Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Delfīnu izrāde Klaipēdā

Ekskursija 27. aprīlī

Foto: publicitāte

Safari ir tā sajūta, kas pārņem, pirmo reizi sadzirdot lauvas rēcienu atbalsojamies pāri līdzenumam. Tā ir sastapšanās ar dzīvniekiem, kādus neesat redzējuši, un ar savvaļas milzu iemītniekiem, kādus vienmēr gribējies redzēt pa īstam. Tā ir atpūta pie ugunskura Āfrikas naktī, daloties dienā piedzīvotajā, zem debesīm, kuras zaigo citādos zvaigznājos.

Vai esat pirmajā safari, vai atgriežaties Āfrikā, mēs, izpētījuši un iemīlējuši tālo kontinentu, kopīgi ar jums varam izvēlēties to safari ceļojumu, kurš ietver visu, ko meklējat.

Mēs ieteiksim safari ceļojumus, kas parāda savannu, bušu un džungļus citādā gaismā, no savvaļas pārgājieniem, kuri atklāj ekosistēmas smalkās detaļas, līdz vienkoču braucieniem, pievedot tuvu ziloņiem un nīlzirgiem caur bagātīgu putnu pasauli. Jūs esat dienām ilgi prom no citiem cilvēkiem un nonākat starp tūkstošiem bifeļu vai antilopju, atklājat fantastiskās tuksnešu krāsas, nobraucat krāteros vai uzkāpjat Kilimandžāro.

Svarīga safari daļa ir vietas, kur nakšņojat. Mēs piedāvājam izvēles no vienkāršām telšu nometnēm kā Livingstona ekspedīcijās līdz pat izsmalcinātām džungļu lodžām ar perfektām maltītēm un servisu, kaut tālu no mobilo sakaru tīkliem.

Āfrika Safari pakāpes. Transporta līdzekļi. Vides aizsardzība

Serengeti NP, Kenya, foto: Ray Rui / Unsplash

Safari transports attēlos

Laivas, džipi, īpaši būvēti auto, vienkoči - gan videi piemēroti, gan atšķirīgajām valstu un nacionālo parku prasībām pārveidoti. Atsevišķos Classic līmeņa safari izmantojam arī mini lidmašīnas (8-12 vietas), ja pie lodžas ir atrodams skrejceļš.

Džipus Āfrikā sauc par 4WD, tā arī raksta, un subtropu zemēs par 4x4. Gandrīz universāla bāzes mašīna ir Land Cruiser ar profesionālu pārbūvi. Daudzos attēlos redzētie Land Rover ir kļuvuši reti, landkruizeru amortizācija un noturība ir pārāka.

Safari 4WD

Īpaši pārbūvēts LandCruiser

Safari 4WD 2

Safari trucks, Āfrikas dienvidi un vidus

Laiva vai vienkocis

Zambezi, Čobe vai Okavango

Naktsmītnes līmenis safari ceļojuma laikāKLASISKIE CEĻOJUMI Classic Journeys

expand_more Africa Safari Classic & Luxury Glampimg

Klasiskie ceļojumi Classic Journeys #safari #classicsafari

 • Džungļu / savannas lodžas
 • Bez līdzdalības
 • Lodžu pavāru gatavotas un pasniegtas maltītes

Autentiska savvaļas dzīve, piedzīvojumu ceļojums ar komfortu un stilu. Turoties pie mazās grupas koncepta, aizvedīsim Jūs pie visa labākā apceļojamās zemēs, tai pat laikā neejot iestaigātus ceļus un nakšņojot dažās no fantastiskākajām privātajām lodžām Āfrikas dienvidos un centrā. Kam pasniegt G&T (džintoniku)?

Klasiskie ceļojumi ir piedzīvojumu ceļojumi ar tikpat augstas kvalitātes servisu, kā piedāvājam visos ceļojumos, bet ar augstāko naktsmītņu standartu un iespējami vairāk komforta.

Naktsmītnes, kuras izmantojam, ir klasiskā Āfrikas dienvidu stilā, tās ir 3+ zvaigžņu lodžas un stacionārās telšu nometnes (luksa glampingi), augstvērtīgas viesu mājas. Lodžas ir izvēlētas to atrašanās vietas dēļ, tās, kuras ir rūpīgas detaļās un spēj radīt nepiespiestu un relaksētu noskaņu. Visas istabas ir ar labierīcībām numuros.

Vairākos gadījumos nakšņojam Nacionālo parku iekšienē, citos izvēlamies tuvas privātās lodžas. Kritērijs ir viens, piedāvāt labāko iespējamo pieredzi Tev, ceļotāj!

CLASSIC – lodžu numuri vai namiņi ar labierīcībām iekšpusē.

Vairumu maltīšu gatavos un pasniegs lodžas, viesu mājas un stacionārās telšu apmetnes, piedāvājot baudīt bufetes brokastis un servētas (casual) pusdienas pie lodžu pusdienu galdiem. Dažās ceļojuma dienās būs pikniki ar launagu pa ceļam, kuru sagatavos un pasniegs jūsu daudzpusīgie gidi. Būs arī dažas pusdienas ar pašu izdevumiem (minētas ceļojuma aprakstā).

Klasiskie ceļojumi ir relaksēta brīvdienu pieredze, piedāvājot iespēju bez rūpēm ļauties tālo zemju un to savvaļas iemītnieku valdzinājumam. Āfrikai piemīt īpašs veids, kā uzrunāt mūsu dvēseli.

Klasiskie ceļojumi ir "bez piedalīšanās" stilā, kas nozīmē arī to, ka personāls sagatavos un pasniegs maltītes, nokops traukus.

Lodžas un stacionāro telšu lodžas - tā, kā skaistāk

Classic Safari

Telšu lodža (glampings) - kāda tā ir?

Stacionārās telšu lodžas iekļautas galvenokārt Classic Safari līmeņa programmās.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Naktsmītnes līmenis safari ceļojuma laikāSAGATAVOTA NAKTSMĪTNE Accommodated Adventures

expand_more Africa Safari Accommodated Adventures

Sagatavotas naktsmītnes Accommodated Adventures #safari #accommodated_safari

 • Sagatavoti viesu nami, lodžas, uzceltas telšu apmetnes
 • Ļoti ierobežota līdzdalība
 • Safari gidi gatavo maltītes

Ja ceļošana uz Āfriku vienmēr bijis Jūsu sapnis, tad sagatavotais piedzīvojumu programmu klāsts ar sagatavotām naktsmītnēm piedāvā interesantus, daudzveidīgus un aizraujošus ceļojumus, kas tuvinās jūs Āfrikas dabai un ļaudīm. Izmantojot komfortablas, vienkāršas naktsmītnes ar vislabāko novietojumu, mazo grupu safari piedāvā fantastisku atdevi (vērtību) par naudu, līdz ar kvalitatīvu servisu.

Sagatavotu naktsmītņu piedzīvojumi balstās mazo grupu safari ceļojumu konceptā, naktis pavadīsiet viesu namos, namiņos, lodžās un stacionārās (permanentās) telšu apmetnēs. Visas nakšņošanas vietas ir komfortablas, tīras un draudzīgas, un tiek rezervētas kā twin numuri. Istabu lielais vairums ir ar labierīcībām numurā, un nelielai daļai ir ar vēl citiem dalāmas dušas telpas. Visa gultas veļa un piederumi ir iekļauti. Naktsmītņu veidi ir minēti ceļojuma aprakstā.

Komforts – norādījums uz numuriem ar labierīcībām iekšpusē lodžā vai viesu namā. Rustiski – norādījums uz naktmītni, kur vai nu labierīcības ir ar kādu dalāmas, vai mītne pati ir vienkāršāka.

Dažos virzienos Okavango Deltā pavadām divas naktis mobilajās telšu nometnēs. Katrai kupola teltij komplektā ir divas saliekamās gultas ar visu gultas veļu un (atsevišķā nodalījumā) savu ķīmisko portatīvo tualeti. Te ir kopīga "piekārta spaiņa" duša sagatavotā aizsegā ar nometnes ugunskurā karsētu ūdeni.

Vairumu maltīšu gatavos un pasniegs mūsu īpaši apmācītie gidi no auto virtuves nodalījuma vai virtuves piekabes. Vakara maltītes baudām ap nometnes ugunskuru vai bomā ("ēšanas namā"), un pārbraucienu dienu launagi būs piknika veidā apstāšanās vietās. Atkarībā no virziena daļu brokastu un pusdienu sagatavos un savās telpās pasniegs lodžas.

Ar profesionāliem gidiem safari ceļojuma vadībā un komfortablu gultu katrai naktij jūs droši iegūsiet fantastiskas brīvdienas. Nav iespējams atrast cenvērtīgāku safari.

Sagatavotu naktsmītņu ceļojumi ir ierobežotas "daļējas piedalīšanās" stilā.

Sagatavotas naktsmītnes gaida - izbaudām safari

Fully Accommodated

Mini-meru telts Deltas saliņu apmetnēm

Līmenis: Sagatavotas Naktsmītnes, telts jau uzcelta, kad ierodaties.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Naktsmītnes līmenis safari ceļojuma laikāTELŠU NOMETNE Under Canvas camping

expand_more Africa Safari Under Canvas Camping

Zem telts audekla Under Canvas Camping #safari #tentsafari

 • Kempings (teltis)
 • Ierobežota līdzdalība
 • Safari gidi gatavo maltītes

Telts naktsmītne mežonīgajā Āfrikā, tā tik ir lieta – tas ir elpu aizraujošs piedzīvojums, gulēt naktī teltī, dzirdot lauvu rēcienus vai šakāļu medību kliedzienus!

Safari laikā jūs nakšņojat noteiktās telšu kempingu vietās nacionālajos parkos, privātos dzīvnieku rezervātos, privātās kempinga vietās un dažkārt kempingu teritorijā piepilsētās. Labiekārtojumā ietilpst karstas dušas, elektrība, veļas mazgāšanas iespējas un, pārsvarā, pieejams bārs vai restorāns.

Dažas nometnes tālāk ziemeļos var būt vienkāršas un ar ierobežotu labiekārtojumu, dušas telpām var būt niedru pinuma sieniņas – taču skalojamās tualetes būs. Botsvanas nacionālajos parkos mēs vispārīgi lietojam savas privātu savvaļas nometņu vietas. Tajās nav labiekārtojuma. Pavadošā komanda uzcels ‘’spaiņa veida’’ dušu ar norobežojumu un karsto ūdeni no nometnes ugunskura, līdz ar bedres tualetes telti (ar sēdekli). Telšu kempings savvaļā ir nenovērtējama dabas pieredze, un mēs praktiski atstājam aiz sevis tikai pēdu nospiedumus, izvedot visu ievesto. Paies nedēļas līdz citai nometnei šajās iepriekš saskaņotajās vietās.

Ceļotājiem tiek sagādāts viss nometnes aprīkojums, izņemot guļammaisu un spilvenu (tos var iznomāt). Audekla kupola teltis ir komfortabli lielas - 2,2 x 2,2 x 1,8 metri, ar moskītu tīkliem, uzstādīšana un noņemšana prasa tikai 5 minūtes. Tās aprīkotas ar 5 cm biezu matraci saliekamajās gultās, nakšņot ir silti un komfortabli. Nometnes krēsli ir ar atzveltnēm, un par visiem maltīšu pasniegšanas piederumiem ir padomāts. Pārtika glabājas noslēgtos konteineros un aukstumkastēs, nodrošinot gardas, higiēniskas un pilnvērtīgas maltītes.

Ne tikai telšu nometnes! Vairumā safari programmu ietilpst zināms skaits lodžu un viesu māju nakšņojumu. Šis naktsmītnes būs vienkāršas, toties tīras un ērtas, numuros būs divas gultas un labierīcības iekšpusē. Vairumu maltīšu gatavos un pasniegs mūsu īpaši apmācītie gidi no auto virtuves nodalījuma vai virtuves piekabes. Vakara maltītes baudām ap nometnes ugunskuru vai bomā (‘’ēšanas namā’’), un pārbraucienu dienu launagi būs piknika veidā apstāšanās vietās.

Zem Telts Audekla ceļojumi ir "daļējas piedalīšanās" stilā.

Naktsmītne - telšu nometne (kempings)

Under Canvas Camping


NB! Tanzānijas noteikumi ierobežo telšu nometnes nacionālajos parkos tuvu Arušai un Moši. Nometnēm jāatrodas NP parkingu zonā, tās ir mazāk interesantas. Iesakām vidējā līmeņa (Sagatavotas naktsmītnes) džungļu lodžas. Tālākos parkos, kā Serengeti, nometnes ir līmenī, kurš aprakstīts un attēlots augstāk.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top

Par vīzu prasībām un Covid pagaidu ierobežojumiem lūdzu jautājiet!

Austrumāfrikas vīza atļauj uzturēties trijās valstīs: Kenijā, Ruandā un Ugandā 90 dienas, ar daudzkārtēju robežas šķērsojumu.

Tās cena ir 100 USD, un to jāpieprasa valstij, kurā plānojat ielidot vispirms.

Vīza jāpieprasa par jūsu reģionu atbildīgajā vēstniecībā vai online (sistēma ne vienmēr darbojas) vismaz sešus mēnešus pirms plānotā ceļojuma.

Salīdzinot ar Ugandas vīzu, papildus sagatavojams dokuments ir finansiālā stāvokļa apliecinājums (bankas konta izdruka).

Prasīto dokumentu apjoms var izmainīties, tāpēc iesakām pārbaudīt to interneta vietnēs vai vaicāt mums.


Ugandas vīzas

Ugandas vīzas jāpasūta iepriekš online, aizpildot anketu, vai arī jāsaņem par jūsu reģionu atbildīgajā Ugandas vēstniecībā.

Pasūtīto vīzu apstrādei paredzēta viena diennakts.

Pasūtītās vīzas saņem Entebes lidostā, samaksai jāsagatavo skaidra nauda (pašlaik 50 USD) labas kvalitātes banknotēs.

Vīzu noteikumi ir mainīgi, pārvaicājiet mums par tiem. Dažkārt vēstniecības var norādīt, ka vīzas var saņemt tikai tajās, lai nopelnītu ar konsulāro maksu.

Vīzas iesniegšanai vajadzīgie dokumenti

 • 1 pases izmēra foto (balts fons)
 • Aizpildīta anketa
 • Aviobiļetes izlidojumam no valsts
 • Naktsmītnes rezervācijas apliecinājums un/vai tūrisma operatora sastādītā ceļojuma programma
 • Dzeltenā drudža potes sertifikāts (Dzeltenā karte)

Par medicīniskajām prasībām katrā Āfrikas valstī lūdzu jautājiet, tās šais laikos izmainās strauji!

Par ieteicamajām un vajadzīgajām lietām Āfrikas ceļojumos, ieskaitot veicamās potes un līdzi ņemamos medikamentus, mēs detalizēti informējam arī pirms ceļojuma sagatavojamos informatīvajos materiālos.

Kādā mērā sekot ieteikumiem, tā ir personiska izvēle. Ja norādīts, ka dzeltenā drudža pote ir obligāta, tās apliecinājums būs vajadzīgs, jau pieprasot vīzu.

Drudža poti ir jāieplāno savlaicīgi, jo pieprasot vīzu, būs vajadzīgs dzeltenās kartes skenējums.

Potes līdz ar potēšanas pases izsniegšanu piedāvā vairāki medicīnas centri Latvijā.


Dzeltenā karte izskatās aptuveni šāda. Vakcīna ir derīga 10 gadus vai uz mūžu.

vertical_align_top

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Āfrikas ceļojums mūs interesē. Ir jautājumi par detaļām. Vai ir programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.
Sagatavosim līguma formu un programmas materiālus, izdrukāsim vai nosūtīsim līdzi ņemamo lietu un nepieciešamo darbību sarakstus. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par vīzām un ieceļošanas prasībām, klimata īpatnībām ieplānotajā laikā, apspriežam citas ceļojuma detaļas.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā, izdrukājam jūsu iekāpšanas kartes.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011