Mundus Homepage

Divas dienas Lietuvā
Kuršu kāpas, Palanga, delfīnu šovs
24.- 25. oktobris

Ekskursija
Zinātnes centrs AHHAA un Tartu
24. oktobris

Ekskursija
Džungļu pasaka Vācijā
15. - 18. novembris

Ekskursija
Lauksaimniecības izstāde Agritechnica 2015
11. - 17. novembris

Regulāras grupas:
ceļojumi, ekskursijas
ar autobusu

Dienas ekskursijas:
Latvija, Igaunija, Lietuva
skolai, grupai, uzņēmumam pēc pasūtījuma

Grupas braucieni skolai, klasei,
pēc pasūtījuma

Grupas ceļojumi, autobuss, avio
pēc pasūtījuma

Korim, deju kolektīvam
koncertceļojumi, festivāli

Lidojumi uz kūrortiem
tuvākajos mēnešos

Vīzas:
Krievijas, Ķīnas un citas

SPA kūrorti
lutināšana un veselība
Lietuvā, Igaunijā un citur

Nāves jūra ārstē
izdevīgas cenas,
Izraēla, Jordānija

No Vācijas visa pasaule:
rezervējiet paši,
vācu cenas, palīdzība latviski

Kāzu ceļojumi
laulības ārzemēs, kāzas tālās pludmalēs

Gidi pa Rīgu, Latviju
dažādās valodās,
Latvijas viesu grupām

Parīze, Francija
programmas ģimenei, gidi latviski

Air Baltic bagāža
palīdzība ceļotājam

Ryanair bagāža
palīdzība ceļotājam

Eiropa, Tuvie Austrumi:
Svētceļojumi

Koncertu organizēšana
Sv. Jāņa baznīcā Rīgā

Atsauksmes
par Mundus Travels

EN
Baltic Incoming Tours

DE
Incoming Reisen: Balticum

FR
DMC Incoming a Pays Baltes

Prakse un vakances

Par mums
kontakti, rekvizīti


Organizējam izstāžu apmeklējumus grupām (ar autobusu vai lidojumu).
Esam DLG (Agritechnica un Eurotier izstādes) oficiālais pārstāvis Latvijā.

Lauksaimniecības izstādes


 • Lauksaimniecības izstāde Agritechnica Hanoverē

  Agritechnica - pasaulē lielākā lauksaimniecības izstāde Hanoverē reizi divos gados. Tehnika un pakalpojumi profesionālai lauksaimniecībai. Esam oficiālie pārstāvji Latvijā, organizējam pasūtījuma un regulārus grupu braucienus, ir lētākas biļetes.

  10.-14. novembrī 2015.g.
  Vācija, Hanoverē

 • Lopkopības un fermu iekārtu izstāde Eurotier Hanoverē

  Eurotier izstāde Hanoverē reizi divos gados. Esam oficiālie pārstāvji Latvijā, organizējam grupu braucienus, ir lētākas biļetes. Tēma: lopkopība (arī putnu, cūku un aitkopība) un fermu tehnoloģijas. Saimniecību apmeklējumi. Paraugprogramma »

  15.-18. novembris 2016.g.
  Vācija, Hanovere

 • Expo Milano 2015

  Pasaules izstāde Expo Milano ar devīzi ''Feeding the Planet, Energy for Life'', ar ēdiena, barošanas tēmu visās izpausmēs, no dzīvības enerģijas līdz reģionāliem garšu ceļojumiem, iekļaujot produktu audzēšanu, gatavošanu, patērēšanu. Piedalās 130 valstu, lielākie ražotāji, īpašas pārtikas reģioni. Gaida 20 miljonus viesu. Organizējam grupu braucienus.

  1. maijs - 31. oktobris 2015.g.
  Itālija, Milāna.

 • Lielākā lauksaimniecības izstāde ASV "AG CONNECT Expo"

  Veicam ceļojuma plānošanu, rezervācijas ASV, izstādes apmeklējumu un fermeru saimniecību apskati, ir lētākas biļetes. Galvenās tēmas: lauksaimniecības tehnika, investīcijas, inovatīvas tehnoloģijas. Esam izstādes oficiālie pārstāvji Latvijā.

  3.-5. marts 2016.g.
  ASV, New Orleans, Luiziāna.

 • Lopkopības izstāde AgroFarm

  Izstāde ir lielākais Krievijas lopkopju forums, vadošā starptautiskā lopkopības izstāde Krievijā. Izstādes programma ietver svarīgākos lopkopības jautājumus: selekcija un ģenētika, aprīkojums un tehnoloģijas, vides inženierzinātne un bioenerģija. Organizējam pasūtījuma grupas, lētākas biļetes.

  3.-6. februāris, 2015.g.
  Krievija, Maskava.

 • Lauksaimniecības izstāde Agro-Tech Minikowo

  Agro-Tech Minikowo ir lielākā lauksaimniecības izstāde Ziemeļrietumu Polijā. Izstāde iepazīstina ar nozares tendencēm, galvenās tēmas: lauksaimniecības tehnika, lopkopība, augi, atjaunojamā enerģija, lauksaimniecības būves.

  4.-5. jūlijs 2015.g.
  Polija, Minikovo.

 • Lauksaimniecības izstāde Opolagra

  Vadošā lauksaimniecības izstāde dienvidu Polijā. Izstādes ietvaros 7 ha platībā iespējams vērot jaunās lauksaimniecības tehnikas demonstrējumus. Aplūkojama arī sugas dzīvnieku izstāde.

  12.-14. jūnijs 2015.g.
  Polija, Kamien Šlaski.

 • Augkopības izstāde DLG-Feldtage (praktiskās dienas)

  DLG-Feldtage ir satikšanās dienas graudkopības profesionāļiem un augkopjiem ''tieši uz lauka'' (35 hektāri zemes) reizi divos gados Vācijā. Galvenās lauka dienu tēmas ar demonstrējumiem: augu selekcija, augu aizsardzība, iekārtu un ražošanas līdzekļu piedāvājums.

  17. - 19. jūnijs 2016.g (datumi tiek precizēti).
  Vācija, Strencfelde

 • Lauksaimniecības izstāde AgroTech Russia

  Izstāde demonstrē modernāko lauksaimniecības tehniku un aprīkojumu, jaunumus un tendences lauksaimniecībā. Galvenās tēmas: tehnika un aprīkojums, augsnes apstrāde, sējas sagatavošana, sēšanas un audzēšanas metodes, apūdeņošana, mēslošana.

  Oktobris 2015.g.
  Krievija, Maskava.

 • Kartupeļu audzēšanas izstāde PotatoEurope

  Eiropas ievērojamākā kartupeļu audzēšanas profesionāļu tikšanās vieta. PotatoEurope ļauj satikt klientus, izpētīt tehnoloģijas, uzrunāt pakalpojumu sniedzējus kartupeļu nozarē. Tehnikas demonstrējumi tieši kartupeļu laukos, speciālistu konference. Paraugprogramma »

  2.-3. septembris 2015.g.
  Beļģija, pie Kainass

 • Ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde Anuga FoodTec

  Pasaulē vadošā ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde. Anuga FoodTec aptver galvenās tēmas, sākot no produkcijas ražošanas un iepakošanas, beidzot ar produkcijas sadali un izplatīšanu.

  24.-27. marts 2015.g.
  Vācija, Ķelne.

 • Lauksaimniecības izstāde Agraria

  Vadošā lauksaimniecības izstāde Rumānijā. Agraria izstādes laikā produkciju rāda augkopības un lopkopības tehnikas un aprīkojuma ražotāji. Galvenās tēmas - lauksaimniecības tehnika un aprīkojums, inovācijas augkopībā un lopkopībā. Izstādē ir pārstāvētas arī dzīvnieku audzēšanas asociācijas.

  23.-26. aprīlis 2015.g.
  Rumānija, Kluža.

 • Augkopības izstāde AgriPlanta Vest

  Izstāde apvienota ar lauka demonstrējumiem, tā piedāvā kultūraugu paraugu lauciņus, tehnikas demonstrējumus, speciālistu un ražotāju tikšanās. Izstādes tēmas - sēklas, mēslošana, augu aizsardzība un jaunākā tehnika. Tehnikas demonstrējumu tēmas - augsnes apstrāde un sēja, modernā tehnika augu aizsardzībai. 

  27.-30. augusts 2015.g.
  Rumānija, pie Timišoaras.

 • Augkopības izstāde AgriPlanta - RomAgroTec

  Izstāde savienota ar lauka demonstrējumiem, tehnikas (augsnes apstrāde, sēja, augu aizsardzība) demonstrējumi uz lauka (30 hektāri),kultūraugu parauglauciņi. Tēmas - sēklas, mēslošana, augu aizsardzība, jaunā tehnika.

  11.-14. jūnijs 2015.g.
  Rumānija, Fundulea.

 • Biogāzes tehnoloģiju konference un izstāde Bio-Energy, Conference & Foyer

  Bioenerģiju konference ar paralēlu izstādi, kurā galvenokārt sastopas vācu pētnieki, inženieri un izstrādātāji un ķīniešu ražotāji. Pārējie galvenokārt pārstāv pircējus.

  Novembris 2015
  Ķīna, Wuhan.

 • Atjaunojamās enerģijas izstāde BioEnergy Italy

  Jaunā atjaunojamās enerģijas izstāde BioEnergy Italy izstāde prezentē modernākās tehnoloģijas un aprīkojumu zaļās enerģijas biznesā, ir vieta, kura sniedz pārskatu profesionāļiem par nozares inovācijām un tehnoloģijām.

  25.-27. februāris 2015.g.
  Itālija, Kremonā.

 • Lauksaimniecības izstāde DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri

  Tā ir ikgadēja lauksaimniecības tehnikas brīvdabas izstāde, kas norit 19 ha platībā. Tehnikas paraugdemonstrējumi īpaši sagatavotās teritorijās. Izstādes galvenās tēmas - bioenerģija, lopkopības produkti un tehnoloģijas.

  13.-16. augusts 2014.g.
  Turcija, Karaevli-Tekirdaga.

 • Lopkopības izstāde FERMA Polijā

  14. starptautiskā izstāde Liellopu ferma, 17. starptautiskā izstāde Cūku un Mājputnu ferma. Plaša starptautiska izstāde, specializēta lauksaimniecības dzīvnieku produkcijā, ražošanā, pārstrādē, tehnoloģijās. Pāri par 200 dalībnieku. Pieejamas tehnoloģijas.

  20.-22. februāris 2015.g.
  Polija, Lodža.

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Russia

  Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm pārtikas un gaļas pārstrādes jomā. VIV Russia izstādē tiek atspoguļots katrs solis gaļas pārstrādes procesā. Izstādes ietvaros norisinās arī konference.

  19. - 21. maijs 2015
  Krievija, Maskava

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Europe

  Pasaules izstāde par gaļas pārstrādes procesiem, dzīvnieku selekciju, ciltsdarbu un pārstrādi, tās tehnoloģijām un inovācijām

  20.-22. maijs 2018
  Nīderlande, Utrehta

 • Ekoloģisko produktu izstāde BioFach

  Visas organiskās lietas. Izstāde ir pasaules ekoloģiskās produkcijas gadatirgus ekoloģiskās pārtikas, organiskās kosmētikas, dabīgo tekstilu un citu eko segmentu profesionāļiem, ražotājiem, pircējiem. Pārtikas produkti, konditorejas izstrādājumi, augļi, dārzeņi, dzērieni, apģērbs, apavi, kosmētika. Organizējam pasūtījuma braucienus.

  11.-14. februāris 2015.g.
  Vācija, Nirnberga.

 • Seafood Expo Global / Seafood Processing Global

  Pasaulē lielākā jūras produktu tirdzniecības un ražošanas izstāde. 75 valstu 1600 uzņēmumi, apmeklētāji no 145 valstīm. Svaigi, saldēti, fasēti jūras produkti, iekārtas un pakalpojumi.

  21. - 23. aprīlis 2015.g.
  Beļģija, Briseles Expo.

 • Internationale Grüne Woche - Berlīnes Zaļā nedēļa

  Izstāde ir ilggadējs ''zaļās'' pārtikas ražotāju gadatirgus, ar tikšanās programmu, ar daudzveidīgu piedāvājumu - no svaigiem produktiem un ekoloģiska piedāvājuma līdz luksam, ar starptautiski pazīstamiem brendiem, ar siltumnīcu un dārzu ražošanas un mājsaimniecību sadaļām. Organizējam grupas..

  16. - 25. janvāris 2015.g.
  Vācija, Berlīnes Mese.

 • Biolife

  Izstāde Biolife Itālijā ir organisko produktu audzētāju un pārstrādātāju, Food Excellence lietpratēju tikšanās vieta, kurā iepazīstina ar tehnoloģijām, audzēšanas un pārstrādes aprīkojumu un pieredzi. Reizi divos gados. Organizējam grupu apmeklējumu.

  20. - 22. novembris 2015.g.
  Itālija, Bozena / Bolzano.

 • DLG Waldtage

  Meža dienas, Waldtage, ir jaunākās meža tehnikas demonstrējumi tieši mežā, kopā ar meža tehnikas tirdzniecības, aprīkojuma, tehnoloģiju, inovāciju izstādi. Organizējam pasūtījuma braucienus kā oficiālie pārstāvji Latvijā, lētākas biļetes.

  29.-31. maijs 2015.g.
  Vācija, Madfelda pie Kaseles.

 • Forest Romania

  Mežsaimniecības izstāde Forest Romania piedāvā meža kopšanas un ražošanas cikla, cirsmu tehnoloģijas, iekārtas, inovācijas, paraugdemonstrējumus.

  16.-18. septembris 2015.g.
  Rumānija.

 • Interpoma

  Izstāde Interpoma ir ābolu audzētāju un pārstrādātāju, ābolu produktu ražotāju tikšanās vieta, kurā iepazīstina ar tehnoloģijām, iekārtām, audzēšanas un pārstrādes aprīkojumu. Reizi divos gados. organizējam grupas.

  17. - 19. novembris 2016.g.
  Itālija, Bozena / Bolzano.

 • Fruit Logistica

  Izstāde Fruit Logistica Berlīnes mesē ir domāta augļu un dārzeņu audzētājiem un pārstrādātājiem, tā ir iepakojuma, uzglabāšanas un pārvadāšanas tehnoloģiju izstāde. Reizi divos gados. Organizējam grupas kopā ar zemnieku saimniecību apmeklējumiem.

  04.-06. februāris 2015.g.
  Vācija, Berlīne.

 • SIAL China

  Visā Āzijā lielākā profesionālā pārtikas un dzērienu izstāde. Ķīna importē pārtiku arvien straujāk. Izstādās 2500 dalībnieku, apmeklē 55000 profesionāļu - pārdevēju un iepircēju. Šā gada goda viesa izvēle - ASV.
  Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes, efektīva vīzu sagatavošana. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  06.-08. maijs 2015.g.
  Ķīna, Šanhaja.

 • 19. FHC China

  Iespaidīga pārtikas un dzērienu izstāde ar 19 gadu tradīciju. Arī iepakojuma sekcija, FHC Gaļa, FHC Tēja un kafija, FHC Restorānu apgāde.
  Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes, efektīva vīzu sagatavošana. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  13..-15. novembris 2015.g.
  Ķīna, Šanhaja.

 • Chelsea Flower Show

  Čelsijas Ziedu šovs ir Eiropas iespaidīgākā dārzu izstāde. Dārzu idejas, dārzu augi, plānojums, iekārtojums un piederumi 16. Chelsea Flower Show.
  Organizējam grupu apmeklējumus, aviobiļetes. Ekskursiju programma (Lielbritānijas dārzi, Anglijas iespaidīgākie skati) pēc pieprasījuma.

  24.-28. maijs 2016.g.
  Lielbritānija, Anglija, Čelsija.

Interesanta izstāde? Kā rīkoties tālāk? Zvaniet vai rakstiet mums! Nosūtīsim piedāvājumus dažādam braucēju skaitam, programmas un izmaksas.

Mundus Travels ar lepnumu pārstāv Latvijā nozīmīgākās lauksaimniecības izstādes Agritechnica un Eurotier, līdz ar rīkotājkompāniju Vācu Lauksaimnieku apvienību DLG (rīko Meža dienas, Lauka dienas ar tehnikas demonstrējumiem darbībā, Anuga un FoodTech). Tas nozīmē ērtu rezervēšanu, laikus pasūtītas viesnīcas, lētākas ieejas biļetes un pārbaudītas zemnieku saimniecības, kuru apmeklējumu ietveram grupu braucienu programmās.

Mēs piedāvājam visu lauksaimniecības izstāžu apmeklējuma grupu braucienus pēc lauksaimnieku organizāciju un kooperatīvu pasūtījuma, ar autobusu vai lidmašīnu. Grupā ceļot vienmēr ir izdevīgāk!

Uz daudzām izstādēm pārdodam biļetes lētāk. Sagatavojam individuālus braucienus un lidojumus uz visām lauksaimniecības izstādēm.

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

 

Paziņot draugam, klasesbiedram vai kolēģim:      

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

Zvaniet: 67217790

Zvaniet: 25443302

Rakstiet: mundus@
mundustravels.com

Ienāciet: Brīvības iela 48/50, Rīga