Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: CLASSIC (lodžas)

Ugandas klimata ceļvedis

Uganda. Gorillas un Mērčisona ūdenskritumsUganda Gorilla Trekking 11 days

Kalnu gorilla Bwindi mežā, Uganda, foto: Leila Bouwjani / Unsplash

UG11gUganda Garantēts ceļojums jau no 2 dalībniekiem!

Entebbe > Murchison Falls NP > Kibale Forest NP > Queen Elisabeth NP > Bwindi NP > Lake Mburo NP > Entebbe
Sākums: Entebes (Kampalas) lidosta, sagaidīšana sākuma datumā jebkurā laikā, noslēgums: Entebe vai tās lidosta pēc 12:00

  Spilgtākās pieredzes:
 • Bwindi Necaurejamā mežā, augstkalnē uz trīs valstu robežas, savvaļā dzīvo lielo kalnu gorillu ģimenes - nonāksiet starp gorillām! Neaizmirstamas izjūtas
 • Atrašanās blakus šimpanzēm Kigali džungļos
 • Varens Mērčisona ūdenskritums Nīlā (Murchison Falls), ar laivas braucienu
 • Ugandas vienmēr zaļie džungļi, lietus meži un savannas, dzīvnieku bagātība savvaļā
 • Safari pakāpe: KLASISKĀ (džungļu lodžas, pilns serviss)

Nacionālie parki (NP)

 • Murchison Falls NP
 • Lake Mburo NP
 • Queen Elisabeth NP
 • Bwindi Impenetrable NP
 • Kibale Forest NP

Lielie dzīvnieki mežonīgā vidē

 • Kalnu gorillas
 • Šimpanzes
 • Lielie Četri: leopardi, lauvas, bifeļi, ziloņi
 • Nīlzirgi, zebras, žirafes, krokodili, gepardi, antilopes
 • Degunradžu patvērums Zivā (Ziwa)

Ceļojuma cena kopā 4706 $ personai (2024).

Cenā ir iekļauta gorillu atļauja (maksa Nacionālajam parkam) Bwindi: 700 $.

Cenā ir iekļauta šimpanžu atļauja Kibalē: 200 $**.

Ceļojums ir garantēts, ja piesakās 2 personas.

Piemaksa par vienvietīgu naktsmītni 548 $*.


Ceļojuma cena norādīta vienai personai divvietīgā naktsmītnē. Cena EUR tiek aprēķināta atbilstoši eiro - ASV dolāra maiņas kursam. Norādītā summa aptuveni atbilst 4400 EUR.

*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas, ja tāds ir pieteicies. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

**Abu atļauju skaitu un maksas nosaka un saņem valdības iestādes.

Nakšņošana:

 • Papyrus Guest house, Entebe
 • Pakuba Safari Lodge 2x, Murchison Falls NP
 • Kibale Guest Cottages 2x, Kibale NP
 • Mweyi Safari Lodge, Queen Elisabeth NP
 • Enjonjo Lodge, Kasenyi & Ishasa
 • Mahogany Springs Lodge 2x, Bwindi NP
 • Rwakobo Rock Lodge, pie Mburo

Lodžās ir terases, āra baseini, visas ērtības, fantastiskas ainavas, lieliskas maltītes, vakaru ugunskuri.

Papyrus Guest House un Kibales kotedžas piedāvā augstas kvalitātes namiņus (namiņi parkā pie Viktorijas ezera Entebē, ar āra baseinu, atsevišķi namiņi Kibalē koptos dārzos un līdzās šimpanžu mežam).

Maltītes:

brokastis, launags, vēlās pusdienas kā programmā.

Transports:

4X4 Land Cruiser ar safari pārbūvi (vai pagarinātais Land Cruiser Safari) vai, mazākam skaitam, 4x4 Hiace minivens ar safari pārbūvi, šoferis-gids, vietējie parku reindžeri pēc vajadzības.

Ceļotāja līdzdalība:

CLASSIC pakāpes ceļojumos ir iekļauts pilns serviss, līdzdalība nav paredzēta. Baudiet ceļojumu!

Dažos gadījumos var būt vajadzīgs aiznest somu līdz savam namiņam / numuram vai atpakaļ uz auto.

Āfrikas ceļojuma programma

1. diena ENTEBE [Papyrus Guest House, numurs namiņā B--]

Sagaidīšana Entebes lidostā (Kampalas Starptautiskā lidosta), sagaidītājs pavadīs Jūs uz safari transportlīdzekli. Iepazīstināšana ar vadītāju – ceļojuma gidu (runā angļu valodā), transfers uz naktsmītni atpūtai (15-20 minūtes). Viesnīcas kompleksā ir restorāns, bārs, iespējams neilgā gājienā vai ar taksometru sasniegt Entebe Mall (kam Ugandas Guiness?) un Viktorijas ezera krasta parku. Atpūta pirms rītdienas piedzīvojuma.

2. diena UZ MURCHISON FALLS NP, ar ZIWA RHINO SANCTUARY [Pakuba Safari Lodge, namiņi BLP]

Brokastis katru dienu naktsmītnē, launags visbiežāk pa ceļam, pusdienas vakarā lodžā (tāpat arī turpmākās dienas). Agri rītā ceļamies, lai, uzsākot safari ceļu uz ziemeļiem, iepazītos ar Degunradžu patvērumu Zivā. Sākam Ugandas piedzīvojumu ar braucienu caur Kampalas priekšpilsētu džungļiem uz zaļajām valsts dzīlēm. Pēc launaga dodamies degunradžu trekinga ekspedīcijā. Būs iespēja vērot milzīgos dzīvniekus no ļoti tuva un droša attāluma.

Safari turpinās uz ziemeļiem, uz Mērčisona Ūdenskrituma nacionālo parku, turpmāk NP, ko ziemeļu un dienvidu sektoros sadala Nīlas upe, tekot cauri parkam no austrumiem uz rietumiem. Vairums apmeklētāju ierodas parkā no dienvidiem un šķērso upi ar Paraa auto prāmi. Ziemeļos parka taku tīkls ļauj izpētīt Buligi sektoru rietumos un Čobi austrumos.

3. diena MURCHISON FALLS NP [turpat, BLP]

Vērošanas brauciens (Game Drive) pie Mērčisona ūdenskrituma ir nesalīdzināms. Parks ir mājvieta četriem no Lielajiem Pieciem (izņemot degunradžus). Te dzīvo arī nīlzirgi, bifeļi, žirafes, vairākas antilopju un mērkaķu sugas. parks lepojas arī ar Nīlas - Alberta ezera deltu, kurā mājo liels skaits putnu sugu, ieskaitot Āfrikas zivju ērgļus un retos tupeļknābjus jeb vaļa galvas stārķus. Pēc launaga būs laiks kuģīša izbraucienam pa Nīlu uz Mērčisona ūdenskrituma pakāji, tas ir brīdis, kad turēt kameras gatavībā. Sagaidiet plēsējputnus tupam zaros medību gatavībā, lielos zīdītājus dzeram vai atspirdzinoties upē un rāpuļus sildāmies saulē.

Viens no efektīgākajiem momentiem kuģīša braucienā ir pietuvošanās Mērčisona ūdenskrituma mutuļojošai pakājei. Pēc pilnas dienas parkā atgriežamies lodžā relaksētam vakaram.

4. diena Uz KIBALE FOREST NP [Kibale Guest Cottages, namiņi BLP]

Pēc brokastīm ceļš uz dienvidiem, līdz Hoimas pilsētai, īpatnējai tirgus pilsētai, kas iepalikusi pusceļā starp laukiem un Āfrikas pilsētu, pusceļā starp Mērčisona NP un Kibales mežu. Pārbrauciena dienas beigās nonākam Kibalē un ierakstāmies lodžā, atpūtai pirms rītdienas piedzīvojuma.

5. diena ŠIMPANŽU TREKINGS [turpat, BLP]

Aktivitāte no rīta: Šimpanžu trekinga diena ir klāt! Uganda Wildlife Authority štābā pie NP Kayanchu vārtiem noklausāmies instruktāžu, vietējā gida vadībā dodamies uz vietām, kur šimpanžu dzimtas vadījušas nakti. Stundu pirms mūsu ierašanās parka izlūki ir ziņojuši par pērtiķu grupu vietām.

Kad atrodam šimpanzes, mūsu rīcībā ir viena stunda – lai tie nepierastu pie cilvēka klātbūtnes. Pēc atgriešanās no meža - launags.

Aktivitāte pēcpusdienā: Bigodi Mitrāju aizsargātā teritorija ir daļa no plašā Magombe purva dievnidos no Kibales šimpanžu meža. Apmeklējumā redzam īpaši retus zīdītājus un putnus, kā purvāja sitatunga (njalas antilpes radiniece) un eksotiskais zilais turaco.

Tāpat savannas cūkas, melnbaltie kolobusa mērkaķi un vairāk kā 200 putnu sugas radīs atmiņā paliekošu ainu.

6. diena Uz QUEEN ELISABETH NP, KAZINGAS KANĀLU [Parkview Safari Lodge, namiņi BLP]

Rīta pārbrauciens uz Karalienes Elizabetes NP. Rīta pusē neilgi apmeklējam vietējo cilšu sieviešu sociālās uzņēmējdarbības grupu, kas auž grozus Ugandai tradicionālā veidā, izmantojot vairākus zāļu veidus un dabas krāsas, paklausāmies viņu stāstus. Pēc tam laiks launagam. Queen Elisabeth NP ir starp slavenākajiem Ugandā, un tam ir iemesls. Daudzveidīga ainava, atšķirīgas Game Drive iespējas, un šeit ir kuģīša brauciena iespēja pa Kazingas kanālu, dzīvnieku bariem krastos (un ūdenī) daudzkārt pārspējot skatītāju skaitu kuģītī. Kuģītis sasniedz abus savienotos ezerus un nonāk pie Kyamburas aizas, kurā mīt arī šimpanzes.

Aktivitāte pēcpusdienā: Kuģīša izbrauciens pa Kazingas kanālu sniedz vienus no labākajiem skatiem Elizabetes NP. Brauciens turp-atpakaļ sākas no Mweya pussalas un ilgst trīs stundas. Kazinga ir 32 km garš dabisks kanāls starp Edvarda un Georga ezeriem. Tajā mīt viens no pasaulē lielākajiem nīlzirgu pulkiem, neskaitāmi Nīlas krokodili, pie tā ganās bifeļi, ziloņi. Putni ietver Āfrikas zivju ērgļus, zivju dzenīšus un stārķus. Iekārtojamies luksa lodžās pelnītai vakara atpūtai.

7. diena QUEEN ELISABETH NP, LAUVAS KOKOS [Enjonjo Lodge, BLP]

Agra rīta Game Drive Elizabetes NP Kasenyi sektorā. Atšķirīga ainava un ekosistēma, un šī parka daļa ir senākā aizsargātā teritorija Ugandā, tāpēc arī populārākā. Kasenyi līdzenumi rietumos no Georga ezera.

Brokastis, tad dodamies uz parka ieeju dienvidos, Išašas sektorā.

Aktivitāte: Game Drive Išašas sektorā novedīs pie slavenajiem koku lauvām, kas slinki snauž prāvos vīģu kokos. Kāpēc viņi tā dara, nav skaidrs, gids izstāstīs dažas teorijas.

Tāpat redzam lielus Ugandas kobu - Tomasa antilopju pulkus, nīlzirgi, žirafes un antilopes arī klejo pa šo parka daļu, sagādājot vērotājam teicamus skatus. Vakarā atgriežamies lodžā nopelnītai atpūtai.

8. diena No QUEEN ELISABETH NP uz BWINDI INPENETRABLE FOREST NP [Mahogany Springs Lodge, luksa namiņi BLP]

Ceļš uz Bvindi Necaurejamo mežu ved caur Kigezi karalisti, visattālāko Ugandas karalisti dienvidos. Iekārtojamies Mahogany Springs luksa namiņos, gaidot rītdienas lielo notikumu.

9. diena GORILLU TREKINGS [Mahogany Springs Lodge, luksa namiņi BLP]

Aktivitāte no rīta: lielais gorillu trekinga piedzīvojums ir klāt! Kameras baterijas uzlādētas, gribētāji ņem atbalsta spieķi (pie izejas), agra rīta starts. Transfers uz parka Direktorātu, instruktāža, mūs iepazīstina ar Uganda Wildlife Authority gidiem. Rītausmā atgriezušies gidu posteņi ziņo, kur gorillas nakšņojuši un uz kurieni sākuši rīta gaitas, tiek sekots viņu ceļiem. Izlūki pa brīdim sazināsies ar grupu gidiem rācijās, un ceļš pa augstkalnu mežu sāksies.

NB! Gorillu grupas var veikt prāvus attālumus ik dienas, novirzoties – vai atgriežoties – no mums ērtākām takām. Dalībnieki tiek sadalīti grupās. Tie dalībnieki, kam kāpšana būtu grūtāka, dosies pie vieglāk sasniedzamās gorillu dzimtas.

Gorillu sasniegšana gājienā (ar kāpiena posmiem) var aizņemt vienai grupai stundu, otrai - pusi dienas, atkarībā no gorillu vadoņu izraudzītajiem ceļiem. Vides un dzīvnieku saudzēšanas dēļ ceļotāju pavadāmais laiks pie gorillu grupas ir ierobežots ar vienu pilnu stundu. Fotografēt drīkst (bez zibspuldzes), taču, kad tiešām esat starp gorillām, tas saviļņojumā var aizmirsties.

Virzoties caur mežu, novērtēsiet, kādēļ to sauc par Necaurejamo. Tur mīt arī citi – retas antilopes, mērkaķi, un pārsteidz ainavu skaistums un kalnu veģetācijas zaļums. Blakus kalnu grēda jau pieder Kongo, līdzās sākas Ruanda.

Kalnu gorillas – lielāki kā viņu brālēni līdzenumos – var dzīvot tikai augstkalnes retinātajā atmosfērā, tāpēc tos neredzēsim aiz zoodārzu nožogojumiem.

Kad ceļš galā, atgriešanās lodžā, atpūta un laiks pārdomāt maģisko piedzīvojumu.

Aktivitāte pēcpusdienā: atbalstot vietējās kopienas ļaudis, apmeklējam Bwindi Buhomas ciema sievu kooperatīvu Ride 4 a Woman, paklausāmies, redzam, kā viņas dzīvo, pabalstām, nopērkot kādu rokdarbu. Citreiz lodžas pagalmā uzstājas vietējās skolas bērni un skolotājas ar etniskām dejām un dziesmām, ierastajos tērpos.

Nakšņojam Mahogany Springs Lodge | luksa namiņos.

10. diena LAKE MBURO NP [Rwakobo Rock Lodge, kotedžas BLP]

Ar gorillu saskarsmi spilgtā atmiņā, atstājam Kigezi karalisti un dodamis uz Ankoli, uz Mburo ezeru. Pēc launaga pa ceļam nonākam Mburo NP.

Parka ievērojamais lielo dzīvnieku daudzums kontrastē ar tā salīdzinoši nelielo izmēru.

Ezera parkam piederas ainavisks laivas izbrauciens, vērojot dabas daudzveidību. 2 stundu brauciens notiek pievakares krēslā vai arī rītausmā pirms brokastīm no Rwonyo piestātnes. Lielas nīlzirgu grupas redzamas ūdenī, krokodili un bifeļi ezera krastos, zivju ērgļi un krāsaini zivju dzenīši (kingfishers) – gaisā, hammerkopi (āmurgalvji) masīvās ligzdās.

11. diena ATCEĻŠ [B--]

Brokastis. Iespējams, Game Drive pirms tam.

Dodamies uz Entebi cauri prāvākajai no senajām karalistēm - Bugandai, no tās cēlies valsts vārds.

Transfers uz lidostu, atvadīšanās no grupas gida, paturot atmiņā Ugandā pieredzēto, vai – ja vēlaties – nakšņojat izvēlētā vietā Entebē ar lidojumu nākamā dienā.

Garantēti ceļojumi (ja pieteikušies kopā 2 ceļotāji) notiek visu gadu 1 reizi mēnesī.

Ceļotāju skaits vienā grupā ir no 2 līdz 10 personām.

Ceļojuma sākums (sagaidīšana) Entebes lidostā visas dienas laikā (pēc vajadzības).

2024. gada ceļojumi noslēdzas 11. dienā pirms pusdienlaika. Ja paredzētais lidojums ir vakarā vai nākamajā dienā, piedāvāsim atbilstošu numuru lodžā.

Ugandas regulāro ceļojumu datumi ir norādīti tālāk.


Ceļojumu var arī pasūtīt citā laikā (iesakām savlaicīgu pasūtījumu, jo gorillu atļaujas ir ierobežotā skaitā).

11 dienu ceļojumi 2024. gadā

SākumsNobeigums
15-Jan-24 25-Jan-22
21-Feb-24 03-Mar-24
21-Mar-24 31-Mar-24
20-Apr-24 30-Apr-24
18-May-24 28-May-24
12-Jun-2422-Jun-24
23-Jul-2402-Aug-24
19-Aug-2429-Aug-24
18-Sep-2429-Sep-24
21-Oct-2431-Nov-24
18-Nov-2428-Nov-24
19-Dec-2429-Dec-24

Iekļauts cenā:

 • Sagaidīšana Entebes lidostā
 • Transferi / brauciens 4x4 Safari auto ar angliski runājošu šoferi–gidu
 • Parku ieejas maksas
 • Gorillu trekings Bwindi Necaurejamā mežā
 • Šimpanžu trekings Kibale mežā
 • Game Drive Mburo NP, Išašas un Kasenji sektoros Elizabetes NP
 • Laivas brauciens Mburo NP
 • Kuģīša kruīzs Kazingas kanālā
 • Bigodi purva gājiens
 • Zivas degunradžu trekings
 • Kuģīša izbrauciens pie Mērčisona ūdenskrituma
 • Kultūras iepazīšana un vietējo kopienu apmeklējumi, kā programmā
 • Naktsmītnes, kā programmā
 • Brokastis [B], launags [L], vēlās pusdienas [P], kā programmā
 • Dzeramais ūdens pudelē, 1 litrs personai dienā, automašīnā
 • Profesionāli gidi un reindžeri visā ceļojumā
 • Covid tests pēdējā ceļojuma dienā (var būt vajadzīgs lidojumam no Entebes) ar transferu uz lidostu

Pašu izdevumi:

 • Starptautiskie lidojumi uz Entebes lidostu
 • Ugandas vīza (jautājiet!)
 • Dzeramnaudas grupas reindžeram - gidam un grupas šoferim
 • Apģērba un veļas mazgāšanas pakalpojumi
 • Dzērieni
 • Maltītes Entebē
 • Personīgie izdevumi
 • Apdrošināšana

Piedāvājam arī 8 dienu Ugandas safari – lasiet programmu +

Par ieteicamajiem lidojumiem jautājiet!

Bwindi Impenetrable Forest

Uz Necaurejamo mežu, pie kalnu gorillām

Kibale Forest NP

Šimpanzes Kibales mežā Ugandā

Queen Elisabeth NP

Seni krāteri un lauvas kokos

Bigodi Wetlands, Uganda

Pastaiga putnu vērotāju paradīzē

Murchison Falls, Nīlas upe

Uz Ugandas attēlu galeriju

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Tuvojoties Bwindi Necaurejamajam mežam triju valstu robežās

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

"Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011