ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

Valodu skola Maltā +

Vasaras nometnes ārzemēsbērniem un jauniešiem

 • Mundus
 • Vasaras nometnes bērniem un jauniešiem ārzemēs
Nometnes vakars Alpos, foto: Anna Keyle / Unsplash

Pārbaudītas, drošas valodu, piedzīvojumu un atpūtas nometnes Igaunijā, Horvātijā, Austrijā, Maltā un citur.

Nometņu sezona ilgst no jūnija līdz septembrim, izņemot valodas mācības Maltā - tās ir pieejamas visu gadu.

 1. Starptautiska vasaras nometne Igaunijā
  Igaunijas nometne
  no 19. jūlija
  līdz 26. jūlijam
  8 dienas

  Igaunija, angļu valodas un aktivitāšu vasaras nometne

 2. Vācu valodas nometne Austrijā
  Austrijas nometne
  no 19. jūnija
  līdz 28. augustam
  2-4 nedēļas

  Austrija, vācu valodas nometne Alpu kalnos

 3. Piedzīvojumu nometne Austrijā
  Austrijas nometne
  no 3. jūlija
  līdz 4. septembrim
  1 nedēļa

  Austrija, piedzīvojumu un sporta nometne Alpu kalnos

 4. Angļu valodas skola Maltā
  Valodas mācības Maltā
  jauniešiem
  un pieaugušajiem
  Nedēļu ilgas
  maiņas

  Malta, Angļu valodas skola St Julians kūrortā

 5. Angļu valodas nometne Horvātijā
  Nometne Horvātijā
  no 6. jūnija
  līdz 4. septembrim
  Pēc izvēles

  Horvātija, angļu valodas nometne Šoltas salā

 6. Angļu valodas nometne Austrijas kalnos
  Nometne Austrijā
  no 19. jūnija
  līdz 4. septembrim
  1-4 nedēļas

  Austrija, angļu valodas nometne Alpu kalnos

Bērni ir noilgojušies pēc tieša kontakta un jauniem draugiem, ir jāatjauno sociālās prasmes saziņā ar citu kultūru draugiem.

Mēs esam izraudzījušies piedāvājumam nometnes, kurām ir gadiem izkopta pieredze, kurās ir iepriekš pievienojušies Latvijas bērni. Nometnes ir saņēmušas savu valstu apstiprinājumus par vasaras programmu drošību.

Kāpēc vasaras nometni izvēlēties ārzemēs?

Kad vecāki ir mierīgi, atpūtušies un jūtas brīvi un droši par bērniem? Tad, kad bērni ir vasaras nometnē, turklāt īpašā vasaras nometnē - labā nometnē ārzemēs, labās rokās. Tikmēr mammas un tēti varēs izbaudīt vasaras atvaļinājumu.

Kur jaunietis iemācās saprasties ar jauniem draugiem no visām pasaules malām, kļūst savējais starp savējiem un nemanot daudz ko iemācās, bet tā nav skola? Tā ir starptautiska vasaras nometne tālu no mājām, aizraujošā vidē, vēl nezināmā zemē. Iegūtās starptautiskās komunikācijas prasmes nerodas nekur citur!

Vecāki Tevi sagaidīs jau citādu - pieredzējušāku un pasaulē pabijušu, valodas zinošu un atpūtušos. Kopīgos piedzīvojumos iegūto dažādu nāciju draugu būs tik daudz! Būsi īsts nometņotājs - angliski tās saucas Summer Academies, tādās sastapsi gan angļu un amerikāņu, gan vācu un ķīniešu dalībniekus. Tagad tava kārta pievienoties Piedzīvojumam.

Katrai vasaras nometnei ir savas īpatnības un priekšrocības. Lai pēkšņi saprastu, ka runā angliski kā anglis un no skolas vai vēlāk augstskolas dosies apmaiņas programmās bez valodas problēmām - tās ir angļu valodas nometnes, kas ar Anglijas pedagogiem notiek no tuvās Igaunijas līdz Horvātijai un Austrijai. Augstāko angļu valodas prasmi vari iegūt Maltā, skaistajā Sant-Džuliāna kūrortā.

Vēl ir starptautiskas piedzīvojumu nometnes, ir nometne burāšanas apguvei - nedēļa krastā, nedēļa uz jahtas, un futbola nometne Vācijā! Vaicājiet mums!

Protams, visās mūsu piedāvātajās vasaras valodu, sporta un piedzīvojumu nometnēs ir piedzīvojumi un jautrība, jaunas prasmes, jauni draugi un aizraujoša laika pavadīšana katram dalībniekam!

''Vasaras nometne mani interesē. Kādi dokumenti vajadzīgi, kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums! Ja vēlaties, ienāciet birojā!

Mundus biroja tālrunis ir 25443302 (biroja darba laikā, darbdienās no 10:00-18:00).

Katrai nometnei mums ir detalizēta informācija un papildus faili. Kad esat ieskatījušies nometņu lappusēs, ir laiks griezties Mundus Travels. Pasūtījumu tāpat ir iespējams veikt attālināti, zvanot vai rakstot e-pastu.

Lai pieteiktos, jānoslēdz līgums, tam vajadzīgi Jūsu un dalībnieka vārds, uzvārds, personas kods. Mēs nosūtām Jums līgumu un nometnes anketas. Tās atšķiras katrai nometnei. Līgumu jāparaksta birojā vai jāatsūta ar faksu vai skenējumā, anketas varat ienest, atfaksēt vai atsūtīt skenējumā. Visu var izdarīt uz vietas mūsu birojā.

Kad esam noslēguši līgumu, sagatavojam un izsniedzam vai nosūtām rēķinu par pirmo iemaksu. Jums vajadzēs arī dalībnieka ģimenes ārsta medicīnisko izziņu un apdrošināšanu, par to izstāstīsim sīkāk.

Pēc tam nosūtām jums papildinformāciju par līdzņemamām lietām, un pārliecināmies, ka Jūs esat saņēmuši visu vajadzīgo informāciju un sagaidītāji nometnē ir informēti par dalībnieka ierašanās laiku.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā jaunais cilvēks dosies lieliskā piedzīvojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011