• Mundus
  • Atsauksmes par Mundus Travels

Mundus Travels - jūsu labākie ceļojumi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus@mundustravels.com

Jūsu atsauksmes par Mundus Travels

Parīze
Mundus Travels ceļotāji

Tūristi kļūst mūsu draugi

Roma
Grupas ceļojumu atsauksmes
Parīze, Francijas ceļojums
Parīze
Parīze, Francijas ceļojums
Parīze
Parīze, Francijas ceļojums
Parīze
Parīze, Francija
Parīze
Parīze, Francija
Parīze
Parīze, Francija
Parīze
Parīze, Francija

Saņemtās atsauksmes par Mundus Travels grupu ceļojumiem, atsauksmes par skolas braucieniem, atsauksmes par festivāliem un koncerttūrēm

Atsauksmes par Mundus Travels ievietotas pieaugošā secībā. Autoru rakstības stils tiek saglabāts. Sūtītāja identitāte tiek norādīta saskaņā ar viņa (viņas) vēlēšanos un personas datu aizsardzības prasībām.


18.01.2018

Jaunais gads Krakovā, tas bija lielisks ceļojumiņš pateicoties jūsu komandai,šoferīšiem Jurim un Edgaram, feinajam ceļotāju pulkam un galvenokārt gidei BAIBAI,- zinošs,interesants,jauks,atsaucīgs cilvēks ( sūtība būt par gidu) viņas pavadībā jutos drošāk,kaut arī ceļoju ar draugiem. Un tik gards šampanietis ceļotājiem no uzņēmuma,,,mmm.... Noteiki ceļošu turpmāk kopā ar Mundustravels, un ja vēl Baiba....būtu lieliski! Paldies!

   
Visu labu vēlot jaunajā gadā,

Valda


30.06.2017

Esam ļoti pateicīgi par jauko ceļojumu uz Sāremā 16.-17.jūnijā! Mūsu gide Vineta bija lieliska un atsaucīga! Mums bija ļoti interesanti! Paldies un uz turpmāku sadarbību!

   
Ar cieņu,

Žanete31.01.2017

Paldies par jauko ceļojumu uz Igauniju! Paldies par skaistajiem skatiem un iespaidīgajiem leduskritumiem, kurus baudījām pateicoties Jums!

   
Ar cieņu,

Melita22.11.2016

Gribu izteikt lielu paldies visu braucēju vārdā par brīnišķīgi noorganizēto braucienu uz Hanoveri-2016.

Ļoti mūs iepriecināja Jūsu  Vācijas zemnieku saimniecību izvēle.
Liels paldies gidei Silvai par jauko ekskursiju vadīšanu un jauka ceļojuma noskaņojuma radīšanu.
Paldies šoferīšiem!

   
Ar cieņu,

Daina03.10.2016

Mums ļoti, ļoti patika Jūsu uzņēmuma noorganizētā ekskursija. Mēs visi baudījām ik katru mirkli, un stāstu no mūsu gida- Gata puses.  Tāpēc vislielākie komplimenti Gatim un šoferītim, kas mūs pavadīja aizraujošajā ekskursijā!!!  Gata stāstīto vēl šodien pārstāstām kolēģiem, kas kaut kādu iemeslu pēc nevarēja piedalīties mūsu ceļojumā, jo viņa draudzīgais stāstījums mums paliks atmiņā noteikti uz ilgāku laiku!

Noteikti ieteiksim jūs arī citiem ceļot gribētājiem !

Lai Jums viss izdodas!

 

Vēlreiz PALDIES no mūsu kolektīva!

   
Lelde29.08.2016

Labdien, darbīgā komanda!

Esam atpūtušies no ceļojuma, aiz muguras pirmās emocijas. Kolektīva vārdā vēlos pateikt lielu PALDIES   par veiksmīgo sadarbību un  labi noorganizēto braucienu  uz festivālu Krakovā. Ar Jums bija viegli sadarboties, paldies par sapratni visā sadarbības laikā.
Lai turpmāk izdodas lieliski sastrādāties ar klientiem un to nekad netrūkst!

   
Indra18.08.2016

Paldies, Juta ir veiksmīgi atgriezusies!

Nometne Jutai patika, mācības varēja būt nedaudz intensīvākas, bet tas katram individuāli. Pasniedzēji bija atvērti un laipni, kas kopumā radīja jauku atmosfēru nometnes laikā!

Viesnīca bija ļoti laba, kā arī ēdināšana, kas sniedza iespēju kārtīgi paēst, ja arī esi veģitārietis vai ir kādas citas problēmas.

Brīvā laika aktivitātes bija interesantas, aktīvas, kas ļauj iepazīties ar visiem nometnes dalībniekiem un kārtīgi pasportot.

Kopumā nometne bija ļoti interesanta, kas ļāva iespazīt Austrijas dabu, iegūt jaunus draugus, pieredzi un zināšanas angļu valodā! Paldies!

    
Kristīne30.05.2016

2016.g. 28. maijā no Mundus devāmies ekskursijā Uz Tartu AHHAA centru.

Bez jebkādām problēmām internetā noformējām braucienu, ar mums sazinājās, atbildēja uz jautājumiem, atsūtīja apstiprinājumu. Nekādu problēmu!!!

Ceļojuma laikā ar mums bija gide Edīte, burvīga sieviete, apsveica visus jubilārus, izstāstīja par Igauniju, izklaidēja un rūpējās par mums, kā par maziem bērniem. Mīļš paldies, Edīt!
Šoferītis Ojārs īsts profesionālis - braucām tik raiti, ka labāk nevar vēlēties!!! Paldies šoferīt. Visa ceļojuma laikā nekādu aizķeršanos.
Patīkamas atmiņas palika par "Mundus". Tā turpiniet! Lai jums visiem veiksme darbā, ceļā un mājās.

    
Rudzīši


02.03.2016

Atpūtušies, guvuši jaunus iespaidus un zināšanas, savstarpēji labāk viens otru iepazinuši, laimīgi esam atgriezušies mājās :)

Par lielisku ekskursijas organizēšanu un vadīšanu pateicamies tūrisma aģentūrai “Mundus” un mūsu jaukajai gidei Edītei!
    
Tatjana15.02.2016

Liels paldies par jauko ceļojumu! Visi esam priecīgi par pavadītajām brīvdienām. Paldies jaukajai grupas vadītājai Edītei un smaidīgajam,galantajam šoferītim Edgaram. Ar lielāko prieku arī turpmāk ceļosim ar Jūsu  tūrisma firmu. Paldies!!!
    
Ilze un pārējie ceļotāji03.01.2016

Paldies par ceļojumu uz Tallinu! Viss bija ļoti labi organizēts, un paldies gidam Gatim par interesantajiem stāstiem par Igauniju! Laimīgu un jauniem iespaidiem bagātu Jauno gadu!


Lolita10.08.2015

Nometne lieliska, bērniem ļoti patika. Daudz aktivitātes. Mani bērni ir kautrīgi, bet viņi visur labi iejutās. Protams, arī angļu valoda uzlabojusies. Lai gan galvenokārt uzlabojusies ne pati angļu valoda, bet gan tas, ka viņi cenšas runāt arī un vairs nekautrējas to darīt, jo redzēja daudzus vienaudžus, kuri tāpat kā viņi ir apmācību procesā.

Pasniedzējus redzēju un dzirdēju viņus runājam pats, viņiem ir teicama angļu valoda un viņi bija gana atraktīvi.

Sadzīves apstākļi labi.


Uldis23.07.2015

Paldies par lieliski organizēto vasaras nometni. Dēls ir atgriezies ar vislabākajām atsauksmēm un daudz jaukām emocijām! Ja būs iespēja nākošgad centīsimies braukt atkal un ar prieku ieteiksim šo nometni saviem paziņām.


Gatis


29.06.2015

Gribēju pateikties par jauko ceļojumu mūsu visu vārdā, tiešām bija jauka diena! Un ceram ka nebijām pārāk skaļi un uz nerviem krītoši :) Uz sadarbību!


Enija28.05.2015

Puse no veiksmes stāsta jebkuram braucienam ir gids, otra puse - šoferi!!! To zin katrs braucējs. Mums liels prieks un pateicība gidei un abiem foršajiem šoferīšiem mūsu klases eskursijā uz Klaipēdu! Paldies!!! Lai veksmīga vasara!


Allažu pamatskolas 4. klases bērni, viņu vecāki, audzinātāja Ināra


13.08.2014

Vendija priecīga atgriezusies, iepazinusi jaunus draugus un gudrāka angļu valodā! Viņa šinī nometnē bija jau otro reizi, tā kā varēja salīdzināt ar iepriekšējo gadu. Paldies! Vendija apmierināta, priecīga un gatavojas skolai! Mums vecākiem tas ir galvenais!


Ināra16.08.2014

Gribu izteikt PALDIES sava kolektīva TAPA vārdā par braucienu uz festivālu Krakovā - autobuss bija ļoti ērts, šoferīši un gids ļoti profesionāli, zinoši un atsaucīgi! Divu dienu laikā paspējām apskatīt un uzzināt maksimāli daudz no Krakovas un apkārtnes, kā arī godam nodejojām festivāla koncertos. Ceru, ka arī mani dejotāji atstāja labu iespaidu jūsu darbiniekiem :))


Dace26.07.2014

Vēlos Jums izteikt pateicību par organizēto Maltas mācību nometnes apmeklējumu. Malvīne un līdz ar to arī mēs, viņas vecāki, esam Jums pateicīgi. Malvīne ir priecīga apmierināta, pilna ar jauniem iespaidiem, iepazinusi jaunus draugus. Pasniedzēji visi bijuši atraktīvi, draudzīgi, nodarbību stils bijis citāds,kā mūsu skolā, bet ļoti interesants. Vēlreiz pateicos par brīnišķīgo mācību un atpūtas apvienojumu, domāju, ka pie iespējas Malvīne brauks vēl! Paldies un lai Jums veicas!


Inga


25.06.2014

Braucu ar Jūsu kompāniju uz Lietuvas Delfināriju šajā nedēļas nogalē. Vēlējos pateikt par lielisko ceļojumu PALDIES, jo lai gan tās bija 2 dienas (gribējās jau kā vienmēr labas lietas ilgāk...), tas bija ļoti labi noorganizēts un ar interesantu stāstījumu ceļojuma laikā, kas piesaistīja uzmanību. Mēs ar meitu Saniju esam ļoti apmierinātas, un viņas dzimšanas dienas ceļojums ir izdevies ļoti labs.


Dace un Sanija09.02.2014

Pēdējā pusgada laikā divas reizes esam izmantojuši Mundus Travels pakalpojumus - vienas dienas ekskursijai uz Tallinu oktobrī un tikko ar studentu grupu atgriezāmies no brauciena uz Stockholm Furniture & Light Fair un Greenhohous.

Abas reizes viss bija izplānots un noorganizēts perfekti. Arī ekskursiju sagatavošanas laikā saņēmām vislielāko pretimnākšanu un izpratni.

Liels paldies abu braucienu organizētājiem un zinošajiem gidiem - Edītei un Gatim.


Inese Pētersone,

Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola02.01.2014

Mīļš paldies grupas vadītājam GATIM.

Super brauciens, īss, kodolīgs un interesants pārstāsts par Lietuvas vēsturi, tradīcijām, valodu un virtuvi, labi pārdomāta ekskurisja.

Laimīgu Jauno gadu jūsu aģentūrai un uz tikšanos!!!


Anita un Andris11.09.2013

Milzīgs paldies par ekskursijas organizēšanu uz Slovēniju!

Izbraukājām ļoti veiksmīgi un jauki, visi apmierināti. Atvadoties izteica vēlēšanos nākamajā vasarā atkal braukt, liela daļa vēlētos Itāliju. Pēc stresiņa pirms šīs braukšanas teicu gan, ka neuzņemšos vairāk organizēšanu, bet pēc tā, ka viss beidzās laimīgi, varbūt vēl tomēr padomāšu. Ļoti laba bija grupas vadītāja - gide Baiba - zinoša un saprotoša, visas mūsu vēlmes realizējoša. Sava amata pratēji - foršie šoferīši. Labas viesnīcas un atbilstoši mūsu vēlmēm sastādīta programma.


Tiešām, jūsu firma - tā ir jau gadiem pārbaudīta vērtība!


Lai Jums daudz klientu, interesanti maršruti un forši braucēji!


Velta26.08.2013

Esmu veiksmīgi atgriezusies Latvijā. Liels paldies par veiksmīgi noorganizētiem kursiem Maltā. Esmu ļoti apmierināta un laimīgā.

Ceru ar jums sadarboties arī turpmāk.

Ar cieņu,

Iveta


13.05.2013

Saulainus, pateicības pilnus vārdus sūtām Jūsu tūrisma firmai un gidam Gatim par jauko dienu Tulpju svētkos Lietuvā!  Paldies šoferītim par profesionālu izvizināšanu. Firmai Mundus Travel novēlam  daudz klientu, daudz interesantu ceļojumu piedāvājumu!


Mārīte ar mazmeitiņu Gerdu02.01.2013

Vispirms gribēju pateikt paldies! Ar visu biju apmierināta, saņēmu visu, ko vēlējos un pat vairāk - man tika vienvietīgs numuriņš!
Gribēju novēlēt Laimīgu Jauno gadu! Lai Jūsu klienti vienmēr ir apmierināti!
Ar cieņu,
Svetlana.


02.01.2013

Paldies, par jauko ekskursiju. Lai gan ceļš bija smags, laika apstākļi mūs nelutināja- bija brīnišķīgs šoferītis un jauka gide.
Prieks bija ar Jums sadarboties, paldies par jauko apkalpošanu un sadarbību.
Lai Jums veiksmīgs, bagāts un laimīgs jaunais gads.
Ar cieņu Dace.


12.06.2012

Feini pavadīta diena, gūstot jaunu informāciju un izjūtas!

Brigita


13.05.2012

Labdien!

Gribu visu ekskursantu un protams arī savā vāŗdā Pateikt - LIELU PALDIES! Paldies šoferītim, gan Mundus Travels rīkotai ekskursijai uz Tartu un Zinātnes centru Ahhaa 12. maijā 2012.gadā, gan ceļojuma vadītājai Vinetai, kura no visas sirds centās, lai mēs visu varētu redzēt. Tiešām viņa ar visu sirds degsmi un pilnīgu atdevi radīja mums gan Jauku noskaņu autobusā, gan brīnišķīgu pastaigu Tartu Vecpilsētā, kā arī Ahha muzeja apskati. Vēlreiz Patiess un Īsts Paldies. Mums pat ir doma, ka varētu rudenī varbūt vēl aizbraukt uz kādu ekskursiju, tikpat interesantu. Varbūt ir kādi maršruti, ko varētu izvēlēties. Lai Jums veiksme turpmākajos darbos un saulains pavasaris (kas Latvijā ir nedaudz aizkavējies........)!

Eva


13.03.2012

Labdien, Ieva!

Lielais paldies par jūsu organizēto ekskursiju un ar mums pavadīto pēcpustdienu Parīzē. Arī visi saplānotie apmeklējumi Parīzē un Versaļa pils mums izdevās apmeklēt bez sarežgījumiem. Eifeļa torņa apskates dienā bija pilnīgi lietaina, un nedaudz bija jāstāv rinda, bet tas atsvēra to, kad bijām tikuši līdz pašai augšai. Kuģīša brauciens bija ok, nedaudz gan nomaldījāmies ar piestātnes meklējumiem.........

Bijām vakariņot Leon de Bruxelles un mielojāmies ar mīdijām (daži gan skeptiski devās, bet pēc vīna jau bija mierā ar šo piedāvājumu....).

Bet galvenais, ka otrdienas vakarā bijām Lapin Agil un izjutām Francijas šarmu....līdz diviem naktī. Mums pašiem un mammām vismaz liekas, ka esam Parīzi izbaudījuši pa 120%, droši vien, ka Jūs par to smaidat!!!!

Paldies Jums liels par programmas izstrādi un ieteikumiem. Lai Jums veiksme turpmākajos darbos un saulains pavasaris (kas Latvijā ir nedaudz aizkavējies........)!

Eva


27.02.2011

Sirsnīgs, MILZĪGS un patiess PALDIES par lielisko ceļojumu uz Tartu, AHHAA!

Lai turpmākie darbiņi tikpat veiksmīgi!
Ilva


22.11.2011

Labdien, Mundus cilvēki!
Lielais paldies par jūsu organizēto braucienu uz lauksaimniecības izstādi! Tas nav joks, tikt galā ar gandrīz 200 vīriem (dažas dāmas nu bija gan), katram savas vēlēšanās. Jūs izdarījāt visu pareizi, mūsu divdesmit cilvēku zemgaliešu pulciņš ir ļoti apmierināts, nekādas sūdzības par Mundus un visu pasākumu ne prātā nenāca. Arī apmeklējamās zemniekau saimniecības bija īstās izlasītas. Vajadzēja gan dienu vairāk Vācijā. Brauksim vēl.

Labu veiksmi jūsu darbos,
Andris, Jānis un kompānija.


22.11.2011

Lai ceļotāju firmai daudz darba un vairāk jaunu galamērķu. Paldies par atbildēm Simonai pirms ekskursijas.

Viesturs


22.11.2011

Pirmais ceļojums ārpus Latvijas, bet labāku nevaru iedomāties.

Kristaps


02.10.2011

Sveicināti Mundus! Mēs esam tie, kas bijām ar jums Liepājā pirms divām nedēļām, un šeit ir mūsu atsauksme par Mundus Travels, par jums un gidu. Ekskursija bija ļoti izdevusies, gan Jūrkalne, gan Liepājas Metalurģiskais cehs, un vētrainais Ziemeļu mols visu patīkami noslēdza. Par virssardzes ekskursijā piedzīvoto mūsu jaunieši runā otro nedēļu! Stāsti arī bija interesanti.

Vēlreiz paldies un uz redzēšanos, Ilze


29.09.2011

Labdien! Šeit raksta Beāte. Es biju uz nometni Horvātijā, un te ir atsauksme: Man ļoti patika, ka nometne bija angļu valodā. Es to apguvu daudz ātrāk un vieglāk nekā skolā. Tagad diezgan brīvi varu runāt angliski un jāsaka paldies nometnei. Dzīvošanas apstākļi ceļojot pa Horvātiju bija dažādi, tāpēc grūti teikt. Bija naktis, kad tie bija lieliski, bet bija arī naktis pēc kurām no rīta sāpēja mugura. Jābrīdina, ka jāņem spilvens. Tomēr kopumā bija labi. Arī dušas bija pieejamas jebkurā dienā, tā kā par higiēnu sliktu teikt neko nevar.

Par ēdināšanu saku visu to labāko. Vienmēr ļoti garšīgi un nebija par maz (varbūt citreiz pat parāk daudz, bet tā jau nav problēma:). Bija arī daudzveidība. Un ļoti iepriecināja tas, ka ņem vērā to, ko tu nevari ēst, ja piemēram, esi veģetārietis. (Tas gan nebija saistībā ar mani, bet tik un tā svarīgi.)

Kopējā organizācija lieliska, viss saplānots, bet arī ne tā, ka nav brīvā laika. Ļoti patika kā pavadījām laiku. Mēs gan iepazinām Horvātiju, gan labi izklaidējāmies. Noteikti šo nometni ieteiktu citiem. Tiešām ļoti patika. Tikai žēl, ka padārga, bet tomēr šīs naudas vērta. Lai Jauka diena!

Beāte


26.08.2011

Paldies par ekskursiju, tikai tagad tiku pie interneta. Viss izdevas lieliski. Mes ar jums, Mundus, braucam jau treso gadu, un vienmer liekas ka viss ir labi. Un katru reizi kaut kas nak klat. Paldies par skaistajam nozimitem, un ja vaicas ar gidu - mes vienmer prasam, lai vada Gatis, un tad brauciens ir vienreizejs!

Saku alus daritava bija patikams apmeklejums, ta ir degustacijas, ko vajag ieteikt.

Velreiz paldies, Janis

Sutits no manas mobilas ierices - Janis


18.08.2011

Labdien!

Liels paldies tūrisma firmai par ekskursiju, liels paldies ceļojumu vadītājai Intai, šoferiem.

Draudzīgs, organizēts, patīkams un pārdomāts brauciens!

Ar cieņu,

RD FD Arodbiedrība


2011-17-08 09:54:33

Добрый день!

[...] На самом деле маленькие неприятности могут быть в любой поездке. К тому ж, что для одного неприятность, для другого вполне нормальное дело. Я однажды на дельфях читала нехороший отзыв о Мундус: одна дама жаловалась, что ее ребенка во время экскурсии не уложили в 4* отель, как обещали. А кто обещал - да никто, дама вроди ту страничку где то в и-нете нашла, и учительнице не спросила, и програмку, что ребенок приносил, не прочла.. поэтому проблема из ничего.
Я уже дважды ездила с Мундусом, также в Берлин на аквапарк. Единственный минус для меня это у вас в основном туры по заказу и автобусом: видать ваша фирма считает, клиент не потянет лететь, а в плане комфорта полет намного лучше. В любом случае точно еще поеду с вами в путешествие!

Асната


28.07.2011.

Vislabākais kora „Unda” ceļojums uz Vāciju !

Elīza


2011.gada 16.jūlijs

Labdien!
Gribēju pateikt Lielu paldies par ekskursiju, visi mani kolēģi bija ļoti apmierināti.... Paldies arī par šoferīti, pirmo reizi redzēju šoferi, kurš tik intelektuāls un atturīgs saskarsmē :)
P.S. Domāju, ka nākam vasar ar kaut kur laidīsim:)
Ar cieņu, Egija


Monday, May 09, 2011 12:17 PM

Labdien!

Paldies par visu! Esam jau atpakaļ. Ceļojums noritēja gludi un bez aizķeršanās, visu redzējām, visur paspējām un jauki atpūtāmies. Kolēģi ir ļoti apmierināti un drīzumā varēsim sākt plānot nākošo ceļojumu. Kā jau teicu, ir vēlēšanās apmeklēt Rumāniju [...]

Ar vislabākajiem vēlējumiem

Valdis


Tuesday, Aug 19, 2010 11:15 PM

Labvakar!

Milzu paldies, Ieva, par sarūpēto ceļojumu! Tas bija ļoti jauks! Bez Jūsu palīdzības mēs nebūtu aizbraukuši,jo skolēnu bija maz. Grupa bija saderīgs,skolēni ir ļoti apmierināti un citiem stāsta,ka ceļojums bijis ļoti jauks. Paldies!

Paldies arī gidei Intai par interesanto informāciju pa ceļam,par ekskursijām, par pārdomātajām divām dienām,kurās skolēni gan pārbaudīja savu spēku,gan baudīja Lietuvas krāšņumu,gan uzzināja jaunu informāciju! paldies! Ceram,ka neesam firmai radījuši nekādas problēmas. Labu veiksmi Jums turpmākajā darbā!

Aija


14.07.2010

Vēlies atpūtu sev, Mundus Travels ir domāts Tev!

Mārčiņš


09.05.2010

Tik daudz saistošas un neparastas informācijas, ka šajās vietās gribas atgriezties vēl un vēl!

Baginska


27.07.2009

Viens no veidiem kā aizmirst ikdienu un krīzi. Interesants, aizraujošs un iespaidiem bagāts!

Ilze


Ja vēlaties pievienot savu atsauksmi, lūdzu rakstiet uz mūsu e-pastu mundus@mundustravels.com, vai izmantojiet Skype adresi mundus-travels!   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302