Mundus Homepage

4 dienu brauciens
Baltkrievija, citāda zeme
26. - 29. oktobris

5 dienu avio ceļojums
Agritechnica Vācijā
lauksaimniecības izstāde

4 dienas akvaparkā, Berlīnē
Džungļu pasaka Vācijas ziemā!
26. - 29. decembris

Igaunija Jaunajā gadā
Jaungada sagaidīšana Tallinā
no rīta Akvaparks un SPA

Regulārie
grupu ceļojumi
ar autobusu, avio

Dienas ekskursijas
Latvija, Igaunija, Lietuva
pasūtījuma grupai, skolai

Autobusa ceļojumi
pa visu Eiropu
pasūtījuma grupai, skolai

Avio ceļojumi
pa visu pasauli
pasūtījuma grupai

Koncertceļojumi, festivāli
korim, deju kolektīvam,
folkloras grupai

Lidojumi uz kūrortiem
tuvākajos mēnešos

Vīzas, vīzu gatavošana
Krievijas, Ķīnas u.c. vīzas

SPA kūrorti
lutināšana un veselība
Lietuvā, Igaunijā u.c.

Nāves jūras kūrorti
Izraēla, Jordānija
izdevīgas cenas

Vācijas tūrisma operatori:
rezervējiet paši

Kāzu ceļojumi
laulības ārzemēs, kāzas tālās pludmalēs

Gidi pa Rīgu, Latviju
dažādās valodās,
Latvijas viesu grupām

Parīze, Francija
programmas ģimenei, gidi latviski

Air Baltic bagāža
palīdzība ceļotājam

Ryanair bagāža
palīdzība ceļotājam

Eiropa, Tuvie Austrumi:
Svētceļojumi

Koncertu organizēšana
Sv. Jāņa baznīcā Rīgā

Atsauksmes
par Mundus Travels

EN
Baltic Incoming Tours

DE
Incoming Reisen: Balticum

FR
DMC Incoming a Pays Baltes

Prakse un vakances

Par mums
kontakti, rekvizīti

Mundus Travels - jūsu labākie ceļojumi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus@mundustravels.com

Nāves jūra ārstē!

Izraēlas un Jordānijas Nāves jūras piekraste

Klimata terapija ir psoriāzes, vitiligo, ekzēmu, ihtiozes, locītavu iekaisumu un mugurkaula kaišu ārstēšanas līdzeklis Izraēlā un Jordānijā, krasta kūrortos pie Nāves jūras.

Nāves jūras klimata terapija

Ein Bokek kūrorts, Izraēla

Saules gaismai un atmosfēras sastāvam ir dziedinošs efekts psoriāzes, vitiligo, dažādu cilvēka kaišu ārstēšanā. Klimata terapija tiek izmantota jau gadsimtiem iem ilgi pie Nāves jūras Izraēlā, Jordānijā un Kanāriju salās Spānijā, un ar labiem rezultātiem.

Nāves jūras kūrorta Ein Bokek klimats

 

Maksimālais dienas karstums

Jūras ūdens siltums

Klimata īpatnības

Sezona: augstā, vidējā...

Tiešie un pārsēšanās reisi

Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris

Nāves jūra: kādēļ to izvēlas?

Vēsture

Pirms diviem tūkstošiem gadu vēsturnieks Josefs Flāvijs rakstīja: "ir jāslavē Nāves jūra, šī sāls dziedina cilvēka ķermeni". Un tā joprojām ir taisnība, to apstiprina tūkstošiem apmeklētāju, kas plūst uz Nāves jūru izmēģināt tās ārstējošo spēku.

Nāves jūra atrodas 417 metrus zem jūras līmeņa, tas ir zemes virsmas zemākais punkts un daļa no Lielā lūzuma ieplakas.

Ūdenī ir 33% sāls koncentrācija (okeānā ir 3%) un minerālvielas, tādas kā kalcijs, kālijs, nātrijs, soda, magnijs un bromīdi. Augstā sāls koncentrācija un minerālu daudzums ļauj ikvienam ūdenī uzpeldēt virspusē.

Liela daļa Nāves jūras apmeklētāju paņem uz mājām līdzi "Es-peldu-Nāves-jūrā-lasot-Jerusalem-Post-avīzi" foto.

Saules gaisma šajā apkaimē ir unikāla. Ūdens strauji iztvaiko intensīvajā karstumā, tādēļ Nāves jūru pārsedz savs ozona slānis.

Dūmaka palīdz atfiltrēt ādu bojājošo ultravioleto starojumu, kas var izraisīt ādas vēzi, apdegumus un novecošanu. Tā atļauj sauļoties daudz ilgāk un intensīvāk, kā jebkurā citā Zemes vietā. Ja uzmanīgi palielina sauļošanās ilgumu un izvairās no saules no plkst. 11:00 - 14:00, pat jūtīgi cilvēki saulē neapdeg.

Gaiss te ir ļoti sauss, nepiesārņots un putekšņu brīvs. Tā kā ka gaisā ir liels daudzums bromīda un par 10% vairāk skābekļa, tas veicina pilnīgu relaksāciju un padara daudz vieglāku elpošanu.

Kombinējot, visi šie dabiskie elementi piedāvā atbrīvošanos no ādas kaitēm, kā psoriāze un vitiligo, uz ilgu laiku, kā arī lielisku alternatīvu ārstēšanu elpošanas un locītavu problēmas.

Jums ir izvēle ceļot vai nu uz Izraēlu, vai Jordāniju.

Viesnīcas un klīnikas, Izraēla, Ein Bokek
(uz Izraēlas Nāves jūras kūrorta viesnīcu lappusi)

Lai nokļūtu Ein Bokek, jālido uz BenGuriona jeb vienkārši Telavivas lidostu, tālāk jādodas ar vairāku stundu transferta auto. Transfertus rezervē, dažos gadījumos tie no/uz noteiktām viesnīcām ir bez maksas. Air Baltic joprojām veic tiešos reisus uz BenGurionu. Līdz šim izdevīgākā ukraiņu aviokompānija (viena pārsēšanās Kijevā) finansu problēmu dēļ no reisiem ir atteikusies. Vēl viens jaunums - drošībai uzlabojoties, daļa reisu ielido un izlido dienas, nevis nakts laikā.

Klīnikas ir tuvu visām viesnīcām. Tas dod iespēju viegli piekļūt dermataloga un medmāsas pakalpojumiem. Izmaksas svārstās ap 130 EUR par nedēļu un šis serviss ir ieteicams tiem, kas te ierodas pirmo reizi. Medmāsas palīdz ar galvas ādas psoriāzi, ja ir biezi mati. Klīnikas par dārgāku maksu mēdz piedāvāt kompleksas paketes, kuru galvenā atšķirība ir padziļinātas analīzes. Lielais vairums ceļotāju zina, kas viņiem vajadzīgs, un paši ievēro savu sauļošanās režīmu.

Visas viesnīcas ir samērā līdzīgas, dažas atrodas jūras krastā, citas nostāk, un esam piedāvājumā iekļāvuši tās, kuras ir labākās starp līdzīgajām. Daudzi cilvēki atrod vispārējos standartus (it īpaši ēdienam) ne gluži tādus, kādus varētu sagaidīt no 5* viesnīcas, bet standarti visās viesnīcās ir vienādi un kritika nav vērsta pret vienu konkrētu viesnīcu. Briti, piemēram, parasti izvēlas Le Meridien Dead Sea, citu tautu ļaudis - kā sanāk. Personāls visur runā angliski, daudzviet - krieviski un vāciski.

Viesnīcu pudura adrese ir ciems Ein Bokek un pamatā tas sastāv no dažām viesnīcām, dažām ādas klīnikām, pāris veikaliem, kas piedāvā Nāves jūras produktus, apģērbu un ierobežotā skaitā pārtiku / uzkodas. Te ir arī bārs, kas ir bedouīnu teltī un vēl viens, Sammy's bārs. Te ir arī bistro un dažas nosacīti kafejnīcas ātrām uzkodām. Izklaides ziņā te nekā daudz neatradīsiet, lai gan daži klubi ir viesnīcās, arī tajās ir bāri, kas piedāvā nedaudz izklaides iespējas. Kādreizējais satraukums par jaunpienācēju McDonalds ir rimies, un katru gadu kāds jauns restorāns atrod savu nišu.

Arada ir tuvākā pilsēta, apmēram 40 minūšu brauciens, tajā varēs atrast visu, kas vien nepieciešams. Aradā ir lielisks iepirkšanās centrs, kā arī dažas labas vietas, lai ieturētu maltīti. Kursē arī regulāri autobusi.
Masadas cietoksnis ir tikai pusstundas brauciena attālumā un apmeklējuma ļoti vērta vieta. Viesnīcās ir tūrisma operatoru aģenti, kuri var sniegt padomus ceļojumam uz tādām vietām kā Jeruzaleme, ja neesat pasūtījuši mums ekskursiju plānu laikus.

"Dreskods" te ir brīvs, dienas laikam ieteicams ņemt līdzi savas jau esošās vasaras drēbes un peldkostīmus.

Zemāk redzams viesnīcu izvietojums Ein Bokekas ciematā. Ciema dienviddaļa (apakšējā attēlā dažreiz saukta Neve Zohar) ar Leonardo Inn viesnīcu atrodas apmēram 2,6 km no ziemeļdaļas viesnīcām.

Ein Bokek varat aplūkot arī Google Maps, klikšķinot šeit.

Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas

Viesnīcas un klīnikas, Jordānija
(uz Jordānijas Nāves jūras kūrortviesnīcu lappusi)

Kā alternatīva tagad ir Nāves jūras krasts Jordānijas pusē un tas ir tikai pusstundas brauciena attālumā no Ammānas.

Lidojumi: uz Amānu, Jordānijas galvaspilsētas lidostu, var nokļūt ar pārsēšanās lidojumu. No turienes uz viesnīcu jūs aizvedīs rezervētais transferta auto.

Daudzi pazīst ukraiņu Aerosvit kā izdevīgāko lidojuma veicēju, taču finansu problēmu dēļ šī kompānija Jordānijas un Izraēlas maršrutus ir atcēlusi.

Teritorija ir mazāk attīstīta, te ir pieci vesnīcu kompleksi un ārpus tiem nekas vairāk, pat ne veikalu. Taču viesnīcas piedāvā daudz labāku servisu, tas atbilst augstas klases standartiem, tajās ir veikaliņi un restorāni. Kompleksi ir jauni un līdz ar to labākā kvalitātē. Ēdiens, serviss un apmešanās vieta ir pārāka par Izraēlas pusi, ēdiens te ir tik labs, ka nav nepieciešams meklēt kādu citu ēstuvi ārpus viesnīcas. Mīnuss ir augstākās cenas alkoholiskajiem dzērieniem, ja rodas vēlēšanās stiprināties, un tāpat kā Izraēlā izklaides ir ierobežotas.

Viesnīcās ir klīnikas tāpat kā Izraēlā un privātie solāriji, kuros sauļoties kailiem. Ammāna ir tikai pusstundas braucienā, ja ir nepieciešams iepirkšanās centrs vai vienkārši brīvs vakars, nelielai ainavas nomaiņai. Tūrisma operatoru aģenti viesnīcā palīdz organizēt ekskursijas uz tādām vietām kā Petra, bet mazliet ietaupīsiet, pasūtot ekskursijas pirms brauciena. Tāpat kā Izraēlā ģērbšanās stils te ir brīvs.

Lidojumi no Rīgas vasarā ir tiešie, lai gan zemākas cenas bieži var iegūt, lidojot ar vienu pārsēšanos..

Cenas

Cenas tādam braucienam šķiet augstas daudziem cilvēkiem, bet lielākā daļa, redzot rezultātus, pārliecinās, ka nauda ir labi iztērēta, un viņi atgriezīsies, kad būs nepieciešams. 2010. gada pavasarī viesnīcu izmaksas svārstījās starp 75 un 115 EUR par nakti par vienvietīgu istabu ar brokastīm, starp 120 un 175 par istabu ar puspansiju, attiecīgi četru un piecu zvaigžņu viesnīcās. Jāpievieno lidojumi uz Izraēlu un Jordāniju un lidostu transfēri.

Mēs organizējam šādus braucienus kā paketes individuāliem klientiem, ģimenei un nelielai grupai. Klīnikas apmeklējumi un ekskursijas ir pasūtāmi atsevišķi, arī to mēs ar prieku saplānosim un noorganizēsim.

Cenas ļoti mainīsies, atkarībā no tā, cik agri rezervēsiet braucienu, vai esat viens vai vairāki, vai paliekat uz divām vai trim nedēļām. Viesnīcas ir pastāvīgi visai dārgas, bet pēdējās nedēļās pirms brauciena izvēle samazinās, un lidojumu cenas ātri pieaug. Transferi kļūst daudz izdevīgāki, ja vajadzīgi vairākiem cilvēkiem. Prasiet mums paketes cenu katram konkrētam gadījumam!

Ja iespējams, lūdzam rezervēt pusgadu vai pat vairāk uz priekšu, Jūs ietaupīsiet būtiski!

Drošība Izraēlas un Jordānijas Nāves jūras kūrortos

Drošība šajās Izraēlas un Jordānijas daļās nesagādā nekādas problēmas, jo pierobežas riska zonas atrodas no turienes lielā attālumā, turklāt visus pieejas ceļus, kas ved uz kūrortviesnīcām un citām tūrisma vietām, allaž rūpīgi sargā bruņotas patruļas.

Vienkāršas norādes psoriāzes slimniekam pie Nāves jūras

Ārstēšanās

Pati ārstēšana ir pamatā ļoti vienkārša. Minimālajam uzturēšanās laikam vajadzētu būt 3 nedēļām, kaut gan daži cilvēki gūst lieliskus rezultātus jau pēc 2 nedēļām.

Jebkādu stereoīdu lietošana jāpārtrauc uz vismaz 3 nedēļām pirms braukšanas.
Jums vajadzēs kāpināt uzturēšanās saulē ilgumu līdz 5 stundām dienā un vajadzēs katru dienu divas reizes pa divdesmit minūtēm izpeldēties Nāves jūras ūdenī.
Te nav un nevajadzētu būt vietas nekādai neērtībai vai kaunam, jo Jūs sauļosieties ar citiem cietējiem. Lielākā daļa cilvēku, kas ārstējas no psoriāzes, sauļojas kaili speciālos solārijos, kas atrodas uz viesnīcu jumtiem.

Alternatīva ir lieli publiskie solāriji, kur arī ir atļauts sauļoties kailam (neliela ieejas maksa). Pludmales un viesnīcas baseinu apkārtne ir citas pašsaprotamas sauļošanās vietas.
Jums vajadzēs sauļojoties noklāt visu ķermeni ar eļļu - der gan mazbērnu, gan olīveļļa, gan burkānu eļļa.
Lielais vairums cilvēku, kas apmetas te uz 3 nedēļām, atbrīvosies no slimības uz ilgu laiku, veiksmīgo proporcija ir pārsteidzoši augsta.
Atsākšanās (remisija) ir vidēji pēc 6 - 9 mēnešiem. Arī garāki laika periodi ir zināmi, bet ir arī gadījumi, kad atvieglojums ilgst vien 3 mēnešus. Lai nu kā, ja psoriāze atgriežas, tad atgriežas daudz saudzīgākā formā.

Vienkāršas norādes vitiligo slimniekampie Nāves jūras

Sauļošanās tāpat ir galvenais ārstējošais faktors, bet pie Nāves jūras pavadāmais laiks ir garāks - iesaka četras nedēļas.

To var saīsināt īpaša preparāta, pseidokatalāzes, lietošana pirms ceļojuma, tad iedarbība tiek panākta jau 16 dienu kūrē.

Ko dara pavadošie ģimenes locekļi, kamēr ārstējaties pie Nāves jūras?

Ko iesāks mūsu pavadītājs, ja necieš no kādām kaitēm? Sauļojoties un peldoties, ieziežoties ar melnajām dūņām, viņš vai viņa stiprinās savu organismu, atbrīvojoties no dažādām iespējamām problēmām. Dūņas dziedina brūces, modina matu saknes, likvidē dermatītu un blaugznas. Arī galvassāpes un migrēnas var pazust. Šie minerāli dziedē garumgaru slimību sarakstu, ieskaitot artrītu, kaulu, locītavu iekaisumus, mielītu, neirītu, reimatismu, stresu, organisma novājināšanos un bezmiegu.

Arī ekskursijās Jūs droši varat otro pusīti palaist vienu, ekskursiju sarakstu un ieteikumus Jūs saņemsiet no mums latviešu valodā.

Par dažām Izraēlas ekskursiju tūrēm lasiet mūsu lapās, sarakstā pa kreisi - Tuvie Austrumi katru nedēļu.

Nāves jūras ceļojuma ieteikumi visiem braucējiem

Ceļotāja gudrība ir ņemt līdzi grāmatas, grāmatas un vēl dažas grāmatas, un varbūt CD/DVD pleijeru vai nelielu radio, lai cīnītos ar garlaicību. Viesnīcās ir arī zināms skaits angliski runājošu satelīta TV kanālu.

Jums vajadzēs paņemt līdzi pietiekami labas kvalitātes ādu mitrinošu krēmu un varbūt kādu mazuļu eļļu vai kādu citu Jums tīkamu sauļošanās eļļu, bet, lūdzu, labāk nelietojiet neko, kam ir pretsaules aizsardzība (blokkrēmi). Derēs arī kāds alveju saturošs - Aloe Vera gēls, tas ir ļoti labs apdegumam, kukaiņu kodieniem vai niezei. Pretmoskītu līdzekļi un mušu pletnītes arī ir derīgas lietas, ko paņemt līdzi, it īpaši dodoties uz Jordānijas pusi. Odi parādās neregulāri un reti, tomēr labāk būt gatavam.

Tās nav brīvdienas, apmeklēt Nāves jūru. Te tiešām nav nekā daudz, ar ko nodarbināt prātu pat uz dienu, kur nu vēl uz trim nedēļām.

Bet mēs pieļaujam domu, ka tieši "dzīve bez stresa" ir vajadzīga, lai cīnītos ar psoriāzi, ārstētu sāpošas locītavas vai citas vainas.

Tas tiešām ir grūts darbs, sagatavot sevi un ķermeni uz 3 nedēļu kārtīgu izsauļošanu temperatūrā, kas var būt līdz 40', bet pēc pirmajām pāris dienām, kad Jūs varēsiet burtiski skatīties, kā psoriāze pazūd, radīsies sajūta, ka visas pūles un izmaksas ir tik ļoti noderīgas.

Dažās ES valstīs šo terapiju vērtē tik augstu, ka uzturēšanās izmaksas sedz pašas valstis, diemžēl Latvija pagaidām nav starp tādām.

Mēs sagatavosim Jums cenas piedāvājumus paketei: lidojumam, viesnīcas transferam, viesnīcai uz abām zemēm, ar ārsta apmeklējumiem un ekskursiju piedāvājumu pēc jūsu vēlēšanās.
Īsas ekskursijas ļoti palīdzēs mazināt vienmuļību, un atalgot sevi pēc veiksmīgas ārstēšanās ar vienu vai divām skaistām rožainās Petras vai Jeruzalemes dienām - tas būs pelnīti.

   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    
Līdzās Jordānija?

Pirmkārt jāredz Petra! Ja iespējams, pārnakšņojot tur.

Tad Džēraša, Romas drupas tuksnesī.

Ja ekskursijas pasūtiet uz vietas, pārliecinieties, ka netiks iekļauti nekustamā īpašuma pārdošanas mēģinājumi ar apstāšanos kādā piekrastes pilsētā.Nāves jūra, Ein Bokek

Obligātais foto mājiniekiem