Mundus Travels - jūsu labākie ceļojumi!

Zvaniet 67217790, 29632455
rakstiet: mundus@mundustravels.com

 
SpanishCamp
SPĀNIJA
Vasaras nometne Spānijā
English Camp
VASARAS NOMETNE SPĀNIJĀ
Spanishcamp
Spāņu valodas nometne Spānijā
SpanishCamp
Spāņu valodas nometne Spānijā

 

SpanishCamp
Spāņu valodas nometne Spānijā
SpanishCamp
Spāņu valodas nometne Spānijā

Spāņu valodas nometne Spānijā - pēc pieprasījuma!

Programma ir veidota tā, lai spāņu valodas nometnes dalībniekiem nenāktos garlaikoties ne brīdi.
Pēc tam kad rīta valodas lekcijas beigušās, tām seko pasākumiem bagāta pēcpusdiena un vakars, garantējot jautrību dažāda vecuma pārstāvjiem. Vasaras nometnes pasākumu programma iedalās trīs kategorijās: izklaidējoši pasākumi, radošās darbnīcas un nometnes ekskursijas. Piedaloties tik daudzos un dažādos pasākumos, studenti nepārtraukti gūst prieku.

 

Ir paredzētas 20 lekcijas nedēļā, tas ir, 4 lekcijas dienā. Mācības notiek darba dienās (izņemot Marbella Albergue nometni, kurā paredzētas 25 lekcijas nedēļā). Viena mācību stunda ilgst 45 min.

Lai nodrošinātu individuālu pieeju, vienā klasē piedalās ne vairāk kā 14 studenti.
Rūpīgi sagatavotais mācību plāns uzsver sarunu un komunikācijas nozīmi, lai studenti varētu gūt nepieciešamās zināšanas un tās izmantot praktiski arī ārpus lekcijām, sarunājoties ar draugiem.

Rīta lekcijās spāņu studenti darbojas atsevišķi no ārzemju studentiem; viņi piebiedrojas aktivitātēs pēcpusdienā un vakarā.

Mācību programma 100% saskan ar ASV kredītpunktu sistēmu.


Nometnes vieta Nometnes vieta
Ekskursija uz Granadu


Mūsu istabiņa Mūsu istabiņ
Spāņu valodas nometne Spānijā

 

Mūsu istabiņa Mūsu istabiņ
Granadas pludmales
 

Spāņu valodas nometnes apraksts

Pasniedzēji

Panākumi mācībās lielā kārtā ir atkarīgi no pasniedzēju sagatavotības un viņu prasmes motivēt studentus. Pasniedzēji tika rūpīgi izvēlēti, ņemot vērā kvalifikāciju un enerģiskumu. Visiem spāņu valodas pasniedzējiem šī ir dzimtā valoda, kā arī viņi ir apguvuši universitātē lingvistiku un pedagoģiju. Lielākajai daļai pasniedzēju ir maģistra un/vai profesora grāds spāņu valodā, kā arī sertifikāts pedagoģijā. Vasaras nometņu personālam ir liela pieredze mācīšanā, izmantojot dažādus paņēmienus un aktivitātes, kas uzrunā dažādu vecuma grupu pārstāvjus.

Ieteicamā vecuma grupa: no 5 līdz 18 gadiem

Metodoloģija

Valodu mācību plāns ir sagatavots, ņemot vērā, ka tā ir arī vasaras nometne. Citiem vārdiem sakot, lekcijas ir interesantas un aizraujošas, lai maksimāli motivētu studentus, bet tajā pašā laikā ar profesionāliem paņēmieniem studenti tiek rosināti uz nopietnām sarunām un diskusijām.

Nometņu mērķis ir ļaut studentiem gūt prieku no mācību procesa, cik vien tas ir iespējams šajā īsajā laika periodā. Metodoloģija koncentrējas uz mutvārdu komunikāciju, izmantojot dažādus paņēmienus, lai pilnvērtīgi apgūtu valodas pamatus: gramatiku, runāšanu, klausīšanos, leksiku, fonētiku, rakstīšanu un starpkultūru komunikāciju.

Mācību materiāli

Mācību materiāli ir attiecīgi sagatavoti katrai vecuma grupai un sadalīti apakšgrupās, pamatojoties uz katra indivīda valodas kompetenci. Mācību materiāli ietver dažādus tekstus un darba burtnīcas, piemērotas katrai klasei. Materiāli tiek izdalīti jau pirmajā lekcijā. Dažādi audio un video materiāli arī tiek pielietoti mācību procesā, lai, gūstot labumu no modernajām iekārtām, padarītu mācības interesantākas un daudzveidīgākas.

Valodas līmenis

Katrs students sākumā izpilda testu, lai pasniedzēji noskaidrotu valodas līmeni. Testa rezultāti ļauj izkārtot studentus sešos līmeņos, sākot no iesācējiem līdz pat lietpratējiem.

Sertifikāti

Katrs students sesijas noslēguma dienā saņem sertifikātu, kurā uzskaitīti sasniegumi, kurus viņš/a īstenojis kursu laikā.

Nometnes vadītāji

Nometnes koordinatori, direktori un vecākie tiek rūpīgi izvēlēti, pamatojoties uz viņu pieredzi, kompetenci un, galvenokārt, prasmi sadarboties ar bērniem un jauniešiem. Personāls sastāv no spāniešiem, no kuriem 90% pārzina angļu un citas valodas. Lielākā daļa vadītāju nometnē darbojas katru gadu ar to pašu mērķi: nodrošināt bērniem un jauniešiem aizraujošu un noderīgu vasaru.

Nometnes direktors

Vasaras nometnes direktors kopā ar izpilddirektoriem uzņemas atbildību un cieši sadarbojas ar katru nometnes koordinatoru un vadītāju.

Koordinatori

Pamatojoties uz studentu vecumu, dalībnieki ir sadalīti trīs kategorijās: bērni, juniori un seniori. Katrai kategorijai ir koordinators, kas cieši sadarbojas ar vadītāju grupu, lai uzlabotu un pārraudzītu vasaras nometnes aktivitātes un sporta pasākumus, un pārliecinātos, vai studenti jūtas apmierināti.

Vasaras nometnes vadītājs

Viens vadītājs ir atbildīgs par 8-12 studentu grupu. Katrs vadītājs ar savu grupu pavada 24 stundas diennaktī, darbojoties kā padomdevējs un aizbildnis, ņemot vērā katra studenta vajadzības.

Pilnvarotais pārstāvis Latvijā:

Mundus Travels


Mācību telpā Mācību telpā
Mācīties kopā ir jautrāk!


Volejbola spēles laikā Sportojam
Spāņu valodas nometne Spānijā


Kalni
Spāņu valodas nometne Spānijā


Dzīvošana

Tiem, kas vēlas apgūt spāņu valodu, pastāv iespēja izvēlēties kādu no rūpīgi atlasītajām dzīvesvietām Spānijā. Katram studentam ir individuālas vajadzības, intereses un ienākumi, un tas tiek ņemts vērā. Ir pieejamas dzīvesvietas gan tiem, kas vēlas pilnīgu neatkarību un vienatni, gan arī tiem, kas vēlas dalīties pieredzē ar citiem studentiem.
Lai nodrošinātu dzīvesvietu kvalitāti un ērtības, ģimenes mājas, apartamenti un viesnīcas ir pakļautas rūpīgai pārbaudei un uzlabošanai. Turklāt, lai studenti būtu pilnībā apmierināti, pieejamās dzīvesvietas atrodas netālu gan no skolas, gan pilsētas centra.

Naktsmītnes viesģimenēs Spānijā

Dzīvošanai viesģimenē ir divas priekšrocības: tas ir labākais veids, kā iepazīt spāņu kultūru un ikdienas dzīvi, kā arī praktizēt spāņu valodu un uzlabot savas spējas.
Izvēles klāsts ir plašs – sākot no jaunām ģimenēm līdz pat pensionāru pāriem. Viesģimenes ir rūpīgi atlasītas, lai nodrošinātu studentiem patīkamu uzturēšanos valstī un ļautu viņiem justies, kā daļai no spāņu ģimenes.
No skolas līdz dzīvesvietai studenti tiek nogādāti 10-30 minūtēs – ejot kājām vai braucot sabiedriskajā transportā. Pat lielajās pilsētās, kā Madride vai Barselona. Ir pieejamas gan vienvietīgas, gan divvietīgas istabas; var izvēlēties daļēju uzturu (brokastis un pusdienas) vai pilnu uzturu (brokastis, pusdienas un vakariņas).
Ja studentam ir kāda alerģija, diēta un nepatika pret noteiktiem mājdzīvniekiem, vai citas prasības, par to jāziņo iepriekš, un prasības tiks ņemtas vērā.

Studentu kopmītnes Spānijā

Studentu kopmītnes ir izkārtotas netālu no skolas (20-30 min, ejot kājām). Kopmītņu galvenā priekšrocība ir iespēja iepazīt ārzemju studentus, kā arī, atsevišķos gadījumos, spāņu studentus. Jautrība kopmītnēs garantēta. Students var izvēlēties vienvietīgu vai divvietīgu istabu; daļēju uzturu (brokastis un pusdienas) vai pilnu uzturu (brokastis, pusdienas un vakariņas). Privāta pieeja vannas istabai ir iespējama, bet šādu priekšrocību nav daudz.

Kopmītņu veidi:

1. Kopmītnes universitātes teritorijā

Šīs kopmītnes parasti ir apjomīgas (35-150 vietas), un priekšroka ir spāņu studentiem. Universitātes kopmītnes lielākoties ir pieejamas tikai vasarā, lai gan dažās pilsētās, tādās kā Valensija vai Granada, ir iespējams atrast istabiņu arī semestra laikā. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, nav garantijas, ka visiem gribētājiem pietiks istabiņu.

2. Ģimenes mājas

Šādās mājās parasti ir 5 vai 6 istabas, un lielākajā daļā māju studentu istabas atrodas atsevišķā mājas korpusā. Ģimene gatavo studentiem maltītes, kuras viņi var ieturēt kopā ar ģimeni vai arī atsevišķā ēdamistabā.

3. Studentu kopmītnes bez ēdināšanas

Šādās kopmītnēs studenti gatavo paši – viņiem ir pieejama liela virtuve. Kopmītnes ir aprīkotas ar visu nepieciešamo: virtuves piederumi, plītis, mikroviļņu krāsnis, kafijas automāti un ledusskapji. Ir pieejamas arī veļas mašīnas un žāvēšanas mašīnas. Reizi nedēļā koplietojamās telpas tiek sakoptas.


Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Spāņu valodas nometne Spānijā


Karstā laikā noteikti jāpeldas Karstā laikā noteikt jāpeldas
Spāņu valodas nometne Spānijā

 

Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Nometnes aktivitātes
 

 

Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Nometnes aktivitātes
 

 

Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Spāņu valodas nometne Spānijā
 

 

Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Spāņu valodas nometne Spānijā
 

 

Ekstrēmas aktivitātes Ekstrēmas aktivitātes
Spāņu paeļja
 

Ēdināšana

Zemāk norādītā ēdienkarte ir tikai paraugs, lai sniegtu ieskatu, kā parasti izskatās nometnes ēdienkarte. Lai studenti iepazītu spāņu kultūru pilnībā, ēšanas režīms ir pieskaņots spāņu tradīcijām: vieglas brokastis, apjomīgas pusdienas ap 14:00 un vieglas vakariņas. Lielākoties vasaras nometnes ēdienkarte piedāvā dienvidu valstu un spāņu ēdienus.
Īpašas diētas: vasaras nometnē ir pieejami ēdieni studentiem ar īpašiem ēšanas paradumiem (veģetārisms, alerģijas u.c.). Par īpašām vajadzībām jābrīdina jau iepriekš, un viss nepieciešamais tiks nodrošināts.

 

Ēdienkartes
paraugs

Brokastis

Pusdienas

Vakariņas

Pirmdiena

Graudaugu pārslas, šokolādes piens, sula, maizītes un aukstie uzgriežamie

Salāti, spageti ar Boloņas vai karbonara mērci, cūkgaļas fileja ar kartupeļiem, augļu pīrāgs, augļi

Salāti, spāņu kartupeļu omlete, aukstie uzgriežamie, augļi

Otrdiena

Graudaugu pārslas, šokolādes piens, sula, maize, sakultas olas ar bekonu

Salāti, gazpacho (zupa), cepta vista ar frī kartupeļiem, saldējums

Nūdeļu zupa, kroketes, gaļas pīrāgs, augļi

Trešdiena

Graudaugu pārslas, šokolādes piens, sula, cepumi, maize, sviests un marmelāde

Salāti, gaļas paelja, cepts calamari (kalmārs), augļi

Salāti, hamburgeri un frī kartupeļi, augļu salāti

Ceturtdiena

Graudaugu pārslas, šokolādes piens, sula, maizītes un aukstie uzgriežamie

Salāti, gazpacho, gaļas sautējums, kartupeļi un pupas, olu krēms

Salāti, pica, jogurts un augļi

 

Vecums

Ārzemju un spāņu studenti no 5 līdz 18 gadu vecumam tiek laipni aicināti piedalīties vasaras nometnē. Dalībnieki tiek atbilstoši sagrupēti, pamatojoties uz viņu vecumu:
Nometnes grupa A: 5-10 gadi;
Nometnes grupa B: 11-12 gadi;
Nometnes grupa C: 13-14 gadi;
Nometnes grupa D: 15-18 gadi

 

Aptuvenā dienas kārtība
Laiks Nodarbe

08:15 - 08:30

Celšanās

08:30 - 09:15

Brokastis

09:15 - 09:30

Grupas tiekas ar nometnes vadītāju

09:30 - 10:15

1. angļu vai spāņu valodas stunda

10:15 - 11:00

2. angļu vai spāņu valodas stunda

11:00 - 11:30

Pārtraukums

11:30 - 12:15

3. angļu vai spāņu valodas stunda

12:15 - 13:00

4. angļu vai spāņu valodas stunda

13:00 - 14:00

Baseins, pludmale, citas aktivitātes

14:00 - 15:15

Pusdienas

15:15 - 16:00

Atpūta, galda spēles, sacensības

16:00 - 18:30

Kultūras darbnīcas, pludmale/baseins

18:30 - 20:00

Sports, sacīkstes

20:00 - 21:00

Duša

21:00 - 21:45

Vakariņas

21:45 - 23:00

Ballītes, talantu vakari u.c.

22:30

Bērni dodas gulēt

23:30

Pārējie dodas gulēt

 

Sports un atpūtas aktivitātes

- sacensības un dārgumu medības;

- nakts šovi: mūzikas, teātra, talantu, kostīmu...;

- tematiskās dienas: kovboji un indiāņi, 60-ie, viduslaiki...;

- tradicionālās nometņu spēles;

- nometnes diskotēkas;

- nakts spēles, šausmu nakts.

 

Individuālie un komandu sporta veidi:: futbols, basketbols, volejbols, handbols, beisbols, ūdens polo, aerobika, kapuera, badmintons, boulings, šautriņas, hokejs, frisbijs, peldēšana, klinšu kāpšana.

 

Papildus sports

Papildus ar planētiem pēcpusdienu sporta aktivitātēm, nometne piedāvā "papildus sportu". Jaunietis var izvēlēties tikai 1 papildus sportu. Ir jāņēm vērā, ka tie, kas izvēlas papildus sportu, dažreiz var netikt uz kādu no nometnes aktivitātem.

Piedāvātie papildus sporta veidi:

- jāšana;

- teniss;

- peldēšana;

- golfs;

- burāšana.

Katra nometne piedāvā dažādu sportu izvēli - jautājiet mums.

Ekskursijas

Katra divu nedēļu nometnes maiņa iekļauj 2 pilnas dienas un 2 pus dienas ekskursijas uz blakusesošām vietām. Kā arī tiek piedāvātas papildus ekskursijas par atsevišķu piemaksu.

Nometnes dalības maksā iekļauts:
  • Spāņu valodas nodarbības (36 nodarbības, katra 45 min.ilgumā, grupā ne vairāk kā 14 studenti)
  • Dzīvošana 4-6 vietīgās istabiņās ar labierīcībām
  • Pilnvērtīgs uzturs 3x dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas), uzkodu galds ēdienreižu starplaikos
  • Aizraujošas nodarbības un aktivitātes nometnes animatoru (Counsellors) vadībā
  • Mācību un nodarbību materiāli, burtnīcas
  • Ekskursijas
  • Veļas mazgāšanas serviss ik pēc divām nedēļām
  • Transfērs no lidostas līdz nometnei (un atpakaļ)

Dalības maksā nav iekļauts:

Reģistrācijas maksa
Dokumentu noformēšana un nosūtīšana
Nokļūšana uz nometnes vietu (visas aviobiļetes palīdzam rezervēt)
Apdrošināšanas polise

Personīgie izdevumi

Izmaiņas rezervācijā
Papildus nakts
Nometnes uniforma: T-krekls, beisbola cepure, 2 šorti, 1 sweetshirt (pēc vēlēšanās)


Pieteikšanās

Lai pieteiktos, jāsazinās ar mums, atnākot, piezvanot vai atrakstot, jānoslēdz līgums, jāaizpilda formulāri un jāveic avansa iemaksa.

Pieteikuma anketas un formu, medicīniskos formulārus saņemsiet no mums.Kā nometnē nokļūt:

Rezervējam aviobiļeti uz nometnes vietai atbilstošo lidostu, un ja lidosiet viens un vēl nav 12 gadu, arī pavadoni. Rezervējam transfēru un sagaidīšanu, un lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis ar nogādās uz nometnes vietu

 

Sagaidīšana un transfēru cenas no lidostām

 
vienā virzienā
turp un atpakaļ
Barselona
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Granada
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Madride
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Marbella
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Salamanca
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Seviļa
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma
Valensija
pēc pieprasījuma
pēc pieprasījuma

SVARĪGI!
Ceļotāja pasei ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma.
Bērniem līdz 18 gadiem, kuri ceļo bez vecākiem, jāņem līdzi vecāku notariāli apstiprināta pilnvara un dzimšanas apliecība vai tās notariāli apstiprināta kopija.

Bērniem līdz 18 gadiem, kuri ceļo ar vecākiem, jāņem līdzi dzimšanas apliecība vai tās notariāli apstiprināta kopija.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302    

Nometnes laikā dosimies ekskursijā uz Granadu

Spānija Nometnes laikā dosimies draudzīgā ekskursijā gan uz Madridi, gan Barselonu un Granadu!
Sazināmies!