ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Kods: FE-GR7/9  Avio ceļojums uz Grieķijas festivālu Choral Festival of Preveza

Prevezas koru festivāls,
Grieķijas ceļojums korim

 • Divu jūru krasti - vispirms Jonijas jūra, pēc tam Egejas jūra
 • Prevezas klausītāji ir lietpratēji mūzikā - 2024. gadā festivāls notiek 42. reizi, koru konkurss - 28. reizi
 • Epiras apgabala pārsteigumi - senās Stiksas upes varenā aiza
 • Meteoras klosteri
 • Lieliski ciemati un klosteri Olimpa kalna piekājē

 

Datumi: atbilstoši festivāla un tiešo lidojumu datumiem! Festivāla dienas: 1. - 7. jūlijs, konkursa dienas: 4. - 7. jūlijs.

Parauga programmas ilgums: 7 pilnas dienas (9 dienas, ja ieskaitām ielidošanas un izlidošanas dienu).

Ceļojuma cena: aprēķinām atkarībā no grupas lieluma un izvēlētās programmas, jautājiet!

Grieķijas festivāla ceļojuma programma: ko braucienā redzēsim un darīsim

Izlidošana vēlā vakarā no Rīgas. Orientējošie Salonikas lidojuma laiki - 23:30 izlidošana no Rīgas, trīs stundu lidojums. NB! Lidojumu laiki ir orientējoši.


Brokastis viesnīcā. Nesteidzīga diena.

Trijos naktī Salonikas lidostā sagaida mūsu transfera autobuss. Ļoti agras brokastis bistro (kafijas pauze). Ierašanās no rīta Epirā, grieķu kalnu reģionā.

Preveza, pludmales un skatpunkti, iepazīšanās ar vēsturiskās pilsētiņas galvenajām vietām īsā pastaigā, iemīļotais Šaitana bazārs, venēciešu pulksteņtornis, jahtu osta un cietoksnīši. Ierakstāmies viesnīcā.

Tikšanās festivāla administrācijas ēkā.

Vakariņas krastmalas restorānā, esam pasūtījuši grupai.


Brokastis. Ekskursijas laiks (tagad un turpmāk – ekskursiju laika plānojums ir mainīgs - atkarībā no festivāla programmas).

Aheronas upes kanjons ir dziļa klinšu aiza, reiz zināma kā Stiksa, sengrieķu Hadesa vārti. Kanjonu pilda sekla vēsa straume starp gaišajām klintīm. Kad ūdens kļūs dziļāks - būs peldes iespēja unikālajā vietā.

Citas iespējas izbraukumiem nākamās dienās: Dodoni senvieta un bizantiskā Joanīna ar ezera krasta cietoksni, klosteriem un mošejām, līdz ar netālu stalaktītu alu; kuģīša saulrieta izbraukums; Lefkadas sala un kuģītis uz Skorpio mini saliņu; Arta ar bizantiešu klosteriem un slavenu viduslaiku tiltu.

Festivāla norises. Tikšanās, vakara parāde. Brīvdabas teātris, atklāšanas ceremonija.


Brokastis. Festivāls. Rīta mēģinājumi kategorijās. Pusdienlaikā konkursa uzstāšanās kategorijās. Pludmales laiks vai ekskursijas. Vakara koncerti baznīcās un laukumos.


Brokastis. Festivāls. Rīta mēģinājumi kategorijās. Pusdienlaikā konkursa uzstāšanās kategorijās. Vakara koncerti ārpilsētas Pantokratora cietokšņa estrādē.


Brokastis. Festivāls. Rīta koru vadības tikšanās. Vakarā slēgšanas ceremonija senajā Nikopoles teātrī. Godalgu saņemšana.


Brokastis, izrakstāmies. Ceļš uz Meteoras klosteriem.

"Gaisā peldošie" Meteoras klosteri, viena – tad Megalos Meteoron – vai vairāku apmeklējums (pieņem apmeklētājus seši klosteri). Klosteri ir sasniedzami kāpienā. Cita iespēja - garāks gājiens pa stāvākām takām, augstie skatpunkti, kā lūgšanu vieta Agion Pnevma vai Kalambakas Torņi. Ierakstāmies viesnīcā, pievakare pie Egejas jūras, kūrortpilsētas pludmales.


Brokastis. Ekskursija – varenā Olimpa kalna skati, Sv. Dionīsija klosteris (enerģiskākajiem arī alas celle) Olimpa piekājē, Panteleimona brīnišķīgais grieķu ciemats kalnos - pusdienu iespējas zem platānām.

Vakarā kuģīša izbrauciens Egejas jūrā, saulrieta tūre (nodrošinām alko/bezalko dzērienus, iespējams pamanīt delfīnus). Kravājam mantas agram rītam.


Pusdivos naktī ierodamies lidostā, orientējoši 06:30 rītā ielidojam Rīgā.

Ceļojuma cenā tiek iekļauts:
 • Lidojums un nododamā bagāža
 • Komfortabls transportlīdzeklis Grieķijā, ar kondicionētāju u.c.
 • Brokastis un vēlās pusdienas ceļojuma dienās
 • Naktsmītnes, istabu lielums pēc izvēles
 • Visas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā (ieejas biļešu, papildu maltīšu un tml. maksas sagatavotajā programmā tiks norādītas atbilstoši izvēlei; ir iespējams tās iekļaut pamata cenā)
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja darbs (kopā ar grupu no Latvijas)
 • Izdales materiāli - sarunvalodas lapas, pilsētu plāni
 • Ceļojuma apdrošināšana
Ceļojuma cenā netiek iekļauts (papildus izdevumi):
 • Izvēlēto apskates vietu ieejas maksas
 • Personīgie izdevumi, papildus maltītes, iepirkšanās un dāvanas
 • Papildus izdevumus iespējams apmaksāt pirms ceļojuma, veicot ceļojuma apmaksu, vai ceļojuma sākumā nodot paredzēto summu grupas vadītājam
Atcerieties!

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID (pārbaudiet derīguma termiņu!).

Lai izmantotu iespējamās senioru atlaides (retas), iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
"Brauciens mūs interesē. Kā tiek gatavota programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums! Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Līdz ar festivāla pieteikuma sagatavošanu atbilstoši prasībām kopīgi izvēlēsimies viesnīcu līmeni un lidojuma laikus vajadzīgajam dalībnieku skaitam, lai mēs varētu veikt sākotnējās rezervācijas. Saņemot festivāla un pārējos apstiprinājumu, sagatavojam un nododam jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Festivāla gatavošanas laikā organizators var pieprasīt papildu informāciju, var būt vajadzīgs nošu sūtījums un tml. Kad lidojums tuvu, nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, sagatavojam iekāpšanas kartes. Visbeidzot norunātajā laikā koris tiekas ar grupas vadītāju lidostā, un dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011