaiga, skats no kalna uz izgaismoto pilsētu,
 • Pastaiga pa skaistāko un slavenāko pasaules avēniju - Elizejas laukiem.

Vakariņas īstā franču restorānā, Montmartrā. Nakts viesnīcā Parīzē.


Brokastis viesnīcā.

Brīva diena Parīzes noskaņas izbaudīšanai parkos vai ielas kafejnīcās, muzeju apmeklējumiem vai iepirkumiem. Pauze kafijai kādā no Monmartras kalna krodziņiem vai Amēlijas kafejnīcā. Pēcpusdienā brīvs laiks pilsētā.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Parīze Rīga 18.30 - 22.15


Papildus diena pēc izvēles

Izbraukuma ekskursija uz Luāras ieleju, kas slavena ar vēsturiski nozīmīgām pilsētām – Ambuāzu, Šenonso, Šamboru, Šartru, Blua... visas nosaukt nav iespējams, to ir vairāk, nekā 70. iespējams apmeklēt noslēpumaino Šamboras pili, kas bija Fransuā I medību pils un ir slavena ar Leonardo de Vinči veidotajām kāpnēm. Viena no visskaistākajām un visoriģinālākajām pilīm ir Šenonso, kura izvietojusies uz Šeras upes. Tā ir pazīstama kā Dāmu pils, jo ar to likteņus saistījušas Katrīna Mediči, Diāna de Puatjē, Lotringas Luīze, Žorža Sanda...

Iepirkšanās kādā no lielajiem outletiem pie Parīzes.

*Cena norādīta 2 personām, cena ir spēkā, ja paredzētajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas (lūdzam rezervēt savlaicīgi).

Paketes cenā ir iekļauts:
 • Privātais transfērs no Parīzes lidostas uz viesnīcu turp / atpakaļ
  Nakšņošana 3 naktis 4* viesnīcā Monmartrā, DBL numurā
  "Mundus privātais ceļvedis" ar nepieciešamo informāciju par nokļūšanu, biļešu cenām, franču valodas mini sarunvārdnīca.
Paketes cenā nav iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Parīze-Rīga no 180 EUR, atkarībā no sezonas un vietu pieejamības)
 • Pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
Papildus izmaksas:
 • Ieejas biļetes apskates objektos (rezervējam pēc jūsu izvēles)
 • Apdrošināšana
Pieteikšanās

Lai pieteiktos, jāsazinās ar mums, atnākot, piezvanot, atrakstot vai izmantojot sociālos tīklus, jānoslēdz līgums un jāveic avansa iemaksa 30% apmērā.

Ievēro!

Ceļotāja pasei vai ID ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma. Bērniem līdz 18 gadiem, ceļojot ar vai bez vecākiem, jāņem līdzi ceļošanai derīga pase vai ID, par lidojumu bez vecāku pavadības vaicājiet - noteikumi ir mainīgi.

''Brauciens mani interesē. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet, rakstiet mums, izmantojiet sociālo tīklu saziņas iespējas vai ienāciet!
Mēs kopīgi saskaņojam programmas laikus un sastāvdaļas, sagatavojam un nosūtām Jums izdrukājamu programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam tikšanās vietu un laiku Parīzē. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011