Zvaniet 25443302
Zvaniet / Whatsapp
25443302
Zvaniet 25443302
Rakstiet e-pastu

Portugāle 08.-15.05 2021

Svētki Fatimā, Portugāles skaistums

Portugāles tuvplāni, foto: Unsplash
Safari pakāpe: KEMPINGS

Botsvanas klimata ceļvedis

No Keiptaunas līdz Viktorijas ūdenskritumam Cape Town to Vic Falls

Sosuvlei kāpas Namiba tuksnesī, Namībija, foto: Ashim D'Silva / Unsplash

CV21 Namībija un Botsvana, Dienvidāfrika un Zimbabve

Cape Town > Namib desert > Etosha NP > Okavango Delta > Vic Falls
Sākums: Keiptauna 08:00, noslēgums: Vic Falls pilsēta 08:00 (vai Vindhuka 14. dienā)

    Spilgta pieredze:
  • No Keiptaunas uz Viktorijas ūdenskritumu ved viens no sen pazīstamākiem cietzemes ceļiem Āfrikas Dienvidos. Tas iekļauj Namībijas tuksnesi, Ītošas nacionālo parku un Okavango Deltu.
  • Izcilu ainu daudzveidība ļauj viegli saskatīt, kādēļ šis ceļojums ir starp populārākiem Dienvidāfrikā.
  • Safari pakāpe: Kempings (Under Canvas Camping)
  • Par Āfrikas ceļojumu līdzdalības un komforta pakāpēm lasiet zemāk pa labi!

Ceļojuma cena 21 dienai 2590 € personai (spēkā līdz 2020. gada decembrim).

Piemaksa par vienu vietu 350 €*.


Ceļojuma cena 14 dienām 2090 € personai (tūre beidzas Vinndhukā).

Piemaksa par vienu vietu 230 €*.

*Ceļotājs, kurš piesakās viens, tiek izmitināts divatā ar atbilstošu ceļabiedru bez piemaksas. Ja ceļotājs vēlas vienvietīgu izmitināšanu, tad vajadzīga minētā piemaksa.

Nakšņošana:

13 naktis nakšņojam teltīs īpaši norobežotās kempingu teritorijās

2 naktis pavadām ''mežonīgi'' teltīs bez kādiem norobežojumiem Okavango. Šajās naktīs

Maltītes:

20 brokastis, 16 launagi, 12 pusdienas ir iekļautas.

Transports

Namībijas zemesceļu dēļ safari ceļojums notiek ar īpaši safari būvētiem transportlīdzekļiem ar 12 vietām (skats uz priekšu), 5% no tūrēm notiek ar Mercedes Sprinter ar 12 vietām un A/C.

Transfers uz Okavango deltu ar 4WD LandCruiser vaļējiem džipiem, 12 vietas (skats uz priekšu).

Ierobežota līdzdalība

Būtiska safari daļa ir līdzdalība tā norisē. Salocīt savu telti rītā, palīdzēt sakravāt lietas auto, tā ir daļa no piedzīvojuma. Dažas pārbrauciena dienas ir garas un jāsāk agri, tādēļ, un katram jāpiedalās, lai ietas norit gludi.

Jūsu tūres personāls pagatavos visas maltītes, taču tiek lūgta klientu palīdzība (rotācijā - pēc kārtas) trauku mazgāšanā. Okavango dienās vienkoču stūmēji uzņemsies visu mazgāšanu.

Namiba tuksneša kāpas

Āfrikas ceļojuma programma

1. diena KEIPTAUNA (viesu nams ---)

Pēc īsas tikšanās instruktāžas dodamies no Keiptaunas 08:00 uz Hout Bay ostu pa ceļam uz Cape Point zemesragu (Labās cerības rags), dabas rezervātu. Tad Āfrikas pingvīnu kolonija Boulders Beach. Nogaršojam Keiptaunas kulinārijas brīnumus Viktorijas/Alberta vēsturiskajā promenādē (pašu izdevumi).

2. diena CEDERBERGS (kempings, B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas)

Masīvu kalnu grēda, milzīgi smilšakmens bluķi ir vēju un lietavu izveidoti dīvainās formās. Pēcpusdienas pastaiga.

3. diena GARIEP UPE (kempings BLP)

Aizvien nomaļāki apvidi, nonākam Namībijā. Nometne pie Gariep upes. Pelde un atpūtas laiks, vai kanoe izbraukums (pašu izdevumi).

4. diena FIŠRIVERAS AIZA (kempings BLP)

Fish River canyon, Fišriveras aiza. Otrs lielākais upes kanjons pasaulē! Pievakarē vērojam krāšņu saulrietu – saulei aizslīdot pāri kanjona malai.

5.-6. diena NAMIBA TUKSNESIS (kempings BLP)

Namiba jeb Namībijas tuksnesis. Augstas sarkanu smilšu kāpas baltā sāls līdzenumā.

Iesim uz Sosuvlei kāpām, izpētīsim Sesriem aizu, vērosim dramatiskus tuksneša saulrietus pāri pasaulē augstākajām smilšu kāpām.

7.-8. diena SVAKOPMUNDA (viesu nams Bx2 Lx1-)

Swakopmund ir krasta kūrortpilsētiņa, to ieskauj ‘’Mēness ainavas’’.

Brīva diena pilsētas vai krasta aktivitātēm, iespējami jūras kajaki, dune boarding / kāpu nobraucieni (pašu maksājums). Restorānos pusdienas, pašu izvēle.

9. diena SPICKOPA (kempings BLP)

Spitzkop. Krāsainas tuksneša ainavas. Dodamies uz ziemeļiem gar vientulīgo krastu uz Cape Cross milzīgo roņu koloniju (tur ir aromāti!). Iekšzemē telšu nometne starp Spitzkoppe, milzīgiem granīta kupoliem, kas slejas no tuksneša smiltīm. Gājiens starp tiem.

10. diena UGAB mežonīgais apgabals (kempings BLP)

Ugab Wilderness, Brandbergā apmetamies pie sausās Ugab upes, kur mīt tuksneša ziloņi. Gājiens ar vietējo gidu starp kalniem, redzam seno cilšu klinšu zīmējumus.


11.-12. diena ĪTOŠAS NACIONĀLAIS PARKS (kempings BLP)

Ītošas nacionālais parks, Etosha NP - ''Lielā baltā sausā ūdens vieta'', te paliekam 2 dienas ar izbraucieniem dzīvnieku vērošanai / Game Drive. Baltie ziloņi ir neaizmirstams skats, bez ziloņu bariem būs arī antilopju pulki un lauvu ģimenes ap ūdens dzeršanas vietām (naktī izgaismotas).

Nometne Okaukuejo (atbilstoši dzīvnieku gaitām varam izmantot kādu no 3 Ītošas nometnēm).

13. diena VINDHUKA (pastāvīgā telšu nometne BL-)

Windhoek, galvaspilsēta Vindhuka. Viesu nama teritorijā permanentu telšu namiņi. Draudzīga pilsēta ar Āfrikas un Eiropas kultūru harmonisku sajaukumu. Restorāns pusdienām pēc izvēles.

Beidzas Namībijas Tuksneša tūre Cw14. Pārējie pēc brokastīm turpina ceļu.


14. diena KALAHARI (kempings BLP)

Iebraucam Botsvanā, nakts pašā Kalahari tuksneša sirdī. San cilts bušmeņu pavadoņi

15.-17. diena OKAVANGO (kempings Bx3 Lx3 Px3)

Okavango Delta. Paliekam 3 naktis. 4WD džipa divu stundu brauciens deltā. Tad kāpjam mekoro (vienkocis), ar kārti stumtās laivas dodas pa augsta niedrāja ieskautiem kanāliem uz nometnes vietu Deltā, lielākajā iekšzemes upes deltā pasaulē. Apbrīnojama, bagāta vide, kobus antilopes (lechwe), bifeļi, ziloņi, lielā skaitā karaliskie zivjudzenīši (kingfishers).

Relaksējamies, mokoro slīdot rāmajos ūdeņos, kamēr stūmējs izrāda floru un faunu. Peldēšanās, Game Walk, putnu vērošana bagātīgajā faunā neskartajā Deltas apvidū.

Teltis, ar gultām un gultas veļu, moskītu tīkliem, ķīmisko tualeti telts nodalījumā. Ap kopēju ugunskuru. Naktī - Dienvidu krusts. Bez WiFi.

Teltis tiek novāktas tā, lai nepaliek nekādas pēdas par mūsu klātbūtni, paies nedēļa, līdz tuvumā drīkstēs apmesties cita grupiņa. Iekļauts: ieejas maksa Okavango, rīta un vakara dzīvnieku vērošanas gājieni (Game Walk) ar vietējo gidu.


18. diena MAKGADIKADI SĀLS LAUKI (kempings BL-)

Makgadikgadi sāls ''pannas'', tvaicēšanas dīķi.

Nakts kempinga teltīs. Mirdzošie sāls dīķi redzami kā žilbinoši balts, nebeidzams līdzenums. Kad lietus, notiek dramatiskas pārvērtības – tūkstoši gnu un zebru migrē uz saldajiem leknajiem zālājiem un veseli flamingo mākoņi barojas no aļģu bagātajiem ūdeņiem. Lietus parasti ir rets, aprakstītā aina – neilga. Iekļauts: Ieejas maksa sāls apvidū.

19.-21. diena ZIMBABVE / VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMS - TŪRES BEIGAS (lodža Bx3--)

Viktorijas ūdenskritums. Apmeklējam ūdenskritumu. Varenais pasaules brīnums ir īsti redzams tikai no Zimbabves puses.

Opcija, pašu izdevumi: no ūdenskrituma tilta iespējams slavens gumijas lēciens (111 metru kritiens), iespēja ‘’eņģeļa lidojumam’’ vai brīvkritiena lēcienam aizā, kā arī raftingam putojošā ūdenī, saulrieta kruīzam, lidojumiem pār ūdenskritumu u.c.

Iekļauts: ieejas maksa pie ūdenskrituma. 2x namiņi Shearwater Explorer kompleksā, peldbaseins, restorāns, bārs. Ir WiFi.

Vic Falls ciemats Zimbabvē, ceļojuma beigas pēc brokastīm 08:00.

Ceļojumi notiek visu gadu 1-4 reizes mēnesī, ja pieteikušies kopskaitā vismaz 4 ceļotāji – vaicājiet par pieteikšanās gaitu!

Garantēti ceļojumi (neatkarīgi no pieteikušos minimālā skaita) notiek no 23. aprīļa līdz 15. oktobrim, jūlijā - oktobrī ~2 reizes mēnesī.

Maksimālais ceļotāju skaits vienā grupā ir 12 personas.

Āfrikas mazo grupu ceļojumu datumi

Garantētie ceļojumi atzīmēti izcēlumā (bold)

Neizceltie ceļojumi notiek, ja pieteikušās kopskaitā 4 personas - vaicājiet mums!


16-Jul-20 – 29-Jul-20

23-Jul-20 – 05-Aug-20

13-Aug-20 – 26-Aug-20

27-Aug-20 – 09-Sep-20

10-Sep-20 – 23-Sep-20

01-Oct-20 – 14-Oct-20

15-Oct-20 – 28-Oct-20

29-Oct-20 – 11-Nov-20

19-Nov-20 – 02-Dec-20

03-Dec-20 – 16-Dec-20

10-Dec-20 – 23-Dec-20

17-Dec-20 – 30-Dec-20

Vairākus no šiem ceļojumiem iespējams turpināt ar ‘’South Africa Scenic Route’’, nonākot atpakaļ Keiptaunā bez lidojuma no Vic Falls pilsētas – vaicājiet!

Detalizētu virziena aprakstu ar norādītām ēdienreizēm un nobraucamiem attālumiem, klimata un līdzņemamo lietu informāciju, starptautiskā un vietējā lidojuma izmaksas – vaicājiet Mundus!

Kā izvēlēties kruīzu?

expand_more

Kruīza izvēle ir individuāla, tā ir atkarīga no Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Kas ir iekļauts kruīza cenā?

expand_more

Kruīza cenā parasti ir iekļauta izmitināšana Jūsu izvēlētās kategorijas kajītē, standarta ēdienreizes visas dienas garumā, dažādas izklaides un pasākumi uz kuģa, ostu nodevas.

Kas nav iekļauts kruīza cenā?

expand_more

Kruīza cenā parasti nav iekļauti dzērieni (šim nolūkam iesakām iegādāties dzērienu paketi), SPA un skaistumkopšanas procedūras, dažādas nodarbības (piemēram, meistarklases, darbnīcas), pirkumi kuģa veikalos, krasta ekskursijas, dzeramnaudas kuģa apkalpei. Tāpat arī kruīza cenā nav iekļauta nokļūšana uz kruīza sākuma ostu un pēc tam nokļūšana atpakaļ mājās, ceļojuma apdrošināšana, nepieciešamie transfēri (piemēram, no lidostas uz ostu). Kas ir dzeramnauda? Visā pasaulē ir pieņemts, ka kruīza pasažieri pēc sava ceļojuma atstāj dzeramnaudu restorāna personālam un kajītes apkalpei. Parasti dzeramnauda ir jāmaksā galvenajam viesmīlim un kajītes stjuartam. Lielākā daļa kruīza kompāniju šo dzeramnaudu iekļauj jau kruīza pamatcenā, taču ne visas kompānijas to dara.

Katrā programmā pārsteigumi!

Papildu informācija un pasūtījums

''Ekskursija mūs interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!


Saņemiet informāciju un detalizētas programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
Zvaniet67217790 Zvaniet25443302 Rakstiet WhatsApp Rakstiet e-pastuE-pasts: mundus@mundustravels.com.  Klikšķiniet, lai nosūtītu! Rakstiet SkypeSkype: edite-mundus Ienāciet darbdienās
no 10:00-18:00
Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011