MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Nāves jūra izārstē!

  • Nāves jūras Izraēlas piekrastē atrodas populāri, iedarbīgi kūrorti un sanatorijas. Te ārstē psoriāzi, ārstē kaulus, locītavas un ādas problēmas, uzlabo veselību kopumā.

  • Jordānijas kūrortos ir līdzīgas iespējas un vairāk greznības un lutināšanas.

  • Klimata terapija pie Nāves jūras ārstē psoriāzi, vitiligo, ekzēmu, ihtiozes, locītavu iekaisumu un mugurkaulu. Strādājam ar Nāves jūras viesnīcām kopš 2006. gada. Tāpēc spējam piedāvāt nesalīdzināmi izdevīgas cenas un zināšanās balstītu izvēli viesnīcām, lidostas transferiem, ārstniecības programmām un ārsta konsultācijām!

Nāves jūras klimata terapija

Ein Bokek kūrorts, Nāves jūra, Izraēla

Saules gaismai un atmosfēras sastāvam ir dziedinošs efekts hronisku ādas, locītavu un elpceļu slimību, psoriāzes, vitiligo ārstēšanā. Nāves jūras klimata terapija Izraēlā un Jordānijā tiek izmantota jau gadsimtiem ilgi ar labiem rezultātiem.

Nāves jūras kūrorta Ein Bokek klimats


Maksimālais dienas karstums

Jūras ūdens siltums

Klimata īpatnības

Sezona: augstā, vidējā...

Tiešie un pārsēšanās reisi

Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris

Nāves jūra: kādēļ to izvēlas?

Vēsture

Pirms diviem tūkstošiem gadu vēsturnieks Josefs Flāvijs rakstīja: "ir jāslavē Nāves jūra, šī sāls dziedina cilvēka ķermeni". Un tā joprojām ir taisnība, ko apstiprina tūkstošiem apmeklētāju, kas plūst uz Nāves jūru izmēģināt tās ārstējošo spēku.

Nāves jūra atrodas 417 metrus zem jūras līmeņa, tas ir Zemes virsmas zemākais punkts un daļa no Lielā lūzuma ieplakas.

Ūdenī ir 33% sāls koncentrācija (okeānā ir 3%) un minerālvielas, kā kalcijs, kālijs, nātrijs, soda, magnijs un bromīdi. Augstā sāls koncentrācija un minerālu daudzums ļauj ikvienam uzpeldēt jūras virspusē.

Liela daļa Nāves jūras apmeklētāju aizved uz mājām "Es-peldu-Nāves-jūrā-lasot-avīzi" attēlu.

Saules gaisma šajā apkaimē ir unikāla. Ūdens strauji iztvaiko intensīvajā karstumā, tādēļ Nāves jūru pārsedz ozona slānis kupola formā.

Dūmaka palīdz atfiltrēt ādu bojājošo ultravioleto starojumu, kas citādi var izraisīt ādas vēzi, apdegumus un ādas novecošanu. Tā ļauj sauļoties daudz ilgāk un intensīvāk, nekā jebkurā citā vietā uz planētas. Ja uzmanīgi palielina sauļošanās ilgumu un izvairās no saules no plkst. 11:00 - 14:00, pat jūtīgi cilvēki saulē neapdeg.

Gaiss ir ļoti sauss, nepiesārņots un putekšņu brīvs. Tā kā ka gaisā ir liels daudzums bromīda un par 10% vairāk skābekļa, tas veicina pilnīgu relaksāciju un padara daudz vieglāku elpošanu.

Kombinējot, visi dabiskie elementi piedāvā atbrīvošanos no ādas kaitēm, psoriāzes un vitiligo uz ilgu laiku, kā arī sniedz lielisku alternatīvu elpošanas un locītavu problēmu ārstēšanai.

Jums ir izvēle ceļot uz Izraēlu vai Jordāniju.

Viesnīcas un klīnikas, Izraēla, Ein Bokek

Uz Izraēlas Nāves jūras kūrorta viesnīcu lappusi

Lai nokļūtu Ein Bokek, jālido uz Ben Guriona jeb Telavivas lidostu, tālāk divu stundu ceļā jādodas ar transfera auto. Transferus rezervējam, dažos gadījumos tie uz un no viesnīcām ir bez maksas. Tiešos reisus uz Ben Gurionu veic Air Baltic. Ielidošanas un izlidošanas laiki dažkārt tiek mainīti, un daļa reisu ielido un izlido nakts vidū.

Tomēr lidojumi uz citām Izraēlas lidostām ievērojami sadārdzina transferus un tāpēc nav izdevīgi.

Klīnikas ir tuvu visām viesnīcām, atļaujot viegli piekļūt dermataloga un medmāsas pakalpojumiem. Vairumā viesnīcu cenā ir iekļauta pirmā ārsta konsultācija. Tālāk izmaksas svārstās ap 140 EUR par nedēļu, ja ārsta vizītes izrādītos vajadzīgas. Vienu konsultatīvu ārsta apmeklējumu iesaka tiem, kas ierodas pirmo reizi. Savukārt medmāsas palīdz ar galvas ādas psoriāzes dziedināšanu, ja ir biezi mati. Klīnikas piedāvā arī kompleksas paketes, kuru galvenā atšķirība ir padziļinātas analīzes. Ceļotāju vairums paši zina, kas viņiem vajadzīgs, un paši ievēro savu sauļošanās režīmu.

Visas viesnīcas ir samērā līdzīgas, dažas atrodas jūras krastā, citas kvartālu tālāk. Esam piedāvājumā iekļāvuši tās, kuras ir pārbaudītas kā labākās starp līdzīgajām.

Ein Bokekas uzturētie standarti kopumā (it īpaši ēdienam) nav gluži tādi, kādus sagaidām no līdzīgu zvaigžņu Turcijas kūrorta, bet šie standarti mūsu saraksta viesnīcās ir augstāki par kūrortā vidējiem. Personāls visur runā angliski, daudzviet - krieviski un vāciski.

Viesnīcu pudura adrese ir ciemats Ein Bokek, pamatā tas sastāv no viesnīcām, dažām ādas klīnikām un veikaliem, kas piedāvā Nāves jūras produktus, apģērbu un pārtiku / uzkodas. Te ir bāri, ārpus viesnīcu restorāni un bistro (to vidū arī McDonald), ik gadu paplašinās restorānu piedāvājums. Izklaides ziņā šī ir diezgan atturīga vieta, lai gan viesnīcās ir klubi un bāri ar vakara programmām.

Arada ir tuvākā pilsēta 30 - 40 minūšu braucienā, tajā var iegādāties visu, kas dzīvei nepieciešams. Aradā ir lielisks iepirkšanās centrs, kā arī labas vietas maltītei. Turp kursē arī regulārie autobusi.

Masadas cietoksnis, izcila apmeklējuma vieta, ir pusstundas brauciena attālumā. Viesnīcās ir tūrisma aģenti, kuri sniegs padomus un pārdos ceļazīmes ekskursijām no Jeruzalemes līdz Negeva tuksnesim un Petrai.

"Dreskods" ir brīvs, dienas laikam derēs mājās atrodamās vasaras drēbes un peldkostīmi.

Mūsu temperatūru un cenu tabula (augstāk) palīdzēs saprast tūrisma sezonu miju. Aicinām neplānot apmeklējumu ebreju svētku dienās, tad viesnīcas ir aizpildītas ar vietējiem atpūtniekiem, kas uz dažām dienām apmeklē biblisko vietu, baseini ir pilnīgi aizņemti un nošķirti pa dzimumiem.

Zemāk redzams viesnīcu izvietojums Ein Bokek ciematā. Ciema dienviddaļa Neve Zohar (lejā) ar Leonardo Dead Sea viesnīcu atrodas apmēram 2,6 km no ziemeļdaļas viesnīcu pudura.

Ein Bokek varat aplūkot arī Google Maps, klikšķinot šeit.


Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas

Viesnīcas un klīnikas, Jordānija

Uz Jordānijas Nāves jūras kūrortviesnīcu lappusi

Alternatīva Izraēlai ir Nāves jūras krasts Jordānijas pusē, tikai pusstundas brauciena attālumā no Ammānas.

Lidojumi: uz Amānu, Jordānijas galvaspilsētas lidostu, pašlaik var nokļūt ar pārsēšanās lidojumiem. No turienes uz viesnīcu jūs aizvedīs rezervētais transfera auto.

Apkaime ir mazāk attīstīta, te ir pieci norobežoti viesnīcu kompleksi un ārpus tiem nav tuvu apdzīvotu vietu un iepirkšanās centru. Taču viesnīcas piedāvā augstākas klases servisu atbilstoši zvaigžņu klasifikācijai, tajās ir savi veikali un restorāni. Kompleksi ir jauni un uzcelti ar rūpēm par izskatu un kvalitāti. Ēdiens, serviss un viesnīcu dārzi kopumā pārspēj Izraēlas piedāvājumu, ēdiens ir izsmalcinātāks, nav vajadzības atrast restorānus ārpus viesnīcas. Mīnuss ir augstas cenas alkoholiskajiem dzērieniem, ja rodas vēlēšanās stiprināties (noder tax-free iepirkumi, kas veikti ielidojot, vai ekskursija uz Akabas brīvzonu), un tāpat kā Izraēlā izklaides ir ierobežotas. Arī Jordānijas cenas ir diezgan augstas, un tās pilnīgi atbilst viesnīcu zvaigznēm.

Viesnīcās ir klīnikas tāpat kā Izraēlā un ir privātie solāriji, kuros sauļoties kailiem (abu dzimumu zonas tiek necaurskatāmi nošķirtas). Amāna ir pusstundas braucienā, ja ir nepieciešams iepirkšanās centrs vai apkārtējo skatu nomaiņa. Tūrisma aģenti viesnīcā piedāvās drošas ekskursijas uz tādām vietām kā Petra, var arī iznomāt auto. Tāpat kā Izraēlā ģērbšanās stils te ir brīvs.

Nāves jūras kūrortu cenas

Cenas Nāves jūras kūrei pamatoti liekas augstas, taču ceļotāji sajūt rezultātus, pārliecinās, ka nauda ir labi iztērēta, un atgriežas, ja atkal nepieciešams. Viesnīcu izmaksas skatiet tabulā mūsu Nāves jūras viesnīcu lapā vai vaicājiet - sagatavosim un izskaidrosim jums pilnu aprēķinu, atradīsim izdevīgākās kombinācijas. Jāņem vērā, kā vienvietīga istaba maksā tikai nedaudz mazāk, nekā divvietīga - ir izdevīgi ceļot divatā.

Viesnīcu cenām jāpievieno lidojumi uz Izraēlu (Jordāniju) un lidostu transfēri. Mēs organizējam braucienus kā paketes individuāliem klientiem, ģimenei un nelielai grupai. Klīnikas apmeklējumi un ekskursijas ir pasūtāmi atsevišķi, arī to, ja vēlaties, mēs saplānosim un noorganizēsim.

Cenas ievērojami mainīsies atkarībā no tā, cik agri rezervēsiet braucienu, vai esat viens vai vairāki, vai paliekat uz divām vai trim nedēļām.

Viesnīcās praktiski nav atlaižu akciju pamata cenai. Te pieejamas citādas akcijas, gan bezmaksas transferi, gan papildu iespējas maltītēm bez piemaksas - vaicājiet! Pēdējās nedēļās pirms brauciena viesnīcās var pietrūkt brīvu istabu, labāk neatlikt izvēli.

Transferu cena kļūst daudz pievilcīgāka, ja izvēlaties transferu kopā ar grupu.

Tāpēc aicinām rezervēt vismaz pusgadu iepriekš, un Jūs ietaupīsiet būtiski!

Drošība Nāves jūras kūrortos

Drošība šajās Izraēlas un Jordānijas daļās nesagādā problēmas, jo pierobežas riska zonas atrodas lielā attālumā, turklāt visus pieejas ceļus, kas ved uz kūrortviesnīcām un citām tūrisma vietām, allaž rūpīgi un profesionāli apsargā.

Vienkāršas norādes psoriāzes slimniekam pie Nāves jūras

Ārstēšanās

Pati ārstēšana ir pamatā ļoti vienkārša. Par optimālo uzturēšanās laiku uzskata 3 nedēļas, taču izmaksas ir augstas, tāpēc bieži izvēlas 10 līdz 14 dienas, iegūstot vēlamos rezultātus.

Jums vajadzēs uzturēties saulē ik dienas 5 līdz 7 stundas, un vajadzēs katru dienu divreiz pa divdesmit minūtēm izpeldēties Nāves jūras ūdenī. Ja lietojat steroīdus, to jāpārtrauc vismaz 3 nedēļas iepriekš.

Te nav vietas neērtības sajūtai, jo jūs sauļosieties kopā ar citiem sirdzējiem. Lielākā daļa cilvēku, kas ārstē no psoriāzi, sauļojas kaili speciālos nošķirtos solārijos, kas atrodas uz viesnīcu jumtiem (attēlā zemāk redzams vīriešu solārijs) vai viesnīcu pludmaļu nošķirtās zonās (arī tur abu dzimumu zonas tiek necaurskatāmi nošķirtas).

Tāpat ir pieejami lieli publiskie solāriji, kur arī atļauts sauļoties kailam (neliela ieejas maksa). Pludmales un viesnīcas baseinu apkaime ir pašsaprotamas publiskām saules peldēm.
Jums vajadzēs sauļojoties pilnīgi ieziesties ar eļļu. Der gan eļļa zīdaiņiem, gan olīveļļa un burkānu eļļa.

Vairums cilvēku, kas apmetas te uz 2 - 3 nedēļām, atbrīvosies no slimības uz ilgu laiku, veiksmīgo proporcija ir pārsteidzoši augsta. Atsākšanās (remisija) ir vidēji pēc 6 - 10 mēnešiem. Ir zināmi garāki laika periodi vai slimības apstāšanās, ir arī gadījumi, kad atvieglojums ilgst vien 3 mēnešus. Lai vai kā, ja psoriāze atgriežas, tad atgriežas daudz saudzīgākā formā.

Nāves jūras solārijs uz viesnīcas jumta Ein Bokekā
Uz augšu

Vienkāršas norādes vitiligo slimniekam pie Nāves jūras

Sauļošanās tāpat ir galvenais ārstējošais faktors, bet pie Nāves jūras pavadāmais laiks ir garāks - iesaka četras nedēļas.

To saīsina īpaša preparāta pseidokatalāzes lietošana pirms ceļojuma, tad iedarbība tiek panākta jau 16 dienu kūrē. Tāpēc ārstniecības ilgums jāapspriež ar ārstējošo ārstu.

Nāves jūras solārijs viesnīcas teritorijā
Uz augšu

Ko dara pavadošie ģimenes locekļi, kamēr ārstējaties pie Nāves jūras?

Ko iesāks mūsu pavadītājs, ja nedziedē līdzīgu kaiti? Sauļojoties un peldoties, ieziežoties ar melnajām dūņām, viņš / viņa nostiprinās organismu. Dūņas dziedina dažādas brūces un palīdz izzust sarētojumiem, atmodina matu saknes, likvidē dermatītu un blaugznas. Arī galvassāpes un migrēnas pazūd. Minerāli dziedē iespaidīgu slimību sarakstu, ieskaitot artrītu, kaulu, locītavu iekaisumus, mielītu, neirītu, reimatismu, stresu, organisma novājināšanos un bezmiegu.

Arī ekskursijās Jūs droši varat otro pusīti palaist vienu, ekskursiju ieteikumus Jūs varat saņemt no mums un pasūtīt tieši Jūsu viesnīcā.

Uz augšu

Nāves jūras ceļojuma ieteikumi visiem braucējiem

Ceļotāja gudrība ir ņemt līdzi grāmatas - un vēl dažas grāmatas, varbūt CD/DVD pleijeru, iPad vai nelielu radio un labas austiņas, lai cīnītos ar garlaicību sauļošanās laikā. Viesnīcās ir zināms skaits angliski raidošu satelīta TV kanālu, kas noder vakaros.

Jums vajadzēs iedeguma eļļu ķermenim - mazuļu eļļu vai citu tīkamu eļļu, varbūt arī ādu mitrinošu krēmu, bet nelietojiet līdzekļus ar pretsaules aizsardzību (blokkrēmi). Derēs alveju saturošs (Aloe Vera) gēls, tāds palīdz apdeguma, kukaiņu kodienu vai niezes gadījumā, un pretodu līdzeklis, it īpaši, dodoties uz Jordāniju. Odi parādās reti.

Nāves jūras kūrorta apmeklējums nav brīvdienas parastā nozīmē. Te nav nekā daudz, ar ko nodarbināt prātu uz vairākām nedēļām. Pastāv uzskats, ka tieši tāda "dzīve bez stresa" ir vajadzīga, lai uzveiktu psoriāzi, izārstētu citas vainas.

Īsas ekskursijas ļoti palīdz mazināt vienmuļību, un atalgot sevi pēc veiksmīgas ārstēšanās ar vienu vai divām skaistām rožainās Petras vai Jeruzalemes dienām - tas būs pelnīti.

Tas prasa apņēmību, sagatavoties uz 2-3 nedēļu kārtīgu izsauļošanu temperatūrās, kas vasarā var sasniegt 40', bet pēc pirmajām pāris dienām, kad būs redzams, kā slimība izzūd, radīsies sajūta, ka visas pūles un izmaksas ir tā vērtas.

Nāves jūras krastmala Ein Bokekā
Uz augšu
Pieteikšanās un izvēle

Lai pieteiktos, jāizvēlas Jūsu ceļojuma laiki un naktsmītnes veids, istabas veids, ēdināšanas papildu programma.

Mēs noskaidrosim vietu pieejamību un atbildēsim uz iespējamiem Jūsu jautājumiem, sniegsim papildu informāciju.

Tad, apstiprinot pasūtījumu, jāveic avansa iemaksa.

Dokumentus un informācijas lapas, rēķinus nosūtām arī uz Jūsu e-pastu vai faksu.


Saņemiet informāciju un detalizētas programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Rakstiet SkypeSkype: edite-mundus Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011