ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Starptautiskā vācu valodas nometneDeutschcampAustrijā

Deutschcamp, Oesterreich, foto: publicity / Camp

Aktīvas vasaras nedēļas Austrijas Alpos no 18. jūnija līdz 27. augustam

Nometni organizē Austrijas Jaunatnes atbalsta organizācija Young Austria! (ya!) ar Austrijas Jaunatnes hosteļu asociāciju. Mundus ar lepnumu pārstāv šo ilggadējo vācu valodas nometni. Šogad vācu valodas nometne notiek Radštates, Ebenas vai Obertauerna Alpu kalnu ciematā.
Kādi ir galvenie ieguvumi no nometnes?
 • Laiks kalnos - Alpu ciematu tīrajā vidē un gaisā, kārtīgas maltītes
 • Droši, jautri, sportiski un aktīvi pavadīts laiks
 • Pēc izolācijas gada - komunikācija un draudzība ar dažādu pasaules daļu jauniešiem
 • Apgūta skaidra vācu valoda, kādā runā Austrijas vācieši, nometnes sadzīvē un mācībās!

Iepazīsi vāciski runājošo pasauli, Austriju ar tās īpaši vācisko kultūru un tradīcijām. Nemanot pāriesi no angļu frāzēm uz vācu sarunvalodu. Ekskursijās un kalnu pārgājienos iepazīsi daļu Austrijas, tai skaitā Mocarta pilsētu Zalcburgu. Redzēsi ikdienā aiz loga Alpu kalnus. Labākais, apgūsi īsto, runāto vācu valodu aktivitātēs, sportā, sarunās pie ugunskura, darbnīcās un projektos. Ja tas der - vācu valodas starptautiskā nometne būs Tev piemērota.


Vācu valodas nometnē piedalās pasaules jaunieši, kuri vēlas mācīties valodu un mazliet iepazīt Eiropu. Eiropieši (no nevācu zemēm) gan ir vairākumā.

Dalībnieki iegūst valodas prasmes aizraujošās, aktīvi pavadītās nedēļās, nekā sausa un garlaicīga. Piedāvātās valodu darbnīcas, sporta aktivitātes, brīvā laika programmas pamazām ieved vācu valodā, kādu lieto ikdienā.

Vācu valoda galu galā kļūst par nometnes valodu arī sarunās pie nometnes ugunskura vai jautrā ekskursijā. Kopējais mērķis ir nekavējoties izmantot apgūtos vārdus un frāzes ikdienas situācijās un izklaidēs. Pirmajā dienā pēc ierašanās notiek prasmju tests iedalīšanai grupiņā atbilstoši valodas prasmju līmenim (daļa dalībnieku būs ar minimālu prasmi).

Darbnīcas (workshops) un kopīgi projekti divdesmit norisēs katrā nedēļā palīdz pārliecinoši ierunāties vai padziļināt jau esošās prasmes neformālā un dzīvīgā veidā!

Informāciju par nometnes maiņu laikiem un izmaksām skatieties zemāk. Jautājiet arī par drošības pasākumu kompleksu!

 

KĀPĒC vācu valodu mācīties Austrijā?

"Sprache leben statt lernen!" – so lautet unsere Devise für das Deutschcamp!
Valodu apgūstam, to izdzīvojot!
Jetzt auch noch richtig! – Grammatik

Vācu valodu apgūst darbnīcu un projektu formā. Jauniešus iesaista radošās aktivitātēs, kuru laikā valodas apguve ir patīkamāka un vieglāka. Protams, gramatika ir sarežģīta, tāpēc ir metodes, kā to vieglāk apgūt, piemēram, mācoties populāru dziesmu tekstus.

No vācu gramatikas džungļiem vieglāk izkļūt, apbruņotiem ar izdales materiāliem, mācību līdzekļiem, nometnē tie ir sagatavoti. Redzēsiet - gramatika sagādās pat prieku!

Lederhosen & Co – Landeskunde und kulturelle Irrtümer

„Mūzikas skaņas”, Mocarts, Alpu kalni, ādas bikses utt. Tās ir tikai dažas no lietām, kas nāk prātā, kad iedomājamies Austriju. Nometnes dzīve jauniešus iepazīstina ar vietējo vācu kultūru, vācisko sadzīvi un tradīcijām.

Dingsda!

Šis vārdiņš nometnē nozīmē daudz! Ir klāt jauns pārsteigums, spēle vai recepte, kur jāpiedalās darbībā vācu valodā. Gluži neviļus sāksiet runāt, kā ikdienā to dara vietējie!

Auch Spaß muss sein!

Brīvais laiks ir piepildīts ar priecīgām (katrā nodarbē jābūt špāss!), vērtīgām un aizraujošām nodarbēm, kā kalnu riteņbraukšana, peldēšanās, pastaigas un kāpieni kalnos, dejas nometnē, arī deju mācības, nometnes ugunskurs, pilnas dienas ekskursija uz Mocarta pilsētu Zalcburgu (iekļauta cenā), nacionālo ēdienu gatavošanas vakari, mājas rallijs, meža spēles, kino nakts.

Nometnes vieta un teritorija

Deutschcamp viena bāze ir piedzīvojumu tūrisma mītne Carinth, adrese GPS: Fanning 285, 5571 Mariapfarr

deutschcamp mometne Austrijā

Nometne atrodas Zalcburgas zemē, Alpu kalnos 65 - 94 km no Zalcburgas, Radštates, Ebenas vai Obertauern ciematā lieliski iekārtotā jaunatnes tūrisma mītnē Simonyohf, Lindenhof vai Tauernhof, Alpincenter. Nometnes vietas izvēle tiek apstiprināta mēnesi pirms nometnes sākuma. Ieteicamais reģistrēšanās laiks nometnē 14:00 - 17:00, vienojoties iespējams arī cits laiks.

Rīkotājs un pilnvarotais pārstāvis Latvijā:

Rīkotājs: Austrijas nometņu profesionāļi, apvienojušies young austria: Österreichs Erlebnisgästehäuser GmbH un Österreichisches Ferienwerk-Ferienhöfe GmbH, kopīgi ar Austrijas Hosteļu asociāciju.

Pārstāvis: licencēts tūrisma operators Mundus Travels | Mundus Travel Institute, Reģ.Nr. T-2020-15.

vertical_align_top

Obertauerna Alpos, viena no nometnes vietām

Ēdināšana un dzīvošana

Young Austria! nometnēs ir pilna ēdināšana, FB, trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas). Līdz ar ēdienreizēm tiek servēti augļi un dzērieni bez maksas visas dienas garumā.

Young Austria! nometnes ir izvietotas tipiskās, Austrijā reglamentētās HI jauniešu viesnīcās kalnu ciematos, tās piedāvā vairākvietīgus numurus, ēdamistabu un kopējo halli, multimediju zāli, diskotēku, galda tenisu, galda futbolu, interneta stūrīti, pludmales volejbolu un futbolu.

Atkarībā no atrašanās vietas ir dažādas sporta un izklaides iespējas: kāpšanas sienas, batuti, kalnu velosipēdi un daudz kas cits.

Nometnes maiņu laiki

2 nedēļas 3 nedēļas 4 nedēļas
18.06. - 02.07.2022.
18.06. - 09.07.2022.
18.06. - 16.07.2022.
02.07. - 16.07.2022.
16.07. - 30.07.2022.
09.07. - 30.07.2022.
02.07. - 23.07.2022.
02.07. - 30.07.2022.
30.07. - 13.08.2022.
13.08. - 27.08.2022.
23.07. - 13.08.2022. 16.07. - 13.08.2022.

Vienas maiņas ilgums: pēc izvēles 2, 3 vai 4 nedēļas.

Ieteicamais dalībnieka vecums: no 8 līdz 16 gadiem.

vertical_align_top

Nometnes iespējas, ieguvumi, izmaksas

Dzīvošana un brīva pieeja nometnes iekārtojumam un aprīkojumam
 • Dzīvošana vairākvietīgās HI jauniešu viesnīcu standarta istabās
 • AI - pilnvērtīgs uzturs 3x dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas), uzkodu galds ar augļiem un dzērieni visu dienu
 • Plašas iespējas brīvajiem brīžiem nometnes vietā: atpūtas telpas, iespējas skatīties TV un DVD, diskotēka, interneta stūrītis un sporta aprīkojums
 • Sporta aktivitātes: galda teniss, biljards, volejbola un basketbola spēļu laukumi, tenisa laukums (cietais klājums), kalnu divriteņi u.c.
Apmācība, aktivitātes, atbalsts
 • Vācu valodas nodarbības (4 aizraujoši veidotas mācībstundas dienā)
 • Aizraujošas nodarbības, sports un aktivitātes īpaši sagatavotu vācu valodas pedagogu un nometnes animatoru (Counsellors) vadībā
 • 24 h pedagogu un nometnes animatoru uzraudzība
 • 24 h tālrunis sarunai ar vecākiem
 • Zināšanu pārbaudes tests, ierodoties nometnē
 • 1 atraktīva ekskursija katru nedēļu (piemēram, uz Zalcburgu, uz sālsraktuvēm, uz Hohewerfen cietoksni, kalnu pārgājiens ar piedzīvojumu elementiem)
 • Mācību un nodarbību materiāli, pierakstu burtnīcas
 • Pasākumi un darbnīcas nometnes teritorijā
 • Sertifikāts

Nometnes dalības maksa

Dalības maksu aprēķina maiņas nedēļās, kuras pavadāt nometnē.

Nometnes maiņas ilgums Nometnes maksa
Divas nedēļas (14 naktis) 1395 €
Trīs nedēļas (21 nakts) 1895 €
Četras nedēļas (28 naktis) 2495 €
Papildu izmaksas nometnes dalībniekam:
 • Dokumentu noformēšana un nosūtīšana 35 EUR + PVN personai
 • Nokļūšana uz nometnes vietu (aviobiļetes cena līdz Zalcburgai turp / atpakaļ aptuveni 350 EUR, ir arī citas, lētākas iespējas - skatīt zemāk, un visas aviobiļetes palīdzam rezervēt)
 • Apdrošināšana (pēc izvēles)
 • Personīgie izdevumi (nometnes rīkotāji iesaka aptuveni 40 eiro nedēļai, lai jaunietis justos komfortabli)
vertical_align_top

Kā nometnē nokļūt?

Ar lidojumu (ja lidosiet viens un vēl nav 16 gadu, iespējams - vajadzēs arī pavadoni, atkarīgs no aviokompānijas), lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis ar auto un aizvedīs uz nometnes vietu.

 • Var lidot uz tuvāko lidostu Zalcburgu, viena pārsēšanās (nododamā bagāža nav jāsaņem un jānodod vēlreiz), tad lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis un transfēra auto. Lidojums diemžēl nav lēts, līdz 350 € (cenas ir mainīgas).
 • Var lidot uz Vīni, tiešais reiss, un pārsēsties Vīnes - Zalcburgas vilcienā. Vilciena stacijā Zalcburgā sagaidīs nometnes pārstāvis un transfera auto. Šis lidojums ir ekonomiskāks, no 160 € (cenas ir mainīgas). Mēs sagatavojam ļoti saprotamas informācijas lapas latviski un vāciski - nomaldīties nevar!
 • Var lidot uz Minheni vai Ļubļanu, vai Venēciju, un tālāk līdz Zalcburgai ar vilcienu, tomēr šādu braucienu iesakām vecāku pavadībā.

Vecākiem varam ieteikt, piemēram, dažas dienas pavadīt Veneto vai skaistajā Austrijā, kalni, alas, ūdenskritumi - un jauno cilvēku pēc tam nogādāt tieši nometnē. Palīdzam ar šādu ceļojumu programmām, un ja vajadzīgs, arī ar auto rezervācijām. Citkārt vecāki un draugi dodas izbraucienā no Latvijas, un pēc nometnes tiem pievienojas jaunietis. Vecāki var dalībnieku aizvest vai atvest paši līdz Zalcburgai vai pašai nometnei.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top

Pieteikšanās un izvēle

''Nometne Austrijā mani interesē. Kā slēdzam līgumu, kā rīkoties tālāk?''

Lai pieteiktos, jāsazinās ar mums. Zvaniet, rakstiet mums, izmantojiet sociālo tīklu saziņas iespējas vai ienāciet!

Mums jānoslēdz līgums, jāaizpilda formulāri un tad jāveic iemaksa 20% apmērā no nometnes dalības maksas.

Pieteikuma anketu un citas nepieciešamās formas saņemsiet no mums.

Mēs noskaidrosim vietu pieejamību vēlamajā maiņā un atbildēsim uz iespējamiem Jūsu jautājumiem, sniegsim papildu informāciju.

Tad, apstiprinot pasūtījumu, jāveic minētā avansa iemaksa.

Atlikusī summa jāsamaksā 1 mēnesi pirms nometnes sākuma.

Vajadzīgos dokumentus, informācijas lapas un rēķinus nosūtām arī ar e-pastu, faksu vai uz pasta adresi, kā izvēlaties.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011