Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Igaunijas brauciens 29. - 30. janvārī

Leduskritumi, igauņu aizsalušie ūdenskritumi

Keilas ūdenskritums, foto: Mundus

Divu dienu un ilgākas pasūtījuma programmas

Latvijas un Baltijas ekskursijas grupām

  • Mundus
  • Vienas dienas pasūtījuma ekskursijas pa Latviju, Lietuvu, Igauniju, pārgājieni pa Latviju
Salinieces, foto: visitEstonia

Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pasūtījuma ekskursiju kolekcija grupām, skolām, kolektīviem

Piedāvājam pasūtīt Latvijas un Baltijas ekskursiju programmas - jaunas vietas un klasiskus piedāvājumus ar tīkamām izmaiņām rūpīgi pārdomātā secībā. Ceļošanas nosacījumi Baltijā ir mainīgi, tāpēc mēs izveidojam un pārveidojam programmas atbilstoši Jūsu un uzņēmēju prasībām, piedāvājam idejas un aizraujošus salikumus pasūtījuma ekskursijām, divu un vairāku dienu ceļojumiem .

Uzņēmumiem tā ir iespēja nosvinēt darba biedru sastapšanos klātienē. Iekļaujam garšošanas, pastaigu / pārgājienu takas, semināru ārtelpas - visu, kā vēlaties! Skolu un pirmsskolas iestāžu kolektīvi un klases izbaudīs socializācijas iespējas.

Esam atvērti visām jūsu idejām un ierosinājumiem.

Pilsētu apmeklējuma laikā ir iespējama pilsētvidesspēlekomandās (orientēšanās kvests), aizvietojot ar to pilsētas pastaigas ekskursiju. Piedāvājam arī aizraujošus pārgājienus!

*Zemāk norādītā cena ir spēkā 40 personu grupai, izbraucot no Rīgas un tās apkaimes. Cita lieluma grupām un ar citu izbraukšanas vietu cenas pārrēķinām atbilstoši pieprasījumam. Cenā, ja vēlaties, varam iekļaut arī pusdienas un ieejas maksas.

Pārgājieni pa Latviju

Vienas dienas pārgājieni pa Latviju dažādiem gadalaikiem, ar dažādām slodzēm un ceļa garumu, kā arī vairāku dienu pārgājieni ar naktsmītnēm un maltītēm pēc izvēles.

Sezonālas pasūtījuma ekskursijas

Organizējam specializētas tematiskas ekskursijas, izbraucienus ārvalstu partneriem svešvalodās, ekskursijas ārvalstu militārpersonām un ekskursijas kolektīva saliedēšanai! Sezonālo ekskursiju idejas - zemāk!

Papildu informācija un pasūtījums

''Ekskursija mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011