ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Kods: FREX4-2  Izsmalcinātas garšas un ainavas Francijas Bordo vīna apgabalā

No Bordo vīniem līdz konjakamCeļojums draugu grupai, nelielam kolektīvam

 • Francija ir vīnu zeme, kur tiek radīti paši izsmalcinātākie vīni pasaulē. Pateicoties dažādajiem augsnes tipiem un klimatiskajiem apstākļiem - terroire, Francijā ražotie vīni ir daudzveidīgi un augstas kvalitātes. Slavenākais un lielākais no astoņiem Francijas vīnu reģioniem ir Bordo (Bordeaux).
 • Bordo tiek audzētas apmēram 100 dažādas vīnogu šķirnes, no kurām tiek iegūti sarkanie, baltie, rozā un saldie vīni, vīna ražotāju skaits ir vairāk kā 9820, vairāk kā 111’800 hektāru vīnogulāju, no kuriem iegūst 5 līdz 6 miljonus hektolitru vīna gadā. Tas ir vairāk kā visā Vācijā kopā.
 • Franču vīna kvalitātes kritēriji ir paši stingrākie pasaulē, tie pakļauti stingrajiem AOC  - Appelations Origin Controle - Francijas kvalitātes zīmes noteikumiem. Kontrolēta produkta izcelsmes zīme nosaka, ka no viena hektāra vīnogulāju var iegūt ne vairāk kā 60 hektolitru vīna. Mūsu braucienā pasargāsim no vīniem Āzijas masu tūristiem (košs uzraksts Bordeaux pāri visai etiķetei).
 • Ceļojums iespējams individuāli, draugiem un nelielai grupai (ar dažām izmaiņām programmā - arī vidēja lieluma grupai), tas ir relaksējošs ceļojums ar degustācijām.
Kas jāredz Bordo reģionā? Par TOP 9 lasiet šeit >

 

Ieteicamie ceļojuma laiki: par labāko klimatu, par brīvdienu periodiem Francijā vaicājiet mums.

Ilgums: parauga programmā 5 dienas


Bordo vīnu ceļojuma programma


1. diena

Ar rīta reisu ielidojam Bordo lidostā (ja nepieciešamas dienas, kad nav tiešo reisu, ielidojam Parīzē un ar ātrvilcienu dodamies uz Bordo). Bagāžu novietojam sagaidošajā autobusiņā.

Augstākā Eiropas kāpa  - 109 metrus augsta, 2700 gara, 500 metrus plata, tā satur 60 miljonus kubikmetrus smilšu – Pilā kāpa, no kuras paveras neaizmirstams skats uz Atlantijas okeāna plašumiem.

Pēc tam dodamies uz Arkašonu, iekārtošanās viesnīcā pie Arkašonas līča.

Pēc izvēles: Brauciens ar kuģīti pa Arkašonas līci uz Cap Ferret, austeru degustācija. Nobaudām klasisko komplektu: austeres ar citronu vai vīna etiķi, baltvīnu un maizi, vai brīvs laiks Arkašonas pludmalēs.


2. diena

Brokastis viesnīcā.

Bordo ziemeļrietumos, Žirondas reģionā ražo pasaules prestižākos Grand cru sarkanos vīnus Medoc, Margaux, Pauillac, Graves u.c. ... Laika gaitā pilis ir iemācījušās atvērt savas durvis, pašķirt kulises, lai apmierinātu publikas interesi, un mums ir iespējams iepazīt un izgaršot to vēsturi.

Ir laiks baudīt vīnu!

 • Slavenākā no Bordo pilīm Chateau Margaux, apmeklējums, vizīte un degustācija (rezervācija jāveic vismaz pusgadu pirms ceļojuma), vai Chateau Siran
 • Chateau d’Arsac vai Lynch Bages apmeklējums, vizīte, degustācija un pusdienas.

Pārbraucot caur Bordo vīnogulājiem, pa Bordo Maratona ceļiem, nonākam līdz okeānam. Saulac-sur-mere, pastaiga okeāna krastā. Pēc tam ar kuģīti  pārceļamies pāri Žirondai un dodamies uz slaveno Konjaka pilsētu.


3. diena

Brokastis viesnīcā.

Slaveno konjaku degustācija, tās laikā uzzināsim par konjaka brūvēšanas procesu un eņģeļu daļu… Dzīvības ūdens degustācija divās konjaka darītavās.

Pārbrauciens uz Saint–Emillon reģionu, brauciens caur slaveno vīnu laukiem un kaļķakmens klinšu ieskautā Saint–Emillon vīndaru ciemata (UNESCO) apmeklējums.

4. diena

Brokastis viesnīcā.

No rīta vietējā tirgus apmeklējums, smaržu, krāsu un garšu bagātība. Pēc tam dodamies izbraucienā pa vīnogulāju laukiem un apmeklējam slavenās vīna darītāju pilis.

 • Chateau Croizille apmeklējums, vizīte un degustācija.
 • Chateau Laniote apmeklējums, vizīte un degustācija.

5. diena

Brokastis viesnīcā.

Sauternes reģions, kur ražo īpašos saldos vīnus, kas piemēroti uzkodām ar foie gras – slaveno franču delikatesi pīļu aknām, vai desertu. Sautern vīna degustācija.

Dodamies uz pasaules vīna galvaspilsētu Bordo. Vīns ir daļa no Bordo pilsētas identitātes, tam bija nozīmīga loma šīs ostas pilsētas attīstībā, tā pēdas mēs varam atrast visur – gan senajā, gan mūsdienīgajā pilsētā.

Cité du Vin, Vīna pilsēta stāsta par vīnu. Iespaidīga dekantera dinamiskā formā izveidots septītais labākais muzejs pasaulē (pēc National Geographic vērtējuma).

Pēcpusdienā 16:00 transfērs uz lidostu. Lidojums mājup 18.00 (reisu laiki var izmainīties).

Piedāvājums: Bordo vīnu ceļojuma cena grupai* **

945,- €* (norādīta 1 personai, 6 cilvēku grupā)
785,- €* (norādīta 1 persona, 12 cilvēku grupā)

* Norādītā cena spēkā, ja paredzētajās viesnīcās ir pieejamas brīvas vietas.

Par cenu un programmu cita lieluma grupām lūdzu vaicājiet mums!

Paketes cenā ir iekļauts:
 • minibusa noma
 • nakšņošana 4 naktis 3* viesnīcās Bordo reģionā, brokastis,
 • vīna un konjaka degustācijas,
 • restorānu rezervācijas pusdienām un vakariņām, atbilstoši programmai
 • ekskursijas atbilstoši programmai
 • ieejas biļetes
Paketes cenā nav iekļauts:
 • Lidojums Rīga-Bordo-Rīga no 170 EUR, atkarībā no sezonas un vietu pieejamības (2020.-21. gada sezonā Rīgas - Bordo lidojumi pagaidām nav atjaunoti, pastāv alternatīvas).
 • Pusdienas un vakariņas
 • Ceļojuma apdrošināšana, personīgie izdevumi
Pieteikšanās

Lai pieteiktos, jāsazinās ar mums, atnākot, piezvanot, atrakstot vai izmantojot sociālos tīklus, jānoslēdz līgums un jāveic avansa iemaksa 30% apmērā.

Ievēro!

Ceļotāja pasei vai ID ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma. Bērniem līdz 18 gadiem, ceļojot ar vai bez vecākiem, jāņem līdzi ceļošanai derīga pase vai ID, par lidojumu bez vecāku pavadības vaicājiet - noteikumi ir mainīgi.

''Ceļojums mani interesē. Kā sazināties un rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Bordo ceļojuma cena atkarīga no izvēlētā ceļojuma laika un dalībnieku skaita. Lai sagatavotu piedāvājumu, vēlēsimies zināt jūsu skaitu un ceļojuma iespējamo laiku.

Ceļojot draugu vai kolēģu grupā, izbaudiet laiku un vīnu vieglā ceļojumā un labā kompānijā.

Par Francijas ceļojumiem lūdzam rakstīt tieši Ievai, mūsu kolēģei Parīzē: ieva @mundustravels.com (E-pasta adresē lūdzu izņemiet atstarpi).

Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011