Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte

Botsvanas klimata ceļvedis

Botsvanas savvaļas parki Botswana Wild parks

Okavango Deltas ainava, Botsvana, foto: Ashim D'Silva / Unsplash

BTa14 Botsvana, Dienvidāfrika un Zimbabve

Joburg > Khama Rhinos > Okavango Delta > Moremi Reserve > Chobe NP > Vic Falls
Sākums: Johannesburga 06:30, noslēgums: Victoria Falls 08:00

Spilgtākās pieredzes: Botsvanu vērtē kā Āfrikas dienvidu izcilāko dzīvnieku vērošanas zemi. Iegūstiet savvaļas pieredzi buša gājienā, vērošanas izbraucienos un pat no vienkoča kanoe. Slīdiet laivā gar degunradžiem Deltā, vērojiet ziloņus dzesējot slāpes Čobes upē, nobeidziet ar varenu finālu pie Viktorijas ūdenskrituma.
  Spilgtākās pieredzes:
 • Khama Rhino sanctuary - dzīvnieku (degunradžu) vērošana
 • Okavango Delta - mokoro vienkoča brauciens, buša (savannas) gājiens
 • Moremi Game Reserve - 3 dienu 4WD (džips) bagāta dzīvnieku vērošana
 • Chobe - 4WD dzīvnieku vērošana un upes kruīzs
 • Viktorijas ūdenskritums - piedzīvojumu aktivitātes / nobraucieni
 • Safari pakāpe: Sagatavotas Naktsmītnes (Fully Accommodated)
 • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk pa labi!

Ceļojuma cena 3190 € + vietējais maksājums 300 $ personai (2024).

Piemaksa par vienu vietu 850 €*.


*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Nakšņošana:

13 naktis lodžās (lodges), namiņos (chalets) un telšu nometnēs.

10 naktis no tām paliekam nelielās, mājīgās lodžās, ar labierīcībām iekšpusē.

1 nakts Khamā - namiņi ar uz diviem dalītu vannas istabu.

2 naktis - telšu nometne Okavango. Katrā teltī ir saliekama tipa Twin gultas ar gultas veļu, katrā - atsevišķa telpa ar savu ķīmisko tualeti. Dušas telts ārpusē.

Maltītes:

13 brokastis, 11 launagi, 6 pusdienas ir iekļautas.

No tām 9 brokastis, 3 launagi, 3 pusdienas ir lodžās, atlikušās maltītes gatavo personāls transporta virtuvē, tās bauda ap nometnes ugunskuru. Daudzkārt izmantojami trauki un galda piederumi.

Transports:

Vairumā safari ceļojums notiek ar īpaši safari būvētiem transportlīdzekļiem ar 12 vietām (skats uz priekšu), 10% no tūrēm notiek ar Mercedes Sprinter ar 12 vietām un A/C. Dzīvnieku vērošanās (Game Drive) Moremi un Chobe, Okavango transferos – vaļēji 4WD džipi ar vietējiem gidiem.

Ierobežota līdzdalība:

Būtiska šīs pakāpes safari daļa ir neliela līdzdalība nodrošinājumā. Panest savu somu, palīdzēt sakravāt lietas auto no rīta, tā ir daļa no piedzīvojuma, un katram piedaloties, lietas norit gludi.

Kad grupas savvaļas gidi (2 gidi - pavadoņi ir katrā grupā) gatavo maltītes telšu apmetnēs, tiek lūgta klientu palīdzība (pēc kārtas) trauku mazgāšanā.

Okavango Delta - brīnumu pilna pasaule

Āfrikas ceļojuma programma BTa21

1. diena JOBURGA - KHAMA (namiņi, ---)

Joburga uz Khama Rhino Sanctuary (degunradžu patvērums). 06:30 no Joburgas uz Botsvanu, Kalahari nomali. Vairākas dzeršanas vietas, baltie degunradži, zebras un gnu (wildebeest). Iekļauts: ieejas maksa Khamā, pēcpusdienas dzīvnieku vērošanas izbrauciens (turpmāk - anglicisms Game Drive).

2. diena MAUNA (namiņi, B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas)

Caur Kalahari braucam uz Maunu, Okavango Deltas vārtiem, mazliet mežonīgo rietumu pilsētu (Batawana cilts lopu tirdzniecības vieta). Namiņi, peldbaseins, bārs. Bez WiFi. Opcija: ainavisks lidojums pāri Okavango Deltai ($ 95 – $ 120, pēc personu skaita lidaparātā).

3. - 4. diena OKAVANGO DELTA (telšu nometne 2 naktis, BLP)

AOkavango Delta. Paliekam 2 naktis. 4WD divu stundu brauciens deltā. Tad kāpjam mekoro (vienkocis), ar kārti stumtās laivas dodas pa augsta niedrāja ieskautiem kanāliem uz nometnes vietu Deltā, lielākajā iekšzemes upes deltā pasaulē. Apbrīnojama, bagāta vide, kobus antilopes (lechwe), bifeļi, ziloņi, lielā skaitā karaliskie zivjudzenīši (kingfishers). Relaksējamies rāmajos ūdeņos, kamēr stūmējs izrāda floru un faunu. Teltis, ar gultām un gultas veļu, moskītu tīkliem, ķīmisko tualeti telts nodalījumā. Ap kopēju ugunskuru. Naktī redzams Dienvidu krusts. Nometnes krēsli ar atzveltnēm. Bez WiFi. Teltis tiek novāktas tā, lai nepaliek nekādas pēdas par mūsu klātbūtni, paies nedēļa, līdz tuvumā drīkstēs apmesties cita grupiņa. Iekļauts: ieejas maksa Okavango, rīta un vakara dzīvnieku vērošanas gājieni (Game Walk) ar vietējo gidu.

5. - 8. diena MOREMI NP (telšu lodža 3x, lodža, BLP)

Moremi. 3 naktis telšu lodžā bušā (krūmaina savanna), 1 nakts lodžā. Vaļējs 4WD džips uz Moremi dzīvnieku rezervātu fantastiskai dzīvnieku vērošanai. Pusdienas un nākamo dienu rīta un vakara maltītes lodžās. Rīta un vakara Game Drives vaļējā 4WD, 3 naktis Khwai Elephant Pools, ekskluzīvā privātā permanentu telšu lodžā.

9. diena MAKGADIGKADI SĀLS LAUKI (lodža, BLP)

Makgadikgadi sāls "pannas", nakts glampinga lodžā Nata Lodge vai Pelican Lodge namiņos. Mirdzošie sāls dīķi redzami kā žilbinoši balts, nebeidzams līdzenums. Kad lietus, dramatiskas pārvērtības – tūkstoši gnu un zebru migrē uz saldajiem leknajiem zālājiem un veseli flamingo mākoņi barojas no aļģu bagātajiem ūdeņiem. Lietus parasti ir rets, aprakstītā aina – neilga.

10. - 11. diena ČOBES NP (lodža, Bx2 Lx1-)

Chobe nacionālais parks. Chobe upe ir lieliska Botsvanas ainavas daļa un ir mūsu šīs lodžas laika fokuss. Tā lēni plūst gar nacionālā parka robežu, piesaistot dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Rīta 4WD džipu Game Drive, vakarā saulrieta upes kruīzs – vērot varenus ziloņu barus, kas atgriežas no ganībām remdēt slāpes.

12. - 13. diena VIC FALLS (namiņi, BLP)

Viktorijas ūdenskritums, Zimbabve. Apmeklējam ūdenskritumu. Varenais pasaules brīnums ir īsti redzams tikai no Zimbabves puses. Viktorijas ūdenskrituma tiltu pasūtīja sers Sesils Rodss 1900. gadā, bet nenodzīvoja līdz atklāšanai. Opcija: no tilta iespējams slavens gumijas lēciens (111 metru kritiens), iespēja "eņģeļa lidojumam", brīvkritiena lēcienam aizā, raftingam putojošā ūdenī, helikoptera lidojumiem pār ūdenskritumu, saulrieta kruīzam.

14. diena VIC FALLS - NOSLĒGUMS (---, B)

Vic Falls ciemats Zimbabvē, ceļojuma beigas pēc brokastīm 08:00.

Āfrikas mazo grupu garantētie ceļojumi

Garantētie ceļojumi notiek ar jebkuru ceļotāju skaitu (kaut vai viens), tie atzīmēti izcēlumā (bold)

Pārējie norādītie ceļojumi notiek, ja pieteikušies vismaz 4 ceļotāji (ieskaitot jūs) – jautājiet par pieteikšanās gaitu!

Maksimālais ceļotāju skaits grupā ir 12 personas.

Āfrikas mazo grupu ceļojumu datumi

Ceļojuma sākums (izbraukšana) Johannesburgā, svētdienās, 06:30 rītā.

Ceļojuma noslēgums Vic Falls, sestdienās, 08:00 no rīta.


Iekļauts:

 • ieejas maksas
 • transports - safari minibuss / safari īpašais transports un 4WD
 • maltītes kā programmā
 • profesionāli gidi un reindžeri

2024. gads

02-Jun15-Jun
09-Jun22-Jun
16-Jun29-Jun
23-Jun06-Jul
30-Jun13-Jul
07-Jul20-Jul
14-Jul27-Jul
28-Jul10-Aug
04-Aug17-Aug
18-Aug31-Aug
25-Aug07-Sep
11-Sep-2224-Sep-22
18-Sep-2201-Oct-22
02-Oct-2215-Oct-22
09-Oct-2222-Oct-22
16-Oct-2229-Oct-22
23-Oct-2205-Nov-22
30-Oct-2212-Nov-22
06-Nov-2219-Nov-22
20-Nov-2203-Dec-22
27-Nov-2210-Dec-22
04-Dec-2217-Dec-22
08-Dec21-Dec
15-Dec28-Dec
22-Dec04-Jan-25

Detalizētu virziena aprakstu ar sagatavošanās dosjē, klimata un līdzņemamo lietu informāciju, starptautiskā un, ja vajadzīgs, vietējā lidojuma izmaksām jautājiet Mundus!

Čobes bagātīgais NP

Chobe National park, Chobe River

Moremi NP Botsvanā

Moremi National park, Botswana

Okavango Delta Botsvanā

Plaša, zaļa kanālu un atteku zona

Savuti "kanāls", Botsvana

Viena no pazīstamākām lielo dzīvnieku vērošanas vietām Āfrikā

Makgadikgadi sālsezeri, Botsvana

Salt Pans, neparasta vide visos laika apstākļos

Viktorijas ūdenskritums

Vic Falls, Zimbabwe, Zambia

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Tie ir divi līdz astoņi cilvēki, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir viens vai divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis, gids, parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pieredze rāda, ka tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, pavisam reti - indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda, diezgan vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim (retākus) garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011