• Mundus
  • Ceļojuma mērķis: Kuba

Mundus Travels - jūsu labākie ceļojumi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kubas ekskursijas, Havanna un Varadero
Antiļu un Karību salas


Kuba, neliela un saistām pludmalēm svētīta sala, ir tipisks kūrortvirziens. Uz turieni lido atpūtnieku lidmašīnas, un izdevīgākais veids Kubas baudīšanai ir čārterpaketes (lidojums, transferi, viesnīca).

Latvijā strādājošie čārteru operatori ar tālajiem virzieniem ir piesardzīgi, līdz ar to tiešie reisi nav pieejami (ir daži izmēģinājuma lidojumi uz Varadero).

Daudz bagātāks piedāvājums un zemākas cenas ir Vācijas tūrisma operatoriem, kurus pārstāvam un varam piedāvāt Jums. Tas nozīmē, ka Jūs pārsēžaties Berlīnē, Frankfurtē vai citā pilsētā, un turpināt ceļu uz Kubu jau vācu kvalitātē. Vācu valoda nav jāzina!

Turklāt ir iespējams ērti sakombinēt ceļojumu, apvienojot Havannas dienas ar Varadero pludmales laiku, vai palikt kādā vienā izvēlētajā vietā.

Mums jautā: vai ir arī grupas ceļojumi uz Kubu?

Grupas ceļojumus uz kūrortvietām nemēdz veidot, tāpat kā tos neorganizē uz Kanāriju salām, Hurgadu vai Maljorku. Jūs aizbraucat uz salu kā brīvs ceļotājs ar nodrošinātiem transferiem un kūrorta vai Havannas naktsmītni, un organizēto ekskursiju vispārējo sarakstu un maksas mēs dodam klientiem līdzi, un tās ceļotāji pasūta pēc patikas uz vietas, ja vēlas. Esam izveidojuši jums arī Kubas ceļvedi latviski: kā pirkt, kā runāt, kā mainīt naudu, un ko redzēt Havannā un citur Kubā - jutīsieties ērti svešādajā valstī!

Ekskursijas un ieteicamās vietas, ja esat Kubā

Kubu var iepazīt - varbūt pat vajag iepazīt - tagad, kamēr sociālisma sistēma, Venecuēlas varas uzurpatora naudas stutēta, nav pavisam sairusi. Sekojošais transformācijas periods būs sāpīgs un nestabils, un droši vien komunisma diktatūras eksotiku tik skaistā vidē vairs nevarēsim pieredzēt . Labākais, ko ceļotāji var izbaudīt Kubā:

Skaistā Xpu-Ha pludmalīte zem Tulumas drupām


Havanna (Habana)

Paēdam Paladares un ieskatāmies Casas Particulares:

Labākais veids, kā novērtēt kubiešus, kā arī apmainīties ar idejām par Kubu un ārpasauli, ir ienākt paladara restorānā vai casa particular - Kubas versijas vienkāršā naktsmītnē (kā B&B).

Šīs privātās iniciatīvas, ko valsts apliek ar lieliem nodokļiem, ir gandrīz vienīgais veids, kā kubieši nopelna ļoti vajadzīgo konvertējamo valūtu, un tās piedāvā ceļotājiem reto gandarījumu saredzēt īstu Kubu aiz valsts pārziņā esošajām viesnīcām un restorāniem.

Izpētām la Habana Vieja (vecpilsētu):

Ceļojums uz Kubu nebūs pilnīgs, ja nepavadīsiet vismaz dienu Habana Vieja. Ielas un alejas šai koloniālās ēras pilsētas centrā ir nevainojami atjaunotas. Jūs jutīsieties nonākuši citā senākā laikmetā, kad apmeklēsiet placas (laukumi), baznīcas un fortus.
Noteikti jāpaņem pārtraukums no ekskursijām un muzeju vizītēm, lai atlicinātu laiku suvenīru pirkumiem Calle Tacón tirgus - šis ir Jūsu labākais vienas-pieturas-veikals visām tāda veida lietām.

Pavadām pēcpusdienu Callejon de Hammel:

Šī īsā aleja ir pilnīgi izklāta ar Salvadora Gonzalesa krāsainajiem sienu gleznojumiem un lūžņu skulptūrām, svētnīcām afro-kubiešu orišas dievībām. Ja jūs nonāksiet te svētdienas pēcpusdienā, jūs izbaudīsiet etnisko afro-kubiešu dejas un mūziku.

Pastaigājamies pa Havannas Malekonu (Malecón):

Labākā vieta, kur sākt, ir Habana Vieja, un no turienes jādodas ceļā uz hoteli Nacional Vedado priekšpilsētā.
Nesteidzieties, atcerieties apstāties un apsēsties uz viļņlauzēja mūra, baudot jūras burvību, un noteikti pamēģiniet parunāt ar kādu no vietējiem, ko savā ceļā sastapsiet. Ja pareizi saplānojāt laiku, jūs sasniegsiet Hotel Nacional vēlu pēcpusdienā - labs laiks, lai atvēsinātos, paņemot aukstu dzērienu, un papriecātos par rietošo sauli viņu "Compass Card" āra terasē.


Isla Mujeres

Kā neģērbties ārpus kūrorta

Ārpus Havannas

Svinam Las Parrandas:

Kad mainās gada skaitļi, arī mazā koloniālā pilsētiņa Remedios sasparojas svētku svinēšanai un sarīko Las Parandas, vienu no Kubas grandiozākajām ielas svinībām un reliģiskajiem karnevāliem. Kulminācija ir Ziemassvētku vakarā - bungu, dekorētu ielu platformu un uguņošanu jūklī.

Izpētām Cukurniedru ieleju:

Ielecam tvaika dzītā vilcienā uz Cukurniedru ieleju. Koloniālās savrupmājas Trinidadā tika būvētas par bagātībām no plaukstošās Kubas cukura tirdzniecības no 18. un 19. gadsimta. Tas ir labākais veids, kā apskatīt Valle de los Ingenios, bagātīgi zaļumos slīgstošu ieleju, kurā reiz bija 60 cukura fabrikas.

Sekojam Fidela pēdās:

Vedot partizānu karu pret Batistas diktatūru, Fidels Kastro un viņa gados jaunie biedri slapstījās Sierra Maestra kalnos 50.gadu beigās. To mazās nemiernieku bāzes netika atklātas, bet apmeklētāji šodien var veikt pa šejieni pārgājienu - taka stiepjas caur lietus meža biezokņiem mākoņos līdz Comandancia de la Plata, vadības postenim, kurā Fidels pagrieza valsti otrādi. Tas ir aizraujošs tuvplāna ieskats vēsturē.

Piedalāmies karstā Karnevālā:

Pievienojamies Karnevālam Conga Line: tas notiek intensīvā vasaras karstumā, kad Santiago de Cuba eksplodē salas labākajā karnevālā, kad atcerēties pilsētas afro-karību saknes. Bagātīgas devas rumbas mūzikas, Congas ielu gājienu, dārdošu sitamo instrumentu, ērmīgu ielu stumjamo platformu un mežonīgu kostīmu, tas rada svinības, kurās nav skatītāju, visi kļūst dalībnieki.
Aizmirstiet dažādu Eiropas pārtiju Karību stilizācijas - tās salīdzinājumā šķiet lētas un neveiklas.


Par aktuālajām naktsmītnēm, to īpatnībām, cenām, lidojumu laikiem un vietu pieejamību Jūs varat uzzināt, vaicājot mums.

Piedāvājam ņemt ceļā līdzi mūsu ieteikumus, ko apskatīt, kā maksāt, ko iegādāties tālajā zemē, tas ir mūsu Privātais ceļvedis latviešu valodā.

Rezervējot ceļojumu, Jūs iegūstat Privāto ceļvedi par brīvu!


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    
Kubas dāvanas

Kas ir humidors, kā to izvēlēties, kad esat noskaidrojuši, kam priekšmets vajadzīgs? Esam sagatavojuši Jums 25 lapu ceļvedi - kā un ko darīt, ko pirkt, ko redzēt Havannā un Kubā.

Pasūtiet ceļojuma piedāvājumu, atrakstot mums!


Hola Mexico!