ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Code: FREX3-3  Individuālas ekskursijas pa Parīzi, daudzveidīgas, pārsteidzošas programmas

Parīzes ekskursijasvadītas tūres pa Parīzi latviešu valodā individuāli, pārim, nelielai grupai

  • Parīzes gidi runā latviešu valodā (arī krievu vai angļu, ja gribēsiet)
  • Iespaidiem bagātas programmas, pārsteidzošas vietas, Parīzes iedzīvotāju pilsētas pazīšana un stāsti
  • Par jums rūpēsies mūsu pārstāve Parīzē Ieva
  • Piemērots ģimenēm un draugu grupām ar bērniem

 

Zaļā Parīzes pastaiga | JAUNUMS

3 stundas, kājām

Bieži, sajūsminoties par kultūras un vēstures pieminekļiem, mēs nepievēršam pienācīgu uzmanību skaisti apzaļumotajiem Parīzes bulvāriem un parkiem. Patiesībā, gandrīz puse no pilsētas ielām ir apstādītas ar kokiem, turklāt to sugu skaits sasniedz 150. Gan nelielie kvartālu skvēriņi, gan vēsturiskie dārzi un mūsdienīgie parki , kā arī slavenie parīziešu meži, kā Buloņas mežs, kopā aizņem 550 hektāru platību.

Pastaigas laikā no Marē līdz Latīņu kvartālam pievērsīsim uzmanību ne tikai vēstures pieminekļiem un notikumiem, bet arī to aculieciniekiem kokiem. Daži no tiem ir vairāk kā 400 gadu veci. Redzēsim gan Tileriju dārzus, kurus veidojis Andre le Notre (viņš arī Versaļas dārzu autors), gan Marijas Mediči iecerētos – Luksemburgas dārzus angļu un franču stilā.

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16. mar.-30. sept. un 21. dec.-4. janv.
Viss pārējais gads:
5. janv.-15.mar., 1. okt.-20. dec
ekskursija 1 vai 2 personām 95 EUR 80 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 105 EUR 90 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +12 EUR +12 EUR

Sitē sala un Marē

3 stundas, kājām

Pastaigas laikā šķērsosim vairākus gadsimtus. Parīzes pirmsākumi Sitē salā romiešu laikos. Pilsētas emblēma – Parīzes Dievmātes katedrāle joprojām glabā daudzus Viduslaiku noslēpumus. Kāpēc katedrālēs durvis sauc par akmens Bībeli? Kāpēc notekcaurules veidotas briesmīgu tēlu formā? Kurā tornī meklējams Kvazimodo zvanītais zvans? Kopīgi meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem, iesim pa akmeņiem, kurus minuši Francijas karaļi un kardināli, kur katedrāles zvanus zvanījis Kvazimodo.

Sēnas krastmala un tās tilti. Pirmā karaļu pils - Konsjeržērija, greznā Parīzes Domes ēka. 17 gs. stilīgais Marē kvartāls, ar elegantiem savrupnamiem un krāšņiem dārziem, izsmalcinātiem modes preču veikaliem un mākslas galerijām. Nesen atjaunotais Karnavalē (Parīzes vēstures) muzejs. Vogēzu laukums – pats pirmais Parīzes laukums elegantā krāsu un proporciju salikumā.

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16. mar.-30. sept. un 21. dec.-4. janv.
Viss pārējais gads:
5. janv.-15.mar., 1. okt.-20. dec
ekskursija 1 vai 2 personām 90 EUR 80 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 100 EUR 85 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +10 EUR +10 EUR

Parīzes pirmsākumi un Latīņu kvartāls

3 stundas, kājām

Parīzes labais un kreisais krasts, katram no tiem ir sava vēsture, noskaņa un sūtība. Parīzes pirmsākumi Sitē salā romiešu laikos. Pilsētas emblēma – Parīzes Dievmātes katedrāle joprojām glabā daudzus Viduslaiku noslēpumus. Kāpēc katedrālēs durvis sauc par akmens Bībeli? Kāpēc notekcaurules veidotas briesmīgu tēlu formā? Kurā tornī meklējams Kvazimodo zvanītais zvans? Kopīgi meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem, iesim pa akmeņiem, kurus minuši Francijas karaļi un kardināli, kur katedrāles zvanus zvanījis Kvazimodo.

Tālāk dosimies uz Parīzes kreiso krastu - kādreizējo romiešu pilsētu Lutēciju. Izstaigāsim Latīņu kvartālu un Parīzes skaistākos Luksemburgas dārzus, redzēsim Luksemburgas pili. Esksursiju varam noslēgt vienā no slavenajām kafejnīcām (Cafe de Flore vai Deux Magots), kur debatēs jaunus filozofijas virzienus radīja Francijas gaišākie prāti.

Pirms ekskursijas iesakām noskatīties Vudija Allena romantisko komēdiju "Pusnakts Parīzē" ( Midnight in Paris)

Iespējamās papildus izmaksas:
  • Panteona apmeklējums 11,50 EUR personai, jauniešiem līdz 26 gadu vecumam bez maksas (individuāli pēc ekskursijas)
Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.janv.
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec.
ekskursija 1 vai 2 personām 90 EUR 80 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 100 EUR 90 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +10 EUR +10 EUR

Parīzes apskates ekskursija

4 stundas, ar privātu automašīnu

Aizraujošs ceļojums pa Parīzi, kura laikā iepazīsim skaistos un tik atšķirīgos pilsētas rajonus, katrā no tiem ir cita aura un cita noskaņa.

No lepnajiem Elizejas laukiem līdz Rīgai līdzīgajam Marē kvartālam ar šaurajām viduslaiku ieliņām izbrauksim pa lielajiem bulvāriem uz dārgāko buržuā rajonu, sajūsmināsimies par grandiozajam celtnēm, krāšņajiem parkiem, kā arī viduslaiku šaurajām ieliņām, kur slēpjas grezni parīziešu savrupnami.

Ekskursijas laikā redzēsim nozīmīgākos apskates objektus: Operas namu, bagātāko pasaules muzeju Luvru, Konkordijas laukumu, izbrauksim pa galveno pilsētas avēniju Elizejas laukiem, kuri noslēdzas ar Triumfa arku.

Apmeklēsim pilsētas senāko daļu Sitē salu un atjaunojamo Parīzes Dievmātes katedrāli, no Trokadero laukuma skatpunkta ieraudzīsim Parīzes simbolu un pasaulē apmeklētāko objektu - Eifeļa torni.

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.jan
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec
ekskursija 1 - 2 personām, 3 personām pēc pieprasījuma 410 EUR 390 EUR
ekskursija 4 līdz 7 personām 460 EUR 430 EUR

Parīze vakara gaismās

3 stundas, ar privātu automašīnu

Ekskursijā pa naksnīgo Parīzi turpināsim iepazīt vienmēr jauno un možo gaismu pilsētu.

Mūsu priekšā paveras pilnīgi cita pilsēta: izgaismoti laukumi un ielas, īpaša ēku, arku, baznīcu, tiltu un krastmalu izgaismošana – tas viss pilsētai piešķir īpašu šarmu un pievilcību, radot romantisku atmosfēru. Ar tumsas iestāšanos pilsēta kļūst vēl noslēpumaināka.

Parīzes Dievmātes katedrāle prožektoru gaismās izskatās vēl iespaidīgāka, pār Eifeļa torni katru stundu nolīst mazu uguntiņu lietus, bet no Konkordijas laukuma paveras brīnišķīga panorāma uz Elizejas laikiem.

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sept. un 21.dec. - 4.janv.
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec.
ekskursija 1 - 2 personām, 3 personām pēc pieprasījuma 290 EUR 265 EUR
ekskursija 2 personām + slavenākā kabarē Moulin Rouge apmeklējums ~550 EUR (cenā iekļautas 2 ieejas biļetes uz šovu 23.00 un glāze šampanieša)
~550 EUR (šajā cenā iekļautas 2 ieejas biļetes uz Moulin Rouge kabarē šovu 23.00 un glāze šampanieša)

No Eifeļa torņa līdz Luvrai

5 stundas, ar sabiedrisko transportu un kājām

Parīzes piedzīvojumu sākam ar Eifeļa torņa apmeklējumu. Vispirms dodamies uz Trokadero laukumu pretim Eifeļa tornim raksturīgajai foto pauzei.

Pēc tam ieraugām Parīzi no torņa skatu platformām. Marsa laukums, Invalīdu kvartāls, Doma baznīca. Gar Sēnas krastmalu, gar Tilerī dārziem un Luvru dodamies uz Bastīlijas laukumu. Pēc tam apmeklējam Vogēzu laukumus, izpētām greznos 17.gs savrupnamus Marē kvartālā, pēc tam dodamies uz Sitē salu - atjaunojamā Parīzes Dievmātes katedrāle, Konsenžērija, senākais Parīzes pulkstenis, Zeltkaļu krastmala.

Ekskursijas noslēgums pie Operas vai Latīņu kvartālā.

Iespējamās papildus izmaksas:

Eifeļa tornis:

  • Pieaugušajiem 29.40 EUR
  • Jauniešiem līdz 24 gadiem 14,70 EUR
  • Bērniem 7,40 EUR
  • Rezervējot vairākus mēnešus iepriekš, atkarībā no sezonas, iespējams iegādāties iepriekšpārdošanas biļetes, līdz ar to nav jāstāv rindā
Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.jan
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec
ekskursija 1 vai 2 personām 195 EUR 170 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 220 EUR 200 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +15 EUR +15 EUR

Monmartras apskates ekskursija

2 stundas, kājām

Monmartra joprojām glabā 18.gs. beigu māksliniecisko auru. Sāksim ar tālu skatu pār Parīzi no Monmartras kalna un Svētās Sirds (Sacre Coeur) baznīcas slavenajām kāpnēm, redzam Monmartras kalna pazīstamās dzirnavas Moulin de la Galette, Tertra (mākslinieku) laukumā aplūkojam, kā top vienmēr pieprasītās Parīzes ainavas un tūristu portreti, tas viss dzīvā un mākslinieciskā atmosfērā.

Seko Parīzes senākais vīna dārzs, "Veiklā truša" kabarē, krodziņi, kur līksmojuši Monmartras bohēmisti. Dzirdēsim leģendu par to, kā radies Monmartras nosaukums, kā arī stāstus par kādreizējo bohēmu, kas te valdījusi. Ekskursijas noslēgumā nonākam pie Moulin Rouge kabarē.

Izvēle: pauze kafijai kādā no Monmartras kalna krodziņiem, kur pie tiem pašiem galdiņiem sēdējušas neskaitāmas slavenības, vai Amēlijas kafejnīcā.

Ekskursiju var noslēgt īstā franču restorānā Monmartras dzīvojamā kvartālā.

Iesakām: Monmartras kalna pakājē par pāris euro iespējams nopirkt ceptu kastaņu turziņu.

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.janv.
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec.
ekskursija 1 vai 2 personām 70 EUR 60 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 90 EUR 80 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +10 EUR +10 EUR

Vīndaru apmeklējums pie Parīzes | JAUNUMS

4 stundas, ar privātu atomašīnu

Neskatoties uz to, ka Parīze un tā reģions Ile de France atrodas tālu no slavenajiem vīna reģioniem Bordo un Burgundijas, arī šeit ir iespējams apmeklēt vīna darītavu un degustēt vīnu. 18.gs beigās Ile de france bija lielākais vīna ražotājs Francijā. Iekoptie vīna lauki platības ziņā pārspēja pat Burgundiju. Vīna ražošanas tradīcijas šeit sākušās pirms 400 gadiem. Tas bija laiks, kad šeit radītais vīns bija slavens visā pasaulē un tas tika piegādāts karaļa galdam. Apmeklēsim vīna darītavu, kuras ražotais vīns ir bioloģisks. Te tiek audzētas četras vīnogu šķirnes - Chardonnay, Chenin, Merlot un Pinot Noir.

Ekskursijas cenā iekļauts: individuāls transfērs, vīna lauku pastaiga, vīna degustēšanas etapi un 3 dažādu vīnu degustācija, kā arī kāda no vietējiem ciematiem apmeklējums. Ekskursija angļu vai franču valodā, ja nepieciešams tulks un gids, piemaksa 100 EUR

Ekskursiju cenas eiro
Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.janv.
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 1.okt.-20.dec.
ekskursija 1 līdz 4 personām 430 EUR 415 EUR
par katru nākamo, līdz 14 personām +30 EUR +30 EUR

Parīzes vēders

2 stundas, kājām

Otra svarīgākā lieta pēc mīlestības francūžiem ir ēšana. Katram produktam un receptei ir sava gadsimtus sena vēsture un ne velti 2010. gadā pirmo reizi UNESCO vēsturē pasaules mantojuma sarakstos tika iekļauta gastronomija – franču virtuve. Vislabāk ar tās daudzveidību iepazīties kādā no Parīzes tirgiem, kur varam vērot un nogaršot dažādu reģionu produktus, sierus, gaļas izstrādājumus, jūras produktus u.c.

Ekskursijas laikā uzzināsim, kur iegādāties labākos sierus, kā izvēlēties vīnu un austeres, ieskatīsimies kādā no slavenajiem franču tirgiem, kas ir neatņemama franču dzīves sastāvdaļa.

Pirms ekskursijas iesakām noskatīties krāšņo kostīmfilmu "Vatēls" (Vatel) ar Žarāru Depardjē un Umu Tūrmani galvenajās lomās. Franču, britu un beļģu kopražojuma drāma stāsta par Luija XIV laika dzīvi un gastranomijas ģēniju - Šantijī pils pavāru Vatēlu. Filma nonākusi uz ekrāniem 2000. gadā.

Ekskursiju cenas eiro

Personu skaits Augstā sezona:
16.mar.- 30.sep. un 21.dec. - 4.jan
Viss pārējais gads:
5.janv. - 15.mar., 30.okt.-20.dec
ekskursija 1 vai 2 personām 70 EUR 60 EUR
ekskursija 3 līdz 4 personām 90 EUR 80 EUR
par katru nākamo, līdz 8 personām +10 EUR +10 EUR

Labāk doties ceļojumā nedēļas nogalē uz Parīzi vai jebkuru citu Francijas vietu tad, kad noskaidrotas daudzas lietas - kā rīkoties, ko darīt, ko jāredz, cik jāmaksā.

Kā iegūt informāciju, kas Jums vajadzīga - prasiet to mums! Sagatavojam ikviena brauciena programmu un ceļvedi - vietas, ieteikumi, izturēšanās, sarunvaloda, izmaksas - pēc pieprasījuma.

Par Parīzes ceļojumiem iesakām rakstīt tieši mūsu pārstāvei Ievai Parīzē:
ieva@ mundustravels.com (bez atstarpītes e-pasta adresē).

Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011