Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Avio ceļojums 3. - 10. septembrī, garantēts

Medžugorje un skaistā Melnkalne

Foto: Unsplash

KruīziJūras ceļojumi, upju kruīzi

Antarctic Cruise, Antarctica, image: Henrique Selim / Unsplash

Kāpēc doties kruīzā?

Kruīzi ir piemēroti visiem - gan pāriem, gan jauniešiem, gan senioriem, gan ģimenēm ar bērniem, gan draugiem, gan radiem un kolēģiem.

Plaša ceļošanas laiku, reģionu, maršrutu, kruīzu līniju, kuģu izvēle – iespējams izvēlēties tālus vai tuvākus, īsākus vai garākus ceļojumus, apceļot ne tikai dažādas valstis un pilsētas, bet pat dažādus kontinentus, piemēram, Jūs varat doties kruīzā pa Vidusjūru, Karību salām, Norvēģijas fjordiem vai izvēlēties kādu maršrutu ar Aļaskas, Dienvidamerikas, Āzijas, Austrālijas vai Persijas līča ostām! Izvēloties kruīzus, iespējams izvēlēties arī dažādus komforta līmeņus un dažādas cenu kategorijas – mūsdienās kruīzi var būt gan ļoti lēti, gan pavisam dārgi (piemēram, Vidusjūras kruīzi ir pieejami, sākot no ~200 EUR personai, savukārt, kruīzi apkārt pasaulei ir pieejami, sākot no ~5000 EUR personai)!

Uz kuģa pieejamo izklaižu klāstā katrs var atrast sev tīkamāko, piemēram, restorānus ar gardiem ēdieniem, baseinus, mūziklu, teātra uzvedumu, modes skati, diskotēku, kazino, mākslas galeriju, cirka izrādes, bibliotēku, trenažieru zāli, tenisa kortus, golfa laukumu, baseinus, saunas, džakuzi, skaistumkopšanas salonus, SPA procedūras, bērnu rotaļu istabas, slidotavu, kartinga trases, pat “Aerodium” vēja tuneli vai “zip line”, ūdens atrakciju parku, robotizētu bāru u.c.

Kruīzā Jums nebūs jāuztraucas par nākošo lidojumu, lai tiktu uz nākošo pieturas vietu, par iekārtošanos un koferu izkravāšanu jaunā viesnīcā, par maltītēm, izklaižu meklēšanu – tas viss jau Jums būs! Doties kruīzos ir ērti – lai viena ceļojuma laikā apmeklētu dažādas valstis un pilsētas, Jums tikai vienreiz jāizkravā savs koferis un jāiekārtojas savā kajītē, Jums nav jāuztraucas par naktsmītnēm katrā pieturvietā! Atpūsties no ikdienas rūpēm un ceļojuma plānošanas kruīzos ir ļoti vienkārši – Jums jāizvēlas ceļojuma laiks un maršruts, kuģis un kajīte, papildus pakalpojumi, piemēram, ekskursijas, un jākāpj uz-klāja! Par pārējo Jūsu vietā parūpēsies kuģa apkalpe!

Turklāt šī joma nemitīgi attīstās – kruīzu kompānijas katru gadu piedāvā ne tikai jaunus maršrutus, bet arī būvē jaunus kuģus!

Sazinieties ar mums, izstāstiet savas vēlmes, vajadzības un iespējas, un mēs Jums atradīsim un ieteiksim vispiemērotāko kruīza ceļojumu!


NB! Lūdzam nejaukt kruīzu ceļojumus ar, piemēram, “Tallink” kuģu braucieniem Rīgas - Stokholmas maršrutā! Šie ir tikai prāmji, kas nogādā ceļotājus no vienas ostas uz otru, bet kruīzu ceļojumu kuģi ir peldošas luksusa viesnīcas, kas ceļojuma laikā piestāj vairākās ostās.

Jūras ceļojuma sastāvdaļas. Galerijas

Kuģu kajītes

Kuģu restorāni un maltītes

Izklaides iespējas uz kuģiem

Kruīzi saulrietā un naktī

Kruīza kuģu plāni

Kruīzu virzieni

Vidusjūras kruīzi • Norvēģijas fjordu kruīzi • Karību kruīzi • Aļaskas kruīzi • Emirātu kruīzi • Transatlantiskie kruīzi • Āfrikas un Indijas kruīzi • Āzijas kruīzi • Upju kruīzi • Panamas kanāla kruīzi • Amerikas kruīzi • Ekspedīciju kruīzi • Austrālijas un Jaunzēlandes kruīzi • Kruīzi apkārt pasaulei

Vidusjūra, no aprīļa līdz novembrimVIDUSJŪRAS KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Vispopulārākā ceļotāju izvēle ar pasaulē visplašāko kruīzu maršrutu piedāvājumu!


Par Vidusjūras kruīziem noteikti priecāsies vēstures, kultūras, mākslas un arhitektūras mīļotāji, dabas draugi un tie, kuriem patīk sevi palutināt ar gardiem ēdieniem. Roma, Florence, Piza, Venēcija, Atēnas, Barselona, Santorini… Tās ir tikai dažas no pērlēm, kuras iespējams apmeklēt kruīza laikā. Dažos Vidusjūras kruīzu maršrutos ir iekļauta pat Izraēla, Ēģipte, Kanāriju salas vai Madeira.

Vidusjūras kruīzu maršrutu piedāvājums ir tik plašs, ka tajā sev piemērotu kruīzu atradīs ikviens! Visvairāk piedāvājumu, protams, ir vasaras sezonā, taču ir arī kruīzu kompānijas, kas piedāvā Vidusjūras kruīzus visa gada garumā.

Piemērotākais laiks Vidusjūras kruīziem ir no aprīļa līdz novembrim, īpaši maijā – jūnijā un septembrī – oktobrī, jo klimats Vidusjūras valstīs parasti ir siltāks un saulaināks nekā pie mums - Latvijā.

Vidusjūras kruīzi ir laba izvēle arī to sākuma un / vai beigu ostu dēļ. Parasti šie kruīzi sākas un / vai beidzas Itālijā (piemēram, Romā, Bari, Dženovā, Venēcijā), Spānijā (Barselonā), Francijā (Marseļā), Grieķijā (Atēnās), arī Lielbritānijā (Sauthemptonā). Uz lielāko daļu šo pilsētu ir pieejami tiešie lidojumi no Rīgas!

Jūsu izvēlei ir pieejami gan pavisam īsi kruīzi (piemēram, 2 dienas), gan ievērojami garāki (piemēram, 26 dienas).


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Norvēģijas fjordi, no maija līdz septembrimNORVĒĢIJAS FJORDU KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Vieni no visneaizmirstamākajiem un ekskluzīvākajiem kruīziem to piedāvāto pasakaino dabas skatu dēļ! Turklāt Norvēģijas fjordu kruīzi ir īpaši arī ar to, ka ieved iekšzemē – kalnu ieskautos fjordos!


Norvēģijas fjordu kruīzi parasti sākas / beidzas kādā no Eiropas ostām, kā Norvēģijā (Oslo), Dānijā (Kopenhāgenā), Nīderlandē (Amsterdamā, Roterdamā), Vācijā (Hamburgā) un Lielbritānijā (Sauthemptonā).

Šo kruīzu laikā ir iespējams paviesoties tādās skaistās pieturas vietās, kā, piemēram, Oslo, Bergenā, Geirangerā, Svalbārā, Nordkapā, Olesundā u.c. Daži no piedāvātajiem kruīziem pietur pat Islandē!

Jūsu izvēlei ir pieejami gan īsāki kruīzi (piemēram, 8 dienas), gan garāki (piemēram, 23 dienas).

Ņemot vērā Norvēģijas atrašanās vietu, šie kruīzi ir iespējami tikai laikā no maija līdz septembrim. Vispiemērotākais laiks Norvēģijas fjordu baudīšanai ir jūnijs un jūlijs, kad arī laikapstākļi ir salīdzinoši silti un sausi.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Karību jūra, no novembra līdz aprīlimKARĪBU KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Ceļotāju iecienītākā izvēle Dienvidu puslodē ar ļoti plašu maršrutu klāstu!


Karību jūras kruīzi noteikti būs piemēroti tiem ceļotājiem, kas sapņo par neaizmirstamām brīvdienām un pasakainu atpūtu – sauli, jūru, palmām, balto smilšu pludmali! Tas viss kombinācijā ar Karību salu mūzikas ritmiem un dejām ļaus pilnībā nodoties jau sen pelnītai atpūtai! Turklāt Jūsu piedzīvojumu bagātinās arī neparastā Karību reģiona jūras fauna – jūras zvaigznes, neparastas zivis, eksotiski jūras dzīvnieki!

Karību kruīzi visbiežāk sākas / beidzas Barbadosā vai ASV (Bostonā, Maiami vai Ņujorkā) un dod iespēju kruīza laikā apmeklēt daudzas ceļotāju iecienītas vietas, kā Puertoriko, Gvadalupi, Jamaiku, Dominikānu u.c.

Jūsu izvēlei ir pieejami gan pavisam īsi Karību jūras kruīzi (piemēram, 3 dienas), gan krietni garāki (piemēram, 26 dienas).

Lai arī ir kruīzu kompānijas, kuras piedāvā kruīzus Karību jūrā visa gada garumā (tur ir ļoti silti, ~ no + 25 līdz + 30 C), iesakām tomēr šim ceļojumam izvēlēties laiku no novembra līdz aprīlim, jo laikā no jūnija līdz novembrim Karību jūrā ir vētru sezona, kuras laikā iespējami spēcīgi vēji un nokrišņi.

Karību jūras kruīza ceļojumu lieliski iespējams arī apvienot ar ceļojumu pa Ameriku!


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Klusais okeāns, no maija līdz septembrimAĻASKAS KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Vislielākā Aļaskas kruīzu vērtība neapšaubāmi ir Aļaskas mežonīgā daba un tās skarbais skaistums.


Aļaskas kruīzi ir lieliska izvēles dabas draugiem, jo sniedz unikālu iespēju klātienē baudīt nepieradināmās dabas skaistumu, piemēram, tundras mežus ar lāčiem, vilkiem, aļņiem u.c. dzīvniekiem, upes ar lašiem, forelēm, ātēm, kalnus ar kalnu kazām un aitām, ledājus, fjordus, parkus un ziemeļblāzmu. Tāpat šie kruīzi būs arī laba izvēle tiem, kurus aizrauj aktīvā atpūta, piemēram, laivošana, makšķerēšana, pārgājieni, slēpošana.

Parasti Aļaskas kruīzi sākas / beidzas ASV, taču ir iespējams arī sākt / beigt kruīzu Kanādā vai Japānā.

Tā kā Aļaskā laikapstākļi lielākoties ir līdzīgi bargai ziemai, tad Aļaskas kruīzi notiek tikai laikā no maija līdz septembrim. Šajā laikā gaisa temperatūra ir ~ no + 15 līdz + 26 C, nokrišņu ir maz. Siltākais mēnesis Aļaskā parasti ir jūlijs.

Jūsu izvēlei ir pieejami kā īsāki – vienas nedēļas kruīzi, tā garāki – viena mēneša kruīzi.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Persijas līcis, Sarkanā jūra, no oktobra līdz maijamARĀBU EMIRĀTU UN DUBAIJAS KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) un Dubaijas kruīzi notiek vienos no pasaules saulainākajiem un mierīgākajiem ūdeņiem.


Šie kruīzi sniedz lielisku iespēju paviesoties Apvienotajos Arābu Emirātos, Omānā, Kuveitā, Bahreinā un Katarā, tie būs piemēroti ceļotājiem, kas alkst greznuma, smalkuma, saules, citādas kultūras un arhitektūras. Tikai te ir iespējams gandrīz viss vienuviet – mākslīgā sala palmas formā, plaša pludmale, saule, jūra, lielākie tirdzniecības centri pasaulē, ekskluzīvākie zīmolu apģērbu veikali un vietējie tirdziņi.

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzi parasti sākas / beidzas Abu Dabi vai Dubaijā.

Kruīzi šajā maršrutā tiek organizēti ziemas sezonā, tas ir, no oktobra līdz maijam, jo pārējā laikā (no maija līdz oktobrim) šajā reģionā ir pārāk karsti (~ no + 40 līdz pat + 48 C). Kruīzu laikā vidējā gaisa temperatūra ir ~ no + 24 līdz + 30 C, arī nokrišņu parasti ir pavisam maz.

Kultūras atšķirību dēļ jāatceras, ka dāmām Arābu Emirātos ir jāņem vērā šīs valsts ģērbšanās tradīcijas, tātad pleciem un kājām visā garumā ir jābūt nosegtām (jāvelk gari, necaurspīdīgi svārki vai kleita). Tāpat arī nedrīkst aizmirst par ģērbšanās noteikumiem, ja krastā apmeklējat mošejas – kungiem jāvelk garās bikses un krekls garām piedurknēm, zeķes, bet dāmām – garās kleitas vai svārki, jābūt nosegtiem pleciem un galvas lakatiem.

Arābu Emirātu un Dubaijas kruīzus lieliski var papildināt ar papildus dienām pirms vai pēc kruīza plašākam ceļojumam pa šo “1000 un 1 nakts” pasaku zemi.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Atlantijas okeāns, no marta līdz maijam, no septembra līdz novembrimTRANSATLANTISKIE KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Transatlantiskie kruīzi ir kruīzi, kuru laikā tiek šķērsots Atlantijas okeāns.

Kruīza kuģu kompānijas, kas piedāvā transatlantiskos kruīzus, piedāvā divu veidu transatlantiskos kruīzus - virzienā no rietumiem uz austrumiem un otrādi – virzienā no austrumiem uz rietumiem. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, šos kruīzus ir iespējams iegādāties gan tikai vienā virzienā, gan abos virzienos.

Transatlantisko kruīzu laikā kā galapunktus iespējams izvēlēties dažādas pilsētas, piemēram, Sauthemptonu Lielbritānijā, Hamburgu Vācijā, Lisabonu Portugālē, Barselonu Spānijā, Romu Itālijā, Marseļu Francijā, Bostonu ASV, Reikjavīku Islandē, Dublinu Īrijā, Sanktpēterburgu Krievijā, Keiptaunu Dienvidāfrikā, Riodežaneiro Brazīlijā u.c., paviesoties tādās valstīs kā ASV, Kanādā, Brazīlijā, iepazīt, piemēram, Karību salas, Azoru salas, Madeiru un Kanāriju salas.

Parasti šie kruīzi ilgst no ~ 8 – 56 dienām un ir īpaši ar to, ka vismaz piecas brauciena dienas Jūs atrodaties okeānā, bez kontakta ar sauszemi.

Tā kā transatlantiskie kruīzi šķērso okeānu, noteikti jārēķinās ar mainīgiem laika apstākļiem – te iespējams arī dzestrs un diezgan mitrs laiks. Izvēloties šāda veida kruīzu, jāatceras, ka viesuļvētru sezona Atlantijas okeānā ir no jūnija līdz novembrim.

Kruīzi virzienā no rietumiem uz austrumiem parasti ir pieejami no marta līdz maijam, bet kruīzi virzienā no austrumiem uz rietumiem tiek piedāvāti no septembra līdz novembrim.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Atlantijas okeāns, Indijas okeāns, no maija līdz septembrimĀFRIKAS UN INDIJAS OKEĀNA KRUĪZIdirections_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Āfrikas un Indijas okeāna kruīzi aizraus, iepriecinās un pārsteigs pat vispieredzējušākos ceļotājus!


Šie kruīzi noteikti būs piemēroti tiem ceļotājiem, kas meklē jaunus piedzīvojumus un vēlas atklāt vēl ko neredzētu un nepiedzīvotu. Āfrikas un Indijas okeāna kruīzi ir piedzīvojumu un atklājumu kruīzi. Te iespējams gan izbaudīt burvīgas ainavas, gan iepazīt savvaļas dzīvi (Āfrika jau izsenis ir labi zināma ar savu mežonīgo dabu, savannām, tuksnešiem un safari!), gan izmēģināt dažādas izklaides un atrakcijas. Šajos maršrutos senas tradīcijas mijas ar mūsdienīgiem apskates objektiem, ceļotājiem tiek piedāvāts plašs iespaidu klāsts – sākot no vēsturiskiem tempļiem un svētnīcām līdz pat futūristiskiem debesskrāpjiem un rosīgām pilsētām. Interesantā Mombasas vecpilsēta, iespaidīgie vīna dārzi ap Keiptaunu, kolorītās Mumbajas ielas, slavenās Goa, Maurīcijas, Maldīvu un Seišelu salu pludmales, teiksmainā Madagaskara – tās ir tikai dažas no vietām, ko iespējams atklāt Āfrikas un Indijas okeāna kruīzos, savukārt, Indijas vietējās garšvielas, svaigākās jūras veltes, sērfošana, iepirkšanās vietējos tirgos un dzīvnieku vērošanas izbraucieni – tās ir tikai dažas no sajūtām un aktivitātēm, ko nobaudīt.

Šāda veida kruīzi parasti sākas no kādā no Eiropas vai Indijas ostām un piestāj Seišelu salās, Spānijā, Grieķijā, Indijā, Ēģiptē.

Lai dotos Āfrikas un Indijas okeāna kruīzā, noteikti jāapbruņojas ar pacietību, jo tie nav īsi, parasti šie kruīzi ilgst vismaz 20 dienas.

Labākais laiks šāda veida kruīzam un šī reģiona apmeklējumam ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un kruīza maršruta. Piemēram, Krīgera nacionālajā parkā vispiemērotākais laiks dzīvnieku vērošanas izbraucieniem ir no maija līdz oktobrim, vislabākais laiks Austrumāfrikas lielās migrācijas vērošanai ir no jūnija līdz septembrim, bet gorillas Ugandā un Ruandā iespējams redzēt visu gadu (jāņem vērā tikai, ka janvārī – februārī un jūnijā – septembrī te būs daudz vēsāk!). Āfrikas iekšzeme tiek iekļauta kā atsevišķa ekspedīcija starp diviem kruīza brauciena posmiem. Savukārt, ceļojumu uz Seišelu salām iesakām no maija līdz oktobrim, kad tur ir sausā sezona, bet doties uz Mumbaju un Goa, Indijas rietumiem būtu piemērotāk no oktobra līdz maijam (lai izvairītos no spēcīga lietus un tropu vētrām!).


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Indijas okeāns, Klusais okeāns, no oktobra līdz martamĀZIJAS KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Āzijas kruīzi – unikāla iespēja vienā ceļojumā iepazīt šī reģiona neparastākās vietas!


Šis kruīzu veids lieliski noderēs tiem, kas vēlas iepazīt citādu kultūru un tradīcijas. Āzijas ceļojums būs, kā ieskats citā pasaulē – neparasti ēdieni, īpaši saldumi, seno budistu tempļi, ielu tirdziņi, sakuras koki, pūķi, debesskrāpji, modernas viesnīcas un tirdzniecības centri, akmens dārzi, Lielais Ķīnas mūris un vēl daudz kas cits. Te būs, ko meklēt un izzināt gan vēstures interesentiem, gan tiem, kurus aizrauj viss modernais.

Āzijas kruīzos ir pieejamas plašas ceļojuma sākuma un gala punkta izvēles iespējas, tā ceļojumu iespējams sākt Ķīnā, Indijā, Indonēzijā, Japānā, Singapūrā, Taizemē un citās valstīs, savukārt piestāt varēsiet tādu attālu valstu ostās, kā Kambodža, Koreja, Filipīnas, Krievijas Tālie Austrumi, Šrilanka, Vjetnama, arī Japāna un Austrālija.

Tāpat arī kruīzu piedāvājumā ir gan īsāki kruīzi (piemēram, 4 dienu garumā), gan garāki kruīzi (piemēram, 42 dienu garumā).

Pirms dodaties Āzijas kruīzā, iesakām Jums izpētīt, kādi laikapstākļi gaidāmi valstīs, kas ietilpst Jūsu izvēlētā kruīza maršrutā. Vairumā Āzijas valstu no oktobra līdz martam ir karsti un mitri (vidējā gaisa temperatūra ir ~ no + 18 līdz + 25 C, bieži vien arī + 30 C un vairāk), pārējā laikā iespējamas musonu nestas lietusgāzes.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Eiropas upes, no marta līdz decembrimUPJU KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Upju kruīzi ir īpaši piemēroti tiem ceļotājiem, kuri vēlas izmēģināt kruīzu, taču baidās no atklātiem ūdeņiem.


Eiropas gleznaināko upju kruīzi paver lielisku iespēju aplūkot jau labi zināmo Eiropu no cita skatupunkta un izbaudīt tik daudz dažādu iespaidu vienā ceļojumā! Dažādas kultūras, garšīgi ēdieni, labi vīni, viesmīlīgi cilvēki, laba mūzika – tās ir tikai dažas no iespējām, ko piedāvā Eiropas upju kruīzi. Turklāt šie kruīzi nav gari, parasti tie aizņem no vienas līdz divām nedēļām!

Eiropā upju kruīziem ir diezgan plašs sākuma un gala punktu piedāvājums, piemēram, Jūs savu kruīza ceļojumu varat sākt Venēcijā (Itālija), Lincā (Austrija), Amsterdamā (Nīderlande), Seviljā (Spānija), Porto (Portugāle), Berlīnē (Vācija), Lionā (Francija) u.c. un kruīza laikā iepazīt daudzas skaistas un romantiskas Eiropas pilsētas, piemēram, Vīni Austrijā, Budapeštu Ungārijā, Brēmeni Vācijā, Roterdamu Nīderlandē u.c.

Upju kruīzi Eiropā tiek organizēti pa gleznainākajām no reģiona lielajām upēm, tādām kā Luāra, Mozele, Donava, Douro un to pietekām.

Tā kā daļa upju ziemā tomēr mēdz aizsalt, šis kruīzu ceļojumu veids parasti tiek piedāvāts no marta līdz Ziemassvētkiem.

Šajā Eiropas daļā laikapstākļi krasi neatšķiras no Latvijas, vienīgi tie ir mazliet vasarīgāki nekā pie mums.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Klusais okeāns, Atlantijas okeāns, visu gadu PANAMAS KANĀLA KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Panamas kanāla kruīzi ir iespēja ne tikai doties atpūtas ceļojumā, bet arī iepazīt divus varenus okeānus un cilvēka radīto Panamas kanālu tā darbībā.


Šī kruīza laikā tiek šķērsots Panamas kanāls, kas savieno Atlantijas okeānu ar Kluso okeānu.

Populārākās pilsētas, kas parasti tiek iekļautas Panamas kanāla kruīzu maršrutos, ir Ņujorka, Maiami, Losandželosa, Sanfrancisko, Honolulu (ASV), Vankūvera (Kanādā), Buenosairesa (Argentīnā), Riodežaneiro (Brazīlījā).

Šajos ceļojumos kruīza kompāniju piedāvātajās krasta ekskursijās Jums būs iespēja ne tikai izbaudīt iespaidīgus lietus mežus un krāšņo savvaļas dabu, bet arī ļauties atpūtai pludmalēs, iepazīt UNESCO pasaules mantojumā iekļauto Panamas vecpilsētu un citas pilsētas, priecāties par vaļiem un sliņķiem, piedalīties indiāņu rituālos u.c., bet uz kuģa varēsiet baudīt Latīņamerikas mūziku un ēdienus.

Parasti šie kruīza ceļojumi ilgst no ~ 9 – 37 dienām, garākajos kruīza maršrutos ir iespējams sasniegt pat, piemēram, Sidneju Austrālijā.

Kruīza kompānijas ceļojumus šajā maršrutā piedāvā visa gada garumā. Taču Jums ir iespēja izvēlēties sev atbilstošāko un tīkamāko laiku, kad doties ceļojumā, piemēram, ja Jums vairāk patīk svelme, tad iesakām Jums doties Panamas kanāla kruīzā no decembra vidus līdz aprīļa vidum (tad parasti ir spoža saule un vidējā gaisa temperatūra ir ~ no + 29 līdz + 32 C), bet ja Jums vairāk patīk lietus un tropisks klimats, iesakām Jums ceļojumam izvēlēties laiku no maija līdz decembrim (kad vidējā gaisa temperatūra parasti ir ~ no + 20 līdz + 26 C)..


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Klusais okeāns, Atlantijas okeāns, no decembra līdz februārimDIENVIDAMERIKAS UN ZIEMEĻAMERIKAS KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas kruīzi nevienu neatstās vienaldzīgu!


Dienvidamerika pārsteigs ar savu kultūru un dabu. Dinamiskā Riodežaneiro, Maču Pikču, Igvasu ūdenskritums, Montevideo pilsēta, Puertomonta ezeri, Čīles vulkāni un fjordi, Argentīnas tango un Brazīlijas samba, džungļi – tie ir tikai daži no iespaidiem, kas Jūs sagaida Dienvidamerikā.

Arī Ziemeļamerika neliks Jums vilties – te pieejams plašs aizraujošu vietu piedāvājums katrai gaumei. Lielās un spožās ASV pilsētas Ņujorka un Sanfrancisko, modernā Maiami, eksotiskās noskaņas Havaju salās, vīna degustācija Napas ielejā un Niagāras ūdenskritums ir tikai sākums Jūsu piedzīvojumam šajā pasaules daļā.

Šāda veida kruīzam parasti iesakām ieplānot ilgāku laiku, jo Amerikas kruīzi ilgst nedēļu vai ilgāk.

Vislabākais laiks, lai dotos Dienvidamerikas un Ziemeļamerikas kruīzos, ir no decembra līdz februārim (ziemas mēnešos). Iespējams, tieši tāpēc arī šis virziens kļūst arvien populārāks Eiropas ceļotāju vidū.

Iesakām savam ceļojumam pievienot vēl pāris dienas krastā pirms vai pēc kruīza ceļojuma, lai vēl vairāk paspilgtinātu savus iespaidus un izbaudītu maksimāli visu, ko šis reģions piedāvā.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Klusais okeāns, Atlantijas okeāns, Indijas okeāns, Ziemeļu ledus okeāns, atkarībā no maršrutaEKSPEDĪCIJU KRUĪZI directions_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Ekspedīciju kruīzi ved uz vietām, kur citādi ir ļoti grūti vai praktiski neiespējami nokļūt, kas ir maz zināmas, neparastas un aizraujošas.


Ekspedīciju kruīzi aizvedīs Jūs uz vistālākajiem un visneizpētītākajiem reģioniem, gan neskartajiem ledājiem Antarktīdā un Arktikā, gan Galapagu salām un Tālo Austrumu nomaļākām salu grupām, palīdzēs Jums tos izzināt un iegūt unikālu pieredzi! Šie kruīzi ir piemēroti visziņkārīgākajiem un viszinātkārākajiem ceļotājiem, kuri, piemēram, jau sen ir sapņojuši pabūt starp pingvīniem ar leduskalniem fonā, ieraudzīt savvaļas orangutanu, sastapties ar vali tuvplānā, izzināt senās inku vietas, ieraudzīt nirēju neskartus jūras koraļļu dārzus, beidzot nokļūt “īstos” džungļos vai Klusā okeāna lietus mežos.

Ekspedīciju kruīzi nav tikai iespēja beidzot sastapt dabā retus savvaļas dzīvniekus vai ieraudzīt vēl neredzētus dabas brīnumus, tā ir arī iespēja izzināt attiecīgā reģiona kultūru un dabu kopā ar profesionāliem ekspertiem. Parasti ekspedīcijās piedalās zinātnieku komanda (~ 10 – 12 personas), kuri gan lasa lekcijas uz kuģa (ekspertu priekšlasījumi, bieži ar šova elementiem, tradicionāli tiek dēvēti par lekcijām), gan piedalās ekskursijās krastā. Tā ir lieliska iespēja uzzināt tādas nianses, ko iespējams neizlasīsiet nevienā grāmatā! Kruīza komandas sastāvā parasti ir eksperti, zinātnieki, vēsturnieki, dabas pētnieki.

Ekspedīciju kruīzi ir pieejami visos septiņos kontinentos, tāpēc labākais laiks, lai dotos ekspedīcijā, ir atkarīgs no izvēlētā maršruta.

Līdzīgi, kā citos kruīza veidos, arī ekspedīciju kruīzos par komfortu ir padomāts. Turklāt, šajos kruīzos parasti viss nepieciešamais jau ir cenā iekļauts, tajā skaitā, arī ekskursijas krastā un alkoholiskie dzērieni.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Klusais okeāns, no novembra līdz martamAUSTRĀLIJAS UN JAUNZĒLANDES KRUĪZI directions_boat

expand_more Austrālijas, Jaunzēlandes kruīzi

Austrālijas un Jaunzēlandes kruīzi ir iespēja doties brīnišķīgā ceļojumā uz citu pasaules malu un citādu pasauli!


Šie kruīzi atklās ceļotājiem pavisam savādāku, iespaidiem un kontrastiem bagātu pasauli – gleznainos dabas skatus, aktīvās atpūtas iespējas un gardus vīnus Jaunzēlandē, Sidneju, Melburnu un Lielo Barjerrifu Austrālijā, eksotiskas noskaņas Fidži, Taiti, Bora Bora u.c. salās, vēl daudzas citas neparastas vietas un pieredzes, kas ir tā vērtas, lai tiktu ieraudzītas vai izbaudītas.

Kruīzu sezona šajā reģionā ir visa gada garumā, taču vislabākais laiks Austrālijas un Jaunzēlandes apmeklējumam ir no novembra līdz martam, bet Austrālijas ziemeļu daļu vislabāk ir apmeklēt laikā no aprīļa līdz oktobrim. Šie kruīzi ir lieliska iespēja Eiropas ceļotājiem "aizbēgt no ziemas" laikā, kad Eiropu pārņem aukstums.

Austrālijas un Jaunzēlandes apmeklējumi parasti ietilpst arī kruīzu maršrutos apkārt pasaulei.


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Atlantijas okeāns, Klusais okeāns, Indijas okeāns, no janvāra līdz martamKRUĪZI APKĀRT PASAULEIdirections_boat

expand_more Riga Old Town walking tour

Pasaules kruīzi ir lieliska iespēja viena ceļojuma laikā ne tikai apmeklēt pasaules lielākās ostas, bet arī paviesoties vairākos kontinentos un iepazīt dažādas kultūras.


Vai Jūs domājat, ka visur uz pasaules jau esat bijuši un ka visu iespējamo jau dzīvē esat izmēģinājuši? Bet vai esat kādreiz devušies kruīzā apkārt pasaulei? Varbūt šis ir īstais brīdis ļauties šim piedzīvojumam?

Pasaules kruīzi jeb kruīzi "apkārt pasaulei" tiešām dodas ceļojumā ap visu pasauli. To maršrutos parasti ir iekļautas pasaules lielākās ostas un vairāki kontinenti, iepazīstinot Jūs ar Zemes aizraujošākajām kultūrām un parādot Jums skaistāko no šīs pasaules dabas skaistuma!

Turklāt šie ceļojumi ir arī ekonomiski izdevīgi, jo Jums nav jāmaksā par vairākiem dažādiem kruīziem, bet tikai par vienu ceļojumu (kas noteikti ir lētāk, nekā doties daudzos dažādos kruīzos!).

Parasti kruīzi apkārt pasaulei tiek organizēti no janvāra līdz martam un to ilgums ir ~ no 90 līdz pat 130 dienām (~ 3 – 4 mēneši).


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Bieži uzdoti jautājumi (FAQ)


Kas ir iekļauts un kas nav iekļauts kruīza cenā?

expand_more

Kruīza cenā parasti ir iekļauta izmitināšana Jūsu izvēlētās kategorijas kajītē, standarta ēdienreizes visas dienas garumā, dažādas izklaides un pasākumi uz kuģa un ostu nodevas.

Kruīza cenā parasti nav iekļauti dzērieni (šim nolūkam iesakām iegādāties dzērienu paketi), SPA un skaistumkopšanas procedūras, dažādas nodarbības, pirkumi kuģa veikalos, krasta ekskursijas, dzeramnaudas kuģa apkalpei.

Tāpat arī kruīza cenā nav iekļauta nokļūšana uz kruīza sākuma ostu un pēc tam nokļūšana no kruīza beigu ostas atpakaļ mājās, ceļojuma apdrošināšana, nepieciešamie transfēri (piemēram, no lidostas uz ostu).

Visā pasaulē ir pieņemts, ka kruīza pasažieri pēc sava ceļojuma atstāj dzeramnaudu restorāna personālam un kajītes apkalpei. Parasti šī dzeramnauda ir jāsadala starp galveno viesmīli un Jūsu kajītes stjuartu. Lielākā daļa kruīza kompāniju šo dzeramnaudu iekļauj jau kruīza pamatcenā, taču ne visas kompānijas to dara.

Kas ir dzērienu paketes?

expand_more

Kruīza cenā parasti ir iekļauti tikai daži dzērieni.

Ja vēlaties plašāku atspirdzinošo un it īpaši alkoholisko dzērienu, arī dažādu tēju un kafiju klāstu, ir jāiegādājas dzērienu pakete par papildus maksu, kas sniegtu Jums neierobežotu pieeju šiem dzērieniem. Dzērienu paketi ir iespējams iegādāties arī kruīza pirmajās dienās uz kuģa, taču tad tā parasti ir jūtami dārgāka, nekā, iegādājoties to pirms kruīza.

Kruīzu kompānijas parasti piedāvā vairākas dzērienu paketes, no kurām varat izvēlēties sev piemērotāko. Ir pieejamas gan lētākas paketes, kurās nav iekļauti alkoholiskie dzērieni, gan dārgākas paketes, kurās ir iekļauti alkoholiskie dzērieni.

Viena dzērienu pakete ir paredzēta tikai vienai personai, tāpēc kruīzu kompānijām ir tiesības pieprasīt, lai visas personas, kuras ir izmitinātas vienā kajītē, iegādājas vienādas dzērienu paketes (lai vienā kajītē dzīvojošām personām nebūtu iespēja apmainīties ar dažādu cenu kategoriju dzērieniem).

Kas ir krasta ekskursijas?

expand_more

Visas kruīzu kompānijas piedāvā saviem klientiem plašas ekskursiju iespējas kruīza pieturas vietās (pieejamas par papildus maksu, nav iekļautas kruīza cenā).

Ekskursijas parasti ir iespējams iegādāties gan pirms ceļojuma, gan arī ceļojuma laikā, uz kuģa, taču iesakām savu izvēli par ekskursijām neatlikt, jo dažās ekskursijās ir ierobežots dalībnieku skaits. Arī gadījumos, kad pieturās izkāpšanai nepieciešamas pasažieru vīzas, tās sagatavo pati kruīza kompānija, bet tā var vēlēties iepriekšēju pasūtījumu.

Kādas ir kajītes?

expand_more

Kruīza cena ir atkarīga gan no Jūsu izvēlētās kajītes kategorijas, gan no klāja, kurā tā atrodas. Visas kajītes ir iekārtotas kā viesnīcu numuri, kuri ir klientu rīcībā visa kruīza garumā.

Parasti kajītes iedala šādi:

Kajīte bez loga (Inside Cabin) – nelielas kajītes bez loga, parasti šīs kajītes atrodas kuģa iekšējā daļā

Kajīte ar logu (Outside Cabin) – kajītes ar logu, kuru nav iespējams atvērt, parasti šīs kajītes ir plašākas nekā kajītes bez loga

Kajīte ar balkonu (Balcony Cabin) – plašākas kajītes, kurās ir privāts balkons

Suite klases kajītes – plašas kajītes, kurās ir atsevišķa viesistaba un guļamistaba, šo kajīšu pasažieriem bieži vien tiek nodrošināti arī dažādi papildus pakalpojumi (piemēram, atlaides SPA procedūrām, pieeja atsevišķiem klājiem, populāru zīmolu skaistumkopšanas līdzekļi u.c.)

Daudzas kruīza kompānijas piedāvā garantētās kajītes. Parasti šīs kajītes tiek piedāvātas par zemāku cenu, taču bez iespējas izvēlēties konkrētu kajīti ar konkrētu numuru. Jūs varat izvēlēties kajītes kategoriju, bet kajītes numurs Jums tiek piešķirts vēlāk Jūsu izvēlētās kajītes kategorijas ietvaros (reizēm var tikt piedāvāta arī augstākas kategorijas kajīte).

Kā notiek uzkāpšana uz klāja un nokāpšana no klāja?

expand_more

Uzkāpšana uz klāja parasti sākas ~ 5 stundas pirms norādītā kruīza atiešanas laika un beidzas ~ 1 – 2 stundas pirms atiešanas.

Uzkāpjot uz klāja, pasažieriem ir jānodod sava bagāža kuģa apkalpei, kas to nogādās Jūsu kajītē (uz bagāžas ir jābūt piestiprinātām zīmītēm ar nepieciešamo informāciju), jāpiereģistrējas kruīzam, jāsaņem magnētiskā karte (personīgā klienta karte), kas ir izmantojama norēķiniem uz klāja. Lai saņemtu šo karti, ir jāreģistrē sava kredītkarte vai jāiemaksā noteikta naudas summa.

Bagāža var tikt skenēta un vajadzības gadījumā caurskatīta, minot drošības apsvērumus, tomēr galvenokārt, lai ierobežotu sava alkohola ienešanu.

Dienu pirms ceļojuma noslēguma Jūs saņemsiet savā kajītē dokumentus, kas būs jāaizpilda, un bagāžas uzlīmes, kas būs jāuzlīmē uz Jūsu bagāžas. Bagāžu ar jaunajām uzlīmēm iepriekšējā vakarā ir jāizliek gaitenī, ārpus kajītes, lai kuģa apkalpe var to paņemt. Dienā, kad kuģis nonāks gala ostā, Jums ir jānorēķinās par saviem tēriņiem uz klāja un jāsaņem sava pase (bieži vien, uzkāpjot uz klāja, drošības procedūru dēļ pase tiek paņemta no pasažiera un kruīza noslēgumā atdota, kruīza laikā kā personu apliecinošs dokuments tiek izmantota personīgā klienta karte).

Kas ir personīgā klienta karte?

expand_more

Kruīza personīgā klienta karte (magnētiskā karte) ir karte, uz kuras ir norādīta visa kuģa apkalpei nepieciešamā informācija par Jums (parasti - Jūsu vārds un uzvārds, kajītes numurs, vakariņu laiks un vakariņu galda numurs).

Kruīza laikā šī karte kalpo Jums gan kā identifikācijas dokuments, gan kā naudas maks, gan kā kajītes atslēga. Lai norēķinātos par pirkumiem un pakalpojumiem uz kuģa, Jums ir tikai jāuzrāda klienta karte un jāparaksta kvīts par katru pirkumu. Kruīza beigās jāveic viena kopējā rēķina apmaksa.

Uzkāpjot uz klāja, reģistrācijas laikā parasti ir jāiemaksā kāds noteikts avanss tēriņiem uz kuģa. Ja kruīza laikā iemaksātais avanss netiek iztērēts, atlikums tiek izsniegts Jums atpakaļ.

Kādas ir kruīza kompānijas?

expand_more

Pasaules lielākās, atzītākās un vadošākās kruīzu kompānijas ir Azamara Club Cruises, Carnival Cruise Line, Celebrity Cruises, Costa Cruises, Cunard Line, CroisiEurope, Crystal Cruises, DCS, Holland America Line, MSC Cruises, Norwegian Cruise Line, Princess Cruises, P&O Cruises, Regent Seven Seas Cruises, Silversea Cruises, SeaDream Yacht Club, Seabourn, Royal Caribbean International.

Kruīza kompāniju iedalījums:

Standarta klases kruīzi – lieli un ļoti lieli kuģi, kas piedāvā izklaides iespējas dažādu kategoriju ceļotājiem, uz šiem kuģiem parasti ir daudz cilvēku un tie ir lētākie no kruīziem. Šādus kruīzus piedāvā, piemēram, Royal Carribean International, Carnival Cruise Line, Costa Cruises, Norwegian Cruise Line, MSC Cruises, P&O Cruises

Premium klases kruīzi – lieli kuģi, kas piedāvā mazāk izklaides iespēju, taču uz šiem kuģiem ir iespējams ļauties jaunu garšu baudījumam, cenas ir diezgan līdzīgas standarta klases kruīziem, bet pakalpojumi jau ir nedaudz augstākā līmenī, arī ēdieni ir izsmalcinātāki. Šādus kruīzus piedāvā, piemēram, CroisiEurope, Cunard Line, Holland America Line, Princess Cruises, Costa Cruises, Celebrity Cruises, Cunard Line

Luxury (deluxe) klases kruīzi – nelieli un vidēji lieli kuģi, kas piedāvā personalizētākus augstas klases pakalpojumus un neparastākus maršrutus, parasti papildus pakalpojumi jau ir iekļauti kruīza cenā, izklaižu piedāvājums nav plašs, ierobežotas bērnu izklaides iespējas, neliels pasažieru skaits uz kuģa, augstāks servisa līmenis. Šādus kruīzus piedāvā, piemēram, Azamara Club Cruises, Regent Seven Seas Cruises, Cunard Line

Ultra luxury (luxury) klases kruīzi – nelieli kuģi ar individuāliem, augstas klases pakalpojumiem, parasti piedāvājums ir “viss iekļauts”, izsmalcināti ēdieni, eksotiski maršruti, bērnu izklaides iespējas ierobežotas, neliels pasažieru skaits uz kuģa, parasti arī mazāki kuģi, kas var ieiet ostās, kur nevar ieiet lielie kuģi, vairāk vietas katram pasažierim, augstākas kvalitātes tualetes piederumi un kosmētika, gardēžu virtuve, parasti šādas klases kruīzi ir pasaules un ekspedīciju maršrutos. Šādus kruīzus piedāvā, piemēram, Crystal Cruises, Regent Seven Seas Cruises, Seabourn, SeaDream Yacht Club, Silversea Cruises

Katra kuģa sagaidāmo ērtību līmeni labi raksturo divi indeksi, angliski Passenger-Crew Ratio un Passenger-Space Ratio. Pirmais norāda viesu un apkalpes skaitlisko attiecību. Jo proporcionāli vairāk personāla uz klāja, jo vairāk gādības un palīdzības viesim, vairāk spodrināšanas un kopšanas kuģim. Otrais apzīmē kuģa bruto reģistra tonnu (GRT, Gross Registered Tonnage) dalījumu uz viesu skaitu. Jo vairāk tonnāžas, jo plašāku privāto teritoriju iegūst katrs viesis, šai ziņā dažā mazākā luksa kuģī viesis var justies ērtāk un privātāk kā uz milzīga lainera.

Vai uz kuģa ir dresscode?

expand_more

Katrai kruīza kompānijai parasti ir savi ieteikumi par vēlamo ģērbšanās veidu (dresscode).

Parasti kruīza laikā uz kuģa un ekskursijās ir ieteicams valkāt ikdienas apģērbu. Noslēguma pasākumā un viesībās tiek ieteikts ģērbties formālāk - kungiem tumšā uzvalkā, bet dāmām vakarkleitā. Tas ir arī īstais laiks rotaslietu mirdzumam. Neformāliem vakara pasākumiem ieteicamas vasarīgas kleitas dāmām un viegla auduma žaketes kungiem, bet formālajos vakara pasākumos dāmām tiek ieteikts vilkt kokteiļkleitas un kungiem – viegla auduma uzvalku. ja programmās paredzēti arī tropiska karnevāla vakari, to dara zināmu jau savlaicīgi.

Papildu informācija un kruīza pasūtījums

''Kruīza ceļojums mūs interesē.
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums,ienāciet birojā!
Jūs izklāstāt mums savas vēlmes, vajadzības, iespējas, mēs sagatavojam Jums piemērotākos kruīza ceļojuma piedāvājumus un pēc vajadzības arī drukājamus piedāvājumu materiālus – maršrutus, programmas un laika plānojumu, informējam par klimata īpatnībām ieplānotajā kruīza laikā un izvēlētajā maršrutā.

Kad piedāvājums Jūs apmierina, sagatavojam rēķinu par samaksu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtam Jums rezervācijas apstiprinājumu.

Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā, un tas dod iespēju pārrunāt arī nianses. Mēs pārzinām mūsu piedāvātās vietas, programmas ir izmēģinātas un pārbaudītas.

Tad norunātajā laikā un vietā sākas neaizmirstams kruīza ceļojums!

Grupu kruīzi:

Vai Jūs meklējat kaut ko jaunu un neparastu sava kolektīva saliedēšanai vai vienkārši draugu un / vai radu ballītei? Vai esat domājuši par kopīgu kruīza ceļojumu?

Kruīza laikā par visu būs padomāts – Jūs varēsiet ne tikai baudīt smalkas maltītes kuģa restorānos vai veldzēt slāpes ar gardiem kokteiļiem, bet arī baudīt vakara izklaides šovus vai nodoties sportiskām aktivitātēm.

Turklāt, ja nepieciešams, kruīza laikā iespējams organizēt arī privātus pasākumus tikai Jūsu grupai, piemēram, privātas krasta ekskursijas u.c. pasākumus.

Grupas piedāvājums parasti ir spēkā grupām no 15 personām (dažādām kruīza kompānijām minimālais personu skaits grupu piedāvājumiem var atšķirties!).


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011

Jūras ceļojumi. Video

MSC Cruises

The Sea at it's Most

Norwegian Cruise Line

Feel Free

Get Ready to Experience

Silversea