ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Delfinārija braucieni!

Priekam un atpūtai >

MUNDUS TRAVELS ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Šīs programmas teksts ir Mundus Travels autortiesību priekšmets.

Nāves jūras kūrorta viesnīcas JordānijāSveimē kūrorta viesnīcu piedāvājumi un cenas

Dead Sea, Jordan, foto: Benjamin Rascoe / Unsplash

Kādi ir Jordānijas Nāves jūras kūrorti?

Jordānijā, līdzīgi Izraēlas Ein Bokekai, visi Nāves jūras viesnīcu kompleksi atrodas kopā vienā pudurī tuksnešainajā Nāves jūras piekrastē 40 km no galvaspilsētas Amānas, pie neliela Sveimē ciemata. Atšķirību atrodam mazā viesnīcu skaitā un augstākā komforta jeb greznības līmenī, kā arī par stundu ilgākā saules gaismā kā jūras pretējā, Izraēlas, krastā.

Sweimeh kūrorts, Nāves jūra, Jordānija

Jordānija konkurencē ar Izraēlas pusi iesaistījās desmitgadi vēlāk. Tika nolemts savā krastā atļaut tikai pirmšķirīgas viesnīcas, pieprasot pienācīgu dārzu un baseinu piedāvājumu. Rezultātā abu krastu kūrortu cenas ir līdzīgas, bet Jordānijā pašas viesnīcas ir jaunākas, plašākas, modernākas un greznākas, ar labi veidotiem dārziem, bezgalības efekta baseiniem, fantastiskām nakts gaismām un bagātu SPA / wellness centru piedāvājumu. Arābu personāls ir uzraudzīts, centīgs un laipns. Var izvēlēties jordāņu biznesus vai starptautisku brendu viesnīcas. Vajadzības gadījumā var izmantot kaimiņu medicīnas centru, ja savā viesnīcā šķiet, ka tas orientēts vairāk uz SPA procedūrām.

Nāves jūras viesnīcām Jordānijā ir arī mīnusi.

Ārpus lielākās daļas no viesnīcu kompleksiem nav ciema restorānu vai veikaliņu (galvaspilsēta Amāna ar tās mirdzošajiem lielveikaliem, sūkiem (bazāriem) un tirdzniecības ielām atrodas stundas braucienā).

Kompleksu restorānu kvalitāte ir laba, attiecīgi to cenas ir augstas. FB (full-board) piedāvājumi nav bieži, taču tie ir izdevīgi - jautājiet! Arī stiprie dzērieni, ieskaitot vīnu un alu, ir nepieejami ārpus viesnīcu bāriem un negaidīti dārgi bāros.

Samērīga cena šiem dzērieniem Jordānijā pastāv vienīgi īpašajā zonā ap Sarkanās jūras pilsētu Akabu. Tās veikali pēc pasūtījuma apgādā pat Līča arābus un Sauda Arābiju. Šī ir daļa no iemesla iekļaut programmā Akabas dienas izbraucienu (260 km no Sveimē; Jordānijā brauc ātri). Pieci dārgi dzērienu veikali ir atrodami arī galvaspilsētā.

Mēnesi vai divus pirms brauciena bieži vairs nav brīvu vietu. Rezervējiet savlaicīgi, tad ietaupījums būs jūtams. Visaugstākās cenas ir aprīlī, un cenu līmeni pa periodiem varat redzēt tabulās.

Vietējo iecienīta izklaide ir diskusija par to, kura viesnīca no trim pirmajiem pieczvaigžņu kompleksiem ir labāka. Iespējams, kāds cieminieks to pavaicās arī jums.

No otras puses, ne jau viesnīcas istabas dēļ Jūs plānojat doties uz šo neparasto vietu, bet atpūsties un veseļoties, izbaudīt neparastās dabas iedarbību.

Parasti cenā ietilpst divkārtēja zviedru galda ēdināšana: HB; cenas būtiski atšķiras atkarībā no perioda un arī uzturēšanās ilguma - vienai, septiņām vai 14 naktīm ir dažādas vienas nakts cenas. Partneru cenas un it īpaši izvēļu daudzums, kad paliekat vairākas dienas, izdevīgi atšķiras no rezervācijas sistēmu cenām.

Būs vajadzīgs arī transferts no Amānas lidostas - vaicājiet! Cita iespēja ir iznomāt auto tieši lidostā, tas vēlāk noderēs ekskursijām.


Mūsu ieteikumi Jordānijai, Nāves jūrai - Jūsu izvēle

Rekomendējam sasniegt lielisko Jordānijas Petru divu dienu ekskursijā. Viena diena tam var izrādīties ļoti īsa.

Tuvējā Madaba iepriecinās ar mozaīkām, nedaudz tālāk atrodas Maheras drupas, tā ir Hēroda pils vieta, kur reiz dejoja Salome, un iespaidīgi krustnešu cietokšņi.

Nāves jūras uzturēšanos varat noslēgt ar Jordānijas apceļošanu: piedāvājam ceļojuma programmas, ieskaitot Wadi Rumi neaizmirstamos izbraucienus.

Arī mūsu arābu valodas sarunu vārdnīciņa palīdzēs jums komunicēties ar vietējiem.


Par cenu noteikšanu: tālāk norādītās cenas ir orientējošas. Tās var mainīties atkarībā no dolāra, dināra un eiro valūtu svārstībām, un arābu partneri dažkārt piedāvā atlaides. Aktuālās cenas jautājiet mums, norādot vēlamo laiku!

vertical_align_top

5* VIESNĪCAS Jordānija, Sweimeh apartment

Hotel Kempinski Ishtar Dead Sea 5*

Hotel Kempinski Ishtar Dead Sea Hotel Kempinski Ishtar Dead Sea

Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea ir izcils luksa kūrorta komplekss, kas celts senās Babilonijas stilā. Vērojot neaizmirstamus saulrietus pār nevainojamo jūras virsmu, jūs atklāsiet Ištaras noslēpumu.

Pārsteigs plašā istabu un luksa numuru izvēle.

Kempinski Hotel Ishtar Dead Sea piedāvā trīs krāšņus celtņu anklāvus, ierīkotus starp dārziem, kurus rotā lagūnas, ūdenskritumi un privātie baseini, kur seni olīvkoki mijas ar palmām, un jūs varat netraucēti baudīt mierīgo un apbrīnojamo apkārtni, kas nelīdzinās nevienai citai Nāves jūras piekrastē.

Visās istabās un luksa numuros jūs atradīsiet visu nepieciešamo, pat krāšņas, Nāves jūras iedvesmotas labierīcības, kā arī apsveikuma dāvaniņas. Nacionālā kategorija - 5 zvaigznes.

Istabas

Ienāciet dabas un arhitektūras spožuma pasaulē, kas dāvās jums ērtu un mierpilnu patvērumu senās Babilonijas noskaņās. Katrā no gaumīgi un mūsdienīgi iekārtotajām istabām ir balkons ar pasakainu skatu uz jūru, mini bārs, interneta pieslēgums un greznas labierīcības vannas istabā.

Luksus numuri

Tradīciju iedvesmotās mēbeles un iekārtu daudzveidība ir pārsteidzoša. Mūsu luksa numuri izceļas ar radošu dizainu, kas ir neaprakstāms piedzīvojums jūsu sajūtām. Netraucēti izbaudiet plašo, no dabiskā akmens darināto vannas istabu, privāto balkonu, terasi, baseinu un grezno apkārtni.

Ishtar Royal Villas

Ļaujiet sev iegrimt greznībā, gūstot neaprakstāmāko pieredzi Tuvajos Austrumos.

Datumi SNGL, BB DBL, BB piemaksa par papildus gultu (EXB)
01.01. - 05.01. 190 225 nav pieejams
06.01. - 28.02. 170 180 nav pieejams
01.03. - 15.03.
12.05. - 31.05.
190 200 nav pieejams
16.03. - 31.03.
20.04. - 11.05.
255 280 nav pieejams
01.04. - 19.04. 275 330 nav pieejams

Cenas norādītas EUR par vienvietīgu (SNGL Superior) vai divvietīgu numuru (DBL Superior) galvenajā ēkā par nakti.

Cenā ir iekļautas brokastis (BB).


Jordan Valley Mariott Dead Sea Resort & SPA 5*

Jordan Valley Mariott Dead Sea Resort Jordan Valley Mariott Dead Sea Resort

Jordan Valley Marriott Dead Sea Resort & Spa viesnīca atrodas Nāves jūras austrumu krastā, arī Sveimē. Tai ir savs SPA centrs, kurā izmanto dabīgos Nāves jūras produktus. Centrs piedāvā arī ārstnieciskas procedūras, izmantojot dabas elementus no Nāves jūras.

Viesnīca, tāpat kā viss Sveimē ciems, atrodas mežonīgu violetu kalnu fonā, kuru galotnēs viegli mainās krāsas, austot dienai. Tā uzņem viesus ar īstu jordāņu viesmīlību.

Nacionālā kategorija - 5 zvaigznes.

Viesnīcā ir spēļu zāle, auto īre, veikals, biznesa centrs, lobija bārs, pieejamas auklītes, ir 2 golfa klubi un fitnesa centrs, vairāki baseini.

Visas iekļautās maltītes ir zviedru galda veidā. Ir ikvakara izklaides.

Datumi SNGL, BB DBL, BB Piemaksa par papildus gultu (EXB)
01.01. - 02.01.
29.03. - 18.04.
255 280 nav pieejams
03.01. - 12.03.
18.05. - 31.05.
150 170 nav pieejams
13.03. - 28.03.
19.04. - 17.05.
215 240 nav pieejams
01.01. - 28.02. (rezervējot līdz 6 naktīm) 135 145 nav pieejams
01.01. - 28.02. (rezervējot 7 naktis un vairāk) 125 135 nav pieejams

Cenas norādītas EUR par Deluxe SNGL vai Deluxe DBL numuru par nakti, ar brokastīm.

Par citiem maltīšu piedāvājumiem jautājiet!


Movenpick Dead Sea Hotel & Resort 5*

Movenpick Resort & Spa Dead Sea Movenpick Resort & Spa Dead Sea

Kvalitatīvā un koptā viesnīca Movenpick Resort & Spa Dead Sea atrodas palmu dārzu ielokā, turpat Nāves jūras ziemeļu krastā pie Sveimē. Viesnīcas SPA ir īsta miera osta zaļas oāzes vidū. 70 km attālumā atrodas Amānas lidosta.

Nacionālā kategorija - 5 zvaigznes.

Datumi SNGL, BB DBL, BB TRPL, BB
01.01. - 09.01.
12.03. - 26.03.
13.04. - 15.05.
220 245 305
10.01. - 11.03.
16.05. - 31.05.
160 175 240
27.03. - 12.04. 250 280 345

Cenas norādītas EUR par nakti par standarta SNGL vai DBL numuru, Deluxe TRPL numuru, ar brokastīm.


Crowne Plaza Dead Sea Resort & SPA 5*

Crowne Plaza Dead Sea Resort Crowne Plaza Dead Sea Resort

Jaunā Crowne Plaza Dead Sea Resort & Spa viesnīca atrodas nedaudz uz dienvidiem no viesnīcu pudura, ar plašu nāves jūras pludmali. Augsta kvalitāte, baseini, dārzi un SPA centrs, kurā izmanto dabīgos Nāves jūras produktus.


Holiday Inn Dead Sea Resort & SPA 5*

Holiday Inn Dead Sea Resort Holiday Inn Dead Sea Resort

jaunā Holiday Inn Dead Sea Resort & Spa jaunā viesnīca atrodas tuvāk Sveimes centram, pie nelielas pludmales. Ieguvums ir vairāki vietējo veikali un restorāniņi tuvumā. Arī tai ir savi baseini un SPA centrs, kurā izmanto dabīgos Nāves jūras produktus.


Hilton Dead Sea Resort & Spa 5*

Hilton Dead Sea Resort Hilton Dead Sea Resort

Hilton Dead Sea Resort jaunā viesnīca atrodas uz ziemeļiem no pieminētā viesnīcu pudura pie nelielas pludmales. Arī tai ir savi baseini, infinity pool un SPA centrs, kurā izmanto dabīgos Nāves jūras produktus.


Visiem nosauktajiem kompleksiem ir savi izdevīgi cenu piedāvājumi un labākie periodi - lūdzu jautājiet. Pēdējām trim viesnīcām, Hilton, Holiday Inn un Crowne Plaza, ir ļoti laba un gluži nesena apdare un iekārtojums, un varbūt mazāk iestrādājies, taču tikpat centīgs personāls.

Visas ir ieteicamas prasīgai publikai!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top

4* VIESNĪCAS Jordānija, Sweimeh apartment

Dead Sea SPA hotel, ar Nāves jūras medicīnas centru 4*

Dead Sea SPA hotel 4* Dead Sea SPA hotel 4*

Salt Land Village, kuru veido Dead Sea Spa Hotel, ir ārstniecības kūrorts, kas atrodas 408 m zem jūras līmeņa – zemākajā vietā pasaulē. Vienas stundas brauciens no lidostas, 45 minūšu brauciens no galvaspilsētas Amānas, un jūs jau būsiet tur. Šis ir Jordānijas uzņēmums, līdz ar to pieejamas izdevīgākas cenas.

Nelielā ciematiņa ēkas ieskauj galveno celtni The Dead Sea Spa Hotel, vasarnīcas un Dead Sea Medicīnas centru. Ciema ēkas izvietotas plaši un pieejami, ar skatu uz jūru un izteiksmīgu apkārtni.

Dead Sea Spa Hotel atrašanās Nāves jūras austrumu daļā vakaros nodrošina papildus stundu saulesgaismas, kas iedarbojas saudzējoši, neizraisot apdegumus. Maiga vēsma plūst no jūras arī vasaras karstākajās dienās.

Tā kā hotelis darbojas līdzās ar vienīgo lielo medicīnas centru, kurā ārstē ādas slimības, pacientiem tiek pievērsta galvenā uzmanība. Neskatoties uz to, ka pacientu vajadzības ir pirmajā vietā, arī tie viesi, kas atbraukuši vienkārši atpūsties, tiek laipni uzņemti.

Datumi SNGL, HB (USD) DBL / TWIN +papildgulta, HB (USD) DBL, HB (USD)
01.01. - 03.01.
12.04. - 28.04.
207 324 220
04.01. - 28.02. 91 150 104
01.03. - 15.03. 130 207 143
16.03. - 11.04.
23.04. - 31.05.
169 265 181

Ievērībai! Šai viesnīcai cenas ir norādītas ASV dolāros par numuru, ar HB ēdināšanu (brokastis, vēlās pusdienas).

Dead Sea Medicīnas centrs

Dead Sea Medicīnas centrs pie Dead Sea Spa Hotel, kotedžas un dabiskais solārijs atrodas vienā kompleksā. Medicīnas centrs nenodarbojas tikai ar ādas un reimatisma slimību ārstēšanu, bet piedāvā arī ķermeņa masāžas, dubļu maskas, ultraskaņas terapiju, galvanisko terapiju, mikroviļņu terapiju, krioterapiju un hidroterapiju.

Medicīnas centrā ir izvietota arī sporta zāle, baseins, īpašs baseins paredzēts ādas un locītavu slimību ārstēšanai. Dabiskais solārijs atrodas blakus klīnikai tieši Nāves jūras krastā, sievietēm un vīriešiem atsevišķi. Medicīnas centrs ir atvērts septiņas dienas nedēļā.


Grand East Resort & Spa - Dead sea 4*

Grand East resort & SPA hotel 4* Grand East resort & SPA hotel 4*

No jauna dārgi iekārtotā viesnīca atrodas tuvāk Sveimē centram, līdz ar to ir vairāk apkārtnes veikaliņu un arābu restorānu (ārpus pašas viesnīcas piedāvātā). Pati viesnīca redzami orientējas vairāk uz Līča arābu ceļotājiem, bet viesmīlīgi gaida jebkuru viesi.

Viesnīca atrodas labākā pārvaldes un personāla motivācijas modeļa meklējumos un, atšķirībā no pārējām šajā lapā minētajām, šeit nosaukta jūsu informācijai. Priecāsimies sagaidīt laiku to ieteikt.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top

Divvirzienu transferi no Amānas lidostas uz/no Nāves jūras viesnīcām

Lidosta - viesnīca - lidosta, cena par automašīnu kopā, ieskaitot bagāžu

 • 1 - 3 personu grupai (automašīna ar šoferi) - no 90 EUR (izmaiņas atkarībā no sezonas)

 • 4 - 7 personu grupai (minibuss ar šoferi) - no 125 EUR


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top

5* VIESNĪCA Jordānija, Akabas līcis Sarkanajā jūrā apartment

Kempinski Hotel AQABA 5*

NB! Viesnīca atrodas pie Sarkanās jūras, un iesakāma izbraukuma dienām.

Viesnīcas norobežotais komplekss Akabā ar plašu pludmali, baseiniem un kvalitāti atbilst Kempinski Dead Sea klasei, tas atrodas līča viesnīcu zonā (Akabā pastāv arī publiska pieja jūrai, interesanta, taču ar ļaužu pārbagātību un zināmām kvalitātes problēmām). Akaba ir valsts beznodokļu zona, kas atstāj ievērojamu iespaidu uz alkohola pieejamību un cenām, gan pilsētā, gan visu, arī augstāko, kategoriju viesnīcās.

Kempinski Hotel Aqaba Bay Kempinski Hotel Aqaba Bay

Nacionālā kategorija - 5 zvaigznes.

Datumi Personai DBL istabā / BB Personai piemaksa par HB Piemaksa par SNGL Piemaksa par extra bed / BB
11.01. - 28.02.
15.05. - 15.09.
16.11. - 28.12.
106 40 87 nav pieejams, izņemot bērnu (skat. zemāk)
01.03. - 14.05.
16.09. - 15.11.
29.12. - 10.01.
149 40 110 nav pieejams
16.11. - 28.12. 110 42 84 nav pieejams
29.12. - 10.01. 150 42 105 nav pieejams

Ievērībai! Cena augstāk ir norādīta USD par divvietīgu istabu (DBL deluxe) par nakti. Cenā ir iekļautas brokastis (BB).

BB nozīmē brokastis, HB nozīmē brokastis un vakariņas.

Piemaksa par Full Board - brokastis plus launags un vēlās pusdienas vienai personai 80 USD.

Viens bērns vecumā līdz 5 gadiem ar vecākiem viesnīcā uzturas bez maksas.

Viens bērns vecumā no 6 līdz 12 gadiem ar vecākiem viesnīcā uzturas bez maksas, piemaksa par ēdināšanu 50% no cenas.

Piemaksa par augstākas kategorijas numuriem:
 • Panoramic room 54 USD
 • Junior Suite 105 USD
 • Executive Suite 395 USD
 • Deluxe Executive Suite 446 USD
 • Panoramic Executive Suite 525 USD

Piemaksas cenas norādītas USD par nakti par vienu numuru


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
vertical_align_top
Pieteikšanās un izvēle

Lai pieteiktos, jāizvēlas Jūsu Jordānijas ceļojuma laiks un ilgums, vēlamais viesnīcas līmenis, istabas veids.

Zvaniet, rakstiet mums, izmantojiet sociālo tīklu saziņas iespējas vai ienāciet!

Mēs noskaidrosim vietu pieejamību un atbildēsim uz iespējamiem Jūsu jautājumiem, sniegsim papildu informāciju.

Tad, apstiprinot pasūtījumu, jāveic avansa iemaksa.

Vajadzīgos dokumentus, informācijas lapas un rēķinus nosūtām arī ar e-pastu, faksu vai uz pasta adresi, kā izvēlaties.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011