MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Активные летние недели в австрийских Альпах с 19 июня по 28 августа

Международный лагерь немецкого языка Deutschcamp в Австрии

Австрийская организация поддержки молодежи Young Austria! (ya!) вместе с Ассоциацией гостиниц для молодежи уже много лет организует лагерь немецкого языка Deutschcamp в горах Австрии. На этот раз языковой лагерь проходит в горной деревне Мариапфарр или Обертауэрн.
Mundus Travels с гордостью представляет лагерь немецкого языка в Латвии.

Если хотите познать немецко говорящий мир Австрии, особую немецкую культуру и традиции, выучить наилучший немецкий язык, посетить город Моцарта - Зальцбург (Salzburg), увидеть самые высокие горы в Европе - Альпы за окном и овладеть немецким языком в быту, в активностях, в спорте, разговорах и учебе, тогда этот лагерь немецкого языка для Вас.

Vācu valodas nometnē piedalās jaunieši no visas pasaules, kuri vēlas mācīties vācu valodu vasaras nometnē, un visvairāk dalībnieku ir no Eiropas.

Dalībnieki iegūst valodas prasmes aizraujošās, aktīvi pavadītās valodu nometnes nedēļās, nekā sausa un garlaicīga. Šeit tiek piedāvātas valodu darbnīcas, sporta aktivitātes, brīvā laika programmas, viss tas vācu valodā, kādu lieto ikdienā.

Vācu valoda galu galā kļūst par nometnes valodu, vai tās būtu darbnīcas, sarunas pie nometnes ugunskura vai jautrība ekskursijā! Mūsu kopējais mērķis ir nekavējoties izmantot visu apgūto ikdienas situācijās nometnē un daudzajās brīvā laika izklaidēs. Pirmajā dienā pēc ierašanās notiek prasmju tests izvietošanai īstajā grupiņā atbilstoši valodas prasmju līmenim. Dažādas darbnīcas un projektu veikšana divdesmit 45 minūšu ilgās norisēs katrā nedēļā palīdzēs pārliecinoši ierunāties svešvalodā vai padziļināt esošās prasmes neformālā un dzīvīgā veidā!

Informāciju par nometnes maiņu laikiem un izmaksām skatieties nometnes programmā zemāk.

Зачем изучать немецкий язык в Австрии?

„Sprache leben statt lernen!“ – so lautet unsere Devise für das Deutschcamp! Мы учим язык, живя на этом языке!
Jetzt auch noch richtig! – Grammatik

Vācu valodu apgūst darbnīcu un projektu formā. Jaunieši tiek iesaistīti radošās aktivitātēs, kuru laikā valodas apguve ir patīkamāka un vieglāka. Protams, gramatika ir sarežģīta, tāpēc ir metodes, kā to vieglāk apgūt, piemēram, mācoties populāru dziesmu tekstus.

No vācu valodas gramatikas džungļiem vieglāk izkļūt, apbruņotiem ar izdales materiāliem, mācību līdzekļiem, nometnē tie ir sagatavoti. Redzēsiet - gramatika sagādās pat prieku!

Lederhosen & Co – Landeskunde und kulturelle Irrtümer

''Звуки музыки'', Моцарт, Альпийские горы, кожаные штаны Lederhosen... Это лишь некоторые вещи, которые приходят на ум, когда мы думаем об Австрии. Жизнь в лагере знакомит молодежь с местной немецкой культурой, немецкой жизнью и традициями.

Dingsda!

Šis vārdiņš nometnē nozīmē daudz! Ir klāt jauns pārsteigums, spēle vai recepte, kur jāpiedalās darbībā vācu valodā. Gluži neviļus sāksiet runāt, kā ikdienā to dara vietējie!

Auch Spaß muss sein!

Brīvais laiks ir piepildīts ar dažādām iepriecinošām (katrā nodarbē jābūt špāss!) vērtīgām un aizraujošām nodarbēm, kā kalnu riteņbraukšana, peldēšanās, pastaigas jeb kāpieni kalnos, dejas nometnē, arī deju mācības, nometnes ugunskurs, pilnas dienas ekskursija uz Mocarta pilsētu Zalcburgu (arī tā iekļauta cenā), nacionālo ēdienu gatavošanas vakari, mājas rallijs, meža spēles, kino nakts.

Территория лагеря

Deutschcamp viena bāze - piedzīvojumu tūrisma mītne Carinth, Adrese GPS: Fanning 285, 5571 Mariapfarr

deutschcamp

Nometnes vieta

Nometne atrodas Zalcburgas zemē, Alpu kalnos 117 vai 94 km no Zalcburgas, Mariafarras vai Obertauern ciematā lieliski iekārtotā jaunatnes tūrisma mītnē Carinth vai attiecīgi Alpincenter. Nometnes vietas izvēle tiek apstiprināta mēnesi pirms nometnes sākuma. Ieteicamais reģistrēšanās laiks nometnē 14:00 - 17:00, vienojoties iespējams arī cits laiks.

Организатор и уполномоченый представитель в Лaтвии:

Организатор: профессионалы австрийских лагерей, объединиишись в ya!: Österreichs Erlebnisgästehäuser GmbH и Österreichisches Ferienwerk-Ferienhöfe GmbH, вместе с Австрийской ассоциацией молодежных гостиниц.

Представитель: туроператор Mundus Travels | Mundus Travel Institute, Reg.Nr.T-2020-15.

Tauernhofa Obertauernā, viena no nometnes vietām

Ēdināšana un dzīvošana

Young Austria! nometnēs ir pilna ēdināšana, FB, trīs reizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas). Līdz ar ēdienreizēm tiek servēti augļi un dzērieni bez maksas visas dienas garumā.

Young Austria! nometnes ir izvietotas tipiskās, Austrijā reglamentētās HI jauniešu viesnīcās kalnu ciematos, tās piedāvā vairākvietīgus numurus, ēdamistabu un kopējo halli, multimediju zāli, diskotēku, galda tenisu, galda futbolu, interneta stūrīti, pludmales volejbolu un futbolu.

Atkarībā no atrašanās vietas ir dažādas sporta un izklaides iespējas, kā kāpšanas sienas, batuti, kalnu velosipēdi un daudz kas cits.

Смены в лагере

2 nedēļas 3 nedēļas 4 nedēļas
19.06. - 03.07.2021.
19.06. - 10.07.2021.
19.06. - 17.07.2021.
03.07. - 17.07.2021.
17.07. - 31.07.2021.
10.07. - 31.07.2021.
03.07. - 24.07.2021.
03.07. - 31.07.2021.
31.07. - 14.08.2021.
14.08. - 28.08.2021.
26.06. - 10.07.2021.
24.07. - 14.08.2021.
17.07. - 14.08.2021.

Продолжительность одной смены: 2, 3 или 4 недели по выбору.

Предлагаемый возраст участника: от 8 до 16 лет.

Uz augšu

Стоимость участия в немецком языковом лагере Deutschcamp в Австрии

Стоимость рассчитывается за недели, проведенные в лагере
Nometnes maiņas ilgums Nometnes maksa
Divas nedēļas (13 naktis) 1355 €
Trīs nedēļas (20 naktis) 1855 €
Četras nedēļas (27 naktis) 2455 €
Uz augšu

Плата за участие

Iekļauts:
Dzīvošana un brīva pieeja nometnes iekārtojumam un aprīkojumam
 • Dzīvošana vairākvietīgās istabiņās
 • Pilnvērtīgs uzturs 3x dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas), uzkodu galds ar augļiem un dzērieni visu dienu
 • Iespējas brīvajiem brīžiem nometnes vietā: atpūtas telpas, iespējas skatīties TV un DVD, diskotēka, interneta stūrītis un sporta aprīkojums
 • Sporta aktivitātes: galda teniss, biljards, volejbola un basketbola spēļu laukumi, tenisa laukums (cietais klājums), divriteņi u.c.
Apmācība, atbalsts un un aktivitātes
 • Vācu valodas nodarbības (4 aizraujoši veidotas mācībstundas dienā)
 • Aizraujošas nodarbības un aktivitātes īpaši sagatavotu vācu valodas pedagogu un nometnes animatoru (Counsellors) vadībā
 • 24 h pedagogu un nometnes animatoru uzraudzība
 • 24 h tālrunis sarunai ar vecākiem
 • Zināšanu pārbaudes tests, ierodoties nometnē
 • 1 atraktīva ekskursija katru nedēļu (piemēram, uz Zalcburgu, uz sālsraktuvēm, uz Hohewerfen cietoksni, kalnu pārgājiens ar piedzīvojumu elementiem)
 • Mācību un nodarbību materiāli, pierakstu burtnīcas
 • Pasākumi un darbnīcas nometnes teritorijā
 • Sertifikāts
Nav iekļauts:
 • Dokumentu noformēšana un nosūtīšana 35 EUR + PVN personai
 • Nokļūšana uz nometnes vietu (aviobiļetes cena līdz Zalcburgai turp / atpakaļ aptuveni 350 EUR, ir arī citas, lētākas iespējas - skatīt zemāk, un visas aviobiļetes palīdzam rezervēt)
 • Apdrošināšanas polise (atkarībā no izvēles)
 • Personīgie izdevumi (nometnes rīkotāji iesaka aptuveni 40 eiro nedēļai, lai jaunietis justos komfortabli)
Uz augšu

Kā nometnē nokļūt:

Ar lidojumu (ja lidosiet viens un vēl nav 16 gadu, iespējams - vajadzēs arī pavadoni, atkarīgs no aviokompānijas), un lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis ar auto un aizvedīs uz nometnes vietu.

  Kā aizlidot:
 • Var lidot uz tuvāko lidostu, Zalcburgu, viena pārsēšanās (nododamā bagāža nav jāsaņem un jānodod vēlreiz), tad lidostā sagaidīs nometnes pārstāvis un transfēra auto. Lidojums diemžēl nav lēts, ~350 €.
 • Var lidot uz Vīni, tiešais reiss, un pārsēsties Vīnes - Zalcburgas vilcienā. Vilciena stacijā Zalcburgā sagaidīs nometnes pārstāvis un transfera auto. Šis lidojums ir ekonomiskāks, no 160 €. Mēs sagatavojam ļoti saprotamas informācijas lapas latviski un vāciski - nomaldīties nevar!
 • Var lidot uz Minheni vai Ļubļanu, vai Venēciju, un tālāk līdz Zalcburgai ar vilcienu, tomēr šādu braucienu iesakām vecāku pavadībā.

Vecākiem varam ieteikt, piemēram, dažas dienas pavadīt Veneto vai skaistajā Austrijā, kalni, alas, ūdenskritumi - un jauno cilvēku pēc tam nogādāt tieši nometnē. Palīdzam ar šādu ceļojumu programmām, un ja vajadzīgs, arī ar auto rezervācijām. Citkārt vecāki un draugi dodas izbraucienā no Latvijas, un pēc nometnes tiem pievienojas jaunietis.
Vecāki var dalībnieku aizvest vai atvest paši līdz Zalcburgai vai pašai nometnei.

Uz augšu

Запись

Перед тем как записываться, ознакомьтесь у нас с информацией о лагере, уточните у нас все детали.

Потом заключаем договор, Вам предстоит заполнить анкету об участии, медицинский опрос, и внести залог 200 EUR (если до начала лагеря осталось меньше чем 45 дней, необходимо заплатить всю сумму).

Всю информацию и заполненные документы вы можете получить и на ваш электронный адрес.

Внимание!

Срок годности паспорта или ИД участника не должен истечь раньше времени запланированного возвращения домой.
Дети до 18 лет, которые путешествуют самостоятельно, должны иметь при себе пасспорт или ID.


Saņemiet informāciju un detalizētas programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com. Klikšķiniet, lai nosūtītu! Rakstiet SkypeSkype: edite-mundus Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011
Uz augšu