Mundus Travels - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus @mundustravels.com

Nāves jūra izārstē!

Nāves jūras Izraēlas piekrastē atrodas populāri un iedarbīgi kūrorti un sanatorijas. Jordānijas puses kūrortos ir vairāk greznības un lutināšanas.

Klimata terapija pie Nāves jūras ir psoriāzes, vitiligo, ekzēmu, ihtiozes, locītavu iekaisumu un mugurkaula ārstēšanas līdzeklis, terapija ir pieejama Izraēlā un Jordānijā, kūrortos pie Nāves jūras. Strādājot jau 10 gadus, varam piedāvāt vislabākās cenas Nāves jūras ārstniecības programmām ar lidostas transferiem, dzīvošanu, ārsta konsultācijām.

Nāves jūras klimata terapija

Ein Bokek kūrorts, Izraēla

Saules gaismai un atmosfēras sastāvam ir dziedinošs efekts hronisku ādas, locītavu un elpceļu slimību, psoriāzes, vitiligo ārstēšanā. Klimata terapija tiek izmantota jau gadsimtiem ilgi pie Nāves jūras Izraēlā un Jordānijā ar labiem rezultātiem.

Nāves jūras kūrorta Ein Bokek klimats

 

Maksimālais dienas karstums

Jūras ūdens siltums

Klimata īpatnības

Sezona: augstā, vidējā...

Tiešie un pārsēšanās reisi

Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Maijs
Jūnijs
Jūlijs
Augusts
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris

Nāves jūra: kādēļ to izvēlas?

Vēsture

Pirms diviem tūkstošiem gadu vēsturnieks Josefs Flāvijs rakstīja: "ir jāslavē Nāves jūra, šī sāls dziedina cilvēka ķermeni". Un tā joprojām ir taisnība, to apstiprina tūkstošiem apmeklētāju, kas plūst uz Nāves jūru izmēģināt tās ārstējošo spēku.

Nāves jūra atrodas 417 metrus zem jūras līmeņa, tas ir Zemes virsmas zemākais punkts un daļa no Lielā lūzuma ieplakas.

Ūdenī ir 33% sāls koncentrācija (okeānā ir 3%) un minerālvielas, tādas kā kalcijs, kālijs, nātrijs, soda, magnijs un bromīdi. Augstā sāls koncentrācija un minerālu daudzums ļauj ikvienam ūdenī uzpeldēt virspusē.

Liela daļa Nāves jūras apmeklētāju paņem uz mājām līdzi "Es-peldu-Nāves-jūrā-lasot-Jerusalem-Post-avīzi" foto.

Saules gaisma šajā apkaimē ir unikāla. Ūdens strauji iztvaiko intensīvajā karstumā, tādēļ Nāves jūru pārsedz ozona slānis kupola formā.

Šī dūmaka palīdz atfiltrēt ādu bojājošo ultravioleto starojumu, kas citādi var izraisīt ādas vēzi, apdegumus un ādas novecošanu. Tas atļauj sauļoties daudz ilgāk un intensīvāk, nekā jebkurā citā vietā uz planētas. Ja uzmanīgi palielina sauļošanās ilgumu un izvairās no saules no plkst. 11:00 - 14:00, pat jūtīgi cilvēki saulē neapdeg.

Gaiss te ir ļoti sauss, nepiesārņots un putekšņu brīvs. Tā kā ka gaisā ir liels daudzums bromīda un par 10% vairāk skābekļa, tas veicina pilnīgu relaksāciju un padara daudz vieglāku elpošanu.

Kombinējot, visi šie dabiskie elementi piedāvā atbrīvošanos no ādas kaitēm, psoriāzes un vitiligo, uz ilgu laiku, kā arī sniedz lielisku alternatīvu elpošanas un locītavu problēmu ārstēšanai.

Jums ir izvēle ceļot vai nu uz Izraēlu, vai Jordāniju.

Viesnīcas un klīnikas, Izraēla, Ein Bokek

Uz Izraēlas Nāves jūras kūrorta viesnīcu lappusi

Lai nokļūtu Ein Bokek, jālido uz BenGuriona jeb Telavivas lidostu, tālāk jādodas ar vairāku stundu transfera auto. Transferus rezervējam, dažos gadījumos tie uz un no viesnīcām ir bez maksas. Air Baltic pašlaik veic tiešos reisus uz BenGurionu. Samērā bieži notiek izmaiņas ielidošanas un izlidošanas laikā, daļa reisu ielido un izlido nakts vidū. Lidojumi uz citām Izraēlas lidostām ievērojami sadārdzina transferus un līdz ar to nav izdevīgi.

Klīnikas ir tuvu visām viesnīcām. Tas dod iespēju viegli piekļūt dermataloga un medmāsas pakalpojumiem. Vairumā viesnīcu cenā ir iekļauta pirmā ārsta konsultācija. Tālāk izmaksas svārstās ap 130 EUR par nedēļu, ja ārsta vizītes izrādītos vajadzīgas. Vienu konsultatīvu ārsta apmeklējumu iesaka tiem, kas ierodas pirmo reizi. Savukārt medmāsas palīdz ar galvas ādas psoriāzes dziedināšanu, ja ir biezi mati. Klīnikas piedāvā arī kompleksas paketes, kuru galvenā atšķirība ir padziļinātas analīzes. Ceļotāju vairums jau zina, kas viņiem vajadzīgs, un paši ievēro savu sauļošanās režīmu.

Visas viesnīcas ir samērā līdzīgas, dažas atrodas jūras krastā, citas nostāk, un esam piedāvājumā iekļāvuši tās, kuras ir pārbaudītas kā labākās starp līdzīgajām. Daudzi cilvēki atrod Ein Bokekas standartus kopumā (it īpaši ēdienam) ne gluži tādus, kādus varētu sagaidīt no 5* viesnīcas parastā kūrortā, bet standarti visās mūsu saraksta viesnīcās ir praktiski vienādi. Personāls visur runā angliski, daudzviet - krieviski un vāciski.

Viesnīcu pudura adrese ir ciems Ein Bokek, un pamatā tas sastāv no viesnīcām, dažām ādas klīnikām, pāris veikaliem, kas piedāvā Nāves jūras produktus, apģērbu un vidējā skaitā pārtiku / uzkodas. Te ir daži bāri, ārpus viesnīcu restorāni un bistro. Izklaides ziņā te nekā daudz neatradīsiet, lai gan viesnīcās ir klubi un bāri, kas piedāvā kaut ko no izklaides. Arī McDonalds ir klāt, un ik gadu kāds jauns restorāns atrod nišu.

Arada ir tuvākā pilsēta, apmēram 40 minūšu brauciens, tajā varēs iegādāties visu, kas vien nepieciešams. Aradā ir lielisks iepirkšanās centrs, kā arī dažas labas vietas, lai ieturētu maltīti. Turp kursē arī regulārie autobusi.
Masadas cietoksnis ir pusstundas brauciena attālumā un ļoti vērtīga apmeklējuma vieta. Viesnīcās ir tūrisma operatoru aģenti, kuri sniegs padomus un pārdos ceļazīmes ekskursijām uz tādām vietām kā Jeruzaleme un Negevas tuksnesis.

"Dreskods" te ir brīvs, dienas laikam derēs mājās atrodamās vasaras drēbes un peldkostīmi.

Mūsu temperatūru un cenu tabula (augstāk) palīdzēs saprast tūrisma sezonu miju, un aicinām neplānot apmeklējumu ebreju svētku dienās - tad viesnīcas ir aizpildītas ar vietējiem atpūtniekiem, kas uz dažām dienām apmeklē biblisko vietu, baseini - pilnīgi aizņemti un peldvietas nošķirtas pa dzimumiem.

Zemāk redzams viesnīcu izvietojums Ein Bokekas ciematā. Ciema dienviddaļa (apakšējā attēlā dažreiz saukta Neve Zohar) ar Leonardo Inn viesnīcu atrodas apmēram 2,6 km no ziemeļdaļas viesnīcām.

Ein Bokek varat aplūkot arī Google Maps, klikšķinot šeit.

Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas Nāves jūra, Ein Bokek viesnīcas

Viesnīcas un klīnikas, Jordānija
(uz Jordānijas Nāves jūras kūrortviesnīcu lappusi)

Alternatīva Izraēlai ir Nāves jūras krasts Jordānijas pusē, tas ir tikai pusstundas brauciena attālumā no Ammānas.

Lidojumi: uz Amānu, Jordānijas galvaspilsētas lidostu, pašlaik var nokļūt ar pārsēšanās lidojumiem. No turienes uz viesnīcu jūs aizvedīs rezervētais transfera auto.

Apkaime ir mazāk attīstīta, te ir pieci norobežoti viesnīcu kompleksi un ārpus tiem nekā, pat ne veikaliņi. Taču viesnīcas piedāvā augstākas klases servisu, kas pilnīgi atbilst to klasifikācijai, tajās ir veikaliņi un restorāni. Kompleksi ir jauni un līdz ar to projektēti labākā kvalitātē. Ēdiens, serviss un viesnīcu dārzi ir pārāki par Izraēlas piedāvājumu, ēdiens ir izsmalcinātāks, nav vajadzības atrast restorānus ārpus viesnīcas. Mīnuss ir augstākās cenas alkoholiskajiem dzērieniem, ja rodas vēlēšanās stiprināties, un tāpat kā Izraēlā izklaides ir ierobežotas. Cenas atbilst viesnīcu zvaigznēm.

Viesnīcās ir klīnikas tāpat kā Izraēlā un privātie solāriji, kuros sauļoties kailiem (abu dzimumu zonas tiek necaurskatāmi nošķirtas). Ammāna ir pusstundas braucienā, ja ir nepieciešams iepirkšanās centrs vai vienkārši brīvs vakars nelielai ainavas nomaiņai. Tūrisma operatoru aģenti viesnīcā palīdz organizēt ekskursijas uz tādām vietām kā Petra, bet mazliet ietaupīsiet, pasūtot ekskursijas pirms brauciena. Tāpat kā Izraēlā ģērbšanās stils te ir brīvs.

Cenas

Cenas Nāves jūras kūrei pamatoti liksies augstas, bet ceļotāji, sajūtot rezultātus, pārliecinās, ka nauda ir labi iztērēta, un atgriežas, ja atkal nepieciešams. Viesnīcu izmaksas skatiet tabulā mūsu Nāves jūras viesnīcu lapā vai vaicājiet - sagatavosim un izskaidrosim jums pilnu aprēķinu, atradīsim izdevīgākās kombinācijas. Vienvietīgā istaba maksā tikai nedaudz mazāk, nekā divvietīgā, tāpēc ir izdevīgāk ceļot divatā. Jāpievieno lidojumi uz Izraēlu (Jordāniju) un lidostu transfēri.

Mēs organizējam šādus braucienus kā paketes individuāliem klientiem, ģimenei un nelielai grupai. Klīnikas apmeklējumi un ekskursijas ir pasūtāmi atsevišķi, arī to, ja vēlaties, mēs saplānosim un noorganizēsim.

Cenas ievērojami mainīsies atkarībā no tā, cik agri rezervēsiet braucienu, vai esat viens vai vairāki, vai paliekat uz divām vai trim nedēļām. Viesnīcās nemēdz būt atlaižu akcijas, bet pēdējās nedēļās pirms brauciena izvēle samazinās, un lidojumu cenas ātri pieaug. pastāv cita veida akcijas - bezmaksas transferi atseviškos periodos - vaicājiet!

Transferi kļūst daudz izdevīgāki, ja vajadzīgi vairākiem cilvēkiem kopā.

Ja iespējams, aicinām rezervēt pusgadu vai vairāk uz priekšu, un Jūs ietaupīsiet būtiski!

Drošība Izraēlas un Jordānijas Nāves jūras kūrortos

Drošība šajās Izraēlas un Jordānijas daļās nesagādā problēmas, jo pierobežas riska zonas atrodas no turienes lielā attālumā, turklāt visus pieejas ceļus, kas ved uz kūrortviesnīcām un citām tūrisma vietām, allaž rūpīgi un profesionāli apsargā.

Vienkāršas norādes psoriāzes slimniekam pie Nāves jūras

Ārstēšanās

Pati ārstēšana ir pamatā ļoti vienkārša. Uzturēšanās laikam vajadzētu būt 3 nedēļām, taču izmaksas ir augstas. Daudzi gūst vēlamos rezultātus pēc 10 dienām vai 2 nedēļām.

Jebkādu steroīdu lietošana jāpārtrauc uz vismaz 3 nedēļām pirms braukšanas.
Jums vajadzēs kāpināt uzturēšanās saulē ilgumu līdz 5 stundām dienā un vajadzēs katru dienu divas reizes pa divdesmit minūtēm izpeldēties Nāves jūras ūdenī.

Te nav vietas neērtībai vai kaunam, jo jūs sauļosieties kopā ar citiem sirdzējiem. Lielākā daļa cilvēku, kas ārstējas no psoriāzes, sauļojas kaili speciālos nošķirtos solārijos, kas atrodas uz viesnīcu jumtiem (attēlā zemāk vīriešu solārijs) vai viesnīcu pludmaļu nošķirtās zonās (arī tur abu dzimumu zonas tiek necaurskatāmi nošķirtas).

Tāpat pieejami ir lieli publiskie solāriji, kur arī ir atļauts sauļoties kailam (neliela ieejas maksa). Pludmales un viesnīcas baseinu apkaime ir pašsaprotamas publiskām saules peldēm.
Jums vajadzēs sauļojoties noklāt visu ķermeni ar eļļu - der gan eļļa zīdaiņiem, gan olīveļļa, gan burkānu eļļa.

Vairums cilvēku, kas apmetas te uz 2 - 3 nedēļām, atbrīvosies no slimības uz ilgu laiku, veiksmīgo proporcija ir pārsteidzoši augsta. Atsākšanās (remisija) ir vidēji pēc 6 - 10 mēnešiem. Ir zināmi garāki laika periodi vai slimības apstāšanās, ir arī gadījumi, kad atvieglojums ilgst vien 3 mēnešus. Lai vai kā, ja psoriāze atgriežas, tad atgriežas daudz saudzīgākā formā.

Nāves jūras solārijs uz viesnīcas jumta Ein Bokekā

Vienkāršas norādes vitiligo slimniekam pie Nāves jūras

Sauļošanās tāpat ir galvenais ārstējošais faktors, bet pie Nāves jūras pavadāmais laiks ir garāks - iesaka četras nedēļas.

To var saīsināt īpaša preparāta pseidokatalāzes lietošana pirms ceļojuma, tad iedarbība tiek panākta jau 16 dienu kūrē. Vispirms jārunā ar ārstējošo ārstu tepat mājās.

Nāves jūras solārijs viesnīcas teritorijā

Ko dara pavadošie ģimenes locekļi, kamēr ārstējaties pie Nāves jūras?

Ko iesāks mūsu pavadītājs, ja necieš no kādām kaitēm? Sauļojoties un peldoties, ieziežoties ar melnajām dūņām, viņš / viņa stiprinās savu organismu, atbrīvojoties no iespējamām problēmām. Dūņas dziedina brūces, atmodina matu saknes, likvidē dermatītu un blaugznas. Arī galvassāpes un migrēnas var pazust. Šie minerāli dziedē iespaidīgu slimību sarakstu, ieskaitot artrītu, kaulu, locītavu iekaisumus, mielītu, neirītu, reimatismu, stresu, organisma novājināšanos un bezmiegu.

Arī ekskursijās Jūs droši varat otro pusīti palaist vienu, ekskursiju ieteikumus Jūs varat saņemt gan no mums, gan Jūsu viesnīcā.

Nāves jūras ceļojuma ieteikumi visiem braucējiem

Ceļotāja gudrība ir ņemt līdzi grāmatas, grāmatas un vēl dažas grāmatas, varbūt CD/DVD pleijeru, iPadu vai nelielu radio, lai cīnītos ar garlaicību. Viesnīcās ir zināms skaits angliski runājošu satelīta TV kanālu.

Jums vajadzēs ņemt līdzi labas kvalitātes ādu mitrinošu krēmu un iedeguma eļļu ķermenim - mazuļu eļļu vai citu tīkamu eļļu, bet nelietojiet neko tādu, kam ir pretsaules aizsardzība (blokkrēmi). Derēs kāds alveju saturošs (Aloe Vera) gēls, tas palīdz apdeguma, kukaiņu kodienu vai niezes gadījumā. Arī pretodu līdzekli labāk paņemt līdzi, it īpaši, dodoties uz Jordānijas pusi. Odi parādās reti, tomēr labāk būt gatavam.

Nāves jūras kūrorta apmeklējums nav brīvdienas parastā nozīmē. Te nav nekā daudz, ar ko nodarbināt prātu pat uz dienu, kur nu vēl uz vairākām nedēļām. Pieļaujam domu, ka tieši "dzīve bez stresa" ir vajadzīga, lai cīnītos ar psoriāzi, ārstētu sāpošas locītavas vai citas vainas.

Tas ir grūts darbs, sagatavot sevi un ķermeni uz 2-3 nedēļu kārtīgu izsauļošanu temperatūrā, kas var būt līdz 40', bet pēc pirmajām pāris dienām, kad Jūs varēsiet ieraudzīt, kā psoriāze pazūd, radīsies sajūta, ka visas pūles un izmaksas ir tā vērtas.

Dažās turīgās valstīs Nāves jūras terapiju vērtē tik augstu, ka izmaksas sedz pašas valstis, tomēr Latvija vēl nav starp tām.

Mēs sagatavosim Jums cenas piedāvājumus paketei: lidojumam, viesnīcas transferam, viesnīcai uz abām zemēm, ar ārsta apmeklējumiem un ekskursiju piedāvājumu pēc jūsu vēlēšanās.
Īsas ekskursijas ļoti palīdzēs mazināt vienmuļību, un atalgot sevi pēc veiksmīgas ārstēšanās ar vienu vai divām skaistām rožainās Petras vai Jeruzalemes dienām - tas būs pelnīti.

Nāves jūras krastmala Ein Bokekā
   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302