Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Medžugorje, Melnkalne

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī - vēl ir vietas

Foto: publicitāte
Safari pakāpe: KLASISKS

Botsvanas klimata ceļvedis

Botsvanas baobabiBotswana Baobabs & Okavango Delta

Sāls līdzenumi Makgadikgadi, Botswana / foto courtesy: safariwallpapers

BPac09 (& BOac04 papildu) Botsvana Zimbabve 9 dienas

No 2023. gada programma mainīta uz BPac11, kopā ar Okavango Deltu. Lasiet šeit >

(Okavango Delta - pielikums) > Moremi > Savuti > Chobe > Victoria Falls
Sākums: Mauna 14:00, noslēgums: Victoria Falls 08:00

    Spilgtākās pieredzes:
  • Pavisam nedaudzi safari ceļojumi pasaulē var sacensties ar nedēļu savvaļā Botsvanas mežonīgās dabas dzīlēs. Viss ceļojums ir spilgtu iespaidu piepildīts - tajā iekļautas lieliskas, bagātīgas savvaļas teritorijas, kurām nav konkurentu, un to noslēdz dabas brīnums, Viktorijas ūdenskritums. Klasiskam Āfrikas ceļojumam ir stils, kas jūtams katrā naktsmītnē!
  • Safari pakāpe: Klasisks (Classic)
  • Ceļojums bez līdzdalības (par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk pa labi)

BPac09 ceļojuma cena 3680 € personai (2023).

Piemaksa par vienu vietu 890 €*.


*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Dalībnieku skaits grupā līdz 8 personām.


Okavango papildinājuma cena 1390 € personai.

Piemaksa par vienu vietu 290 €*.

Papildinājums ir pieejams par norādīto cenu tikai kopā ar BPac09 safari programmu.

Nakšņošana:

Naktsmītnes, lodžas un stacionāri telšu lodžas visā ceļojumā ir augstā līmenī un izraudzītas ne tikai nevainojama servisa un komforta dēļ, bet arī to lieliskās atrašanās vietas un savvaļas dzīvnieku vērošanas iespēju dēļ. Visās vietās labierīcības iekšpusē (en suite).

2 naktis Čobes NP visciešākajam kontaktam ar savvaļu nakšņojam tieši mums savvaļā uzceltā apmetnē mini-meru teltīs > . Apmetni pēc mums nojauks, neatstājot pēdas.

Maltītes:

8 brokastis, 4 launagi, 5 pusdienas ir iekļautas.

Visas pasniedz lodžas, kurās mēs paliekam. Klasiski pusdienu trauki, serviss un galda piederumi. Ceļojuma pārbraucienu un dzīvnieku vērošanas laikam launagi ir piknika formā, līdzi. Kad maltītes nav iekļautas, būs stāšanās ar maltītes iespēju un restorāni vakaros.

Transports:

Visu ceļojuma laiku īpaši būvēti Land Cruiser 4WD džipi ar bagāžas piekabi. Cietais jumts, slēgta aizmugure sargā no saules un putekļiem. Tūrē piedalās maksimāli 8 personas, tādēļ visiem nodrošināta vieta ''pie loga''.

Lidojam no Maunas lidostas uz Khwai ar Cessna 4-12 vietu lidmašīnu, ievērojiet norādīto mazās bagāžas izmēru!

Bez līdzdalības (Non Participation):

Šī ir piedzīvojumu tūre, tāpēc lūdzu esiet gatavi mazliet piedalīties, ja rastos vajadzība. Kur ir nesēji, viņi parūpēsies par bagāžu, ja viņu tobrīd nav – iespējams, ka jāaiznes savu somu no kopējās ēkas līdz namiņam. Visas maltītes nodrošina lodžu virtuves – ja jums ir īpašas prasības, informējiet ceļojuma vadītāju, un viss iespējamais tiks nodrošināts!

Čobes bagātīgais NP

Chobe National park, Chobe River

Moremi NP Botsvanā

Moremi National park, Botswana

Okavango Delta Botsvanā

Plaša, zaļa kanālu un atteku zona

Viktorijas ūdenskritums

Vic Falls, Zimbabwe, Zambia

Savuti "kanāls", Botsvana

Viena no pazīstamākām lielo dzīvnieku vērošanas vietām Āfrikā

Telšu lodža - kāda tā ir?

Līmenis: Classic Safari, lodžas un telšu lodžas, lukss jeb glampings

Āfrikas ceļojuma programma BPac09

1. - 3. diena MOREMI [lodža Bx2 Lx2 Px3 / B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas]

Ceļojums sākas Maunas lidostā, kur pēc sagaidīšanas un īsas iepazīstināšanas kāpjam vieglajā lidmašīnā, lai dotos uz Khwai, Moremi nacionālo parku. Sagaidīs specializētais savvaļas gids, dodamies pirmajā dzīvnieku vērošanas izbraucienā, kā beigās nonāksim naktsmītnes ekskluzīvajā džungļu lodžā. Lodža atrodas plašā koncesijas parkā ļoti tālu prom no cilvēku apmetnēm, tās paugstinātā platforma atļauj pārlūko savu ūdens dzeršanas vietu, kur pavisam tuvu vērot lielos dzīvniekus, kas pēcpusdienās un krēslā ierodas remdēt slāpes.

Moremi rezervāts ir Botsvanas dārgakmens un, iespējams, labākā dzīvnieku vērošanas vieta Āfrikā. Ziemeļos no Moremi ir plaši neskarti zālaini līdzenumi ar meža joslām un bagātīgu dzīvnieku un putnu pasauli.

Dienas aizvadām dzīvnieku vērošanā, turpmāk Game Drive, braucienos ar vaļējiem 4WD džipiem Moremi NP un vienlīdz neskartajās savvaļas koncesijas platībās gar Khwai upi. Nakšņojam Khwai Elephant Pools vai Hyena Pan, ekskluzīvās privātās permanento telšu lodžās. Vietējais reģistrētais Botsvanas savvaļas gids pavada grupu visos nacionālajos parkos.

4. - 5. diena SAVUTI vai ZWEI-ZWEI [mini-meru telšu apkalpota nometne BLP]

Savuti vai Zwei-Zwei. Mini meru veida komfortablas teltis, pilnībā apkalpota telšu nometne. Dodamies uz ziemeļiem no Moremi uz labi pazīstamo centrālo, Savuti daļu Chobe, Čobes NP. Lieliska vide lielajiem plēsējiem ar biežu lauvu un leopardu, ziloņu un līdzenuma lielo dzīvnieku kontaktu.

Pavadām laiku dzīvnieku vērošanas, Game Drive braucienos cauri dramatiskajiem vaļējiem līdzenumiem ar akāciju akcentiem, gar Savuti kanālu, kur redzēsim lauvas un hiēnas, tās padara Savuti apvidu par tik īpašu savvaļas virzienu. Pavadām nakti apkalpotā mini-meru telšu nometnē privātās koncesijas teritorijā, pēc pusdienām pusdienu teltī iemidzinās savannas (buša) nakts skaņas.

6. - 7. diena CHOBE NP [lodža B--)

Čobes Nacionālais parks. Tālāk pa gandrīz neapdzīvotajiem Botsvanas ziemeļiem sasniedzam Kasane pilsētiņu un mūsu lodžu Čobes upes krastā. Chobe / Čobes upe ir lieliska Botsvanas ainavas daļa un ir mūsu šīs lodžas laika fokuss. Tā lēni plūst gar nacionālā parka robežu, piesaistot dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Agra rīta džipu Game Drive, tad dienas vidus karsto laiku pavadām lodžas komfortā.

Pēcpusdienā pārsteigs upes kruīzs – vērot varenus ziloņu barus, kas atgriežas no ganībām remdēt slāpes.

Iespējams, tā ir aktivitāte, kas sniedz vislielāko gandarījumu Āfrikas ceļojumā, relaksēti vērot, kā nelielais vērotāju kuģītis dodas lejup pa straumi, redzot dažādus dzīvniekus atrodam savas dzeršanas vietas pa vienam un baros. Stundas līdz saulrietam paskries ātri. Pietuvojamies ziloņu bariem, tuvu redzam krokodilus un nīlzirgus, zivju ērgļus. Atgriežamies ar iespaidīgām dzīvnieku un saulrieta fotogrāfijām.

Jūsu rīcībā peldbaseins, bārs, restorāns.

8. diena VICTORIA FALLS, ZIMBABWE[lodža B--]

Viktorijas ūdenskritums, Zimbabve. Nonākuši Zimbabvē, dodamies uz ūdenskritumu. Varenais pasaules brīnums ir īsti redzams tikai no Zimbabves puses. Lielā Zambezi upe krīt 100 metrus pāri klints malai, radot iespaidīgu ainu (un skaņu). Šļakatas rada īpašu mikroklimatu lietusmežiem ap ūdenskritumu un pateicīgu vidi daudziem putniem. Vietējais gids pastaigā palīdzēs saskatīt daudz interesanta ap ūdenskritumu, līdz ar apkārtējo seno zemju pētnieku stāstiem. Viktorijas ūdenskrituma tiltu pasūtīja sers Sesils Rodss 1900. gadā, bet nesagaidīja atklāšanu. Nakšņojam Phezulu Lodge. Opcija: saulrieta kuģīša izbrauciens.

9. diena VICTORIA FALLS - NOSLĒGUMS [- B--]

Viktorijas ūdenskritums, ceļojuma noslēgums. Šorīt pieejami dažādi piedzīvojumu piedāvājumi ap ūdenskritumu, un ceļojums noslēdzas. Opcijas (papildu maksa): raftings, helikoptera lidojumi pār ūdenskritumu, iespēja "eņģeļa lidojumam" pāri upes aizai.

Pēc ceļojuma transfers uz lidostām (iekļauts, pasūtiet to iepriekš).


Paplašinājums Okavango Deltā BOac04, 3 naktis

Okavango Delta veidojas, augstkalnu ūdeņiem no Angolas plūstot pāri Botsvanas Kalahari tuksneša smilšu līdzenumiem, radot trauslu, zaļu vidi putniem un savvaļas dzīvniekiem. Paliekam 3 naktis. 4WD divu stundu brauciens dziļāk Deltā. Tad kāpjam mekoro (vienkocis), ar kārti stumtās laivas dodas pa augsta niedrāja ieskautiem kanāliem uz nometnes vietu Deltā, lielākajā iekšzemes upes deltā pasaulē. Apbrīnojama, bagāta vide, kobus antilopes (lechwe), bifeļi, ziloņi, lielā skaitā karaliskie zivju dzenīši (kingfishers).

Okavango Deltas paplašinājums ietver Maunas lidostas transferu pēc ierašanās, 1 nakti lodžā pie Maunas, ceļa un 4x4 pārbraucienu līdz Etsai, 2 naktis lodžā Okavango Deltas "roktura" apvidū. Jūsu lodžas istaba sniedz skatu pāri skaistajai lagūnai, izbaudiet rīta vienkoča - mokoro braucienu rāmajos ūdeņos, kamēr stūmējs izrāda floru un faunu, un pēcpusdienas motorlaivas kruīzu.

Sekos laivas transfers un mazā lidaparāta lidojums pāri Deltai uz Khwai, kur pievienosieties safari grupai Botsvanas Baobabu programmas pirmajā dienā.

Āfrikas mazo grupu garantētie ceļojumi

Garantētie ceļojumi notiek ar jebkuru ceļotāju skaitu (kaut vai viens), tie atzīmēti izcēlumā (bold)

Pārējie norādītie ceļojumi notiek, ja pieteikušies vismaz 4 ceļotāji (ieskaitot jūs) – jautājiet par pieteikšanās gaitu!

Maksimālais ceļotāju skaits grupā ir 8 personas.

Programmā norādītās naktsmītnes ir atkarīgas no pieejamības. Ja vajadzēs alternatīvas, tās būs līdzīgi augstā kvalitātē un izcilās vietās.

Āfrikas mazo grupu ceļojumu datumi

Ceļojuma sākums (izbraukšana) Maunā, lidostā, svētdienā 14:00.

Ceļojuma noslēgums Vic Falls, pirmdienā 08:00 no rīta.


Iekļauts:

  • ieejas maksas
  • transports - mazā lidmašīna un 4WD
  • maltītes kā programmā
  • profesionāli gidi un reindžeri

Programma paplašināta līdz 11 dienām, BPac11 ar Okavango deltu.

11-Jun19-Jun
02-Jul10-Jul
17-Jul-2225-Jul-22
23-Jul31-Jul
06-Aug14-Aug
27-Aug04-Sep
24-Sep02-Oct
15-Oct23-Oct
19-Nov27-Nov

Vairākus no šiem ceļojumiem iespējams papildināt, atgriežoties sākumpunktā ar apļa programmu vai turpinot Āfrikas piedzīvojumu – jautājiet!

Detalizētu virziena aprakstu ar norādītām ēdienreizēm un nobraucamiem attālumiem, klimata un līdzņemamo lietu informāciju, starptautiskā un vietējā lidojuma izmaksas – jautājiet Mundus!

Ķādi būs citi ceļotāji grupā, kādā veidā un valodā notiks saziņa?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām.

Mūsu izvēle ir ceļojumi mazā grupā, lai nekas nemazinātu piedzīvojuma intensitāti. Grupas maksimālais lielums Classic ceļojumos ir 8 cilvēki, dažās citās Āfrikas programmās līdz 12 cilvēkiem, kas pārvietojas vienā automašīnā (speciāli būvētā Landroverā vai sevišķi džungļiem konstruētā ceļotāju auto, garākos ceļojumos mazapdzīvotās zemēs - ar piekabi virtuvītei, krājumiem, degvielai, iespējams, arī ar pavadošo auto).

Līdzi braucienā ir divi cilvēki, atbilstoši valsts un programmas prasībām, pienācīgi apmācīts grupas šoferis un dabas gids, dažkārt parka reindžers. Piedāvātajās Āfrikas valstīs tūrisma personāla sagatavošana un apmācība, ieskaitot džungļu drošības situācijas, ir reglamentēta daudz stingrāk, kā pārējie biznesi.

Ceļotāji grupiņās var pieteikties no visas pasaules zemēm. Pēc pieredzes tie ir galvenokārt Eiropas (vairāk Rietumu un Centrālās Eiropas) un ASV iedzīvotāji, nedaudzi indiešu pāri.

Saziņas valoda ir angļu valoda vienkāršās formās. Svarīgās darāmās lietas savannā un džungļos neprasa komplicētu saziņu. Savukārt dažās džungļu lodžās varam sastapt to pārvaldniekus ar britu aristokrātu manierēm. Mūsu skolu sniegtais angļu valodas apjoms ir vairāk nekā pietiekams brīvam ceļojumam.

Ja labi pārvaldāt vācu valodu, vaicājiet, un piedāvāsim garantētus ceļojumus ar šo valodu zinošu pavadoni.

Daži ceļojumi ir garantēti no diviem dalībniekiem (ja esat divatā, ceļojums ar to pašu arī notiks), daži - no četriem dalībniekiem, vairums ceļojumu ir garantēti, arī piesakoties vienam pašam. Tas norādīts programmās. Vaicājiet par interesējošo laiku, un mēs pārbaudīsim ceļojuma statusu un jau pieteikušos dalībnieku skaitu!

Tāpēc pieteikšanās brīdī nevaram droši pateikt, ka būsiet divi, četri vai astoņi, bet droši zinām, ka tā būs neliela un labi aprūpēta grupa.

Ja ceļojumā pēkšņi piesakās vairāk dalībnieku, nekā jūs vēlētos? Ja ceļotāju skaits sasniedz norādīto maksimumu, pieteikšanos pārtrauc. Grupu lieluma ierobežojums nodrošina jūsu dzīvnieku vērošanas un fotografēšanas ērtības, visiem vietas pie logiem, pietiekamā skaitā skata vietas zem paceļamajiem mašīnu jumtiem.

Savukārt, ja esat plašāks draugu pulciņš vai lielāka ģimene, tad programmu ceļojumus var īstenot arī citā laikā - lūdzu vaicājiet!

Ar kādiem papildu izdevumiem jārēķinās safari?

expand_more

Skaidrojums attiecas uz visām Mundus Āfrikas programmām. Safari ceļojuma laikā programmā nenorādītu vai neiekļautu izdevumu ir ļoti maz.

Nakšņojot džungļu lodžās, bagātīgas maltītes ir iekļautas. Dzērieni pie maltītēm Klasiskajos ceļojumos var ietvert vīnu, bezalkoholiskie dzērieni ir iekļauti. Lodžu kopējo telpu virtuves ir nodrošinātas ar nelielu stipro dzērienu apjomu (dažu džintoniku apjomā).

Atpūtas laikā pēc vakariņām kokteiļus vai šotus kalpotāji vai vietējais bārs sagatavo par maksu, orientējoši no 2 USD par džintoniku, līdzīgi maksā Āfrikas Guiness alus (0.33 l), dzesēts vietējais alus (0,5 l) maksā ap pusotru dolāru. Kāpēc džins? Kopš senākiem laikiem Āfrikā uzskata, ka kadiķu un tonika hinīna rūgtums izmaina lietotāja ādas smaržu, tā atvairot moskītus.

Ja programmā iekļauta nakšņošana būvējamās telšu nometnēs džungļos / bušā - par iekļautu džintoniku vakarā parūpēsies personāls, par tālākajiem - jūs paši.

Brauciena sākumā vai lidostas tax-free varat nodrošināties ar tīkama dzēriena rezervi, jo lodžu dzērienu klāsts var būt ierobežots - vairāk būs stāstīts Līdzņemamo mantu sarakstā.

Litru ūdens dienā mēdz iekļaut (laikam starp maltītēm), par papildu pudelēm var būt nenozīmīga samaksa.

Ja pirksiet vietējo gatavotu suvenīru vai karti, būs vajadzīga skaidra nauda. Tas, kādi dolāri jeb vietējā nauda noder pirkumiem, kādi ne, ir aprakstīts mūsu Ceļojuma norādījumos.

Dažās programmās norādīts Vietējais maksājums ir cenas komponents, kas maksājams norādītajā valūtā (USD) grupas vadītājam Āfrikā. Ar to atalgo vietējās kopienas, kas nodrošina pavadoņus, laivu stūmējus, nesējus ciltīs, kur pārskaitījumus neizmanto. Ja Vietējais maksājums nav norādīts pie Programmas cenas, tā attiecīgajā programmā nav.

Dzeramnaudas. Ir ierasts ceļojuma beigās nodot dzeramnaudu pastāvīgajam šoferim un gidam jeb reindžeram, kurš bijis ar grupu visu laiku. Dolārs dienā no personas ir piemērota maksa, un draudzīgu pavadoni jūs vienmēr varat apbalvot vairāk. Nacionālo parku īslaicīgie pavadoņi, gidi, kareivji (gorillu vērošanas gājienos) dzeramnaudas negaida, īpašu izpalīdzību jūs varat atalgot. Saņemtā pateicība ir tā vērta. Kilimandžāro kāpšanas programmās pavadonis var saņemt no 2 USD dienā, kad jūs būsiet redzējuši viņa darba apjomu.

Kad esam lodžās pie ciematiem, mums labprāt ar mūziku un dejām uzstājas vietējie - tad neliela summa (dolārs vai divi) der balvai, ja esat vēlējušies priekšnesumu noskatīties.

Vai safari varam doties ar bērniem?

expand_more

Safari / wildlife programmās ar lielo pērtiķu klātienes vērošanas programmām var piedalīties bērni no 15 gadu vecuma. Tas ir valdību lēmums, saistīts gan ar bērnu koncentrēšanās spējām, gan programmas ritmu, gan drošības apsvērumiem džungļos vai bušā.

Savukārt Āfrikas dienvidu safari programmās var piedalīties bērni jau no 12 gadu vecuma.

Ja vēlaties ceļot kopā ar vēl mazākiem ģimenes locekļiem, tad ir piemēroti ilgāk padzīvot vienā lodžā, apmetnē ar daļēji norobežotu vai labi pārskatāmu teritoriju un ģimenes mājiņām. No apmetnes tiks organizēti Game Drive, dzīvnieku vērošanas izbraucieni ģimenei piemērotā veidā. Lūdzu vaicājiet!

Savuti koncesijas (pie Chobe NP) saulrieti

Papildu informācija un Āfrikas ceļojuma pasūtījums

''Ceļojums mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Mēs sagatavojam līguma formu un programmas materiālus, nosūtām vai izdrukājam līdzi ņemamo lietu sarakstu un vīzu saņemšanai nepieciešamo informāciju. Tāpat sagatavojam ērtākos lidojuma piedāvājumus, informāciju par potēm un medikamentiem, kur tas aktuāli, ieceļošanas prasībām un klimata īpatnībām ieplānotajā laikā.

Kad līgums un programma Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru un informācijas dosjē ar detalizētu ceļojuma sagatavošanas plānu, lai nekas nepaliktu nepaveikts vai atstāts mājās.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt ceļojuma nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad pēc pārlidojuma norunātajā laikā un vietā sāksies brīnišķīgs Āfrikas ceļojums!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011