Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī, garantēts

Medžugorje un skaistā Melnkalne

Foto: Unsplash
Safari vidējais līmenis: SAGATAVOTAS NAKTSMĪTNES

Namībijas klimata ceļvedis

Namībija un ZambeziNamibia & Zambezi

Spitzkopp klintis, Damaraland, Namībija, foto: Ashim D'Silva / Unsplash

NBa15 Namībija un Zambija

Victoria Falls > Caprivi Zambezi > Etosha NP > Damaraland > Sossuvlei
Sākums: Livingstona 14:00, noslēgums: Vindhuka 08:00

    Spilgta pieredze:
  • Pēc nesalīdzināmā Viktorijas ūdenskrituma pārsteigs ziemeļu Namībija. Pēc zaļi plaukstošās Caprivi joslas apžilbinās Ītoša (Etosha NP), valsts lielākais nacionālais parks, un atklāsiet Damaralandes pārakmeņotos mežus.
  • Vairāk karstuma? Griežamies uz Dienvidiem, lai atrastu baltos ziloņus un pasaulē plašākās smilšu kāpas Sossuvlei dziļi Namībijas tuksnesī.
  • Safari pakāpe: Sagatavotas naktsmītnes (Acommodated Adventures)
  • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk!

Ceļojuma cena 15 dienām 2780 € personai (spēkā līdz 2024. gada decembrim).

Piemaksa par vienu vietu 410 €*.


Par 21 dienas ceļojumu NBa21 (līdzīgi, pilns aplis) lasiet šeit > .

*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, vajadzīga norādītā piemaksa.

Maksimālais ceļotāju skaits grupā: 12

Nakšņošana:

14 naktis nakšņojam nelielās lodžās, ieskaitot stacionāras telšu lodžas, labierīcības numuros.

Maltītes:

14 brokastis, 11 launagi, 8 pusdienas ir iekļautas. No tām 7 brokastis gatavo lodžas, pārējās maltītes gatavo apkalpe, tās tiek baudītas ap nometnes ugunskuru pie lauka virtuves.

Transports

Safari ceļojums notiek ar īpaši safari būvētiem transportlīdzekļiem ar 12 vietām (skats uz priekšu), 5% no tūrēm notiek ar Mercedes Sprinter ar 12 vietām un A/C.

Dažas pārbrauciena dienas ir garas un daži rīti būs jāsāk agri.

Ierobežota līdzdalība

Būtiska safari daļa ir IEROBEŽOTA LĪDZDALĪBA tā norisē. Aiznest savas somas, palīdzēt sakravāt lietas auto, tā ir daļa no piedzīvojuma.

Tajās reizēs, kad Jūsu tūres personāls gatavo maltītes, trauku mazgāšanā tiek lūgta klientu palīdzība (rotācijā pēc kārtas).

Botsvana, pie Zambezi upes

Āfrikas ceļojuma programma

1.-2. diena LIVINGSTONA [lodžas namiņš/chalet Bx1--] (B=brokastis, L=launags, P=pusdienas)

Tikšanās izbraukšanas instruktāžai 14:00. Viktorijas ūdenskritums ir viens no pasaules dabas brīnumiem, un mēs veltām 2 dienas, lai izpētītu tā apkaimi. Daudz piedzīvojumu aktivitāšu, kā raftings putojošā ūdenī varenajā Zambezi, helikoptera pārlidojums, no ūdenskrituma tilta iespējams slavens gumijas lēciens (111 metru kritiens), saulrieta kruīzs u.c. (pašu izdevumi).

3.-4. diena CAPRIVI [chalet BLP]

Pārbraucot no Zambijas uz Namībijas Caprivi joslu, mēs ceļojam divas dienas cauri dzīvniekiem bagātajiem apvidiem. Izpētām Kwando upi ar laivu un dodamies vērošanas braucienā (Game Drive) pa Mahango Dzīvnieku rezervātu.

5. diena RUNDU [chalet BL-]

Pēc rīta, kurā izbaudām putnu pārpilnību ap nometni, mūsu ceļš ved gar Kavango upi. Vietējo zāles būdas, koka griezumi un citi rokdarbi ir bieži redzams skats. Stājamies naktsmītnei lodžā upes krastā Rundu un izbaudām krāsainu saulrietu.

6.,7.-8. diena ĪTOŠAS NACIONĀLAIS PARKS [lodža BLP]

Dziļāk Namībijā sasniedzam Etosha NP, Ītošas nacionālo parku - "Lielā baltā sausā ūdens vietu". Parks ieskauj 'Etosha Pan', izžūstošo sāls ezeru. Dzeršanas vietas ir visapkārt sālsezeram un piesaista dzīvniekus. Lodža atrodas uz NP robežas, un pavadām rītus un pēcpusdienas izbraucienos dzīvnieku vērošanai / Game Drive. Baltie ziloņi ir neaizmirstams skats, bez ziloņu bariem būs arī antilopju pulki un lauvu ģimenes ap ūdens dzeršanas vietām.

9. diena BRANDBERGS [lodža BLP]

Skaistas tuksneša ainavas, virzoties uz dienvidiem, uz Brandberga kalniem.

Ugab upe parādās tikai lietus sezonā, pārējā laikā ieleja ar dramatiskām klintīm apkārt. Apmetamies sausās Ugab upes ielejas lodžā. Mežonīgajā Ugab ielejā mājo retie baltie tuksneša ziloņi. Gājiens ar vietējo gidu cauri pārakmeņojušamies mežam, redzam seno cilšu klinšu zīmējumus uz slavenās Baltās Dāmas klints Brandbergā.

10.-11. diena SVAKOPMUNDA [viesu nams Bx2 Lx1-]

Šķērsojam piekrastes atklāto līdzenumu, dodamies uz ziemeļiem gar vientulīgo krastu uz Cape Cross milzīgo roņu koloniju (tur ir aromāti!). Tālāk uz dienvidiem atrodas Swakopmund, krasta kūrortpilsētiņa, ko ieskauj "Mēness ainavas". Brīva diena pilsētas vai krasta aktivitātēm, iespējami jūras kajaki, dune boarding / kāpu nobraucieni (pašu maksājums). Vācu koloniālā ietekme jūtama gan restorānu ēdienkartēs (pusdienas - pašu izvēle), gan arhitektūrā.

12.-13. diena NAMIBA TUKSNESIS (pastāvīgā telšu lodža BLP)

Namiba jeb Namībijas tuksnesis. Šķērsojot "Mēness ainavu", dodamies tuksnesī, augstās sarkanu smilšu kāpās baltā sāls līdzenumā.

Iesim uz Sosuvlei kāpām, izpētīsim Sesriem aizu, no mūsu lodžas, kas atrodas uz NP robežas, komforta vērosim dramatisku tuksneša saulrietu pāri pasaulē augstākajām smilšu kāpām.

Ja nevēlaties veikt pārgājienā 4 km līdz Sosuvlei kāpām, iespēja nokļūt ar 4WD auto transferu (pašu izdevumi).

14. diena VINDHUKA [viesu māja BL-]

Windhoek, galvaspilsēta Vindhuka. Draudzīga pilsēta ar Āfrikas un Eiropas kultūru harmonisku sajaukumu. Ierodamies vēlu, vakariņas restorānā (pašu izdevumi).

15. diena VINDHUKA - TŪRE BEIDZAS [- B--]

Tūre Viktorijas ūdenskritums - Vindhuka beidzas 15. dienā ~08:00 pēc brokastīm.

No Vindhukas iespējams bezmaksas transfers uz lidostu, ja izvēlaties lidojumu tai pašā dienā (pēcpusdienā).

NbA15 Namībija un Zambija

Tabulā izceltie ceļojumi (Bold) notiek garantēti ar jebkuru pieteikušos dalībnieku skaitu (no 1 līdz 12).


Tabulā neizceltie ceļojumi notiek garantēti, ja pieteikušās četras personas, ieskaitot jūs - jautājiet par pieteikušos kopskaitu!

Ceļojumi sākas un beidzas norādītajos datumos un programmā norādītajās vietās. Kā pagarināt ceļojumu, jautājiet mums!

Maksimālais ceļotāju skaits vienā grupā ir 12 personas.


Ja esat 10 līdz 12 ceļotāji (draugi, ģimenes, darba biedri), šis ceļojums ir pasūtāms jums vēlamajā laikā par izdevīgo regulārās grupas cenu.

2024. gads

07-Jan-2421-Jan-24
11-Feb-2425-Feb-24
17-Mar-2431-Mar-24
24-Mar-2407-Apr-24
31-Mar-2414-Apr-24
19-May-2402-Jun-24
16-Jun-2430-Jun-24
23-Jun-24 07-Jul-24
30-Jun-24 14-Jul-24
07-Jul-24 21-Jul-24
14-Jul-24 28-Jul-24
21-Jul-24 04-Aug-24
28-Jul-24 11-Aug-24
11-Aug-24 25-Aug-24
18-Aug-24 01-Sep-24
01-Sep-24 15-Sep-24
08-Sep-24 22-Sep-24
22-Sep-24 06-Oct-24
29-Sep-24 13-Oct-24
13-Oct-24 27-Oct-24
20-Oct-24 03-Nov-24
03-Nov-24 17-Nov-24
10-Nov-24 24-Nov-24
08-Dec-2422-Dec-24
22-Dec-2405-Jan-25

Šo ceļojumu iespējams veikt arī ar kempinga izmitināšanu – jautājiet!

Detalizēts virziena apraksts ar norādītām ēdienreizēm un nobraucamiem attālumiem, klimata un līdzņemamo lietu informācija, starptautiskā un vietējā lidojuma izmaksas tiek sagatavoti atbilstoši jūsu pieprasījumam – jautājiet Mundus!

Brandberg & Ugab Gorge

Namībijas kanjons un granīta kalns

Viktorijas ūdenskritums

Vic Falls, Zimbabwe, Zambia

Namib & Kalahari Deserts

Namībija, spilgtākās Āfrikas krāsas Sosuvlei

Ītošas NP, Botsvanas baltie ziloņi

Etosha National Park

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanu (Uganda, Ruanda) var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011