• Mundus
  • Ceļa mērķis Jamaika

Mundus Travels - jūsu labākie ceļojumi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus@mundustravels.com

Ekskursijas Jamaikā, Karību salās

Jamaiku daudzi sauc par aizraujošāko un skaistāko no Karību daudzajām salām - un tās dārgumi nemaz nav tik viegli pieejami. Nomātam auto jābrauc pa bedraino ceļu kreiso pusi, un uz dažiem skaistākajiem līčiem vai džungļu vietām ved tikai laivas.

Vislabāk ir paņemt All Inclusive ceļojuma komplektu ar punktuālu Vācijas tūrisma operatoru (Mundus Travels atradīs Jums piemērotāko), tad kombinēt ekskursijas ar izbraucieniem ar taksi vai sabiedrisko transportu, baudīt saulrietus, regeju, džerka cāli un daikiri - un justies kā jamaikietim!

Īss ceļvedis pa Jamaiku, ekskursijas, piedzīvojumi un ieteicamās vietas

Ceļotājam iespējams:

Jamaikas pludmale

Jamaika Time and Place

Sauļoties izolētā un perfektā pludmalē:

Vai esat noguris spraukties caur cilvēku pūļiem pludmalēs? Dodieties uz Dārgumu pludmali | Treasure Beach sausajā, saulainajā Dienvidu krastā. Zemstraumes var būt bīstamas, tāpēc peldēties vajag uzmanīgi. Bet plīstošie viļņi padara to par vienu no visdramatiskākajiem pludmaļu skatiem Jamaikā.

Patverties romantiskā piknika vietā:

Labākā vieta, kur nozust skaistam piknikam, tā ir Negrilas austrumu krastā pie YS Falls ūdenskrituma. Trīs kilometrus uz ziemeļiem no ostas Black Rivjerā, īstā Tarzāna un Džeinas tikšanās vidē, kurā jūs tiešām varat iešūpoties vīnogulāju stīgās vai džungļu liānās un ielēkt taisni vēsajā dīķī pie ūdenskrituma.

Izgaršot salas izcilo virtuvi:

pamēģiniet, piemēram, Jamaikas īpašos ēdienus - džerka cāli, biezzupu ar krabju gaļu, garneles, gliemenes un omārus, vai grilētu kūpinātu cūkgaļas fileju ar kokosriekstu un mango mērci jebkurā no Jamaika restorāniem. Salas aromāti ir negaidīti un atsvaidzinoši.

Iedzert vēl vienu Daikiri pludmalē:

neskaitāmi pludmales bāri atrodami visā Jamaikā. Viens no populārākajiem pludmales bāriem ir Time'n'Place Falmutā, mīlīgs pludmales bārs, būvēts no atpludinātiem kokiem, kas izskatās tā, it kā to varētu aizpūst prom ar nākamo vētru. Radītā vide ir tik autentiska, ka daudzi modes žurnāli, tai skaitā Vogue, to ir izmantojuši par foto fonu. Bārmenis te gatavo salas labākos daikiri.


Jamaika Doctor's Cave pludmale

Jamaika Reach falls

Izpētīt Zilos kalnus:

šis ir viens no lielākajiem, mežonīgākajiem un zaļākajiem parkiem Karību salās, ideāls izpētei. Jums būs 5-6 stundu pārgājiens caur biezu veģetāciju (klausīties pārsteidzošas putnu dziesmas pa ceļam), lai sasniegtu virsotni.

Uzcelt smilšu pili Doctor's Cave pludmalē:

šie 8 km balto smilšu joslas padarīja "Mo līci" par tūristu galamērķi. Ūdens ir mierīgs un kristāldzidrs, un ģērbtuves un pludmales bārs atrodas pludmales zonā. Šī ir ģimeņu mīļākā vieta.

Iemīlēties atkal pie Reach Falls ūdenskritumiem:

austrumos no Port Antonio, šis ir viens no biežāk fotografētiem skaistajiem punktiem visās Karībās. Apmeklētāji ierodas neskartajos lietusmežos atvēsinošai peldei (dzesēšanas iemērkšana) un, iespējams, daži pāri uzmeklēs viens otru, iebriduši kaili ūdenskritumu kaskādēs.

Šķērsot Tarzāna valstību:

varēsiet justies kā īstā Tarzāna valstī, ar mangrovju kokiem un savvaļā mītošiem krokodiliem, izbraucot ar South Coast Safaris pa Melno upi. Daudz savvaļas augu ir redzami šajos purvos, un putnu vērotāji ir sajūsmā.


Reach falls

Reach falls

Nopeldēties Somersetas ūdenskritumos:

ūdeņi no Danielas upes traucas lejup pa dziļu aizu caur lietusmežu. Ziedoši vīnogulāji, ūdenskritumi un putojošas kaskādes veido sulīgu kuplojošu fonu. Jūs varat peldēties dziļos klinšu baseinos.

Laisties ar plostu pa Rio Grande:

tā ir visiespaidīgākā plostošanas pieredze Jamaikā. Šos plostus pa putojošiem ūdeņiem airē ar bambusa kārtīm.

Iepirkt Jamaikas amatniecības darbus:

amatniecība te ir pārstāvēta dažādos veidos, sākot no alabastra un kokgriezumiem, beidzot ar pinumiem. Bet kvalitāte ir ļoti mainīga. Jebkurš veikaliņš ķēdē Things Jamaican (Jamaikas mantas), tostarp viens tāds Montego Bay, ir ar tiešām labu sortimentu amatniecības darinājumos, tāpat kā Harmony Hall veikals ārpus Ocho Rios ziemeļkrastā.

Atklāt Zaļās grotas (Green Grotto) alas:

šīs kaļķakmens alas reiz tika izmantotas, lai paslēptu bēguļojošos vergus. Tās veido stalagmītu un stalaktītu pasauli ar šķietami nebeidzamām telpām un rēgaino Grotto ezeru, kuru jūs varēsiet apmeklēt ar laivu.


Peldēt ar draugiem

Tarzāns un Džeina, tā pati Zilā lagūna Jamaikā

Mācīties sērfot Bostonas līča pludmalē:

tā ir pazīstama ne tikai ar savām baltajām smiltīm un dzidro ūdeni, bet arī ar saviem lieliskajiem džerka- cūkgaļas stendiem. Šajā pludmalē ir vislielākie viļņi visā Jamaikā. Jūs varēsiet kā izīrēt sērfinga dēli, tā iegūt kādu apmācības stundu.

Uzmeklēt Lielisko mākslas darbu:

Šejienes gleznas, iespējams, nekad nepārspēs labākos Haiti māksliniekus, bet Jamaika ir vismaz otrs labākais centrs mākslās Karību reģionā. Cenas joprojām ir saprātīgas, pat ja mākslinieks ir atzīts. Kaut gleznas tiek pārdotas visā salā, smalkākā māksla ir atrodama Kingstonā vai nu Frame Centre galerijā, vai Mutual Life galerijā, abas divas ir vadošās izstāžu vietas salas spilgtākajiem talantiem.

Atkārtot ainas no Zilās lagūnas:

vēl viena izcili skaista vieta - te pusaugu Brūka Šīldsa reiz peldējās kaila filmā ar tādu pašu nosaukumu. Jums var gadīties tāda pati pieredze burvīgajā baseinā, kuru papildina straume no dabiska klints iedobuma. Dzīles ir 56 metri dziļākajā punktā, un apgalvo, ka tam esot afrodiziaka efekts - šo varu jums būs jānovērtē pašiem.

Pastaigāt pa Septiņjūdžu (Seven Mile) pludmali:

šī Negrilas pludmale ir 11 km gara, salas rietumu krastā. Zelta smiltis ir smalkas un tieši kā radītas ģimeņu priekam, kaut gan ir vairākas (skaidri nodalītas) zonas, kur viesi - nūdisti - neslēpj neko.


Par aktuālajām naktsmītnēm, to īpatnībām, cenām, lidojumu laikiem un vietu pieejamību Jūs varat uzzināt, vaicājot mums.

Mundus
Piedāvājam ņemt ceļā līdzi mūsu ieteikumus, ko apskatīt, kā maksāt, ko iegādāties tālajā zemē, tas ir mūsu Privātais ceļvedis latviešu valodā.

Rezervējot ceļojumu, Jūs iegūstat Jamaikas ceļvedi par brīvu!


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    
Džerks - kas tas tāds?

Garšviela gaļai, tas skan vienkārši. Tomēr garšaugu kombinācija ir tūliņ atpazīstama, gluži kā rastafārieša cepurīte piekrastes slaistam.
Pasūtiet ceļojuma piedāvājumu, atrakstot mums!


Plosti pa Rio Grande