Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: SAGATAVOTAS NAKTSMĪTNES

Dienvidāfrikas klimata ceļvedis

Pārejam DienvidāfrikuWalking South Africa • Aktīva programma!

Katedrāles smaile, Drakenbergs, South Africa, foto: Ashim D'Silva / Unsplash

JJa14 Dienvidāfrika, Svazilenda/eSwatini

Kruger NP > Swaziland > Zululand > Drakensberg Mountains
Sākums: Johanesburga 06:30, noslēgums: Johanesburga 17:00

  Spilgta pieredze:
 • Uz ainaviskiem pārgājieniem orientēts safari kājām ļauj baudīt Āfrikas kalnu un ainavu daudzveidību, ieskaitot citādi nepieejamos Drakensberga skatus, sniedz tiešu Āfrikas kultūru pieredzi no savannas līdz ciematu tirgiem, ieskaitot skaisto Svazilendas karalisti
 • Aktīvas brīvdienas ar savannas gājieniem, kalnu celiņiem un ainavām, no nesteidzīgiem līdz izaicinošiem posmiem, sagādās priecīgu piedzīvojumu tiem, kuri mīl staigāt dabā
 • Kruger NP Nacionālais parks ar Lielajiem Pieciem, ziloņi, degunradži un izvairīgie leopardi, Game Drive un agra rīta pārgājiens ar vietējo reindžeru
 • Malalotja NP, kalnu rezervāts Svazilendas karalistē, ciemu tirdziņu apmeklējums
 • Drakensberg, majestātiski kalni (Šķēpu barjera), bāze 1600 m augstumā, dienas kalnu takās, mītne ar Mont-aux-Sources grēdas virsotņu ainavu, Sentinela smailes pakāje, Drakensberga Amfiteātris, Tugela ūdenskritums 3000 m augstumā
 • Pilgrims Rest, sena zeltraču "spoku pilsēta" Mpumalangā, gājiens uz Dieva logu, namiņi kalna kraujā
 • Zululand, Msinene un Hluhluwe NP, degunradži, buša gājiens, zulu ciemu iepazīšana
 • Safari pakāpe: Sagatavotas naktsmītnes (Acommodated), ērts safari transports, rūpes par bagāžu
 • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk pa labi!

Ceļojuma cena 14 dienām 2095 € personai (2024).

Piemaksa par vienu vietu 360 €*.


*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Maksimālais ceļotāju skaits grupā: 12

Nakšņošana:

13 naktis nakšņojam nelielās lodžās, ieskaitot stacionāras telšu lodžas, labierīcības numuros.

Maltītes:

13 brokastis, 14 launagi, 10 pusdienas ir iekļautas. No tām 8 brokastis un 8 pusdienas gatavo lodžas, pārējās maltītes gatavo apkalpe, tās tiek baudītas pie nometnes ugunskura vai ēšanas namiņā / bomā līdzās lauka virtuves auto.

Transports

Safari ceļojums notiek ar īpaši safari būvētiem transportlīdzekļiem ar 12 vietām (skats uz priekšu), ar atbīdāmiem logiem un uz priekšu vērstu plašu jumta lūku, 10% no tūrēm notiek ar 4x4 Mercedes Sprinter ar piekabi bagāžai un aprīkojumam.

Ierobežota līdzdalība

Būtiska safari daļa ir IEROBEŽOTA LĪDZDALĪBA tā norisē. Aiznest savas somas uz istabu, palīdzēt sakravāt lietas auto, pārgājienā nest savu mugursomiņu (daypack) ar ūdens pudeli, tā ir daļa no piedzīvojuma.

Tajās reizēs, kad Jūsu tūres personāls gatavo maltītes, trauku mazgāšanā tiek lūgta klientu palīdzība (rotācijā pēc kārtas).

Par pārgājienu grūtības pakāpēm lasiet zemāk.

Drakensberga kalni pārgājienā

Āfrikas ceļojuma programma

1.-2. diena MPUMALANGA [lodžas namiņš/chalet Bx1 LP] (B=brokastis, L=launags, P=pusdienas)

Sākam ceļojumu Johannesburgā 06:30 rītā, dodamies uz austrumiem, uz Mpumalangu. Pēcpusdienā apmeklējam seno, pamesto zeltraču pilsētiņu Pilgrim's Rest, tad kalnu skata vietu Dieva Logu (God's Window), un ielokām kājas gājienā līdz Mac Mac dīķiem un uz mūsu namiņiem efektīgā kraujas malā. Nesteidzīgs gājiens.


Sākam nākamo rītu agri, lai dotos pirmajā garajā pārgājienā gar Blyde upi.

No kraujas malas noejam līdz aizas dziļumiem ar skatiem uz Trim Māsām un upi zem tām, pirms atgriežamies uz kraujas. Pēc launaga izpētām mežus un ūdenskritumus, kas padara Mpumalangu par daudzveidīgu ainavu virzienu. Aizraujoša opcija ir Grasskopa Aizas lifts, kas nolaidīs lejup pastaigas turpinājumam cauri kuplam Afromontane tipa mežam (pašu izdevumi). Mērens gājiens.

3.-4. diena KRUGER PRIVATE GAME RESERVE [chalet BLP]

Agras brokastis un ceļš uz Krīgera Nacionālo parku. Pavadām dienu aizraujošos vērošanas braucienos (turpmāk Game Drive). Gids interpretēs bušā saredzamās zīmes, tikmēr ceram ieraudzīt ziloņus, degunradžus un, iespējams, izvairīgo leopardu. Launags piknikā pirms Game Drive noslēguma, dodamies uz Lielo Krīgeru naktsmītnei privāta rezervāta lodžā.


Izcils agra rīta parka gājiens ar vietējo reindžeru. Klusām dodamies kājām caur bušu, mācoties savvaļas dzīvnieku atstātās zīmes un pēdas, kuras atradīsim krūmāju savannas saullēktā. Nesteidzīgs gājiens.

5.-6. diena KINGDOM OF SWAZILAND [chalet BLP]

Svazilendas zulu karaliste. Iebraucam tajā cauri plašiem augļu dārziem, tad dodamies kalnos. Pavadīsim divas naktis namiņos uz Malalotjas Nacionālā parka robežām un veselu dienu varēsim pavadīt pārgājienā pa reti apmeklēto kalnaino nacionālo parku, kas grūtāk pieejams ar safari auto. Swazi ļaudīm ir bagāts kultūras mantojums, un mēs apmeklēsim pārtikas un zāļu tirgus, kad 7. dienā dosimies cauri galvaspilsētai Mbambanei. Grūts gājiens.

7.-8. diena ZULULAND GAME RESERVES [telšu lodža BLP]

Šķērsojam Dienvidāfrikas robežu, ceļš uz lodžu privātā dabas rezervātā Msinene Dabas rezervāta robežās. Āfrikas lielie savvaļas parki ir dažādos valdījumos, plaši privāti rezervāti un koncesijas pastāv līdzās valstu aizsargātām teritorijām. Vietējie pieņem, ka koncesijas ir pat labāk pasargātas no nelūgtiem apmeklētājiem, galvenokārt malu medniekiem.

Ejam ar vietējo pārgājienu gidu, kurš norādīs uz izteiksmīgākajām no 540 putnu sugām, sekojam tramīgās Nyala antilopes pēdām Msinenes upes daudzveidīgajā veģetācijā.

Nākamā rītā apmeklējam Hluhluwe Savvaļas rezervātu, nozīmīgu kā degunradžu saglabāšanas teritoriju, tad esam viesi zulu ciematā, iemācoties daudz jauna par mūsdienu zulu cilšu kultūru. Saulrietu sagaidām lodžā ar kārtīgām vēlajām pusdienām un noslēpumainām buša skaņām fonā. Nesteidzīgs gājiens.

9.-10. diena ZULULAND BATTLEFIELDS [lodža BL-]

Atstājam krastu, pār ainaviskiem Zululandes pakalniem un ielejām nonākam Dundee pilsētiņā. Šais gleznainajos apgabalos tika izcīnītas vērienīgas, vēsturiskas kaujas starp būriem, britiem un zulusiem, šķiet, kaujas kliedzieni vēl atbalsojas kalnos.

Neilgs laiks Tulana muzejā, pirms dodamies uz lodžu brīvai pēcpusdienai. Nākamajā rītā izpētīsim Islandlwana kaujas lauku, tad seko aizraujošs 4-5 stundu pārgājiens pa divu britu bēgļu pēdām pāri nebeidzamajiem Zululandes pakalniem līdz Bufalo upei (Buffalo River). Vēlāk dienā nonākam Rourkes Drift cīņu vietā, pirms atgriežamies lodžā. Mērens gājiens.

11.-12. diena DRAKENSBERG [chalet BLD]

Kļūsim par lieciniekiem Drakensberga jeb ukHlahlambas "Šķēpu barjeras" kalnu grēdas diženumam. Nakšņosim "berga" bāzes apmetnes augstumā, lodžas namiņos, 1600 metru augstumā. Pavadīsm pilnu dienu kalnu takās, spirdzināsimies peldēs skaidrajās kalnu straumēs Royal Natal NP. Atspirdzinoši vēss kalnu gaiss, mūsu lodža ir lieliska vieta, no kuras baudīt kalnu ainavas visapkārt. Mērens gājiens.

13. diena AUGSTAIS DRAKENSBERGS [chalet BL-]

Pēc agrām brokastīm dodamies uz Witsleshoek iespaidīgās Sargkareivja smailes (Sentinel Peak) pakājē.

Raupja grants ceļa galā sākas trekinga posms, ieskaitot īsu ķēžu kāpņu sekciju, uz Drakensberga Amfiteātra virsotni, 3000 m augstumā sasniegsim skaisto Tugela ūdenskritumu (Tugela Falls) ar neatkārtojamiem skatiem lejup uz kwaZulu-Natal līdzenumiem.

Pēc šī gājiena dodamies uz naktsmītni augstu kalnos, lodžu 2300 metru augstumā ar skatiem pāri Mont-Aux-Sources kalnu grēdai. Grūts gājiens.

14. diena JOHANESBURGA - TŪRE BEIDZAS [- BL-]

Nesteidzīgs dienas sākums, iespēja ieraudzīt apdraudēto bārdaino grifu planējam augstu virs mums, pirms dodamies uz Johannesburgu. Ceļojums beidzas ap 17:00.

Bezmaksas transfers uz Joburgas lidostu, ja izvēlaties lidojumu 14. dienā (pēcpusdienā), lidostā ap 17:00.


Pārgājienu / gājienu grūtību pakāpes

Nesteidzīgs: 1-3 stundas, var iekļaut nebruģētas lauku takas. Relatīvi līdzens, ar augstumu starpību zem 200 metriem.

Mērens: 3-5 stundas. Samērīga fiziska gatavība. Var iekļaut stāvas, viegli iemītas takas un atklātus akmeņainas virsmas posmus, straujāku gājienu. Mērena augstumu starpība (200-500 metri).

Grūts: 4-6+ stundas. Laba fiziska gatavība. Iekļauj stāvas nogāzes un mežonīgas platības, var būt straujāki gājieni. Būtiska augstumu starpība (virs 400 metriem) un/vai gājiena daļa augstāk par 2500 metriem virs jūras līmeņa.

JJa14 Gājieni, Dienvidāfrika un Svazilenda

Tabulā izceltie ceļojumi notiek garantēti ar jebkuru dalībnieku skaitu (no 1 līdz 12).


Tabulā neizceltie ceļojumi notiek garantēti, ja pieteikušās četras personas, ieskaitot jūs - jautājiet mums par pieteikušos skaitu!

Ceļojumi sākas un beidzas norādītajos datumos un programmā norādītajās vietās. Kā pagarināt ceļojumu, jautājiet mums!

Maksimālais ceļotāju skaits vienā gājienu grupā ir 12 personas.


Ja esat 10 līdz 12 ceļotāji (draugi, ģimenes, darba biedri), šis ceļojums ir pasūtāms jums vēlamajā laikā par izdevīgo regulārās grupas cenu.

2024. gads

06-Jan-2419-Jan-24
03-Feb-24 16-Feb-24
10-Feb-2423-Feb-24
02-Mar-2415-Mar-24
09-Mar-2422-Mar-24
23-Mar-2405-Apr-24
11-May-2424-May-24
08-Jun-2421-Jun-24
22-Jun-2405-Jul-24
06-Jul-2419-Jul-24
27-Jul-2409-Aug-24
03-Aug-2416-Aug-24
10-Aug-2423-Aug-24
24-Aug-2406-Sep-24
07-Sep-2420-Sep-24
28-Sep-2411-Oct-24
12-Oct-2425-Oct-24
26-Oct-2408-Nov-24
16-Nov-2429-Nov-24
07-Dec-2420-Dec-24

Par dienas gājienu un kalnu pārgājienu grūtības pakāpēm lūdzu jautājiet!

Detalizēts virziena apraksts ar norādītām ēdienreizēm un nobraucamiem attālumiem, klimata un līdzņemamo lietu informācija, starptautiskā un vietējā lidojuma izmaksas tiek sagatavoti atbilstoši jūsu pieprasījumam – jautājiet Mundus!

Krīgera NP, Dienvidāfrika

Kruger National Park

Drakensberga kalnu grēda, Dienvidāfrika

Drakensberg, Mpumalanga, Blyde canyon

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011