ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki braucieni!

Priekam un atpūtai >

Kods GRBiH8v | 12. - 19. septembris, astoņu dienu avio ceļojums
Terra Mariana svētceļojumu cikls

Medžugorje Ceļojums nelielā grupā ar Mostaru, Adrijas jūru un Melnkalni

 • Cenā iekļauts viss vajadzīgais - brokastis un pusdienas, ekskursijas un apdrošināšana, bagāža lidojumā.
 • Svētceļojuma laiks Medžugorjē, Hercegovinas ciematā, kur bērniem atklājās Dievmāte. Atklāsmes svarīgās vietas atrodas pakalnos, uz tām dodamies kopīgi, pakāpjamies nesteidzīgi.
 • Iepazīstam Hercegovinas zemi un ļaudis izbraukuma ekskursijās - Bunas avots (upe, kura izplūst no klinšu sienas), Stepangradas pils augstu virs tā, Kravicas ūdenskritums, "Balkānu pērle" Mostara ar ikonisko Veco tiltu.
 • Lielisks vasaras klimats (laika apstākļu tabula - zemāk ).
 • Rāms atpūtas laiks pie Adrijas jūras Melnkalnē: pludmales, kalni, venēciešu senpilsētas, katoļu un pareizticīgo katedrāles un klinšu klosteri, kuģīša izbrauciens saulrietā un grilētu zivju pusdienas.

 

Datumi: 12. - 19. septembris 2023

Ilgums: 8 dienas

Ceļojuma cena: orientējoši 780 EUR personai. Cenā iekļauts viss vajadzīgais - lasiet zemāk.

Atlaide: ja vienlaikus piesakās 4 personu grupa, cena ceturtajai personai - 690 EUR


Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Tiešais lidojums Rīga - Dubrovniki - Rīga, rokas bagāža un 23 kg nododamā bagāža
 • Komfortabls autobuss pārbraucieniem, ar kondicionētāju u.c.
 • Visas naktis Medžugorjē 3* naktsmītnē 2-vietu istabās
 • Visas naktis Melnkalnē viesnīcā pie jūras 2-vietu istabās
 • 7x brokastis un 5x vēlās pusdienas, ieskaitot dzērienu (half-board)
 • Visas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadība, sākot no Rīgas lidostas
 • Izdales materiāli (pilsētu plāni, sarunvalodas lapas)
 • Visi ceļu, robežu un stāvvietu maksājumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
 • Apdrošināšana ceļotājiem un bagāžai lidojumā (senioriem virs 70 g. apdrošināšanas piemaksa 15 €)
Cenā nav iekļauts:
 • Ieejas maksa ekskursijā – Kravicas ūdenskrituma zona ~6 €
 • Kuģīša 3 stundu izbrauciens Adrijas jūrā kopā ar pusdienām ~27 €
 • Adrijas pludmales pieeja ~4 €
 • Tūristu nodoklis Melnkalnē 6 €
 • Pēc izvēles - ieejas maksas Mostaras ekskursijā brīvajā laikā (muzeji, torņi)
 • Pēc izvēles - ieejas maksas Melnkalnes ekskursijās brīvajā laikā
 • Launags vai atspirdzinājumi dienas laikā
 • Personīgie izdevumi, iepirkšanās un ziedojumi

Papildus izdevumus (ieejas maksas) iesakām apmaksāt pirms ceļojuma, iekļaujot rēķinā, vai sagatavot naudu, ko nodot grupas vadītājam!

Kontaktforma no FreeContactForm

Medžugorjes avio ceļojuma programma

Programma ir gala apstrādē, tikmēr lūdzam pieņemt to kā orientējošu.

Svētceļniekiem svarīgās vietas apmeklēsim kopīgi vai pavadīsim līdz tām:

 • Parādīšanās kalns Podbrdo - Dievmātes atklāsmes vieta, tad Zilais krusts nogāzē (viegla fiziska slodze).
 • Vakara dievkalpojumu programmas, starptautiskā mise, rožukroņa noslēpumi, lietu svētīšana (iesakām mazu radio līdzi, ja svarīgo vakara misi vēlaties dzirdēt tulkotu).
 • Svētā Sakramenta adorācija sestdienas vakarā.
 • Krusta ceļš uz Krusta kalna virsotni (vidēja fiziska slodze).
 • Parādīšanās kalnu sasniedzam pa "vīnogulāju taku" kā slepenie svētceļnieki komunisma laikos.

Tikšanās Rīgas lidostā no 07:35. Svētbrīdis lidostas kapelā, Rīga – Dubrovnika / Tivata 09:35 - 11:15, grupas autobuss uz Medžugorji.

Pēc robežas WC / kafijas pauze. Ierakstāmies 3* viesnīcā centrā, 650 m no Jēkaba baznīcas! Pēc iekārtošanās viesnīcā kopīga pastaiga - Medžugorjes svarīgās vietas, Jēkaba baznīca un apkaime.

Jēkaba baznīcas āra svētnīcas laukumā 18:00 Rožukroņa noslēpumi, 19:00 mise, 20:00 Svētā krusta godināšana.

Vēlās pusdienas viesnīcā (iekļautas ik dienas, gardas maltītes, mājas vīns).


Brokastis viesnīcā (zviedru galds).

Kopīgā skaistā pastaigā pa Vīnogulāju taku dodamies uz Parādīšanās kalnu – Podbrdo pakāpties uz Dievmātes atklāsmes vietu (neliela fiziska slodze, kāpiens). Tā paša kalna piekājē atrodas pirmās Dievmātes atklāsmes vieta Zilais krusts (sasniedzams bez piepūles).

Dienas vidū tiekamies Bunas avota un Stepana cietokšņa autobusa ekskursijai pie viesnīcas.

Majestātisks Bunas upes sākums - Bunas avots ar 200 m augstu klints krauju aizmugurē, lielākais avots Eiropā, pie Blagaja ciema dervišu klosterīša. Garda launaga pauze vietā ar lielisku skatu, iespēja neilgi iebraukt kalna alā ar laiviņu.

Gribētājiem iespēja pakāpties kalnā līdz Hercoga Stepana cietokšņa drupām jeb Stepangradai – viņa nopelnā visa zeme saucas Hercegovina, un tie ir labākie skati pāri Mostaras ielejai. Tam paredzams 20 minūšu viegls gājiens pret kalnu un atpakaļ.

Vakara garīgā programma Medžugorjē - 19:00 mise, 20:00 lietu svētīšana, lūgšanas dvēseles un miesas dziedināšanai. Vēlākā vakarā iesakām dalību iknedēļas Svētā Sakramenta adorācijā no 22:00 (Jēkaba baznīcā)!

Vēlās pusdienas. Viesnīca atrodas Medžugorjes dāvanu un rituāla priekšmetu veikalu ielas sākumā, arī tie ir atvērti līdz vēlai stundai.


Brokastis. No rīta 08:00 iespēja apmeklēt misi (horvātu mise).

No 10:00 Mostaras ekskursijas brauciens (ekskursija iekļauta cenā). Ar Mostaru lepojas ļaudis visos Balkānos. Vecpilsētu ar Veco tiltu (Unesco) iepazīstam kopīgā grupas pastaigā

 • no augstā orientiera - Pētera-Pāvila franciskāņu baznīcas dodamies uz otomaņu Veco tiltu, slavenu vēstures, celtnieku prasmju un skaistuma dēļ, tas savieno horvātu kristiešu un bosņaku (musulmaņu) kvartālus
 • Kudžundžilukā - Mostaras Varkaļu ielā ir vienkopus pārstāvētas visu Balkānu amatnieku smalkās prasmes, zīds, varš, āda, sudrabs skaistās dāvanās un tīkamos suvenīros
 • Pastaigā varam sasniegt Karadžozbeja mošeju, turku sultāna arhitekta Sinana darbu (1557. gads), un pakāpties Koski-pašā minaretā (maksa)
 • Cita iespēja - Musļibegoviča vai Kadžtaza senie nami - Balkānu turīgo dzimtu sadzīve (maksa)

Laiks dāvanu iegādei / launagam ar upes skatiem Šadrvana vai līdzīgos restorānos, ieteiksim, kur. Atceļš. Brīvais laiks Medžugorjē.

Vēlās pusdienas viesnīcā.

Iespējas: no 19:00 mise, no 20:00 sakrālo priekšmetu svētīšana, kolektīvais Rožukronis, lūgšanas dvēseles un miesas dziedināšanai.


Brokastis.

No rīta dodamies uz Krusta / Križevača kalna Krusta ceļu (gaidāms kāpiens ar fizisku slodzi). Ja spēki neļauj pilnu kāpienu, var izvēlēties sasniegt vien pirmo vai otro ceļa staciju. Redzam, kā līdz ar mums klanā dodas svētceļnieki basām kājām. Virsotnē slejas 1933. gadā uzcelts 8,56 metrus augsts krusts par godu 1900 gadiem kopš Kristus ciešanu laika.

Pusdienlaika atpūta. Ceļš uz efektīgo, spirdzinošo Kravicas ūdenskritumu (25 m augsts, 120 m plats!), arī spirdzinošas peldes un laivas izbrauciena papildu iespēja. Pie upes atrodas arī kafejnīcas. Vakariņas viesnīcā.


Brokastis. Izrakstāmies no viesnīcas. Pārbrauciens uz Horvātijas krastu, sasniedzam Dubrovņiku. Dubrovņikas – Ragūzas laiks. Turpinām ceļu uz Melnkalni.

Adrijas jūras diena.

Brokastis. Melnkalne, kur satiekas kalni, jūras un kristīgās konfesijas. Sv, Trifona katedrāle Kotorā, Ostroga klosteris, Podgoricas Kristus augšāmcelšanās katedrāle. Perasta, mākslīgā sala - Mūsu Kundze klintīs.

Kotora ar Svētā Jāņa fortu, Crno jezero, Stari Bar ar Romas akveduktu. Budvas ieskats. Skats uz Sveti Stefanu un līci no Sv. Savas baznīcas, Praskvicas klosteris tuvumā.


Īss brauciens uz pludmali salā. Dienas pirmā daļa Adrijas pludmalē.

Pēcpusdienā kuģīša izbrauciens ar tāliem Adrijas jūras skatiem, pietura pludmales līcītī - šodien zvejotas zivis pusdienu maltītē, saulrieta laiks Adrijas jūrā. Atgriešanās uz viesnīcu.


Brokastis. Transfers uz lidostu. Lidojums uz Rīgu no 11:55 līdz 15:30 (Rīgā).


Paredzamo klimatu un gaisa temperatūru palīdzēs novērtēt temperatūras tabulas zemāk lappusē. Mostara ir Bosnijas iekšzemē netālu no Medžugorjes, Splita ir piekrastes pilsēta tajā pašā Adrijas krasta daļā, kurā dzīvojam. Karstākais vasaras laiks šajā Balkānu daļā iestājas jūlija beigās un ilgst visu augustu. Mūsu ceļojums ir septembrī, līdz ar to atradīsimies maigāka klimata periodā.

Dienas vidū gaidāmie 24 - 25 grādi naktī nokrītas par 8 grādiem, rīts un vakars ir pa vidu. Lietus ir maz ticams (iekšzemē septembrī vidēji 6 dienas ir neliels lietus).

Ja karstums ir lielāks, tad dienas plāns tiek koriģēts, fiziskās slodzes pārliekot agrākā laikā un paredzot atpūtas stundu dienas vidū, attiecīgi mainot brokastu laikus. Istabās gaiss ir kondicionēts. Tāpat gandrīz visu laiku atradīsimies ūdens tuvumā, pie upēm vai jūras.

Adrijas krasta un Bosnijas klimats

Virziens Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Dubrovņika / Neuma 7°C 141mm 9°C 128mm 12°C 116mm 16°C 108mm 21°C 84mm 25°C 71mm 28°C 51mm 28°C 62mm 24°C 93mm 19°C 129mm 13°C 175mm 8°C 167mm
Medžugorje 5°C 112mm 10°C 74mm 16°C 112mm 19°C 84mm 23°C 98mm 27°C 96mm 27°C 86mm 28°C 92mm 23°C 95mm 17°C 93mm 12°C 115mm 6°C 108mm
Mostara (Bosnija) 3°C 108mm 6°C 70mm 11°C 104mm 17°C 84mm 21°C 94mm 24°C 98mm 26°C 90mm 25°C 97mm 22°C 96mm 16°C 90mm 9°C 114mm 4°C 110mm

church Dievkalpojumi Medžugorjē (laiki un kārtība)

expand_more
 • Medžugorjes svētceļojumi kopš 2019. gada 12. maija ir Baznīcas oficiāli atzīti, svētvieta atrodas Vatikāna īpašā sūtņa poļu arhibīskapa Henrika Hosera pārraudzībā. Vienprātības veicināšanai ir noteikts piedalīties kopējās misēs un citās kopīgās ceremonijās, atsakoties no atsevišķiem "mājas" dievkalpojumiem grupai, tā arī mēs rīkojamies.
 • Tālākā programma attiecas uz vasaras laiku. Rīta mesas sākas ar horvātu mesu 07:30, seko mesas vairākās valodās, angliski biežāk 10:00. Galveno - vakara Starptautisko mesu radio tulko populārās valodās - iesakām līdzi mazu radio ar austiņu.
 • Grēksūdzes sakraments ir pieejams dažādās valodās praktiski visu dienu.
 • Vakara dievkalpojums laukumā ar āra altāri pie Jēkaba baznīcas sākas ar Rožukroņa mistērijas Priecīgo vai Sāpīgo daļu (pamīšus; ceturtdienās mistērijas Gaismas daļa) un sekojošu kopīgu grēksūdzi no 17:00 (pirmās parādīšanās laiks bija 17:40).
 • Vakara Mise 19:00. Mise pamatā norit horvātu valodā, tās Evaņģēlija lasījumi - vairākās valodās, tulkojuma translāciju varam uztvert savos radio, ja paņemti līdzi.
 • Ik vakaru pēc mesas 20:00 lietu (arī mūsu iegādāto sakrālo priekšmetu un piemiņas lietu) svētīšana, seko un stundu ilgs kopīgu rožukroņa lūgšanu laiks (otrdienās, trešdienās - dvēseles un miesas veselībai).
 • Svētā Sakramenta adorācija - gaidītais iknedēļas kopīgās Adorācijas laiks ir sestdienā no 22:00-23:00 Jēkaba baznīcā.
 • Tā laika vizionārus redz reti, dažkārt Ivans ir Medžugorjē un sastopams pēc mises.
 • Norādītie laiki var mainīties un pirms ceļojuma tiek precizēti.

Apstiprinātā dienu programma angliski:

Piektdiena

 • 7.30 h Holy Mass in Croatian (+13 h from Anniversary to 31.08.)
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 16:00 h Way of the Cross on Cross Mountain
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass, Blessings of objects
 • 20-21 h Veneration of the Holy Cross

Sestdiena

 • 7.30 h Holy Mass in Croatian
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass
 • 20-21 h Blessings of objects, Prayer for health of soul and body, Glorious Mysteries of the Rosary
 • 22-23 h Adoration of the Most Blessed Sacrament

Svētdiena

 • 8, 11, 19 h Holy Mass in Croatian
 • Confession (Croatian) Morning during Holy Mass
 • Morning Holy Mass in various languages
 • Afternoon Silent Adoration in Adoration Chapel
 • 16:00 h Rosary on Apparition Hill
 • 18-21 h Evening Prayer Programme and Confession
 • 18 h Joyful and Sorrowful Mysteries of the Rosary
 • 19 h Holy Mass
 • 20-21 h Blessings of objects, Prayer for health of soul and body, Glorious Mysteries of the Rosary

Ievērojiet!

Bosnijas ceļojumos ir nepieciešama pase, kas derīga vienu mēnesi pēc atgriešanās laika. Lidojumam un ieejām vajadzīgs ES digitālais sertifikāts. Lai izmantotu iespējamas skolnieku un pensionāru atlaides (tādu ir maz), iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011