MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Starptautiska atpūtas un piedzīvojumu nometne Austrijā angļu valodā

MULTI-ACTIVITY-CAMP

Nometni organizē Austrijas Jaunatnes atbalsta organizācija young austria kopā ar Austrijas Jaunatnes hosteļu asociāciju.

Vasarā Austrija ir tuvāk, skaistāka un kalnaināka, nekā jūs domājāt. Mundus Travels ar lepnumu pārstāv šo atpūtas un piedzīvojumu nometni Latvijā.

           Mēs pārstāvam young austria Latvijā

Nometne notiek Young Austria! izvēlētā jauniešu viesnīcā ap 100 km no Zalcburgas, kalnu ciematā, dalībnieki tiek sadalīti pa naktsmītnes istabām pēc vecuma. Tādā veidā tiek radīta līdzsvarota un viendabīga grupa, kurā ir vairāk kopīgu interešu, jautrāk un draudzīgāk.

Atpūtas un piedzīvojumu nometnē piedalās jaunieši no visas pasaules, kuri vēlas ļauties vasaras piedzīvojumiem nometnē, visvairāk jauniešu nometnē ierodas no Eiropas. Šeit tiek piedāvāta klinšu kāpšana pa kāpšanas sienu, peldēšanās, izbraucieni ar velosipēdiem, pludmales volejbola turnīri, ielu hokejs, basketbols, piedzīvojumu parka apmeklējums, dažādas spēles mežā un citas aktivitātes.

Nometnes darba valoda - angļu valoda. Informācija par norises laikiem un izmaksām - zemāk, programmā.


ATPŪTAS UN PIEDZĪVOJUMU nometnes laiki, atbildīgie rīkotāji
MaiŅu Datumi, NOMETNES maksa: 1 nedēļa
29.06. - 06.07.2019. - 555 EUR
06.07. - 13.07.2019. - 555 EUR
13.07. - 20.07.2019. - 555 EUR
20.07. - 27.07.2019. - 555 EUR
27.07. - 03.08.2019. - 555 EUR
03.08. - 10.08.2019. - 555 EUR
10.08. - 17.08.2019. - 555 EUR
17.08. - 24.08.2019. - 555 EUR
24.08. - 31.08.2019. - 555 EUR

VIENAS maiņas ilgums: 1 nedēļa
Ieteicamā vecuma grupa: no 11 līdz 16 gadiem

Nometnes vieta:

Adventure Guesthouse Tauernhof, Obertauern, aptuveni 100 km no Zalcburgas

Rīkotājs un pilnvarotais pārstāvis Latvijā:

Rīkotājs: Austriešu nometņu profesionāļi, apvienojušies young austria: Österreichs Erlebnisgästehäuser GmbH un Österreichisches Ferienwerk-Ferienhöfe GmbH, kopīgi ar Austrijas Hosteļu asociāciju.

Pārstāvis: tūrisma operators Mundus Travels | Mundus Travel Institute, Reģ.Nr. TATO-2011-29, klientu iemaksu apdrošinājuma polise Balta Nr. 607685339.


Nometnes norišu apraksts
Let's go!

Vai varat iztēloties īstus Alpu kalnus, ik vakaru skaistu saulrietu, ik dienu dažādas atpūtas un piedzīvojumu aktivitātes? Kāpšana pa kāpšanas sienu, peldēšanās, izbraucieni ar kalnu divriteņiem, pludmales volejbols, ielu hokejs, basketbols, piedzīvojumu parka apmeklējums, dažādas komandu spēles, lāpu gājiens.

Starptautiskās nometnes darba valodas ir angļu valoda un vācu valoda - visi runās angliski un vāciski, arī visos atpūtas pasākumos un izklaidēs. Visu dienu runāt angļu valodā vai vācu valodā kopā ir jautri un palīdz apgūt valodu, un daudzās sporta aktivitātes padarīs šo vasaru nometnē par neaizmirstamu pieredzi!

Jauni draugi no visas pasaules!

Vakaros gaida saistošas un dažādas brīvā laika pavadīšanas programmas un aktivitātes - protams, viss notiek "angļu un vācu mēlē" - gan komandu spēles, gan talantu šovs, diskotēka, kino vakars, pasākums ar ugunskuru. Šī ir tikšanās vieta dalībniekiem no visas pasaules.

Ēdināšana

Young Austria piedāvā pilnu ēdināšanu. Līdz ar ēdienreizēm tiek servēti augļi un dzērieni bez papildus samaksas visas dienas garumā.

Dzīvošana

Young Austria! jauniešu viesnīca piedāvā dzīvošanu vairākvietīgos (4 - 6 vietu) numurus, ēdamistabas un kopējās istabas, telpas sporta aktivitātēm, kāpšanas sienu, pludmales volejbolu, basketbolu, diskotēku, galda tenisu, galda futbolu, TV istabu, WiFi internetu un daudzas citas atpūtas iespējas.


2019. gada dalības maksa:
555 EUR / 1 nedēļa
 

Kas Nometnes dalĪbĀ ir iekĻauts:

Dzīvošana un brīva pieeja nometnes iekārtojumam un aprīkojumam
 • Dzīvošana vairākvietīgās (4 - 6 vietu) istabiņās, ar labierīcībām istabā
 • Pilnvērtīgs uzturs 3x dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas), uzkodu galds ar augļiem un dzērieni visu dienu
 • Iespējas brīvajiem brīžiem nometnes vietā: atpūtas telpas, iespējas skatīties TV un DVD, diskotēka, interneta stūrītis un sporta aprīkojums
 • Sporta aktivitātes: galda teniss, galda futbols,, volejbola, basketbola spēļu laukumi u.c.
Apmācība, serviss un un aktivitātes
 • 24 h pedagogu uzraudzība
 • 24 h tālrunis vecākiem
 • baseina apmeklējums (piemērotos laikapstākļos)
 • raftings
 • augsto virvju parka apmeklējums
 • pārgājiens
 • dažādas atpūtas aktivitātes (piemēram, meža spēles)
 • dažādas vakara programmas (piemēram, talantu šovs, diskotēka, kino vakars, ugunskurs)
 • nepieciešamais aprīkojums un materiāli
DalĪbas maksĀ nav iekĻauts:
 • Dokumentu noformēšana un nosūtīšana 35 EUR + PVN personai
 • Nokļūšana uz nometnes vietu (aviobiļetes cena līdz Zalcburgai turp / atpakaļ aptuveni 350 EUR, ir arī citas iespējas - skatīt zemāk, un visas aviobiļetes palīdzam rezervēt)
 • Apdrošināšanas polise (atkarībā no izvēles)
 • Personīgie izdevumi (nometnes rīkotāji iesaka aptuveni 40 eiro nedēļai, lai jaunietis justos komfortabli)
Pieteikšanās nometnei

Lai pieteiktos, jāsazinās ar mums, atnākot, piezvanot vai atrakstot, jānoslēdz līgums, jāaizpilda formulāri un jāveic iemaksa 20% apmērā no nometnes dalības maksas.

Atlikusī summa jāsamaksā 1 mēnesi pirms nometnes sākuma.

Pieteikuma anketu un citas nepieciešamās formas saņemsiet no mums.

Kā nometnē nokļūt:

Ar lidojumu, (ja lidosiet viens un vēl nav 16 gadu, iespējams - vajadzēs arī pavadoni, atkarīgs no aviokompānijas), un lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis ar auto un aizvedīs uz nometnes vietu.

  Kā aizlidot:
 • Var lidot uz tuvāko lidostu, Zalcburgu, viena pārsēšanās (nododamā bagāža nav jāsaņem un jānodod vēlreiz), tad lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis un transferta auto. Zalcburgas lidojums nav lēti, cenas no ~ 350 EUR.
 • Var lidot uz Vīni, tiešais reiss, un pārsēsties Vīnes - Zalcburgas vilcienā. Vilciena stacijā Zalcburgā sagaidīs nometnes pārstāvis un transferta auto. Šis lidojums ir ekonomiskāks, no 250 EUR. Mēs sagatavojam ļoti saprotamas informācijas lapas latviski un vāciski - nomaldīties nevar!
 • Var lidot uz Minheni vai Ļubļanu, vai Venēciju, un tālāk līdz Zalcburgai ar vilcienu, tomēr šādu braucienu iesakām vecāku pavadībā.

Vecākiem varam ieteikt, piemēram, dažas dienas pavadīt Veneto vai skaistajā Austrijā, kalni, alas, ūdenskritumi - un jauno cilvēku pēc tam nogādāt tieši nometnē. Palīdzam ar šādu ceļojumu programmām, un ja vajadzīgs, arī auto rezervācijām. Citkārt vecāki un draugi dodas Eiropas izbraucienā no Latvijas, un pēc nometnes tiem pievienojas jaunietis.
Vecāki var dalībnieku aizvest vai atvest paši līdz Zalcburgai vai pašai nometnei.

Kartē ir atzīmēta nometnes vieta. Klikšķinot uz tās, nonāksiet līdz mērogojamam kartes attēlam.

 


Atgādinām: ceļotāja pasei vai ID kartei ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma.

Bērniem līdz 18 gadiem, kuri ceļo bez vecākiem, iesakām līdzi vecāku apstiprinātu pilnvaru. Bērniem līdz 18 gadiem, kuri ceļo ar vecākiem, jāņem līdzi pase vai ID karte.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302