ZvanietZvaniet 25443302

Sestdienu ekskursijas, Jaungada braucieni!

Priekam un atpūtai >

Deviņpadsmit dienu Jaunzēlandes ceļojums 2. - 24. decembrī | programma plānošanā

Jaunzēlandes lielais ceļojums

Kalni, ledāji, fjordi, okeāns, lietusmeži. Teiksmaini skati.

"Gredzenu pavēlnieka" filmu neticamās ainavas ir īstas!

 • Kur angliski runājoša tauta sevi sauc par Kiwi? Tur. Kur dzīvo tetovētie maoru karotāji no piedzīvojumu stāstiem? Tur!
 • Ceļojums nelielā grupā - šajā izrādē ir tikai vislabākās vietas!
 • Pirms 50 gadiem teica, Jaunzēlande, tā ir Dieva paša zeme! Ziema šeit ir vasara Jaunzēlandē, labākais gada laiks, lai to piedzīvotu

 

Datumi: 2. - 18. decembris

Ilgums: 19 dienas, ieskaitot pārlidojumu laikus (iespējama atgriešanās RIX pēc pusnakts, 19. dec.)

Jaunzēlandes ceļojuma cena - programma plānošanā

Paredzēto naktsmītņu (moteļu) numuri ir divvietīgi. Lūdzam pieteikties divatā (četratā), pārim vai draugiem. Ja vēlaties pievienoties kā viens ceļotājs (-a), lūdzu jautājiet par iespēju pievienoties ceļa biedram (biedrei).


Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Vairāku posmu lidojums (virs 17 000 km), 7 kg rokas bagāža, 30 kg nododamā bagāža
 • Vieta komfortablā mini autobusā 10 ceļotāju grupā, transportlīdzekļa izdevumi, kā parkingi, iebraukšanas maksas, prāmju pārcelšanās, degviela
 • 15 naktis 3* naktsmītnēs (pārsvarā kvalitatīvos Jaunzēlandes moteļos), 2-vietu istabas ar ērtībām
 • Ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja darbs visā maršrutā, sākot ar Latviju
 • Izdales materiālu pakete - maoru sarunvaloda, pilsētu plāni
 • Ieejas maksa Agrodome aitu un aitkopju šovā
 • Ieejas maksa Wai-O-Tapu vulkānu ģeotermālajā apgabalā
 • Ieejas maksa Te-Puia geizeru ielejā un Maoru mākslu un amatu centrā
 • Biļetes maksa par Dolphine Encounter, Sastapšanos ar delfīniem Kaikourā, īpaša kuģīša izbraukumā

Cenā nav iekļauts (papildus izdevumi):

 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Iebraukšanas atļaujas pieteikums NZeTA un nodeva IVL, kopā 39 EUR
 • Jūras prāmja Interislander pasažiera biļetes starp abām salām ~77 EUR x2
 • Maltītes
 • Ieejas maksas citos nacionālajos parkos, rezervātos un maoru objektos, izvēles ieejas (Polinēziešu SPA)

Par papildus izdevumu (ieejas maksu) samaksas veidiem līdz ar valūtas maiņas un līdzi ņemamo lietu ieteikumiem informēsim īpašā Ieteikumu lapā

Kontaktforma no FreeContactForm
× Iespēja! Vienai ceļotājai vajadzīga ceļabiedre (paredzētas divu vietu istabas).

Jaunzēlandes ceļojuma programma file_download PDF fails drukai

2. decembrī no rīta tiekamies ar pieredzējušu grupas vadītāju Rīgas lidostā. Trīs posmu lidojums (HEL / FRA - DIA - AKL).

Ceļā pavadām apmēram diennakti, laika joslu maiņa. Agrā rītā ielidojam Oklendā (Auckland), saņemam bagāžu, iekārtojamies grupas mini autobusā. Ceļotāju skaits - 10 personas, vietu rotācija, tādēļ visas vietas ir vislabākās!

Dodamies ceļā pāri Bombay kalniem, cauri Jaunzēlandes Waikato upes ielejas lauksaimnieciski bagātīgajiem rajoniem, garām maoru karaļa dzimtenei Ngaruawahia uz Rotorua. Tuvojoties vulkāniski aktīvajai Rotorua, gaisā jūt specifisku sēra smaržu. Vakarpusē relaksācijai pēc tālā pārlidojuma paredzēts Polinēziešu SPA apmeklējums ar termālajiem baseiniem, karstajiem avotiem, masāžām un fantastisku skatu uz dārziem un ezeru.


Nakts motelī pie Rotorua (šeit un turpmākajās naktsmītnēs divvietu istabas ar ērtībām, ar pieejamām virtuvītēm).

Dienu vadām Rotorua apkaimē, kas ar burbuļojošiem dubļu un sēra baseiniem, geizeriem un kūpošiem siltiem avotiem ir ģeotermāls dabas fenomens.

Pie Jaunzēlandes ikoniskajiem skatiem pieder iespaidīgi aitu ganāmpulki. Agrodome fermeru šovā iepazīstam 19 dažādas aitu sugas, tiek demonstrēti aitu cirpšanas paņēmieni, varam pabarot jaundzimušos jēriņus, vērot citus tradicionālas Jaunzēlandes fermas ikdienas darbus. Seko Rainbow Springs Nature Park dabas parka apmeklējums.

Cita tālo salu kultūras ikona ir tetovētie maoru karotāji. Salu pirmiedzīvotāji ir ienākuši no Polinēzijas pirms 900 gadiem. Šodien satiekam pašus maorus, iepazīstam to vēsturi un joprojām dzīvās kultūras izpausmes Rotorua Te Puia maoru mākslas un amatniecības centrā, kurš atrodas efektīgā geizeru ielejā. Maoru ķokgriezumu tradīcija ir saglabājusies nemainīga, tāpat tradicionālie tērpi, ieroči un kara deju soļi. Senās cīņas ar ienaidnieku apēšanu un kaimiņu cilšu paverdzināšanu gan ir atstātas vēsturei.

Nakts motelī pie Rotorua.


Pa ceļam uz Taupo apstājamies Wai-O-Tapu Thermal Wonderland - Karsto Avotu brīnumzemes parkā, kas tiek tā dēvēts ne velti. Te sastopami dažādi dabiski krāsaini ūdens baseini, geizeri, karstu dubļu ezeriņi, minerālu terases un vulkāniskas cilmes ezeri, ko klāj ūdens garaiņu mākonīši. Klātienē vērosim geizera izvirdumu!

Ceļš vīsies caur Kaingaroa mežiem, kas klāj vairāk nekā 150 000 hektārus ziemeļaustrumos no Taupo un ir Jaunzēlandes kokapstrādes un papīra ražotāju balsts. Pa ceļam apstāsimies pie slavenā Huka ūdenskrituma, kas atrodas tikai 8 km no Wairakei upes iztekas no Taupo ezera.

Nakts motelī pie Taupo.


Dienu sākam ar skaistu un garu pārbraucienu. Ceļš ved gar Taupo ezeru līdz Turangi pilsētiņai ezera dienvidu krastā, gar Tongariro Nacionālā Parka vulkāniem Tongariro, Ngauruhoe un Ruapehu. Pēc tam dosimies caur Rangitikei upes ieleju un Manawatu stepes plašumiem, kas slaveni ar lielo aitu populāciju.

Pēcpusdienā ekskursija pa Velingtonu - Viktorijas kalns, Parlamenta ēka un Te Papa muzejs, kur varēsiet uz savas ādas izbaudīt, kā šūpojas ēka zemestrīces laikā, baudīt mākslu un citas interesantas ekspozīcijas. Nakts motelī Velingtonā vai pie tās.


No rīta agri kāpjam uz prāmja klāja un dodamies 3 stundu ilgā, 92 km garā jūras ceļā pāri Kuka šaurumam uz dienvidu salu.

Baudot vienu no skaistākajiem prāmja braucieniem pasaulē, tuvojamies Piktonai, kuģis slīd starp skaistajiem Marlborough Sounds Nacionālā parka fjordiem. Te paveras pasakaini skati uz skaisto dienvidu salas reljefu.

Izbaudām Marlborough vīna garšu vīndaru saimniecībās, tad gar okeāna krastu dodamies uz Kaikouru, lai tur īpašā, augstu vērtētā kuģīša braucienā vērotu delfīnus un roņu koloniju (pa laikam tuvumā var ieraudzīt kādu vali).

Nakts motelī Kaikourā.


Pastaiga pa Kaikouras skatu vietām, dodamies gar okeāna krastu uz Kristčērču (Christchurch), kur, paredzams, tiksimies ar latviešiem, tad apskatīsim pašu pilsētu, katedrāle, atjaunotais tramvajs, Hagley parks, lašu zvejas osta u.c.

Nakts motelī Kristčērčā.


Christchurch apkārtne, ar unikālo dabu apveltīta pussala, te ir pingvīnu un roņu kolonijas, vecās franču un maoru apmetnes un koloniālais muzejs (ja būs vēlme).

Nakts motelī Kristčērčā.


Atvadāmies no Christchurch un dodamies pārbraucienā uz Queenstown. Skatām Jaunzēlandes augstāko virsotni Kuka kalnu un Tekapo ezeru, kas ir slavens ar košo tirkīzzilo krāsu.

Piestāsim ezera dienvidu krastā, lai apmeklētu slaveno nelielo Labā gana, Good Shepherd baznīciņu - tās altāris atrodas pie loga, no kura paveras pasakains skats uz ezeru un kalnu virsotnēm. Šī ir viena no visvairāk fotografētajām vietām Jaunzēlandē un, kad to ieraudzīsiet, Jums taps skaidrs, kāpēc.

Blakus redzams aitu ganu suņa piemineklis, uzsverot šī cilvēka drauga nozīmi salas fermeru dzīvē.

Pāri kalniem un lauksaimniecības zemēm sasniedzam Queenstown, kur nakšņojam.


Agri no rīta dosimies ceļā, kas vijas gar kalnu grēdām un skaistiem ezeriem, cauri mežiem, gar ūdenskritumiem un ziedošu pļavu plašumiem.

Piestāsim pie Mirror Lakes (Spoguļezeriem), kas ir slaveni ar to, ka skaidrās dienās iespējams redzēt fantastiskus apkārtējās ainavas atspulgus, šeit ūdens ir tik dzidrs, ka redzēsiet katru zemūdens augu vai zivtiņu.

Milford Sound ir viens no skaistākajiem fjordiem pasaulē - klinšainie kalni strauji slejas augšup, to sienām cieši piekļaujas bagātīgi lietusmeži, krīt lejup simtiem metru augsti ūdenskritumi. Visu šo skaistumu vērojam, dodoties pēcpusdienas kruīzā, piebraucot ūdenskritumu piekājēm, dodoties līdz pat Tasmānijas jūrai!

Pēc kruīza ceļš atpakaļ un nakšņošana Kvīnstaunā.


Brauciens no Queenstown, baudot fantastiskas kalnu, ledāju, upju ieleju un ezeru ainavas. Brauksim cauri gleznainajai Wanaka pilsētiņai, kas atrodas kalnu ielenkumā Wanaka ezera krastos, no kura ceļš ved gar vēsturisko Cardrona Hotel un ziemas slēpošanas kūrortiem pāri kalnu grēdām ar pasakainiem skatiem uz Remarkables kalniem uz Wakatipu.

Redzam Jaunzēlandes zeltraču ciematu Arrowtown, pavisam mazu pilsētiņu ar vienu ielu, kas pārtapis par stilīgu kūrorta vietu ar labiem restorāniem un suvenīru veikaliņiem.

Nakts Greumouth.


Pa ceļam uz Piktonu dosimies cauri Blenheimas vīnu dārziem un kalnu ielejām, piestāsim pie Punakaiki Pankūku klintīm - vēl vienu pasaules brīnumu, vēju un lietus pārveidotas neparastas formas kaļķakmens klintis.

Nakts motelī Piktonā.


No rīta agri kāpjam uz prāmja klāja un dodamies atpakaļ, tāpat 3 stundu ilgā un 92 km garā ceļā pāri Kuka šaurumam uz Ziemeļu salu.

Baudot vienu no skaistākajiem prāmja pārbraucieniem pasaulē, dodamies caur oriģinālām pilsētiņām un neskaitāmajām pludmalēm uz Hawera. Nakts viesnīcā Haverā.


Unikālais Egmonta nacionālais parks ar Egmonta raga bāku, Egmonta kalnu.

Iekārtojamies viesnīcā Auckland, Oklendā.


No rīta dodamies uz unikālo Waipua Kauri meža nacionālo parku, kur aug slaveni gigantiski kauri koki, pa ceļam piestājam Kauri muzejā.

Nakts Oklendā.


Kia Ora- laipni lūgti atkal Auckland! Visa diena pilsētā. Jaunzēlandē ir 4 milj. iedzīvotāju, no tiem 1,2 miljoni dzīvo Oklendā. Agrāk tā bijusi Jaunzēlandes galvaspilsēta. Oklenda ir izkārtota 75 km garā zemes strēlē starp divām ostām, tāpēc to mīļi dēvē par Buru pilsētu. Te notiek arī Amerikas kausa izcīņa burāšanā.

Oklenda izveidojusies uz 35 bijušiem vulkāniem, jaunākais Rangi Toto ir ap 800 gadu vecs. Ielas pilsētā ved kalnā augšā, kalnā lejā. Edenas kalna virsotnē ir vulkāna krāteris. Te ir arī ir zīme - nulles punkts, no kura tiek veikti visi mērījumi Oklendā. Vulkāna nogāzes ir grūti pļaujamas, tāpēc te ganās govis, kādreiz bijušas arī aitas. Plaša pilsētas panorāma paveras no Bastiona kalna, kur atradušies maoru nocietinājumi.

Oklendas simbols ir 328 m augstais Sky Tower, kura pamati ir 15 m dziļi. Tornis ir testēts zemestrīcēm un spēj izturēt pat 8 balles stipru zemestrīci. Tornis piedāvā asas izjūtas, tā skatu laukumā pārsteidz bieza stikla grīda, caur kuru paveras galvu reibinošs skats uz leju. No torņa laukuma 192 m augstumā tiek piedāvāts nolēkt brīvā kritienā no pilsētas augstākās celtnes... un palikt dzīvam. Nakts Oklendā.


Sakārtojam bagāžu, izrakstāmies, ierodamies lidostā.

Pārlidojumi pretēji laika joslām, līdz pavisam vēlā 18. decembrī atgriežamies Rīgā.

Jaunzēlandes brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?"

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam detaļas par iebraukšanas pieteikumu formām.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Atgādinām!

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase (savlaicīgi pārbaudiet derīguma termiņu!).

Jaunzēlandes klimats

Virziens Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Oklenda | Auckland 24°C 68mm 24°C 103mm 23°C 88mm 21°C 114mm 18°C 122mm 16°C 126mm 15°C 131mm 15°C 142mm 17°C 97mm 18°C 91mm 20°C 92mm 22°C 95mm
Blenheima (D salas Z gals) 23°C 54mm 23°C 35mm 21°C 54mm 18°C 62mm 15°C 66mm 13°C 55mm 13°C 70mm 13°C 70mm 15°C 54mm 17°C 60mm 19°C 50mm 21°C 51mm
Kristčērča | Christchurch 22°C 43mm 22°C 39mm 20°C 53mm 17°C 56mm 14°C 64mm 11°C 52mm 11°C 68mm 12°C 57mm 14°C 36mm 17°C 44mm 19°C 45mm 21°C 44mm
Dunedina (D salas D gals) 19°C 80mm 19°C 66mm 17°C 87mm 15°C 72mm 12°C 84mm 9°C 76mm 9°C 81mm 10°C 70mm 13°C 61mm 15°C 72mm 16°C 71mm 18°C 82mm
Kaikoura 21°C 57mm 21°C 57mm 20°C 100mm 17°C 87mm 15°C 88mm 12°C 69mm 12°C 91mm 12°C 90mm 14°C 63mm 16°C 67mm 18°C 65mm 20°C 59mm
Marlborough Sounds 21°C 104mm 21°C 72mm 19°C 113mm 17°C 128mm 14°C 145mm 11°C 141mm 11°C 162mm 11°C 158mm 13°C 127mm 15°C 139mm 17°C 124mm 19°C 114mm
Milford Sound (fjords) 18°C 309mm 19°C 213mm 16°C 329mm 13°C 275mm 10°C 284mm 6°C 241mm 6°C 223mm 8°C 237mm 10°C 308mm 13°C 330mm 14°C 272mm 16°C 306mm
Kvīnstauna | Queenstown 22°C 75mm 22°C 51mm 19°C 84mm 15°C 66mm 11°C 78mm 8°C 71mm 7°C 56mm 9°C 59mm 13°C 74mm 15°C 86mm 18°C 62mm 20°C 72mm
Rotorua 23°C 107mm 23°C 113mm 21°C 131mm 18°C 111mm 15°C 119mm 13°C 144mm 12°C 137mm 13°C 160mm 15°C 136mm 17°C 124mm 19°C 116mm 21°C 136mm
Wellington (Z salas D gals) 20°C 81mm 21°C 63mm 19°C 97mm 17°C 105mm 14°C 127mm 12°C 139mm 11°C 146mm 11°C 136mm 13°C 105mm 15°C 104mm 17°C 96mm 19°C 93mm


Saņemiet informāciju un pasūtiet! Zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011