ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302

Kods: FEAM9 |  9 dienu* Armēnijas ceļojums, jūlijs

*Rīgas - Erevānas lidojumi notiek naktīs, grupu sagaida viesnīcā, pavada no viesnīcas.
Festivāla ceļojuma ilgumu nosaka apmeklējamo vietu izvēle un vēlamais budžets.

Armēnija, ar festivālu! No Sevana līdz Tateva Spārniem

 • Visa kalnu zeme, no Sevana līdz pat tālajam Tatevam.
 • Ar tiešo reisu no Rīgas vai vienu pārsēšanos
 • Nakšņojam Erevānā, Sevana kūrortā un kalnu pilsētiņā Goris, pusdienojam bagātīgi kā dārgi viesi, piedzīvojam visu vērtīgo un iemīļoto Armēnijā
 • Grupai parasti ir ērtāk, kad viss iekļauts izmaksās - lidojums un autobuss, visas ieejas biļetes un maksas, konjaka un Areni vīna degustācijas (pieaugušajiem), gardi launagi un bagātas vēlās pusdienas visās ekskursiju dienās, apdrošināšana un pat brokastu paka izlidošanas rītausmā
 • Ceļojumā iekļauts kuģīša izbrauciens pa Sevanu, džipu nobrauciens uz Ērģeļu klintīm, minibusi uz Khndzoreskas alu fantastisko tiltu
 • Augstkalnu zemes ceļojums pēc grūtību pakāpes ir viegls kā ģimenēm ar bērniem, tā senioriem, tajā ietverta arī atpūtas diena pie leģendārā Sevana

 

Datumi: pēc pasūtījuma, festivāla laiki: 14. - 20. jūlijs.

Ilgums: 8 līdz 10 dienas

Ceļojuma cenu aprēķinām, zinot grupas vajadzības un izvēlēto ceļojuma ilgumu

Ceļojuma apraksts: ko Armēnijā redzēsim un darīsim

Izlidošana vakarā. 21:40 tikšanās lidostā. 23:25 izlidojam (laiki var nebūtiski mainīties). Transfers, viesnīca Erevānas centrā atpūtas stundām.


Festivāls notiek kūrortpilsētā Cahkadzorā (Tsaghkadzor). Dienas ekskursijas, kuru apraksti lasāmi zemāk programmā, ir iespējamas no Cahkadzoras no mēģinājumiem un koncertiem brīvajā laikā. Lai sasniegtu Armēnijas tālākās vietas, vajadzīgas vairākas dienas, tādēļ pārnakšņojam Goris vai citā līdzīgā pilsētā. Pirms izlidošanas nakšņojam Erevānā.

Vasaras vidū līdzenumā ap Erevānu ir iespējams karstums, tāpēc programma tiek veidota, iekļaujot augstkalnu vietas ar mērenāku klimatu. Apmeklējamos objektus izvēlamies atbilstoši grupas (kora, kolektīva) interesēm un dalībnieku vecumam.

Dienu kārtība ir atkarīga no lidojuma laikiem un festivāla prasībām. Festivāls nodrošina naktsmītni, brokastis un vakariņas 5 vai 6 naktīm Cahkadzorā.


Vēlas brokastis. Nesteidzīga Erevānas pastaiga (pamēģinām arī arī metro), pirmie iespaidi. Kaskāde, Vernisāža, augļu tirgus.

Launags Erevānā, seko izbrauciens uz ikonisko Khor Virapu, Gregora Apgaismotāja klosteri. Varenā Ararata skati.

Pusdienas Erevānā. Šajā un arī turpmākajās dienās pusdienojam kopīgi, un tā būs garda un bagātīga armēņu virtuve!

Muzikālo strūklaku šovs vakara pastaigā, skanot Francijas armēņa Šarla Aznavūra mūzikai.


Brokastis. Amberda - Saghmosavanks – Konjaka fabrika.

Izbraucam uz Amberdas "mākoņu" cietoksni (efektīgi serpentīna ceļi) augstu Aragaca kalnā. Pastaiga Amberdā, jūsmojot par ainavu. Launags kalna restorāna terasē. Ja atļauj laiks, atrodam savu burtu pie Armēņu Alfabēta pieminekļa.

Saghmosavanka aiza, kraujas malas klosteris.
Pieaugušo grupai Ararata Konjaka fabrika, ekskursija, degustējam 2 šķirnes, izdevīgs veikals.

Festivāla viesnīca vai viesnīca pie Sevana.


Brokastis. Atpūtas diena pie Sevana – kuģīša izbrauciens pa ezeru, no pludmales līdz gleznainam Mariamashen klosterītim Sevana pussalas klintīs.

Viesnīcu kompleksa privātā pludmalē Sevana peldes / augstkalnu saule. Launags. Kam bērni vai vēlēšanās, līdzās pludmalei atrodas brīvdabas Akvaparks un baseini, arī viesnīcai ir savs baseins! Pusdienas (ja veiksmīga zveja, maltītē iespējama arī Sevana forele ičhans).


Brokastis. Selima pāreja - Karahundža – Tatevs un Tateva Spārni – Goris.

Fotopauze - Noratus hačkaru lauks.Šodien sasniedzam tālos Armēnijas dienvidaustrumus, Sjunika apgabalu.

Brauciens līdz senajai Selima pārejai, Zīda ceļa posms, serpentīna ceļi, Selima Zīda ceļa gājējiem celtais karavānserajs. Skata vieta.

Brauciens līdz Karahundžas augstkalnu observatorijai, pa ceļam launags. "Observatoriju", pirmatnējo ļaužu megalītu apļus daudzi sauc par armēņu Stonhendžu.

Halidzora, Tateva pacēlāja sākumpunkts. Tateva Spārni ir pasaulē garākā funikuliera līnija (5,6 km) uz nepieejamo Tateva klosteri, skatpunkti ap Tatevu. Atpakaļ ar pacēlāju. Vēlās pusdienas un viesnīca Austrumu Armēnijā.


Brokastis viesnīcā. Knndzoreska - Noravanks – Areni vīna garšošana - pirmatnējās Areni-1 alas.

Khndzoreskas alas – senais alu iemītnieku ciemats, "mirusī pilsēta", sasniedzama pa trosēs iekārtu gājēju tiltu pāri dziļai aizai. Piekļuve ar minibusiem. Atgriežamies Armēnijas vidienē, launags pa ceļam. Noravanka klosteris sarkanu, dramatisku klinšu ainavā.

Vīna garšošana Areni, senākajā pierādītajā vīndarīšanas vietā pasaulē. Apmeklējam pirmatnējās Areni-1 alas – tur atklāts 6100 gadu vecs vīna trauks un pirmā pasaules kurpe.


Brokastis. Geghards - Garni pagānu templis - Erevāna.

Fotopauze pie Čarenta arkas, ja atklājies Ararats.

Gegharda Alu klosteri sasniedzam pa zemestrīču un noslīdeņu izlocītu gleznainu ceļu. Dziļas aizas ieskauj Garni seno romiešu templi. Aizā slēpjas Ērģeļu jeb Akmens simfonijas klintis, ceļš līdz tām ar džipiem. Gardumu un dāvanu veikaliņi Garni.

Atgriešanās Erevānā, brīvais laiks pirkumiem. Iesakām Vernissage dāvanu tirdziņu. Pusdienas. Vakarā sagatavojam bagāžu lidojumam.


Agra celšanās. 02:20 brokastu pakete un autobusa transfers, Rīgas lidojums no 04:20 līdz 07:00.

Ceļojuma kopējā cenā iesakām iekļaut:
 • Tiešais lidojums un nododamā bagāža
 • Komfortabls autobuss ar kondicionētāju u.c.
 • Pārbaudītas 3* viesnīcas ārpus festivāla programmas, divvietu istabas un brokastis, 1x brokastu paka
 • Gardi launagi un bagātīgas vēlās pusdienas visās ekskursiju dienās - garšīga un bagātīga armēņu virtuve
 • Visas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Visas ieejas maksas un biļetes, pludmales biļete, Tateva Spārnu pacēlāja biļete turp un atpakaļ
 • Ararata konjaka fabrikas ekskursija un degustācija, Sevana kuģītis, Areni vīna degustācija (degustācijas pieaugušajiem)
 • Profesionāla ceļojuma vadība latviski visu laiku, grupu visos izbraucienos pavada vietējais gids (RU)
 • Visi ceļu un stāvvietu maksājumi, tūristu nodokļi, ceļojuma un bagāžas apdrošināšana
 • Papildu transports vietām bez piemērota ceļa - džipi uz Ērģeļu klintīm, minibusi uz Hndzoreskas alām
Cenā nav iekļauts:
 • Alkohols - vīns vai citi stiprie dzērieni maltītēs (pieaugušajiem)
 • Izvēle dienā pie Sevana - āra Akvaparks (ģimenēm ar bērniem)
 • Pēc vēlēšanās dzeramnaudas, ziedojumi
 • Pēc vēlēšanās Erevānas metro žetoni
Svarīgi

Armēnijas ceļojumā ir nepieciešama pase, kas derīga mēnesi pēc atgriešanās laika. Lai izmantotu iespējamas pensionāru priekšrocības brīvajā laikā (ļoti maz), iesakām ņemt līdzi attiecīgu apliecību.

"Festivāla ceļojums mani interesē. Kāda ir šī gada programnma, ko redzēsim Armēnijā, kāds ir līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs sagatavojam programmu atbilstoši jūsu prasībām, rezervējam grupas avio biļetes, sagatavojam ērti drukājamu programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par avansu un apmaksu, kuru apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011