ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, tālāki ceļojumi!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

19. - 26. septembrī Itālijas ceļojums uz Romu un Asīzi   Kods: GREE2-7v

Atkalredzēšanās:
Roma un AsīzeSvētceļojums. Jaunas vietas. Mierīgs ritms.

 • Mūžīgās Romas kristīgās vērtības un iespaidīgie skati, Angelus
 • Itālijas rudens Romas un Umbrijas pakalnos, Apija ceļa posms ar seno bruģi
 • Pēc straujās Romas nesteidzīgas dienas Franciska pilsētā Asīzē
 • Temps, kas piemērots visiem vecumiem
 • Klosteru pusdienas, kapela naktsmītnē – viss, kā svētceļniekiem pienākas
 • Šoreiz īpaši - Titulus Crucis relikvija (INRI)

 

Datumi: 19. - 26. septembris (no ceturtdienas līdz ceturtdienai)

Ilgums: 8 dienas

Ceļojuma cena: 896 EUR personai

Pusdienu pakete Romas dienās (4x pusdienas + ūdens / vīns) kopā 84 EUR


Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Roma – Rīga, ar bagāžu
 • Visas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā (izņemot ieejas maksas / biļetes)
 • Viesnīca 3* Casa la Salle vai līdzvērtīgā senā svētceļnieku kompleksā, 5 min. gājiens no Metro, divvietu istabas
 • Viesnīca 3* Hotel San Pietro Asīzē, vecpilsētā, divvietu istabas
 • 7x brokastis, 2x pusdienas Asīzē; piemaksa par 4 pusdienām Romā jau norādīta augstāk
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiāli – sarunvaloda, pilsētu plāni un norādes

Cenā nav iekļauts (papildus izdevumi transportam):

 • Metro Romā (1,50 EUR par biļeti vai 18 EUR par karti trim dienām), ekspresbuss uz lidostu (7 EUR vienā virzienā)
 • Intercity ātrvilciens Roma – Asīze – Roma (12 EUR par biļeti vienā virzienā, pērkama iepriekš)
 • Pilsētas autobuss C starp Asīzes baziliku un Franciska kapelu un dzīves vietu (Porziuncolo) Lejas pilsētā 1,50 EUR par braucienu
 • Pilsētu tūristu nodoklis viesnīcām, maksājams uz vietas (3,5 EUR/personai par dienu Romā, 2 EUR Asīzē, kopā 22 EUR)
 • Dažādi personīgie izdevumi, iepirkšanās un dāvanas

Ieejas biļetes: Panteons, Katakombas ar gidu, Mamertīna cietums, Vatikāna bazilikas kupols, pēc izvēles biļete Kolizejs+Forums, arī dažās baznīcās ar mākslas darbiem ir ieejas maksas.


Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu (divvietu numuri)

 • 206 EUR
Kontaktforma no FreeContactForm
Itālijas avio ceļojuma apraksts: ko redzēsim un darīsim file_download PDF fails drukai

Ceturtdiena. Tikšanās lidostā plkst. 09:30. Bagāžas nodošana. Svētbrīdis kapelā.

Lidojums Rīga – Roma 11:30 - 13:35. Transfers (ekspresis uz Termini, dažas metro stacijas), no tās 5 minūtēs sasniedzam svētceļnieku viesnīcu. Ierakstīšanās.

Pirmie iespaidīgie skati Romas vakara pastaigā. Zilonis un obelisks pie Sopra Minervas baznīcas. Navonas laukums un Eņģeļu tilts pār Tibru ar Hadriāna mauzoleju - cietoksni.

Kopīgas vakariņas (vēlās pusdienas) klostera 3* viesnīcā. Netālu no visām naktsmītnēm atrodas pārtikas veikali.


Brokastis. Spilgti iespaidi. Dei Popolo laukums ieskatam Romā un izcila māksla Santa Maria dei Popolo senajā baznīcā, Karavadžo un Rafaels. Metro pārbraucieni.

Panteons (tagad ieejas maksa). Trevi strūklaka. Navonnas laukums ar Bernini skulptūru grupām, dievnami visapkārt (Sv. Agnese in Agone, Maria della Pace ar Rafaelu – mainīgs atvēršanas laiks).

Launaga laiks dei Fiori krāsaino tirgu ieskaujošos restorānos.

Ja pietiek enerģijas – Trilussa laukums Trasteverē.


Senkristiešu Roma - relikvijas un īstais Apija ceļš.

Brokastis. Svētās kāpnes, Scala Santa no rīta – netraucēti kāpsim, kā svētceļniekiem nākas (kāpnes no Pilāta pils, ar iespēju iegūt plenāro indulgenci, virs tām Sancta Sanctorum kapela ar Acheropita Glābēja relikviju - liecība par Svētā krēsla pirmajiem 1000 gadiem).

Netālā Santa Croce Gerusalemme ar citu Konstantīna mātes iegūtu relikviju Titulus Crucis - divās rindās NAZARINVS RE un X IVDAEORVM.

Pāvila laika Roma – uz to ved sabiedriskais autobuss, ārpilsētas ciprešu un pīniju skaistās, tipiskās audzes, Apija ceļš.

Kaliksta vai Sebastjāna katakombas ar misi kā pirmajiem kristiešiem, vietā, kur tā svinēta gandrīz 2000 gadus, tad dodamies līdz Apija ceļam ar seno bruģi – tajā izskatā, pa kādu sardzes un ticīgo pavadībā Romā ienāca Pāvils.


Svētdiena. Brokastis. Agra mise/dievkalpojums grupā, tad Vatikāns, kur notiks Pāvesta dienvidus lūgšana Angelus (Pētera – Pāvila bazilikas priekšlaukums).

Pirms un pēc tam izpētām Baziliku pašu, cenšamies sasniegt Bazilikas kupolu (lifts vai kāpnes) jumtu, izstāvot rindu.

Brīvs laiks pirkumiem vai pastaigām, un iespējams pievienoties kopīgai pastaigai uz: Kapitolija pakalnu, izslavētas kāpnes un skati, turpat Aracoeli dievnams, turpat līdzās Mamertīna cietums (Tullianum; no tā Pāvils raksta II vēstuli Timotejam).

Ja paspējam, Sv. Pētera-ķēdēs baznīca ar Mikelandželo Mozus tēlu, vai 300 gadu sena ‘’baroka mašīnas’’ izrāde 17:30, godinot Ignāciju Loijolu viņa Gesu baznīcas kapavietā.


Brokastis. Izrakstāmies, ātrvilciens, Asīze.

Senā Asīze ir vienlaikus garīgais centrs un viena no skaistākajām un saglabātajām Itālijas mazpilsētām (visa pilsēta atrodas Unesco sarakstā).

Šajā vai nākamajā Asīzes dienā: kalnā Svētā Franciska bazilika (divas senas bazilikas Mazo brāļu/franciskāņu ordeņa galvenajā kompleksā, Franciska godātā kapa vieta, monumentāli Džoto un citu meistaru gleznojumi), Franciska jaunības vietas senajā pilsētiņā, Damiāna baznīca – te Franci no krusta uzrunā Kristus (pašu vēsturisko krustu pagodināsim Klāras dievnamā).

Lejas pilsētā pāri Franciska paša lūgšanu kapelai Porziuncolai (Portiuncula), ir uzbūvēta krāšņā St Maria degli Angeli bazilika. Franča vīzijā norādes – ‘’Franci, Franci, ej salabo manu namu, kas ir sagruvis!’’ Francisks uztvēra arī burtiski, un salaboja. Šeit dibināts franciskāņu ordenis. Šeit ir Pārejas kapela, kurā Francis mirst un atklājas viņa stigmas. Abas kopā – Itālijas svarīgākā svētceļojumu vieta pēc Romas.

Pa ceļam uz Klāras baziliku Sta Maria Maggiore baznīcā izrādām cieņu svētīgā Karlo Akutis miesām.

Asīzes pilsētiņa ir ļoti gleznaina un bagāta ar Itālijas dāvanu un piemiņas lietu veikaliņiem. Vakariņas viesnīcā (iekļautas).

Vakariņas viesnīcā (iekļautas).


Brokastis. Asīze. Savs dievkalpojums grupai tieši Franciska Bazilikā. Svētās Klāras bazilika, Franciska vietas vecpilsētā.

Ja enerģijas gana, pakāpjamies uz Rufino katedrāli – tās kristāmtraukā kristīti divi svētie (Francis un Klāra), un uzbraucam ar busiņu uz Rocca Maggiore cietoksni gandrīz putna lidojuma skatam. Vakariņas viesnīcā (iekļautas).


Brokastis. Asīze. Izrakstāmies. Ātrvilciens uz Romu. Ierakstāmies viesnīcā pie metro, netālu no Kolizeja.

Romas turpinājums. Varenais Kolizejs un Tita arka – attēli no Jēzus pareģotās nopostītās Jeruzālemes.

Brīvs laiks Romā vai tiem, kuri vēlas – Kolizeja iekšpuse (ieejas biļete) un ieskats Romas Forumā (tā pati ieejas biļete). Šodien patstāvīga vakariņu izvēle.

Ja dienas norise atļaus, pievienosim Romas labās lietas pa ceļam - varbūt T.Argentina laukums – Cēzara slepkavības vieta, varbūt Kapucīņu kripta. Vēlā vakarā kopā ar enerģiskākajiem varam pakāpties Aventīnā vai Pinčo vakara panorāmai pāri Mūžīgajai pilsētai. Tomēr paturam prātā - Romā mēdz mainīties dievnamu darba laiki un var tikt slēgti objekti, pielāgosim dienas plānus, ja vajadzēs. Tāpat mūsu pārvietošanās tempu iespaidos Trešās metro līnijas vērienīgie būvdarbi centrā, sākot jau no Kolizeja.


Ceturtdiena. Brokastis viesnīcā. Brīvs rīts Romas centrā, izbraucam uz lidostu. Ceļš mājup, pacelšanās 14:20 - 18:20 ierašanās Rīgā.

Sagaidāmā fiziskā slodze: neliela. Temps: iekļaujoši nesteidzīgs (izbaudām vidi un rāmo pavasara laiku).

Ir paredzams: spēt brīvi iekāpt un izkāpt no autobusa / metro vagona / vilciena vagona (Itālijas vilcieni ir ar grīdām perona līmenī). Ja iespējams, noiet divas reizes pa kilometram pa bruģētu ceļu (senais Apija ceļš pie katakombām), šo gājienu var arī izlaist. Spēt nesteidzīgi iet pa slīpu ietvi vai tikpat nesteidzīgi uzkāpt pa dažu desmitu pakāpienu kāpnēm (Roma un Asīze ir pilsētas pakalnos).

Atgādinām!

Itālijas avio ceļojumā ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)! Lūdzu pārbaudiet derīguma termiņu.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
"Ceļojums mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums, izmantojiet sociālos tīklus!
Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011