Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: CLASSIC (lodžas)

Ugandas laika apstākļi

Uganda. Kalnu gorillas Uganda Gorilla Trekking 8 days

Kalnu gorilla Bwindi mežā, Uganda, foto: Leila Bouwjani / Unsplash

UG8gUganda Garantēts ceļojums jau no 2 dalībniekiem!

Entebbe > Lake Mburo NP > Bwindi NP > Queen Elisabeth NP > Kibale NP > Entebbe
Sākums: Entebes (Kampalas) lidosta starp 05:00 - 24:00, noslēgums: Entebe / Entebes lidosta pēc 19:00

  Spilgtākās pieredzes:
 • Bwindi Necaurejamā mežā, augstkalnē uz trīs valstu robežas, vairākās grupās dzīvo lielie kalnu gorillas - nonāksiet tieši starp viņiem!
 • Šimpanžu vērošana tuvumā Kigali džungļos
 • Ugandas vienmēr zaļie džungļi, ezeri un savannas, savvaļas dzīvnieku bagātība
 • Safari pakāpe: Džungļu lodžas
 • Par Āfrikas ceļojumu komforta un līdzdalības pakāpēm lasiet zemāk!

Nacionālie parki (NP)

 • Lake Mburo NP
 • Queen Elisabeth NP
 • Bwindi Impenetrable NP
 • Kibale Forest NP

Lielie dzīvnieki mežonīgā vidē

 • Kalnu gorillas
 • Šimpanzes
 • Lielie Četri: leopardi, lauvas, bifeļi, ziloņi
 • Nīlzirgi, zebras, žirafes, krokodili, gepardi, antilopes

Ceļojuma cena kopā 3763 $ personai (2024).

Cenā ir iekļauta 1x gorillu atļauja Bwindi: 700 $ (maksājums Nacionālajam parkam).

Cenā ir iekļauta 1x šimpanžu atļauja Kibalē: 200 $** (maksājums Nacionālajam parkam).

Ceļojums ir garantēts, ja piesakās 2 personas.

Piemaksa par vienvietīgu naktsmītni 364 $*.


Ceļojuma cena EUR tiek noteikta atbilstoši eiro - ASV dolāra maiņas kursam, pērkot dolārus kontā. Norādītā summa atbilst aptuveni 3500 EUR. Cena norādīta vienai personai divvietīgā naktsmītnē.

*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas, ja tāds ir pieteicies. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, ir vajadzīga minētā piemaksa.

**Abu atļauju skaitu nosaka un maksu saņem valdība.

Nakšņošana:

 • Papyrus Guest house, Entebe
 • Rwakobo Rock Lodge, pie Mburo
 • Mahogany Springs Lodge 2x, Bwindi NP
 • Mweya Safari Lodge 2x, Queen Elisabeth NP
 • Kibale Guest Cottages, Kibale NP

Lodžās ir terases, āra baseini, visas ērtības, fantastiskas ainavas un maltītes, vakaru ugunskuri.

Papyrus Guest House un Kibales kotedžas piedāvā augstas kvalitātes namiņus (namiņi parkā pie Viktorijas ezera Entebē, ar āra baseinu, atsevišķi namiņi Kibalē koptos dārzos un līdzās šimpanžu mežam).

Maltītes:

brokastis, launags, vēlās pusdienas kā programmā.

Transports:

4X4 Land Cruiser ar safari pārbūvi (vai pagarinātais Land Cruiser Safari) vai, mazākam skaitam, 4x4 Hiace minivens ar safari pārbūvi, šoferis-gids; vietējie parku reindžeri pēc vajadzības.

Ceļotāja līdzdalība (piedalīšanās nometnes iekārtošanā un tml.):

nav paredzēta.

Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešams aiznest savu somu līdz savai istabai/namiņam vai atpakaļ uz auto.

Āfrikas ceļojuma programma

1. diena ENTEBE Papyrus Guest House [numurs namiņā B-- (B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas)]

Sagaidīšana Entebes lidostā (Kampalas Starptautiskā lidosta), sagaidītājs pavadīs Jūs uz safari transportlīdzekli. Iepazīstināšana ar vadītāju – ceļojuma gidu (runā angļu valodā), transfers uz naktsmītni atpūtai (15-20 minūtes). Viesnīcas kompleksā ir restorāns, bārs, iespējams neilgā gājienā vai ar taksometru sasniegt Entebe Mall (kam Ugandas Guiness?) un Viktorijas ezera krasta parku. Atpūta pirms rītdienas piedzīvojuma.

2. diena LAKE MBURO NP Rwakobo Rock Lodge [kotedžas BLP]

Sākam Ugandas piedzīvojumu ar braucienu caur Kampalas priekšpilsētām uz zaļajām valsts dzīlēm, Lake Mburo nacionālo parku, turpmāk NP. Mitrāji un mežonīgas pļavas, tajās Āfrikā ar garajiem ragiem zināmie Ankoles lopi. Ap 270 km, 6 stundas.

Aktivitāte pēcpusdienā: Mburo ezeru parkam piederas ainavisks laivas izbrauciens ezerā, vērojot dabas daudzveidību. 2 stundu brauciens iespējams krēslā vai rītausmā, sākas no Rwonyo piestātnes. Lielas nīlzirgu grupas ūdenī, krokodili un bifeļi ezera krastos, zivju ērgļi un krāsaini zivju dzenīši (kingfishers) – gaisā, hammerkopi (āmurgalvji) masīvās ligzdās.

Nakts Rwakobo Rock Lodge kotedžās. Launags pa ceļam, pusdienas lodžā (arī turpmākās dienas).

3. diena Game Drive MBURO NP, ceļš uz BWINDI Mahogany Springs Lodge [luksa namiņi BLP]

Brokastis katru rītu. Aktivitāte no rīta: agrs dzīvnieku vērošanas izbrauciens, turpmāk Game Drive, pa Mburo NP. Parka ievērojamais lielo dzīvnieku daudzums kontrastē ar tā salīdzinoši nelielo izmēru.

Parkā nav lielo kaķu, izņemot izvairīgos leopardus, kurus parasti pamana tikai naktīs. Mburo ir daudzveidīgas antilopes un klūst vairāk Rotšilda žirafju. Tomēr izcilākie skati ir Bērčela zebru un ēlandu (oriksu antilopju) pulki.

Atvadas no ainaviskā parka un Ankoles karalistes, ceļš tālāk no lielākām ļaužu apmetnēm uz Bwindi un Kigezi karalisti, kalnu gorillu mītnes vietu. Launags pa ceļam.

Nakšņojam izcilā, ainaviskā Mahogany Springs Lodge | luksa namiņos.

4. diena GORILLU TREKINGS Mahogany Springs Lodge [luksa namiņi BLP]

Aktivitāte no rīta: lielais gorillu trekinga piedzīvojums ir klāt! Kameras baterijas uzlādētas, gribētāji ņem pārgājiena spieķus (pie izejas), agrs starts. Transfers uz parka Direktorātu, instruktāža, mūs iepazīstina ar Uganda Wildlife Authority gidiem. Rītausmā atgriezušies gidu posteņi ziņo, kur gorillas nakšņojuši un uz kurieni sākuši rīta gaitas, tiek sekots viņu ceļiem. Izlūki pa brīdim sazināsies ar grupu gidiem rācijās, un ceļš pa augstkalnu mežu sāksies.

NB! Gorillu grupas var veikt prāvus attālumus ik dienas, novirzoties – vai atgriežoties – no mums ērtākām takām. Dalībnieki tiek sadalīti grupās. Tie, kuriem kāpšana būtu grūtāka, dodas pie vieglāk sasniedzamās gorillu dzimtas.

Gorillu sasniegšana gājienā (ar kāpiena posmiem) var aizņemt vienai grupai stundu, otrai - pusi dienas, atkarībā no gorillu vadoņu izraudzītajiem ceļiem. Vides un dzīvnieku saudzēšanas dēļ ceļotāju pavadāmais laiks pie gorillu grupas ir ierobežots ar vienu pilnu stundu. Fotografēt drīkst (bez zibspuldzes), taču, kad tiešām esat starp gorillām, fotoaparāts saviļņojumā var aizmirsties.

Ejot cauri mežam, novērtēsiet, kādēļ to sauc par Necaurejamo. Tur mīt arī citi – retas antilopes, mērkaķi, un pārsteidz ainavu skaistums un kalnu veģetācijas zaļums. Blakus kalnu grēda jau pieder Kongo, līdzās sākas Ruanda.

Kalnu gorillas – lielāki kā viņu brālēni līdzenumos – var dzīvot tikai augstkalnes retinātajā atmosfērā, tāpēc tos neredzēsim aiz zoodārzu nožogojumiem.

Kad ceļš galā, atgriešanās lodžā, atpūta un laiks pārdomāt maģisko piedzīvojumu.

Aktivitāte pēcpusdienā: atbalstot vietējās kopienas ļaudis, apmeklējam Bwindi Buhomas ciema sievu kooperatīvu, paklausāmies, paskatāmies, kā viņas dzīvo, varbūt pabalstām arī, nopērkot kādu rokdarbu. Citreiz lodžas pagalmā uzstājas vietējās skolas bērni un skolotājas ar etniskām dejām un dziesmām, ierastajos tērpos.

Nakšņojam Mahogany Springs Lodge | luksa namiņos.

5. diena KAZINGAS KANĀLS, LAUVAS KOKOS luksa Parkview Safari Lodge [namiņi BLP]

Ar gorillu trekinga pieredzi svaigā atmiņā dodamies uz ziemeļiem, uz Karalienes Elizabetes, Queen Elisabeth NP. Mainās ainava, no augstkalnu mežiem nonākam atklātā savannā. Ievērosiet tradicionālos mājokļus un tradicionālos ķieģeļu cepļu krāvumus.

70 km, ap 2 stundām. Launags pa ceļam. Parka ieeja dienvidos, Išašas sektorā. Queen Elisabeth NP ir starp slavenākajiem Ugandā, un tam ir iemesls. Daudzveidīga ainava, atšķirīgas Game Drive iespējas, un šeit ir kuģīša brauciena iespēja pa Kazingas kanālu, dzīvnieku bariem krastos (un ūdenī) daudzkārt pārspējot skatītāju skaitu kuģītī. Kuģītis sasniedz abus savienotos ezerus un nonāk pie Kyamburas aizas, kurā mīt šimpanzes.

Aktivitāte pēcpusdienā: Game Drive Išašas sektorā novedīs pie slavenajiem koku lauvām, kas slinki snauž prāvos vīģu kokos. Kāpēc viņi tā dara, nav skaidrs, gids izstāstīs dažas teorijas.

Tāpat redzam lielus Ugandas kobu - Tomasa antilopju pulkus, nīlzirgi, žirafes un antilopes arī klejo pa šo parka daļu, sagādājot vērotājam teicamus skatus.

Nakts luksa Parkview Safari Lodge | Standarta numuri.

6. diena KAZINGAS KANĀLS Parkview Safari Lodge [namiņi BLP]

Aktivitāte no rīta: Game Drive Elizabetes NP Kasenyi sektorā. Atškirīga ainava un ekosistēma, un ši parka daļa ir senākā aizsargātā teritorija Ugandā, tāpēc arī populārākā. Kasenyi līdzenumi rietumos no Georga ezera. Aktivitāte pēcpusdienā: Kuģīša izbrauciens pa Kazingas kanālu sniedz vienus no labākajiem skatiem Elizabetes NP. Brauciens turp-atpakaļ sākas no Mweya pussalas un ilgst trīs stundas. Kazinga ir 32 km garš dabisks kanāls starp Edvarda un Georga ezeriem. Tajā mīt viens no pasaulē lielākajiem nīlzirgu pulkiem, neskaitāmi Nīlas krokodili, pie tā ganās bifeļi, ziloņi. Putni ietver Āfrikas zivju ērgļus, zivju dzenīšus un stārķus.

Pievakarē apmeklējam vietējo Banaynkore, Bakiga un Batoro cilšu sieviešu grupu, kas auž grozus Ugandai tradicionālā veidā, izmantojot vairākus zāļu veidus un dabas krāsas, paklausāmies viņu stāstus.

Nakts Parkview Safari Lodge | Standarta numuri.

7. diena ŠIMPANŽU TREKINGS Kibale Guest Cottages [namiņi BLP]

Gaidot šimpanžu vērošanas laiku, dodamies tālāk Ugandā uz Kigali meža NP. Nonākam Tooro karalistē, pa ceļam uz tās galvaspilsētu FortPortālu kalnā paceļas Tooro karaļa pili (karaļi tagad pastāv kā savu kopienu un cilšu vecākie, kultūras un paražu autoritātes, neiesaistoties politikā).

Dienas aktivitāte: Šimpanžu trekinga diena ir klāt! Uganda Wildlife Authority štābā pie NP Kayanchu vārtiem noklausāmies instruktāžu, vietējā gida vadībā dodamies uz vietām, kur šimpanžu dzimtas vadījušas nakti. Pirms mūsu ierašanās parka izlūki ir ziņojuši par domājamām pērtiķu grupu vietām.

Kad atrodam šimpanzes, mūsu rīcībā ir viena stunda – lai tie nepierastu pie cilvēka klātbūtnes.

Pēc pacilājošā piedzīvojuma nakts Kibale Guest Cottages namiņos.

8. diena ATCEĻŠ [B--]

Dodamies uz Entebi cauri prāvākajai no senajām karalistēm - Bugandai, no tās cēlies valsts vārds. Entebē veicam Covid testu, kas vajadzīgs lidojumam, tad dodamies uz launaga vietu un sagaidām rezultātu pēcpusdienā. Līdz plkst. 19:00 apliecinājums ir saņemts.

Transfers uz lidostu, atvadīšanās no grupas gida, paturot atmiņā Ugandā pieredzēto, vai – ja vēlaties – nakšņojat izvēlētā vietā Entebē ar lidojumu nākamā dienā.

Garantēti ceļojumi (ja pieteikušies kopā 2 ceļotāji) notiek no marta līdz decembrim 1 reizi mēnesī.

Ceļotāju skaits vienā grupā ir no 2 līdz 10 personām.

Ceļojuma sākums (sagaidīšana) Entebes lidostā visas dienas laikā (pēc vajadzības).

Ceļojuma noslēgums Entebē vai tās lidostā 19:00.

Ugandas regulāro ceļojumu datumi ir norādīti tālāk.

2024. gada ceļojumi noslēdzas 8. dienā. Ja lidojums ir paredzēts vēlu vai notiek dienu vēlāk, tiek piedāvāts papildus vakars vai nakts lodžā.


Ceļojumu var arī pasūtīt citā laikā (iesakām savlaicīgu pasūtījumu, jo gorillu atļaujas ir ierobežotā skaitā).

8 dienu Ugandas ceļojumi 2024. gadā

SākumsNobeigums
03-Jan-2410-Jan-24
04-Feb-2411-Feb-24
04-Mar-2411-Mar-24
04-Apr-2411-Apr-24
02-May-249-May-24
05-Jun-2412-Jun-24
04-Jul-2411-Jul-24
02-Aug-249-Aug-24
05-Sep-2412-Sep-24
03-Oct-2410-Oct-24
04-Nov-2411-Nov-24
05-Dec-2412-Dec-24

Iekļauts cenā:

 • Sagaidīšana Entebes lidostā
 • Transferi / brauciens 4x4 Safari auto ar angliski runājošu šoferi–gidu
 • Parku ieejas maksas
 • Gorillu trekings Bwindi Necaurejamā mežā
 • Šimpanžu trekings Kibale mežā
 • Game Drive Mburo NP, Išašas un Kasenji sektoros Elizabetes NP
 • Laivas brauciens Mburo NP
 • Kuģīša kruīzs Kazingas kanālā
 • Kultūras iepazīšana un vietējo kopienu apmeklējumi, kā programmā
 • Naktsmītnes, kā programmā
 • Brokastis [B], launags [L], vēlās pusdienas [P], kā programmā
 • Dzeramais ūdens pudelē, 1 litrs personai dienā, automašīnā
 • Profesionāli gidi un reindžeri visā ceļojumā
 • PCR tests pēdējā dienā, ar transferu uz launaga vietu un transferu uz lidostu

Pašu izdevumi:

 • Starptautiskie lidojumi uz Entebes lidostu
 • Ugandas vīza (jautājiet!)
 • Dzeramnaudas grupas reindžeram - gidam un grupas šoferim
 • Apģērba un veļas mazgāšanas pakalpojumi
 • Dzērieni
 • Maltītes Entebē
 • Personīgie izdevumi
 • Apdrošināšana

Ir pieejams 11 dienu Ugandas ceļojums ar tālo Mērčisona ūdeskritumu – lasiet programmu +

Par piemērotiem lidojumiem vaicājiet!

Bwindi Impenetrable Forest

Uz Necaurejamo mežu, pie kalnu gorillām

Kibale Forest NP

Šimpanzes Kibales mežā Ugandā

Queen Elisabeth NP

Seni krāteri un lauvas kokos

Bigodi Wetlands, Uganda

Pastaiga putnu vērotāju paradīzē

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Tuvojoties Bwindi Necaurejamajam mežam triju valstu robežās

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011