Lauksaimniecības izstādes

Izstāžu apmeklējumi grupā ar autobusu, ar lidojumu, pēc pasūtījuma.

Mundus ir DLG (Agritechnica, Eurotier izstādes) oficiālais pārstāvis Latvijā.

Biļetes ar atlaidi. Saimniecību apmeklējumi, ekskursijas, labas pusdienas.


 • Agritechnica, Lauksaimniecības izstāde Hanoverē

  Lielākā lauksaimniecības izstāde Eiropā. Tehnika lauksaimniecībai, graudkopībai. Esam DLG oficiālie pārstāvji, sagatavojam pasūtījuma un regulārus braucienus, lidojumus. Biļetes ar atlaidi.

  10.-14. novembris 2019.g.
  Vācija, Hanovere

 • Eurotier, Lopkopības un fermu iekārtu izstāde Hanoverē

  Eurotier izstāde Vācijā. Lopkopība, putnkopība. Fermu, apstrādes tehnoloģija. Saimniecību apmeklējumi. Esam DLG oficiālie pārstāvji, organizējam grupu braucienus, lidojumus. Lētākas biļetes. Paraugprogramma »

  15.-18. novembris 2018.g.
  Vācija, Hanovere

 • Chelsea Flower Show, dārzu izstāde

  Čelsijas Ziedu šovs ir Eiropas lielākā dārzu izstāde. Dārzu idejas, dārzu augi, plānojums, piederumi 19. Chelsea Flower Show.
  Organizējam grupu apmeklējumus, aviobiļetes. Ekskursiju programma (Lielbritānijas dārzi, Anglijas iespaidīgākie skati).

  Maijs 2018.g.
  Lielbritānija, Anglija, Čelsija.

 • PotatoEurope, Kartupeļu audzēšanas izstāde

  Eiropas ievērojamākā kartupeļu audzētāju mese, kartupeļu nozares piegādātāji un klienti, pārstrādes tehnoloģijas, novākšanas tehnika darbībā. Tehnikas demonstrējumi uz lauka. Veidojam pasūtījuma grupas.

  12.-13. septembris 2018.g.
  Vācija, pie Hanoveres

 • DLG Waldtage, Meža dienas, izstāde un demonstrējumi

  Meža dienas, Waldtage, ir jaunākās meža tehnikas demonstrējumi tieši mežā, kopā ar meža tehnikas tirdzniecības, aprīkojuma, tehnoloģiju, inovāciju izstādi. Reizi divos gados. Organizējam pasūtījuma braucienus, lētākas biļetes.

  29.-31. maijs 2017.g.
  Vācija, Madfelda pie Kaseles

 • Commodity Classic / AG CONNECT Expo

  Lielākā lauksaimniecības tehnikas izstāde ASV. Veicam ceļojuma plānošanu, rezervācijas ASV, izstādes apmeklējumu un fermeru saimniecību apskati, ir lētākas biļetes. Lauksaimniecības tehnika, investīcijas, inovatīvas tehnoloģijas. Esam pārstāvji.

  2.-4. marts 2017.g.
  ASV, SanAntonio, Luiziāna.

 • AgroFarm, Lopkopības izstāde

  Lielākais Krievijas lopkopju forums, vadošā lopkopības izstāde Krievijā. Izstādes programma ietver svarīgākos lopkopības jautājumus: selekcija un ģenētika, aprīkojums un tehnoloģijas, inženierzinātne un bioenerģija. Organizējam pasūtījuma grupas, lētākas biļetes.

  26.-28. janvāris, 2016.g.
  Krievija, Maskava.

 • Agro-Tech Minikowo, Lauksaimniecības izstāde

  Agro-Tech Minikowo ir lielākā lauksaimniecības izstāde Ziemeļrietumu Polijā. Lauksaimniecības tehnika, lopkopība, augi, atjaunojamā enerģija, lauksaimniecības būves.

  2.-3. jūlijs 2016.g.
  Polija, Minikovo.

 • Opolagra, Lauksaimniecības izstāde

  Vadošā lauksaimniecības izstāde dienvidu Polijā. Izstādes ietvaros 7 ha platībā iespējams vērot jaunās lauksaimniecības tehnikas demonstrējumus. Sugas dzīvnieku izstāde.

  10.-12. jūnijs 2016.g.
  Polija, Kamien Šlaski

 • Lauka Dienas DLG-Feldtage, izstāde un demonstrējumi

  Lauksaimniecības, graudkopības tehnikas izstāde ar demonstrējumu uz lauka (35 ha) reizi divos gados Vācijā. Tēmas ar demonstrējumiem: augu selekcija, augu aizsardzība, ražošanas līdzekļi. Braucienu organizēšana, lētākas biļetes.

  12.-14. jūnijs 2018.g.
  Vācija, Bernburga (Saksija)

 • Agro-Tech Russia, Lauksaimniecības izstāde

  Izstāde norit kopā ar Zelta Rudens lauksaimniecības izstādi Maskavā. Lauksaimniecības tehnika un aprīkojums, jaunumi un tendences lauksaimniecībā. Augsnes apstrāde, sējas sagatavošana, sēšanas un audzēšanas metodes, apūdeņošana, mēslošana.

  Atlikta uz 2017. gadu.
  Krievija, Maskava

 • Anuga FoodTec, Ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde

  Vadošā ēdienu un dzērienu tehnoloģiju izstāde, reizi trijos gados. Anuga FoodTec aptver visas pārtikas tēmas, sākot no produkcijas ražošanas, iepakošanas, beidzot ar produkcijas sadali un izplatīšanu. Pārstāvam LV.

  20.-23. marts 2018.g.
  Vācija, Ķelne.

 • Agraria, Lauksaimniecības izstāde

  Vadošā lauksaimniecības izstāde Rumānijā. Dalībnieki - augkopības un lopkopības tehnikas un aprīkojuma ražotāji. Lauksaimniecības tehnika un aprīkojums, inovācijas augkopībā un lopkopībā. Pārstāvētas dzīvnieku audzēšanas asociācijas.

  6.-9. aprīlis 2017.g.
  Rumānija, Kluža.

 • AgriPlanta Vest, Augkopības izstāde

  Izstāde ar lauka demonstrējumiem, tā piedāvā kultūraugu paraugu lauciņus, tehniku darbība, speciālistu un ražotāju tikšanās. Sēklas, mēslošana, augu aizsardzība. Tehnikas demonstrējumi: augsnes apstrāde un sēja, tehnika augu aizsardzībai. 

  01.-04. septembris 2016.g.
  Rumānija, pie Timišoaras

 • AgriPlanta - RomAgroTec, Augkopības izstāde

  Izstāde apvienota ar lauka demonstrējumiem, tehnikas (augsnes apstrāde, sēja, augu aizsardzība) demonstrējumi uz lauka (30 hektāri),kultūraugu parauglauciņi. Tēmas - sēklas, mēslošana, augu aizsardzība, jaunā tehnika.

  26.-29. maijs 2016.g.
  Rumānija, Fundulea.

 • Bio-Energy, Biogāzes tehnoloģiju izstāde

  Bioenerģiju konference ar paralēlu izstādi, kurā galvenokārt sastopas vācu pētnieki, inženieri un izstrādātāji un ķīniešu ražotāji. Pārējie galvenokārt pārstāv pircējus.

  18.-19. novembris 2016
  Ķīna, Wuhan

 • BioEnergy Italy

  Atjaunojamās enerģijas izstāde BioEnergy Italy, Biomass & Renewables prezentē modernākās tehnoloģijas un aprīkojumu zaļās enerģijas biznesā, pārskats profesionāļiem par nozares inovācijām un tehnoloģijām.

  Aprīlis 2018.g.
  Itālija, Kremona

 • Lauksaimniecības izstāde TarLA Günleri

  Tā ir ikgadēja lauksaimniecības tehnikas brīvdabas izstāde Turcijā, norit 22 ha platībā. Tehnikas paraugdemonstrējumi īpaši sagatavotās teritorijās. Bioenerģija, lopkopības produkti un tehnoloģijas.

  Maijs 2017.g.
  Turcija, Karaevli-Tekirdaga

 • FERMA, Lopkopības izstāde Polijā

  15. starptautiskā izstāde Liellopu ferma un izstādes Cūku, Mājputnu ferma. Plašākā Polijas izstāde dzīvnieku un mājputnu audzēšanā, lauksaimniecības dzīvnieku produkcijā, ražošanā, pārstrādē, tehnoloģijās.

  19.-21. februāris 2016.g.
  Polija, Lodža.

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Russia

  Izstādes apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm pārtikas un gaļas pārstrādes jomā, darbību krievu un NVS tirgos. VIV Russia izstādes tēma ir dzīvnieku audzēšana un gaļas pārstrādes process.

  23. - 25. maijs 2017
  Krievija, Maskava, Krokusa izstāžu centrs

 • Gaļas pārstrādes izstāde VIV Europe

  Pasaules izstāde par gaļas pārstrādes procesiem, dzīvnieku selekciju, ciltsdarbu un pārstrādi, tās tehnoloģijām un inovācijām

  20.-22. jūnijs 2018
  Nīderlande, Utrehta

 • BioFach, Ekoloģisko lauksaimniecības produktu izstāde

  Visas organiskās un bioloģiskās pārtikas lietas. Eiropā lielākā šāda veida izstāde, kopā ar Vivaness, organiskās kosmētikas izstādi. Organizējam apmeklējumus, programmas paraugs šeit >>

  15.-18. februāris 2017.g.
  Vācija, Nirnberga

 • Seafood Expo Global / Seafood Processing Global

  Pasaulē lielākā jūras produktu tirdzniecības un ražošanas izstāde. 75 valstu 1600 uzņēmumi, apmeklētāji no 145 valstīm. Svaigi, saldēti, fasēti jūras produkti, iekārtas un pakalpojumi.

  26.-28. aprīlis 2016.g.
  Beļģija, Briseles Expo

 • Internationale Grüne Woche - Berlīnes Zaļā nedēļa

  Izstāde ir 'zaļās' pārtikas ražotāju gadatirgus ar piedāvājumu no svaigiem produktiem un bio līdz luksam, ar ar siltumnīcu, dārzu ražošanas, mājsaimniecību sadaļām, tiešo tirdzniecību. Veidojam pasūtījuma grupas ar ekosaimniecību apmeklējumu. Paraugprogramma »

  Janvāris 2018.g.
  Vācija, Berlīnes Mese

 • Biolife, Fiera d'autunna

  Izstāde Biolife Itālijā ir organisko produktu audzētāju un pārstrādātāju, Food Excellence lietpratēju tikšanās vieta, ar tehnoloģijām, audzēšanas un pārstrādes aprīkojumu. Reizi divos gados. Organizējam grupu apmeklējumu.

  Novembris 2017.g.
  Itālija, Bozena / Bolzano

 • Interpoma

  Izstāde Interpoma ir ābolu audzētāju un pārstrādātāju, ābolu produktu ražotāju tikšanās vieta, tehnoloģijas, iekārtas, audzēšanas un pārstrādes aprīkojums. Reizi divos gados. Veidojam grupas. Saimniecību apmeklējumi.

  Novembris 2018.g.
  Itālija, Bozena / Bolzano

 • Forest Romania

  Mežsaimniecības izstāde Forest Romania piedāvā meža kopšanas un ražošanas cikla tehnoloģijas, cirsmu tehnoloģijas, iekārtas.
  Notiek paraugdemonstrējumi cirtēs.

  Septembris 2017.g.
  Rumānija, Transilvānija, Zizina

 • Lignumexpo

  Mežrūpniecības, kokapstrādes tehnoloģijas un materiāli izstādē Slovākijā.
  Notiek reizi divos gados.

  Septembris 2018.g.
  Slovākija, Nitra

 • Metsä, Meža izstāde Helsinkos

  Helsinki Forest Fair - Metsä, Mežkopības un mežizstrādes izstāde mežu īpašniekiem un nozares profesionāļiem. Grupu braucienu organizēšana, papildus ekskursiju programma.

  Novembris 2017.g.
  Somija, Helsinki

 • Internationale Holzmesse, Mežsaimniecības mese Austrijā

  Starptautiska mežkopības, kokrūpniecības, koka apdares un kokrūpniecības apgādes izstāde Austrijā. Notiek katru otro gadu. Organizējam grupu braucienus, lidojumus, ar papildus ekskursiju programmu.

  01.-04. septembris 2016.g.
  Austrija, Klāgenfurte

 • Fruit Logistica

  Izstāde Fruit Logistica Berlīnes mesē ir domāta augļu un dārzeņu audzētājiem un pārstrādātājiem, iepakojuma, uzglabāšanas un pārvadāšanas tehnoloģiju izstāde. Reizi divos gados. Organizējam grupas kopā ar zemnieku saimniecību apmeklējumiem.

  Aptuv. 03.-05. februāris 2018.g.
  Vācija, Berlīne

 • SIAL China

  Āzijā lielākā profesionālā pārtikas un dzērienu izstāde. Ķīna importē pārtiku arvien straujāk. 2500 dalībnieku, 68000 profesionāļu iepircēju. Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes, efektīva vīzu sagatavošana. Ekskursiju programma.

  Maijs
  Ķīna, Šanhaja.

 • 20. FHC China

  Iespaidīga pārtikas un dzērienu izstāde ar 22 gadu tradīciju. Pārtikas iepakojumi, izstādes FHC Gaļa, FHC Restorānu Apgāde.
  Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes, efektīva vīzu sagatavošana. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  Novembris
  Ķīna, Šanhaja.

 • BelAgro/BelaFarm

  Lielākā lauksaimniecības izstāde Baltkrievijā.
  Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes vai autobusa braucieni, efektīva vīzu sagatavošana. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  Jūnijs
  Baltkrievija, Minska

 • Agro+Food+Drink+Tech Georgia

  Lielākā lauksaimniecibas un pārtikas izstāde Gruzijā. Lauksaimniecība, lopkopība, dzērienu un pārtikas ražošana un iepakojums. Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  Novembris 2017.g.
  Gruzija, Tbilisi

 • Agro Animal Show

  Lielākā lauksaimniecības izstāde Ukrainā, tēma: ferma, ciltslietas, dzīvnieku un mājputnu audzēšana. Organizējam apmeklējumus, aviobiļetes, vīzu sagatavošana (nepilsoņiem). Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  13..-15. novembris 2016.g.
  Ukraina, Kijeva.

 • Intervitis Interfructa Hortitechnica

  Tehnoloģijas, materiāli un iekārtas vīndariem, sulu ražotājiem, retākie un rūpnieciskie augi (Special Crops).
  Organizējam apmeklējumus. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  Novembris 2017.g.
  Vācija, Štutgarte

 • Prodmash.Holod.Upak Baltkrievijā

  Pārtikas un dzērienu ražošanas, pārtikas pārstrādes, iepakojuma izstāde Baltkrievijā.
  Organizējam apmeklējumus, avio vai autobusa braucienus, izdevīga vīzu sagatavošana. Pēc vajadzības - ekskursiju programma.

  Marts
  Baltkrievija, Minska

Vajadzīga izstāde? Kā rīkoties tālāk? Zvaniet vai rakstiet mums! Nosūtīsim piedāvājumus dažādam braucēju skaitam, programmas un izmaksas.

Mundus Travels ar lepnumu pārstāv Latvijā lauksaimniecības izstādes Agritechnica un Eurotier līdz ar rīkotājkompāniju Vācu Lauksaimnieku apvienību DLG (rīko Meža dienas, Lauka dienas ar tehnikas demonstrējumiem darbībā, Anuga FoodTec). Tas nozīmē ērtu rezervēšanu, laikus pasūtītas viesnīcas, lētākas ieejas biļetes un pārbaudītas zemnieku saimniecības, kuru apmeklējumu varam ietvert braucienu programmās.

Mēs piedāvājam visu lauksaimniecības izstāžu apmeklējuma grupu braucienus pēc lauksaimnieku organizāciju un kooperatīvu pasūtījuma, ar autobusu vai lidmašīnu. Grupā ceļot vienmēr ir izdevīgāk!

Uz daudzām izstādēm pārdodam biļetes lētāk. Sagatavojam individuālus braucienus un lidojumus uz visām lauksaimniecības izstādēm.

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

 

Paziņot draugam vai kolēģim:      

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302