Mundus Homepage

Divu dienu ekskursija
Delfīnu šovs, Kuršu kāpas
25. - 26. oktobrī

Ekskursija
Džungļu pasaka Vācijā
15. - 18. novembrī

Dienas ekskursija
Tartu un AHHAA Zinātnes centrs
1. novembrī

Lauksaimniecības izstāde
Eurotier 2014 Vācijā
11. - 16. novembrī

Divu dienu ekskursija
Jaungads Viļņā
31. decembrī - 1. janvārī

Dienas ekskursijas:
Latvija, Igaunija, Lietuva
skolai, arodbiedrībai, uzņēmumam pēc pasūtījuma

Ceļojumi skolai, klasei,
pēc pasūtījuma

Grupas ceļojumi, autobuss, avio
pēc pasūtījuma

Korim, deju kolektīvam
koncertceļojumi, festivāli

Regulāri autobusa ceļojumi
tuvākajos mēnešos

Lidojumi uz kūrortiem
tuvākajos mēnešos

Bēnu un jauniešu nometnes
Igaunijā, Austrijā, Maltā
piedzīvojumi, svešvalodas

Vīzas:
Krievijas, Ķīnas un citas

SPA kūrorti
lutināšana un veselība
Lietuvā, Igaunijā un citur

Nāves jūra ārstē
izdevīgas cenas,
Izraēla, Jordānija

No Vācijas visa pasaule:
rezervējiet paši,
vācu cenas, palīdzība latviski

Kāzu ceļojumi
laulības ārzemēs, kāzas tālās pludmalēs

Gidi pa Rīgu, Latviju
dažādās valodās,
Latvijas viesu grupām

Parīze, Francija
programmas ģimenei, gidi latviski

Air Baltic bagāža
palīdzība ceļotājam

Ryanair bagāža
palīdzība ceļotājam

Koncertu rīkošana
Svētā Jāņa baznīcā Rīgā

Atsauksmes
par Mundus Travels

EN
Baltic Incoming Tours

DE
Incoming Reisen: Balticum

FR
DMC Incoming a Pays Baltes

Par mums
kontakti, rekvizīti


Organizējam grupu braucienus un lidojumus uz izstādēm.
Esam Agritechnica un Eurotier izstāžu oficiālais pārstāvis Latvijā

Lauksaimniecības izstādes


 • Lauksaimniecības izstāde Agritechnica Hanoverē

  Agritechnica - pasaulē lielākā lauksaimniecības izstāde notiek Hanoverē reizi divos gados. Izstādē piedalās uzņēmumi ar tehniku un pakalpojumiem profesionālai lauksaimniecībai. Kā oficiālie pārstāvji Latvijā organizējam grupu braucienus, ir lētākas biļetes.

  10. - 14. novembrī 2015.g.
  Vācija, Hanoverē

 • Lopkopības un fermu iekārtu izstāde Eurotier Hanoverē

  Eurotier izstāde notiek Hanoverē reizi divos gados, novembrī (2014., 2016...). Kā oficiālie pārstāvji Latvijā organizējam grupu braucienus, ir lētākas biļetes. Tēma: lopkopība (ieskaitot putnu, cūku un aitkopībus) un fermu tehnoloģijas. Saimniecību apmeklējumi. Programma »

  11. - 14. novembris 2014.g.
  Vācija, Hanovere

 • Expo Milano 2015

  Pasaules izstāde Expo Milano notiek ar devīzi ''Feeding the Planet, Energy for Life'', ar barošanas tēmu visās izpausmēs, no dzīvības enerģijas līdz reģionāliem garšu ceļojumiem, iekļaujot produktu audzēšanu, gatavošanu, patērēšanu. Piedalās 130 valstu, lielākie ražotāji, īpašas pārtikas reģioni, kopā 130 paviljonu. Būs ap 20 miljoniem viesu. Mundus ir arī oficiāls biļešu izplatītājs.

  1. maijs - 31. oktobris 2015.g.
  Itālija, Milāna.

 • Lielākā lauksaimniecības izstāde ASV "AG CONNECT Expo"

  Veicam ceļojuma plānošanu, rezervācijas ASV, izstādes apmeklējumu un fermeru saimniecību apskati, ir lētākas biļetes. Galvenās tēmas: lauksaimniecības tehnika, investīcijas, inovatīvas tehnoloģijas. Esam izstādes oficiālie pārstāvji Latvijā.

  3. - 5. marts 2016.g.
  ASV, New Orleans, Luiziāna.

 • Lopkopības izstāde AgroFarm

  Izstāde pēdējo gadu laikā ir attīstījusies un kļuvusi par lielāko Krievijas lopkopju forumu, tā ir vadošā starptautiskā lopkopības izstāde Krievijā. Izstādes programma ietver svarīgākos lopkopības jautājumus: selekcija un ģenētika, aprīkojums un tehnoloģijas, vides inženierzinātne un bioenerģija.

  4. - 6. februāris, 2014.g.
  Krievija, Maskava.

 • Lauksaimniecības izstāde Agro-Tech Minikowo

  30 gadu laikā Agro-Tech Minikowo ir kļuvusi par lielāko lauksaimniecības izstādi Ziemeļrietumu Polijā. Izstāde iepazīstina ar nozares attīstības tendencēm un jaunumiem, galvenās tēmas: lauksaimniecības tehnika, lopkopība, augi, atjaunojamā enerģija, lauksaimniecības būves.

  5. - 6. jūlijs 2014.g.
  Polija, Minikovo.

 • Lauksaimniecības izstāde Opolagra

  Vadošā lauksaimniecības izstāde dienvidu Polijā. Izstādes ietvaros 7 ha platībā iespējams iepazīties ar lauksaimniecības attīstības tendencēm, vērot lauksaimniecības tehnikas demonstrējumus. Aplūkojama arī sugas dzīvnieku izstāde.

  11. - 15. jūnijs 2014.g.
  Polija, Kamien Šlaski.

 • Augkopības izstāde DLG-Feldtage (praktiskās dienas)

  DLG-Feldtage ir satikšanās dienas graudkopības profesionāļiem un augkopjiem ''tieši uz lauka'' (35 hektāri zemes) reizi divos gados Vācijā. Galvenās lauka dienu tēmas ar demonstrējumiem: augu selekcija, augu aizsardzība, iekārtu un ražošanas līdzekļu piedāvājums.

  17. - 19. jūnijs 2014.g.
  Vācija, Strencfelde

 • Lauksaimniecības izstāde AgroTech Russia

  Izstāde demonstrē modernāko lauksaimniecības tehniku un aprīkojumu, jaunumus un tendences lauksaimniecībā. Galvenās tēmas: tehnika un aprīkojums, augsnes apstrāde, sējas sagatavošana, sēšanas un audzēšanas metodes, apūdeņošana, mēslošana.

  8. - 11. oktobris 2014.g.
  Krievija, Maskava.

 • Kartupeļu audzēšanas izstāde PotatoEurope

  Tā ir Eiropas ievērojamākā kartupeļu audzēšanas profesionāļu tikšanās vieta. PotatoEurope ļauj satikt kolēģus, klientus, tehnoloģiju piegādātājus, pētniekus un pakalpojumu sniedzējus kartupeļu nozarē. Tehnikas demonstrējumi Bockerodes laukos, speciālistu konference. Programma »

  3. - 4. septembris 2014.g.
  Vācija, pie Hanoveres

 • Ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde Anuga FoodTec

  Tā ir pasaulē vadošā ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde. Anuga FoodTec aptver galvenās tēmas, sākot no produkcijas ražošanas un iepakošanas, beidzot ar produkcijas sadali un izplatīšanu.

  24.-27. marts 2015.g.
  Vācija, Ķelne.

 • Lauksaimniecības izstāde Agraria

  Vadošā lauksaimniecības izstāde Rumānijā. Agraria izstādes laikā ražojumus demonstrē augkopības un lopkopības tehnikas un aprīkojuma ražotāji. Galvenās tēmas - lauksaimniecības tehnika un aprīkojums, investīcijas augkopībā un lopkopībā. Izstādē ir pārstāvētas arī dzīvnieku audzēšanas asociācijas.

  24. - 27. aprīlis 2014.g.
  Rumānija, Kluža.

 • Augkopības izstāde AgriPlanta

  Izstāde apvienota ar ''lauka'' demonstrējumiem, tā piedāvā kultūraugu paraugu lauciņus, tehnikas demonstrējumus, speciālistu forumus iekštelpās un ārpus tām. Izstādes tēmas - sēklas, mēslošana, augu aizsardzība un jaunākā tehnika. Tehnikas demonstrējumu tēmas - “augsnes apstrāde un sēja” un “modernā tehnika augu aizsardzībai”. 

  4. - 7. septembris 2014.g.
  Rumānija, pie Timišoaras.

 • Biogāzes tehnoloģiju izstāde Bio-Energy-Expo, CAHE

  China Animal Husbandry Expo jeb CAHE notiek Wuhanā. Ķīnas lopkopības Expo daļa ir bioenerģijas tehnoloģiju izstāde Bio-Energy-Expo. CAHE ir viena no lielākajām lopkopības izstādēm Ķīnā. Tās tēmas - dzīvnieku audzēšana, jaunākās tehnoloģijas lopkopībā, fermu tehnika.

  Nākamās izstādes datums vēl nav noteikts.
  Ķīna, Wuhan.

 • Atjaunojamās enerģijas izstāde BioEnergy Italy

  Jaunā atjaunojamās enerģijas izstāde BioEnergy Italy ir izstāde, kas prezentē modernākās tehnoloģijas un aprīkojumu zaļās enerģijas biznesam, bet arī vieta, kura nodrošina profesionāļiem vispārēju pārskatu par daudziem nozares jautājumiem.

  5. - 7. marts 2014.g.
  Itālija, Kremonā.

 • Lauksaimniecības izstāde DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri

  Tā ir ikgadēja lauksaimniecības tehnikas brīvdabas izstāde, kas norisinās 19 ha platībā. Paredzēti tehnikas paraugdemonstrējumi īpaši sagatavotās teritorijās. Izstādes galvenās tēmas - bioenerģija, lopkopības produkti un tehnoloģijas.

  14. - 17. augusts 2014.g.
  Turcija, Karaevli-Tekirdaga.

 • Graudkopības izstāde DLG-ÖÇP Tarla Günleri Konya

  Tās ir tikšanās dienas graudkopības profesionāļiem un augkopjiem tieši uz lauka.DLG-ÖÇP Tarla Günleri ietvaros tiek izrādītas jaunākās graudaugu šķirnes, prezentēti jaunumi mēslojuma un pesticīdu lietošanas jomā, sniegta jaunākā informācija par graudaugu audzēšanas attīstības tendencēm.

  22. - 25. maijs 2014.g.
  Turcija, Konja.

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Russia

  Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm pārtikas un gaļas pārstrādes jomā. VIV Russia izstādē tiek atspoguļots katrs solis gaļas pārstrādes procesā. Izstādes ietvaros norisinās arī konference.

  19. - 21. maijs 2015
  Krievija, Maskava

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Europe

  Izstādes ietvaros tiek sniegts ieskats visos gaļas pārstrādes procesos. Galvenās VIV Europe izstādes tēmas - dzīvnieku barības ražošana un gaļas pārstrāde. Izstādes laikā tās apmeklētājiem tiek piedāvāta semināru programma.

  20. - 22. maijs 2014
  Nīderlande, Utrehta

 • Ekoloģisko produktu izstāde BioFach

  Izstāde ir pasaules ekoloģiskās produkcijas gadatirgus, kurā tiekas ekoloģiskās pārtikas, organiskās kosmētikas, dabīgo tekstilu un citu eko segmentu profesionāļi no visas pasaules. BioFach laikā norisinās kongress. Galvenās tēmas: pārtikas produkti, konditorejas izstrādājumi, augļi, dārzeņi, dzērieni, apģērbs, apavi, kosmētika un citi.

  12. - 14. februāris 2014.g.
  Vācija, Nirnberga.

 • Seafood Expo Global / Seafood Processing Global

  Pasaulē lielākā jūras produktu tirdzniecības un ražošanas izstāde. 75 valstu 1600 uzņēmumi, apmeklētāji no 145 valstīm. Svaigi, saldēti, fasēti jūras produkti, iekārtas un pakalpojumi.

  21. - 23. aprīlis 2015.g.
  Beļģija, Briseles Expo.

 • Internationale Grüne Woche - Berlīnes Zaļā nedēļa

  Izstāde ir ilggadējs pārtikas un dzērienu ražotāju gadatirgus, ar plašu tikšanās programmu, ar daudzveidīgu piedāvājumu - no svaigiem produktiem un ekoloģiska piedāvājuma līdz luksam, ar starptautiski pazīstamiem brendiem, ar siltumnīcu un dārzu ražošanas un mājsaimniecību sadaļām.

  16. - 25. janvāris 2015.g.
  Vācija, Berlīnes Mese.

 • Interpoma

  Izstāde Interpoma ir ābolu audzētāju un pārstrādātāju, ābolu produktu ražotāju tikšanās vieta, kurā iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām, iekārtām, audzēšanas un pārstrādes aprīkojumu.

  20. - 22. novembris 2014.g.
  Itālija, Bozena / Bolzano.

Mundus Travels ar lepnumu pārstāv Latvijā nozīmīgākās lauksaimniecības izstādes pasaulē, tādas kā Agritechnica un Eurotier, kā arī to rīkotājkompāniju DLG. Tas nozīmē ērtu rezervēšanu, laikus pasūtītas viesnīcas, lētākas ieejas biļetes un pārbaudītas zemnieku saimniecības, kuru apmeklējumu ietveram programmās.

Mēs piedāvājam visu lauksaimniecības izstāžu apmeklējuma grupu programmas pēc lauksaimnieku organizāciju un kooperatīvu pasūtījuma, ar autobusu vai lidmašīnu.

Pārdodam biļetes lētāk, tāpat sagatavojam individuālus braucienus uz visām lauksaimniecības izstādēm.

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

 

Paziņot draugam, klasesbiedram vai kolēģim:      

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

Zvaniet: 67217790

Zvaniet: 25443302

Rakstiet: mundus@
mundustravels.com

Ienāciet: Brīvības iela 48/50, Rīga