Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: SAGATAVOTAS NAKTSMĪTNES

Zimbabves klimata ceļvedis

Zimbabves un Botsvanas Pēddzinis Zimbabwe Botswana Game Tracker

Gepardi Hwange NP, Zimbabwe, foto: Andrew Liu / Unsplash

ZBa16 Zimbabve, Botsvana un Dienvidāfrika

Kruger NP > Great Zimbabwe > Matopos > Hwange NP > Vic Falls > Chobe NP > Okavango
Sākums: Johannesburga 06:30, noslēgums: Johannesburga 18:00

Labākā lielo dzīvnieku vērošana un spilgtākie vietējās kultūras iespaidi trijās spilgtās Āfrikas dienvidu valstīs ir īsta balva katram savvaļas un tālo zemju draugam. Botsvanu vērtē kā Āfrikas dienvidu izcilāko dzīvnieku vērošanas zemi. Jūs iegūsiet savvaļas pieredzi buša gājienā, dzīvnieku vērošanas 4WD izbraucienos un no vienkoča kanoe. Slīdiet laivā gar degunradžiem Deltā, vērojiet ziloņus dzesējot slāpes Čobes upē, nobeidziet ar varenu finālu pie Viktorijas ūdenskrituma. Āfrikas noslēpumainā senatne uzrunās Lielajā Zimbabvē, pārsteigs Viktorijas ūdenskritums! Ceļojums ar sagatavotām naktsmītnēm piedāvā piedzīvojumu par samērīgu cenu.
  Spilgtākās pieredzes:
 • Khama Rhino sanctuary - dzīvnieku (degunradžu) vērošana
 • Okavango Delta - mokoro vienkoča brauciens, buša (savannas) gājiens
 • Moremi Game Reserve - 3 dienu 4WD (džips) bagāta dzīvnieku vērošana
 • Chobe - 4WD (džipu) dzīvnieku vērošana un upes kruīzs
 • Viktorijas ūdenskritums - piedzīvojumu nobraucieni
 • Lielā Zimbabve - senlaiku noslēpumi
 • Safari pakāpe: Sagatavotas Naktsmītnes (Fully Accommodated)
 • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk!

Ceļojuma ZBa16 cena 2770 € personai + vietējais maksājums 300 $ (spēkā līdz 2024. gada decembrim).

Piemaksa par vienu vietu 670 €*.


Pastāv iespēja ceļojumu beigt Maunā 15. dienā 08:00, lai paspētu izlidot no Maunas, ietaupot atgriešanās brauciena dienu.

Par tāda ceļojuma cenu (Joburga - Mauna) jautājiet!

*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Nakšņošana:

13 naktis pavadām nelielās lodžās (lodges).

No tām 11 naktis no tām paliekam mājīgās lodžās, labierīcības namiņos / numuros.

No tām 1 nakts Khamā - namiņi ar virtuves stūrīti un uz divām guļamistabām kopēju vannas istabu, un 1 nakts Krīgerā ar dalītām labierīcībām.

2 naktis - telšu nometne Okavango. Katrā teltī ir saliekama tipa Twin gultas ar gultas veļu, katrā - atsevišķa telpa ar savu ķīmisko tualeti. Dušas telts ārpusē ar ugunskurā karsētu ūdeni.

Maltītes:

15 brokastis, 13 launagi, 11 pusdienas ir iekļautas.

No tām 7 brokastis, 4 pusdienas ir lodžās, atlikušās maltītes gatavo personāls transporta virtuvē, tās bauda ap nometnes ugunskuru. Daudzkārt izmantojami trauki un galda piederumi.

Transports:

Vairumā safari ceļojums notiek ar īpaši safari būvētiem transportlīdzekļiem ar 12 vietām (skats uz priekšu), 10% no tūrēm notiek ar Mercedes Sprinter ar 12 vietām. Dzīvnieku vērošanās (Game Drive) Chobe, Hwange, Matobos NP, Okavango transferos – vaļēji 4WD džipi ar vietējiem gidiem.

Ierobežota līdzdalība:

Būtiska šīs pakāpes safari daļa ir neliela līdzdalība nodrošinājumā. Panest savu somu, notīrīt savu auto logu, palīdzēt sakravāt lietas auto no rīta, tā ir daļa no piedzīvojuma, un katram piedaloties, lietas norit gludi.

Kad grupas savvaļas gidi (2 gidi - pavadoņi ir katrā grupā) gatavo maltītes telšu apmetnēs, tiek lūgta klientu palīdzība (pēc kārtas) trauku mazgāšanā.

Čobes NP Botsvanā, pie Savuti lodžas

Āfrikas ceļojuma programma

1. diena KRĪGERA NP [pastāvīgā telšu nometne / namiņi -LP] (B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas)

06:30 sākas ceļš no Johannesburgas (Joburgas) uz pasaulslaveno Krīgera nacionālo parku, Kruger NP. Parka ziemeļu daļā nakšņosim rezervāta Letabas apkaimē. Baudām rīta un pēcpusdienas dzīvnieku vērošanas izbraucienus (turpmāk - anglicisms Game Drive) ar mūsu safari auto. Te ceram ieraudzīt lauvas, ziloņus, degunradžus un citus lielos dzīvniekus ikoniskajā savvaļas paradīzē.

2. diena KRĪGERA NP [pastāvīgā telšu lodža BLP]

Agra celšanās, dodamies uz parka Pafuri daļu, kur ainavā dominē mopānkoku (balzāma koku) savanna, te uzturas lieli ziloņu tēviņi, savvaļas suņi un lauvas.

Nonākot Limpopo ielejā, mainās veģetācija, sākas meži ar ievērojamu putnu daudzveidību. Vēlā pēcpusdienā atstājam Krīgera parku un iekārtojamies naktsmītnē pie parka robežām.

3. diena LIELĀ ZIMBABVE [viesnīca BLP]

Iebraucot Zimbabvē caur Beitbridžas robežposteni, ceļojam uz ziemeļiem, uz naktsmītni. Nākamajā rītā apmeklēsim Lielo Zimbabvi (Great Zimbabwe Monuments). Labi saglabātās drupas ir lielākās un vecākās akmens būves Āfrikas dienvidu daļā, kādreiz teica - vienīgās tādas, celtas, domājams, no 11. līdz 14. gadsimtam (tuvumā atrodas vēl vairākas nelielas "zimbaves", akmens piramīdas). Izpētām iespaidīgās akmens struktūras informatīvā gājienā ar vietējo gidu.

4. - 5. diena MATOBOS NP [chalet / namiņš BLP]

Izbraucot caur Bulavaijo pilsētu, dodamies uz Matobo NP un naktsmītnes namiņu lodžu pie parka robežas. Pievakares džintoniku* varam baudīt no granīta klinšu vaļņa, pārskatot parku. Nākamajā rītā apmeklēsim slaveno World's View tālo skatu un netālo Sesila Rodsa (Cecil Rhodes, Rodēzijas - Zimbabves dibinātājs) kapa vietu.

Neparastos klinšu bluķu krāvumus daudzviet klāj senlaiku San bušmeņu klinšu zīmējumi, kuru apskate būs daļa no mūsu Game Drive un pārgājiena.

Šajā apgabalā dzīvo pēdējie Zimbabves degunradži, kurus arī ceram sastapt Matobo Game Drive laikā.

*Tiek uzskatīts, ka tonika sastāvdaļa hinīns maina cilvēka ādas aromātu, padarot to mazāk pievilcīgu krēslas stundās aktīvajiem moskītiem.

6. - 7. diena HWANGE NP [chalet / namiņš BLP]

Nosaukts kādreizējā cilts virsaiša vārdā, Hvanges Nacionālais parks ir lielākais Zimbabvē ar gandrīz 15 000 kvadrātkilometru platību. Parks ir slavens ar ļoti iespaidīgu ziloņu skaitu.

Grupas namiņi atrodas parka kontroles joslā, uz parka robežas, un pavadām pilnu dienu Game Drive ar vietējo parka reindžeri-gidu un vaļējiem 4WD vērošanas džipiem.

8. - 9. diena VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMS [viesnīca B--]

Viktorijas ūdenskritums, Zimbabves puse. Vadītā tūrē cauri tropiskai veģetācijai sasniedzam Mosi oa Tunya, "dārdošos dūmus" un izpētām Vic Falls ūdenskritumu. Varenais pasaules brīnums ir īsti redzams tikai no Zimbabves puses. Viktorijas ūdenskrituma tiltu pasūtīja sers Sesils Rodss 1900. gadā, bet nesagaidīja atklāšanu. Pie ūdenskrituma iespējams slavens gumijas lēciens (111 metru kritiens), "eņģeļa lidojums" vai brīvkritiena lēciens aizā, raftings putojošā ūdenī un citas aktivitātes (pašu izdevumi).

10. diena CHOBE NP [chalet / namiņš BLP]

Čobes Nacionālais parks atrodas jau Botsvanā, pa ceļam uz to nonākam pie Kasanes pilsētas naktsmītnē Čobes upes krastos. Čobe lēni plūst gar nacionālā parka robežu, piesaistot dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Katra Čobes apmeklējuma spilgtākais iespaids ir pievakares upes kruīzs pirms saules rieta – vērot varenus ziloņu barus, kas atgriežas no ganībām remdēt slāpes. Saulrieta laiks no upes kuģīša ir arī katra dabas fotogrāfa sapnis.

11. diena NATA [telšu lodža BL-]

No rīta dodamies Game Drive Čobes NP meklēt lielos kaķus un ziloņus.

Ceļš uz dienvidiem cauri Kasanes dzīvnieku rezervātam uz naktsmītni.

12. - 14. diena OKAVANGO DELTA [2x telšu kempings, 1x namiņi Bx3 Lx3 Px2]

Okavango 4WD divu stundu transfers Deltas dziļumos. Gidi un stūmēji palīdz sakāpt mekoro (vienkoča kanoe), ar kārti stumtās laivas dodas pa augsta niedrāja ieskautiem kanāliem uz jau sagatavotu telšu nometnes vietu uz attālas saliņas lielākajā iekšzemes upes deltā pasaulē. Apbrīnojama, bagāta vide, kobus antilopes (lechwe), bifeļi, ziloņi, lielā skaitā karaliskie zivju dzenīši (kingfishers). Relaksējamies rāmajos ūdeņos, stūmējs izrāda floru un faunu. Teltis ar gultām un veļu, moskītu tīkliem, ķīmisko tualeti telts nodalījumā. Vakaru ugunskuri zem Dienvidu Krusta.

Teltis pēc mums tiek novāktas, lai nepaliktu klātbūtnes pēdas, paies vismaz nedēļa, līdz tuvumā apmetīsies cita grupiņa. Rītos un pēcpusdienās dodamies dzīvnieku un putnu vērošanas gājienos (Game Walk) ar vietējiem gidiem, peldamies skaidrajā ūdenī. Kad 14. dienas pēcpusdienā atgriežamies Maunā, ir iespēja ainaviskam Okavango pārlidojumam (pašu izdevumi).

Iespējams beigt ceļojumu Maunā 15. dienā 08:00, pēc brokastīm, lai paspētu uz lidojumiem no Maunas. Tas ļauj izvairīties no pārbrauciena uz Joburgu. Jautājiet par cenu!

15. diena KHAMA RHINO SANCTUARY [namiņš / chalet BLP]

Dienvidos no Maunas šķērsojam Kalahari tuksneša klajumus ceļā uz Khama Degunradžu patvērumu. 1992. gadā izveidotais kopienas projekts degunradžu populācijas atgriešanai kādreiz to apdzīvotajās platībās palīdz arī ciemiem apgūt ilgtspējīgu sadzīvošanu ar savvaļu līdzās. Veicot Game Drive ap dzeršanas vietām, sastopam apdraudētos degunradžus.

16. diena JOHANESBURGA - CEĻOJUMS BEIDZAS [- B--]

Atgriežamies Dienvidāfrikā, ceļš uz Joburgu, kur nonākam ap 18:00.

Ja vajadzīgs, bezmaksas transfers uz Joburgas lidostu ap 17:00, lai paspētu uz vakara lidojumiem.

Āfrikas mazo grupu garantētie ceļojumi

Garantētie ceļojumi atzīmēti izcēlumā (bold), tie notiek ar jebkuru pieteikumu skaitu (kaut vai vienu).

Pārējie ceļojumi notiek, ja pieteikušies vismaz 4 ceļotāji (ieskaitot jūs) – jautājiet par pieteikšanās gaitu!

Maksimālais ceļotāju skaits grupā ir 12 personas.

Programmā norādītās naktsmītnes ir atkarīgas no pieejamības. Ja vajadzēs alternatīvas, tās būs līdzīgi augstā kvalitātē un izcilās vietās.

Āfrikas mazo grupu ceļojumu datumi

Ceļojuma sākums (izbraukšana) Johannesburgā, 06:30 rītā.

Ceļojuma noslēgums Vic Falls, 08:00 rītā.


Iekļauts:

 • ieejas maksas
 • transports - safari minibuss / safari īpašais transports un 4WD
 • maltītes kā programmā
 • profesionāli gidi un reindžeri

2024. gads

06-Jan-2421-Jan-24
13-Jan-2428-Jan-24
03-Feb-2418-Feb-24
24-Feb-2410-Mar-24
23-Mar-2407-Apr-24
06-Apr-2421-Apr-24
13-Apr-2428-Apr-24
04-May-24 19-May-24
11-May-24 26-May-24
18-May-24 02-Jun-24
01-Jun-24 16-Jun-24
08-Jun-24 23-Jun-24
22-Jun-24 07-Jul-24
29-Jun-24 14-Jul-24
06-Jul-24 21-Jul-24
13-Jul-24 28-Jul-24
20-Jul-24 04-Aug-24
27-Jul-24 11-Aug-24
10-Aug-24 25-Aug-24
17-Aug-24 01-Sep-24
24-Aug-24 08-Sep-24
07-Sep-24 22-Sep-24
21-Sep-24 06-Oct-24
28-Sep-24 13-Oct-24
12-Oct-24 27-Oct-24
19-Oct-24 03-Nov-24
26-Oct-24 10-Nov-24
09-Nov-24 24-Nov-24
16-Nov-24 01-Dec-24
23-Nov-2408-Dec-24
14-Dec-2429-Dec-24

Detalizētu virziena aprakstu ar sagatavošanās dosjē, klimata un līdzņemamo lietu informāciju, starptautiskā un, ja vajadzīgs, vietējā lidojuma izmaksām jautājiet Mundus!

Krīgera NP, Dienvidāfrika

Kruger National Park

Čobes bagātīgais NP

Chobe National park, Chobe River

Okavango Delta Botsvanā

Plaša, zaļa kanālu un atteku zona

Viktorijas ūdenskritums

Vic Falls, Zimbabwe, Zambia

Matobo NP, Dienvidāfrika

Matopos granīta pakalni

Hwange NP, Zimbabve

Plašākā un bagātākā Zimbabves savvaļa

Khama Rhino Sanctuary, Botswana

Plaša degunradžu patvēruma teritorija

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011