ЗвонитеЗвоните 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki braucieni!

Leduskritumi Igaunijā, tuvāki un tālāki ceļojumi >

Языковая школа на Мальте +

Летние лагеря за границейДетские летние лагеря

Izpriecas Alpos, foto: Anna Kayle / Unsplash

Проверенные языковые, приключенческие, спортивные лагеря и лагеря отдыха в Эстонии, Хорватии, Австрии, Мальте и др.


 1. Starptautiska vasaras nometne Igaunijā
  агерь в Эстонии
  С 17 июля
  по 25 июля
  1 nedēļa

  Эстония. Английский язык в лагере у Таллина

 2. Vācu valodas nometne Austrijā
  Лагерь в Австрии
  с 19 июня
  до 28 августа
  2–4 недели

  Австрия, лагерь немецкого языка в Альпах

 3. Piedzīvojumu nometne Austrijā
  Лагерь в Австрии
  от 3 июля
  до 4 сентября
  1 неделя

  Австрия, приключенческий и спортивный лагерь в Альпах

 4. Angļu valodas skola Maltā
  Изучение языка
  на Мальте для
  молодежи и взрослых
  По выбору

  Мальта, школа английского языка на курорте Сент-Джулианс

 5. Angļu valodas nometne Horvātijā
  Лагерь в Хорватии
  с 6 июня
  до 4 сентября
  По выбору

  Хорватия, лагерь английского языка на о. Шолта

 6. Angļu valodas nometne Austrijas kalnos
  Лагерь в Австрии
  от 19 июня
  до 4 сентября
  1–4 недели

  Австрия, лагерь английского языка в Альпах

В это особенное время дети устали без школы и без прямого контакта со своими сверстниками - и родители часто чувствуют усталость вместе с ними.

Мы выбрали лагеря с многолетним опытом, в которые и в прошлом вступали латвийские дети. Лагеря получили национальные одобрения по безопасности летних программ.

Почему стоит выбрать летний лагерь за границей?

Kad vecāki ir mierīgi, atpūtušies un jūtas brīvi un droši par bērniem? Tad, kad bērni ir vasaras nometnē, turklāt īpašā vasaras nometnē - labā nometnē ārzemēs, labās rokās. Tikmēr mammas un tēti varēs izbaudīt vasaras atvaļinājumu.

Kur jaunietis iemācās saprasties ar jauniem draugiem no visām pasaules malām, kļūst savējais starp savējiem un nemanot daudz ko iemācās, bet tā nav skola? Tā ir starptautiska vasaras nometne tālu no mājām, aizraujošā vidē, vēl nezināmā zemē. Iegūtās starptautiskās komunikācijas prasmes nerodas nekur citur!

Vecāki Tevi sagaidīs jau citādu - pieredzējušāku un pasaulē pabijušu, valodas zinošu un atpūtušos. Kopīgos piedzīvojumos iegūto dažādu nāciju draugu būs tik daudz! Būsi īsts nometņotājs - angliski tās saucas Summer Academies, tādās sastapsi gan angļu un amerikāņu, gan vācu un ķīniešu dalībniekus. Tagad tava kārta pievienoties Piedzīvojumam.

Katrai vasaras nometnei ir savas īpatnības un priekšrocības. Lai pēkšņi saprastu, ka runā angliski kā anglis un no skolas vai vēlāk augstskolas dosies apmaiņas programmās bez valodas problēmām - tās ir angļu valodas nometnes, kas ar Anglijas pedagogiem notiek no tuvās Igaunijas līdz Horvātijai un Austrijai. Augstāko angļu valodas prasmi vari iegūt Maltā, skaistajā Sant-Džuliāna kūrortā.

Vēl ir starptautiskas piedzīvojumu nometnes, ir nometne burāšanas apguvei - nedēļa krastā, nedēļa uz jahtas, un futbola nometne Vācijā! Vaicājiet mums!

Protams, visās mūsu piedāvātajās vasaras valodu, sporta un piedzīvojumu nometnēs ir piedzīvojumi un jautrība, jaunas prasmes, jauni draugi un aizraujoša laika pavadīšana katram dalībniekam!

''Летний лагерь интересует нас! Как зарегистрироваться, что дальше?''

Звоните или пишите нам, заходите в офис!

Телефон Mundus 25443302 (рабочее время в будние дни с 10:00-18:00).

У нас есть информация на домашней странице и дополнительные файлы о каждом лагере. Как только вы ознакомитесь с информацией о лагерях, время обращаться в Mundus.

Чтобы подать заявку, нужно заключить договор, для этого необходимы имя, фамилия и персональный код Вашего участника, и мы пришлём Вам договор и анкеты для лагеря. Для каждого лагеря они разные. Обычно требуется:

 • Договор
 • Анкета участника
 • Мед. справка
 • Условия лагерья
 • Страховка
 • Дополнительная информация

Договор необходимо подписать в офисе либо прислать по факсу, анкеты так же можете принести в офис, прислать по факсу, или прислать по электронной почте, отсканировав.

Всё это можно сделать и на месте, в нашем офисе. Когда договор заключён, подготавливаем счёт о первом взносе. Вам понадобится также справка от семейного врача и страховка, об этом расскажем подробнее.

После этого посылаем Вам дополнительную информацию о вещах, которых нужно взять с собой, и убеждаемся, что Вы получили всю необходимую информацию, и встречающие в лагере информированы о времени прибытия участника.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011