mundus TRAVELS tūrisma operators TATO-2011-29


VASARAS NOMETNES

Vasaras nometnes ārzemēs

Valodu nometnes, piedzīvojumu un atpūtas nometnes


Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Angļu valodas vasaras nometne Igaunijā
Igaunija, pie Tallinas
Vācu valodas vasaras nometne pie Zalcburgas
Austrija, Zalcburgas kalni
Valodu mācības Maltā
Malta, SentDžuliāna pussala
Angļu valodas starptautiska vasaras nometne Alpos pie Zalcburgas
Austrija, kalni pie Zalcburgas
Camp California Horvātijā
Horvātija, Šoltas sala
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne
Vasaras nometne


Vasaras nometnes ārzemēs

Kad vecāki ir mierīgi, atpūtušies un jūtas gan brīvi, gan droši par bērniem? Tad, kad bērni ir vasaras nometnē, turklāt īpašā vasaras nometnē - labā nometnē ārzemēs. Tikmēr arī paši vecāki varēs baudīt vasaras atvaļinājumu!
Kur jaunietis ir savējais starp savējiem, izklaidējas, iegūst jaunus draugus no visām pasaules malām un dara visu ko interesantu, nemanot daudz ko iemācās, bet tā nav skola? Protams, tā ir vasaras nometne, tālu no mājām, aizraujošā vidē, vēl nezināmā zemē.
Vecāki Tevi sagaidīs jau citādu - pieredzējušāku un pasaulē pabijušu, valodas zinošu un atpūtušos, un kopīgos piedzīvojumos iegūto draugu būs tik daudz kā nekad.. Būsi īsts nometņotājs - angliski tās saucas Summer Academies, un uz tādām noteikti dodas gan angļu, gan amerikāņu, gan vācu jaunieši. Tagad tava kārta pievienoties Piedzīvojumam. Vēlāk būs tik grūti atvadīties no jaunajiem draugiem pēc nometnes - bet tikai līdz nākamgadam!

Katrai vasaras nometnei ir savas īpatnības un priekšrocības. Lai pēkšņi saprastu, ka vari runāt angliski kā anglis un no skolas vai vēlāk augstskolas doties apmaiņas programmās bez valodas problēmām - tās ir angļu valodas nometnes, kas šogad ar Anglijas pedagogiem notiek Igaunijā, visaugstāko angļu valodas prasmes līmeni vari apgūt Maltā, skaistajā Sant-Džuliāna kūrortā.
Lai atgrieztos ar tālu zemju draugiem, starptautiskas komunikācijas pieredzi un piedzīvojumu stāstiem - tās ir starptautiskās nometnes Horvātijā, Itālijā, Igaunijā, Slovākijā... Ir pat nometne burāšanas apguvei - nedēļa krastā, nedēļa uz jahtas!

Protams, visās mūsu piedāvātajās vasaras valodu, sporta, deju un piedzīvojumu nometnēs piedzīvojumi un jautrība, jauniegūtas prasmes, dienas izklaides un naktstrases, jauni draugi un aizraujoša laika pavadīšana garantēti katram dalībniekam:)!


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    


''Vasaras nometne mūs interesē. Kas jādara, lai pieteiktos?''


Zvaniet vai rakstiet mums, ienāciet birojā! Katrai nometnei mums ir detalizēta informācija un papildus faili. Kad esat ieskatījušies nometņu lappusēs, tagad ir laiks griezties Mundus Travels.

Lai pieteiktos, jānoslēdz līgums, tam vajadzīgi Jūsu un dalībnieka vārds, uzvārds un personas kods, mēs nosūtām Jums līgumu un nometnes anketas. Tās atšķiras katrai nometnei. Līgumu jāparaksta birojā vai jāatsūta pa faksu, anketas varat ienest, atfaksēt vai atsūtīt pa e-pastu skenējumā. Visu to var izdarīt uz vietas mūsu birojā.

Kad esam noslēguši līgumu, sagatavojam un izsniedzam vai nosūtām rēķinu par pirmo iemaksu. Jums vajadzēs arī dalībnieka ģimenes ārsta medicīnisko izziņu un apdrošināšanu, par to izstāstīsim sīkāk.

Pēc tam nosūtām jums papildinformāciju par līdzņemamām lietām, un pārliecināmies, ka Jūs esat saņēmuši visu vajadzīgo informāciju un sagaidītāji nometnē ir informēti par dalībnieka ierašanās laiku!

© Mundus Travel Institute 2006-2012

 

Zvaniet: 67217790

Zvaniet: 25443302

Rakstiet: mundus@
mundustravels.com

Ienāciet:
Brīvības iela 48/50, Rīga