Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: CLASSIC

Botsvanas klimata ceļvedis

Botsvanas un Zimbabves Ziloņkaula ceļšBotswana & Zimbabwe Ivory Route

Baltie ziloņi, Namibia, foto: Alan J. Hendry / Unsplash

BZac15 Botsvana, Namībija un Zimbabve

Victoria Falls > Hwange NP > Matobos NP > Moremi Reserve > Okavango Delta > Chobe NP
Sākums: Victoria Falls 14:00, noslēgums: Victoria Falls 11:00

Šis klasiskais ceļojums ved pa Botsvanu, Namībiju, Zimbabvi cauri Kavango Zambezi Pārrobežu konservācijas zonai (KAZA). Vairāku nāciju iniciatīva ir savienojusi plašus rezervātus ar savvaļas lielo dzīvnieku, īpaši ziloņu, migrācijas dabiskajiem koridoriem. Džungļu un savannas lodžas ir skaistas, komfortablas un piemērotas lieliskam piedzīvojumu safari.
  Spilgtākās pieredzes:
 • Hwanges NP ziloņu pulki
 • Okavango Delta - mokoro vienkoča brauciens, buša (savannas) izpētes pastaigas
 • Matobos NP granīta bluķu ainavas un pēdējie Zimbabves degunradži, World's View ar valstsvīra Sesila Rodsa kapa vietu
 • Moremi Game Reserve - 3 dienu 4WD (džips) bagāta dzīvnieku vērošana
 • Chobe - 4WD (džipu) dzīvnieku vērošana un upes kruīzs ar ziloņu bariem krastā
 • Viktorijas ūdenskritums - satriecošs mērogs
 • Safari pakāpe: Klasisks
 • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk pa labi!

Ceļojuma BZac15, sākums Vic Falls, cena 4180 € personai (2022).

Piemaksa par vienu vietu (single supplement) 990 €*.


*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Nakšņošana:

Visas naktsmītnes šajā klasiskajā ceļojumā ir izvēlētas gan servisa un komforta augstā līmeņa, gan nevainojamas, ainaviskas atrašanās vietas un un lielisku savvaļas dzīvnieku vērošanas iespēju tieši ap lodžām dēļ.

Labierīcības visur atrodas jūsu lodžas namiņā / kotedžā.

Moremi lodža privātā koncesijā starp Čobes NP un Moremi GR ir pavisam īpašā kvalitātē.

14 brokastis, 7 launagi, 9 pusdienas ir iekļautas. Visas tās gatavo to lodžu virtuves, kurās mēs paliekam. Programmas izkārtojuma un dzīvnieku vērošanas izbraucienu dēļ 2 launagi ir līdzi sagatavotās paketēs. Kad programmā ēdienreize nav iekļauta, būs iespēja iegādāties maltīti pa ceļam, tās ir pārbrauciena dienas ar apstāšanos atpūtai.

Transports:

Lielākajā daļā no šī ceļojuma jūsu transports ir Mercedes Sprinter ar 12 uz priekšgalu vērstām vietām un A/C, vai (30% tūru) tie ir īpaši būvēti safari transportlīdzekļi ar 12 vietām (skats uz priekšu). Dzīvnieku vērošanas (Game Drive) izbraucienos Hwangē, Moremi, Matobos un Čobē dodamies ar 4WD vaļējiem džipiem vietējā gida pavadībā.

Ierobežota līdzdalība: NAV.

Classic pakāpes safari ir piedzīvojumu safari, un kā tādā sagaidiet dažus lūgumus palīdzēt. Kad lodžā pieejami nesēji, tie aiznesīs somas uz jūsu namiņu, taču atsevišķos gadījumos uz netālu namiņu tās būs jāaiznes pašiem. Iekļautās maltītes pasniedz un galdus apkalpo lodžas personāls.

Ja jums ir īpašas vēlēšanās, dariet tās zināmas grupas gidam (vadītājam), viņš darīs visu iespējamo, lai jūsu ceļojums būtu, cik vien iespējams, patīkams.

Čobes NP Botsvanā, Savuti lodža

Āfrikas ceļojuma programma BZac15

1. diena VICTORIA FALLS [lodža ---; B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas]

Majestātiskais skats, varenajai Zambezi upei pāri klints malai gāžoties bezdibenī, ir lielisks sākums Botsvanas un Zimbabves piedzīvojumam. Vispirms ierakstāmies mūsu lodžā, tad pēcpusdienas pastaigā izpētām tropisku lietus mežu audžu ieskauto Viktorijas ūdenskritumu. Pusdienās dodamies uz vietējo restorānu (pašu izdevumi).

2. - 3. diena HWANGE NP [lodžas namiņš / chalet Bx2 Lx2 Px2]

Hwanges nacionālais parks ir īsts mežonīgās dabas dārgakmens, slavens ar lielajiem dzīvniekiem un it īpaši ar ziloņu bariem.

Hwangē ir daudzveidīgas ainavas un dzīvnieku habitātes, no Kalahari tuksneša rietumpusē cauri zāļainiem savannas klajumiem līdz pat mežainajai ainavai austrumos. Mūsu komfortablā lodža divām naktīm atrodas privātā koncesijā pie parka austrumu robežām. Pavadām dienas pilnas dienas vērošanas izbraucienos (full-day Game Drive) ar vaļējiem 4WD, atrodot lielos dzīvniekus.

4. - 5. diena MATOBOS NP [namiņš / chalet Bx2 Lx1 Px2]

Matobo Nacionālā parka noapaļotie granīta blāķi un viļņotās ielejas sniedz patvērumu dažiem no pēdējiem Zimbabves degunradžiem. Pavadām dienu parka ekskursijā, vērošanas gājienā (Game Walk), lai redzētu degunradžus, atklājam senus bušmeņu klinšu zīmējumus un esam pārsteigti par ainavu no World's View, valstsvīra Sesila Rodsa (Cecil Rhodes) paša izraudzītās kapa vietas.

6. diena NATA [namiņš / chalet B--]

Šajā rītā atstājam Matobos un dodamies uz Rietumiem, uz Botsvanas robežu. Šķērsojuši upi pie Plumtree, dodamies dziļāk Natas apgalā uz naktsmītni.

Vēlā pēcpusdienā izbraucam uz Makgadikgadi sāls līdzenumu, plašiem sāls dīķiem, kas šķietami aizstiepjas aiz horizonta. Izpētām apvidu un veltām laiku krāsainā saulrieta vērošanai un attēliem, pirms zeltainā saule norietējusi aiz horizonta.

7. diena MAUN [lodža B--]

Mauna San bušmeņu valodā nozīmē "īso niedru vieta", tā atrodas uz Okavango Deltas apgabala robežas. No mūsu lodžas paveras valdzinošs skats pāri skaistajai Thamalakanes upei. Šeit sagatavojamies iebraukšanai Moremi Dzīvnieku rezervātā, pēcpusdienu veltot putnu dzīves vērošanai pie upes, atspirdzinoties baseinā vai izvēloties ainavisku mazā helikoptera lidojumu pāri Okavango Deltai (pašu izdevumi).

8. - 10. diena MOREMI GAME RESERVE [2x permanentu telšu lodža bušā Bx3 Lx3 Px2]

Moremi rezervāts ir viena no bagātākajām savvaļas teritorijām pasaulē, un veidojas gluži negaidīts kontrasts, kad Okavango plūdu ūdeņi nonāk sausākajās Kalahari zemēs. Veidojas savannas zālāji, pārplūstošas palienes, ūdensrožu lagūnas, mitri meži un līkloču kanāli, kopā veidojot lieliskus dzīves apstākļus neskaitāmiem dzīvniekiem.

Moremi rezervātā mājo 400 putnu sugas, tā ir viena no bagātīgākajām vietām, kur ieraudzīt leopardus, lauvas, savvaļas suņus, ziloņus, žirafes un daudzveidīgas antilopes. Pavadām savu laiku aizraujošās Game Drive pašā Moremi un tā apkaimes koncesijā pie Khwai upes, kur vēlā pēcpusdienā sanāk izslāpušie dzīvnieki dzesēt slāpes krasta lagūnās un dzeršanas vietās. Lodža atrodas privātā koncesijā pie Khwai upes, te baudām maltītes, vērojot lielos dzīvniekus ūdens dzeršanā līdzās un izbaudot atrašanos tik tālu no civilizācijas.

10. dienas rītā pēc vērošanas izbrauciena pa koncesiju atgriezamies lodžā Maunā.

11. - 12. diena OKAVANGO DELTA [lodža BLP]

Apbraucot Deltu, nonākam lodžā, Deltu barojošās Okavango upes krastā. No lodžas dodamies Deltas izpētē ar stūmēja stumtiem vienkočiem mokoro un ar motorlaivu. Rāmi kanāli vijas cauri niedru audzēm, kristāldzidrs ūdens, bagāta putnu dzīve. laiks atpūsties, relaksēties un baudīt Deltas skatus.

13. diena CAPRIVI [chalet B-P]

Šķērsojam Namībijas robežu un Mahango Dzīvnieku rezervātu Caprivi joslā. Game Drive cauri rezervātam līdz mūsu lodžai Kavango upes krastos.

Pēcpusdienā upes kruīza izbraukums no lodžas

14. diena CHOBE NP [lodža B--]

Šajā dienā atklājam sev Čobes nacionālo parku. Caprivi josla Zambezi tuvumā ir Namībijas teritorijas ķīlis, kas aizsniedzas līdz pat varenajai upei, nošķirot Angolu ziemeļos un Botsvanu dienvidos, izveidota, lai kādreizējai vācu Austrumāfrikai dotu pieeju upei.

Šķērsojuši Caprivi, atgriežamies Botsvanā pie Ngomas un dodamies uz lodžu pie Kasanes.

Čobes (Chobe) upe, lēni plūstot gar Čobes Nacionālā parka ziemeļu robežu, piesaista dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Pēcpusdienā dodamies, iespējams, pašā labākajā savvaļas dzīvnieku vērošanas aktivitātē visā Āfrikā, vakara upes kruīzā līdz saulrietam. Vareni ziloņu bari, kas atgriežas no ganībām, prāvi krokodili, nīlzirgu bariņi krastā un ūdenī, citi prāvie savvaļas iemītnieki dzesēs slāpes dienas beigās.

Iespaidīgajā saulrieta brīdī Čobes upe ir katra fotogrāfa sapnis.

15. diena VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMS, ZIMBABVE - CEĻOJUMA BEIGAS [- B--]

Izbaudiet beidzamā agrā rīta Game Drive (pašu izdevumi) pirms pēdējām kopīgajām brokastīm kopā.

Ceļojums beidzas 11:00 pēc brokastīm. Mazliet skumjas atvadas, pirms kāpjam transfera auto uz Kasanes lidostu Botsvanā vai Vic Falls lidostu Zimbabvē dienas orās puses lidojumiem.

Āfrikas mazo grupu garantētie ceļojumi

Garantētie ceļojumi notiek ar jebkuru ceļotāju skaitu (kaut vai viens), tie atzīmēti izcēlumā (bold)

Pārējie norādītie ceļojumi notiek, ja pieteikušies vismaz 4 ceļotāji (ieskaitot jūs) – jautājiet par pieteikšanās gaitu!

Maksimālais ceļotāju skaits grupā ir 12 personas.

Programmā norādītās naktsmītnes ir atkarīgas no pieejamības. Ja vajadzēs alternatīvas, tās būs līdzīgi augstā kvalitātē un izcilās vietās.

Āfrikas mazo grupu ceļojumu datumi

Ceļojuma sākums (izbraukšana) Johannesburgā, svētdienās, 06:30 rītā.

Ceļojuma noslēgums Vic Falls, sestdienās, 08:00 no rīta.


Iekļauts:

 • ieejas maksas
 • transports - safari minibuss / safari īpašais transports un 4WD
 • maltītes kā programmā
 • profesionāli gidi un reindžeri

2022. gads

06-Mar-22 20-Mar-22
10-Apr-22 24-Apr-22
12-Jun-22 26-Jun-22
24-Jul-22 07-Aug-22
11-Sep-22 25-Sep-22
02-Oct-22 16-Oct-22
16-Oct-22 30-Oct-22
13-Nov-2227-Nov-22

NBa21 - iespēja kombinēt ar Namībijas - Botsvanas Dienvidu apļa tūri , iegūstot satriecošu 21 dienas safari ar izcilākajām Botsvanas, Zimbabves un Namībijas ainām.

Detalizētu virziena aprakstu ar sagatavošanās dosjē, klimata un līdzņemamo lietu informāciju, starptautiskā un, ja vajadzīgs, vietējā lidojuma izmaksām jautājiet Mundus!

Čobes bagātīgais NP

Chobe National park, Chobe River

Moremi NP Botsvanā

Moremi National park, Botswana

Okavango Delta Botsvanā

Plaša, zaļa kanālu un atteku zona

Viktorijas ūdenskritums

Vic Falls, Zimbabwe, Zambia

Matobo NP, Dienvidāfrika

Matopos granīta pakalni

Hwange NP, Zimbabve

Plašākā un bagātākā Zimbabves savvaļa

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011