Kāzas pludmalē vai tropu dārzos: Dominikāna

[an error occurred while processing this directive]Ceļš uz kāzām pludmalē ir viegls - ar Mundus Travels!

Baznīcas laulību ? Ja vēlamies konfesionālu Baznīcas laulību, mums jāzina, ka katoļu baznīca Dominikānā ir vadošā, un priesteris ceremonijai ir pieejams katrā nozīmīgā kūrortā. Baznīca dod priekšroku laulāšanai kapelā vai vietējā baznīciņā, bet iespējams norunāt arī ordinēta priestera vadību jūsu pludmales ceremonijai. Lai laulību norisi vadītu luterāņu vai citas konfesijas garīdznieks, jāveic ilgāki sagatavošanas darbi.
Vissarežģītāk ir pareizi organizēt divu atšķirīgu konfesiju pārstāvju Baznīcas laulību (piemēram, katoļu puisis un pareizticīgo meitene), tad jārēķinās ar dokumentu kārtošanu apmēram sešu nedēļu garumā. Par detaļām vaicājiet mums!
Sazināmies!

Saulriets Punta Kanā

Kāzu kleita?

Pirmkārt, Jūs dodaties uz silta klimata zemi - kleitai jābūt vieglai.

Jūs tērpā pavadīsiet vismaz divas stundas - atcerieties par Jūsu komfortu!

Ja vēlaties plīvuru - laiks okeāna krastā var būt vējains, plīvuram jābūt labi nostiprināmam, vai jābūt iespējai to saīsināt..

Jo caurlaidīgākas būs tērpa auduma kārtas, jo labāk Jūs jutīsieties.

Ja kleita būs bez piedurknēm, tas izcels Jūsu iedegumu.

Šlepe padara tērpu smagu - un aviosabiedrībā bagāžas svars ir ierobežots.

Ja tērps nonāk bagāžā - padomājiet, kā to varētu viegli pielabot, ja nepieciešams (diegs, adata, rezerves poga).

Ja vēlaties kleitu bez lencītēm - atcerieties savlaicīgi sākt lietot peldkostīmu bez lencītēm, lai tās neiesauļojas.

Sazināmies!

Playa Dorada


Villa sev vien


Ziedu arka

Dominikānas Republika ir ar lieliskām pludmalēm apveltīta sala Karību jūrā, iemīļots medusmēneša un kāzu ceļojumu virziens.

Laulāties gribētāju skaits tur pieaug gadu pēc gada.

Dominikānas pludmales ir pavērstas gan pret Karību jūru, gan Okeānu. Plašākās un skaistākās pludmales sākas no zemesraga, kurā jūra savienojas ar okeānu. Šī vieta saucas Punta Cana. Šīs pludmales turpinās uz ziemeļu pusi gandrīz 30 kilometrus.

Puntas pludmaļu apgabali ir pazīstami ar nosaukumiem Playa Macao, Playa Cortecito, Playa Bavaro, tālāk sākas tikpat skaistā Samanas pussala. Apmēram nedēļu gadā - pavasarī - tur var uzlīt, pārējā laikā ir 98 procentu saule.

Vairāk par Dominikānu lasiet šajā lapā.

Valstij ir raksturīgi plaši viesnīcu kompleksi, ar zemu neliela blīvuma apbūvi, ar daudziem baseiniem, plašiem dārziem, ar All Included ēdināšanu.
Viesnīcās ir īpaši kāzu speciālisti, un esam izraudzījušies drošākos sadarbības partnerus. Katrā viesnīcā ir 3-5 piemērotas un sagatavotas vietas - pludmalē, terasē, dārzos. ASV ļaudīm patīk vietas ar stingrāku pamatu, terases, kanādieši un eiropieši labprāt laulājas tieši pludmalē.
Viesnīcu pašu gatavās kāzu programmas ir labi veidotas, tikai rēķinātas uz 10 - 30 viesu grupu. Ceremonijas sastāvdaļu cena tad paliek tā pati, vai esat divi vai divdesmit dalībnieki.

Kopā ar viesnīcu kāzu koordinatoriem esam sagatavojuši piedāvājumus mazākam kāzu dalībnieku skaitam - diviem līdz sešiem.

Katrā kāzu norises vietām (pie baseina un terasē, pludmalē un jumta restorānā) parasti notiek viena ceremonija dienā, tāpēc jābūt elastīgiem vai vēlamo datumu un vietu jārezervē vairākus mēnešus iepriekš.

Tāpēc Jūsu kāzu laika plānošanu sākam ar Punta Canas, Bavaro, vai Samanas viesnīcas izvēli un kāzu laika un vietas rezervāciju.

Pludmales laulību ceremonija visbiežāk mēdz notikt, kad saule slīd uz rieta pusi. Pašos pieprasītākajos gada laikos viesnīcas ir spiestas no tā atkāpties, nākamais labākais laiks ir vienos pusdivos, tad īsa pauze un vakara fotografēšanās laiks.

Laulājoties pludmalē, aizmugurē būs viegla, ziediem rotāta dekoratīva nojume .

Sagatavošanās Latvijā: papīru darbs, legalizācija, tulkojumi

Lai varētu salaulāties ārvalstī un būtu droši, ka laulību atzīs Latvijā, ir jāveic dokumentu sagatavošana, tulkošana un legalizācija.
Sagatavošanas gaitā jums būs jāapmeklē gan PMLP, gan Latvijas Ārlietu ministrija, tikai tad varēsim sūtīt dokumentu kopijas uz Dominikānu.

Ja dzimšanas apliecības izdotas vēl PSRS laikā, viena veida apliecības ir derīgas laulību gatavošanai, otras jānomaina. Tās apskatīsim, izstāstīsim, kas tālāk darāms.

Dokumentu gatavošanas izmaksas un nodevas nav iekļautas Kāzu paketē, summas nav lielas.
Sagatavošanai jāatvēl vismaz divas nedēļas, un tai jābūt paveiktai mēnesi pirms laulībām. Tad dokumentu kopijas nosūtām mūsu partneriem.

Kā mēs Jums palīdzam šajā posmā?

Ir lietas - vizītes Konsulārajā departamentā u.t.t., kuras Jums jāveic pašiem, līdz legalizācija būs paveikta. Mums ir saraksts ar izdarāmajiem darbiem un iegūstamajiem dokumentiem, un Jūs mums paziņosiet, tiklīdz kaut kas izdarīts, vai ja kāda aizķeršanās. Kad esam redzējuši visus sagatavotos dokumentus, varat būt droši - šis darbs ir paveikts.

Visu gatavošanas darbu var paveikt arī mūsu darbinieks ar Jūsu dotu ģenerālpilnvaru.
Mūsu konsultācijas darbs un sagatavoto dokumentu novērtēšana ietilpst kopējās paketes izmaksās, bez papildu maksas.

Viesnīcas izvēle un kāzu gatavošana

Dominikānā - mūžīgās vasaras zemē - nav ''sliktas'' sezonas un nepiemērotas pludmales. Tās pludmaļu zonas raksturojumu varat izlasīt šeit. Tomēr visretāk debesis apmācas Punta Cana zonā, okeāna krastā. Šajā zemē viesnīcu kompleksi ir plaši, ar daudziem baseiniem un zaļiem dārziem, palmām, savām privātām pludmalēm, un ēdināšanas veids ir Viss iekļauts - All Inclusive.

Viesnīcu kompleksi ir ar nedaudziem stāviem, izklaidus apbūvi. Par jūras skatu kopā ar augšējiem stāviem ir mazliet jāpiemaksā.

Jūs izvēlaties viesnīcu, kurā pavadīsiet laiku salā, kamēr notiks pati kāzu ceremonija, tad sekos pludmaļu laiks un ekskursijas. Ja nedomājat daudz laika pavadīt viesnīcas istabā, iesakām parasto numuru. Ja jūsu dzīvesstilam atbilst drīzāk uzturēšanās uz sava balkona vai terases, ir vērts apsvērt augstāku klasi vai Suite istabu.
Dominikānas sala ir pietiekami neliela, lai visas interesantās vietas apskatītu vienas dienas vai, augstākais, divu dienu ekskursijās.

 

Kad viesnīcas veids izvēlēts, mēs nosūtām jums vairākus variantus.

Kad izvēlēsieties īsto, mēs sagatavosim rēķinu un lūgsim veikt pirmo iemaksu - viesnīcas un aviobiļešu apmaksai, jo samaksa jāizdara rezervēšanas brīdī.

Jūs savukārt izlemsiet, kurā dienā vēlaties laulību ceremoniju. Noteikumi prasa, lai Jūs uzturētos salā trīs dienas pirms laulības.

Pludmales laulības biežāk notiek stundu pirms saulrieta, ziedu arka aun Jūs tajā rieta staros izskatās ļoti fotogēniski. Iespējams izvēlēties arī rītu, jo dienas vidus mēdz būt pārlieku silts.

Ja vēlaties, lai ceremoniju notur tieši Jūsu konfesijas ordinēts priesteris (pilna Baznīcas laulība), to iespējams nokārtot ar papildus dokumentiem, un Dominikānā ir vienkāršāk organizēt katoļu laulības. Abām pusēm jābūt kristītām un iesvētītām. Vairāk par to teksta slejā pa labi.

Mundus pludmales kāzu paketes - kas tajās ietilpst, kā pasūtīt, kā apmaksāt?

Mūsu kāzu paketēs ietilpst visas norises no dokumentu sagatavošanas pārbaudes līdz izlidošanai no Rīgas, tad pats ceļojums un ceremonija (detaļas lasiet zemāk), līdz pat atgriešanās laikam Rīgā.

Jūsu apostilēto (Dominikāna līdz ar Latviju ietilpst Hāgas legalizācijas konvencijas HLC valstīs, tāpēc citu legalizācijas veidu vairs nevajag) laulību sertifikātu saņemsiet pa pastu, parasti tas prasa desmit dienas līdz trim nedēļām. Tad veiksiet autorizētu tulkojumu un uz tā pamata prasīsiet PMLP jaunu pasi tai pusei, kura mainījusi uzvārdu.

Pasūtot kāzu ceļojumu, mēs ar Jums noslēdzam līgumu. Līgumā ir paredzēti un nosaukti visi pakalpojumi. Jūs iepazīstaties ar līgumu un parakstāt to, kad esat izvēlējušies viesnīcu un lidojumus, jo tad varam viesnīcu nosaukt arī līguma tekstā un kļūst zināmas galīgās izmaksas. Viesnīcas un aviobiļešu rezervācijai ir vajadzīga Jūsu iemaksa, mēs tam sagatavojam rēķinu un vienojamies par atlikušās daļas apmaksas termiņu.

Ja izlemjat papildināt pasūtījumu jau vēlāk ar kādu papildu pakalpojumu (piemēram, orķestra mūzika laulības laikā), par to sagatavojam līguma pielikumu un papildrēķinu.

Kā norit Jūsu kāzu ceļojums - soli pa solim

Tālāk aprakstīta pludmales kāzu optimālā pakete diviem ceļotājiem - līgavai un līgavainim. Tajā iekļautas visas vajadzīgās sastāvdaļas. Par papildu pakalpojumiem norunājam atsevišķi, tie ir pieminēti arī tekstā aiz vārdiem ''ja vēlaties''.

Ko ņemt līdzi - ceļojuma lietas, apģērbs, kāzu kleita? Mums ir šādu lietu ieteicamais saraksts!

Kāzas pludmalē diviem - Optimālā pakete

Ideālas pludmales
Lidojums uz SantoDomingo

Mūsu ceļojums sākas no Rīgas. Dominikānā nokļūstam ar vācu operatoru Schauinsland, Meier's Weltreisen vai DerTour lidmašīnām. Izlidot varam no 11 Vācijas pilsētām, tāpēc Jums vajadzīgajos datumos izvēlamies izdevīgākos reisus no Rīgas, kuros mazāk laika paiet, gaidot pārsēšanos.

Dažkārt ir lētāk, ja pavadām nakti Vācijā, piemēram, ielidot vēlu vakarā Hamburgā, nakšņot mājīgā viesnīcā pie lidostas un no rīta agri kāpt lidmašīnā uz SantoDomingo.

Lidostā Jūs sagaida vācu kompānijas pārstāvis ar firmas logotipu, viņš neatstās lidostu, kamēr nebūs saticis jūs.

Jums nav jāprot vācu valoda, pārstāvis runā angliski, taču pietiek, ja viņš redzēs Jūsu lidojuma vaučerus.


Kāzu koordinators sagaida
Transfers un viesnīca

Tālāk Dominikānas SantoDomingo lidostā visa grupa tiks pavadīta uz autobusiņiem un tiksiet aizvesti uz Jūsu viesnīcu. Grupas pavadoņi parūpēsies, lai Jūs nonāktu un tiktu iereģistrēti pareizajā vietā. To, ka esat nākamie laulātie, viesnīca jau zinās, to apliecinās arī numura dekorējums.

Kāzu organizētāji sagaidīs Jūs jau lidostā un privāti aizvedīs uz Jūsu viesnīcu.

Viesnīcā jūs sameklēs kāzu koordinators un iepazīstinās ar ceremonijas norisi, ar viņu apspriedīsiet visas detaļas.


Detaļas pārdomātas, gliemežvāku un okeāna motīvi visapkārt
Vietējais rīkotājs - tie ir viesnīcas apstiprināta laulību organizatora atsaucīgi un pieredzējuši darbinieki

Vietējā rīkotāja ziņā ir visa ceremonijas norise - un Jūsu labsajūta, viņš detaļās izskaidros visus iespējamos jautājumus.

Kurp doties laikā pirms ceremonijas, kā ģērbties, cikos doties pie friziera, cikos veikt meikapu, kur tikties - tas viss tiks izstāstīts un parādīts. Dominikāna ir ļoti iecienīta kāzu rīkošanas vieta, un mūsu partneriem ir liela pieredze nevainojamā ceremonijas norisē.Vieta sagatavota

Vai esat gatava ņemt viņu...?
Kas Jūsu kāzām var tikt sagatavots Dominikānā?

Mums ir dažādi pludmaļu un viesnīcu Laulību Komplekti, nosūtām tos izdrukai piemērotā formātā ar visām izmaksām jūsu izvēlei.

Tajos var būt:

 • Transfers tikai jums no lidostas uz viesnīcu
 • Jūsu Kāzu koordinators
 • Pludmales vietas sagatavošana (vai Dārza jeb Terases vietas sagatavošana)
 • Frizieris, meikaps jums abiem 
 • Ceremonijas vadītājs - Minister
 • Dokumentu sagatavošana, apstrāde
 • Laulību sertifikāts
 • Līgavas buķete
 • Līgavaiņa pušķis pie smokinga
 • 2 liecinieki    
 • Kāzu ziedu arkas uzstādīšana, izveide
 • Kāzu tortes un šampanieša galda uzstādīšana, klāšana
 • Kāzu torte ( līdz diviem stāviem)
 • Fotogrāfiju pakete (40, 50, 100 attēli)
 • Restorāna mielasts restorānā pie pludmales
 • Transfers atpakaļ uz viesnīcu    

Ja vēlaties, iepējams papildus pasūtīt: DVD mūziku, DJ, muzikantus, videooperatoru, līgavas puķu buķeti ar ''kaskādi'', tradicionālās lāpas, papildu dekorācijas.Citāda arka
Kas Jums sagatavots - laulību vieta

Ja jau kāzas pludmalē, tad tā - skaista pludmales daļa - arī ir laulību vieta. To organizators jums parādīs attēlos, vai, ja atļaus laiks, aizbrauksiet paskatīties.

Tajā ir neliels altāris, pie kura Jūs uzrunās ministrants ceremonijas gaitā, un aizmugurē ziediem rotāta nojume / arka (tā nav obligāti veidojama, bet izskatās labi un ir kļuvusi par tādu kā pludmales laulības simbolu).

Tuvumā klāts galds, kur atrodas gan šampanietis, gan kāzu torte, gan vieta, kur, ja vēlēsieties, ar mūzikas iekārtu darbosies palīgs - DJ. Ja vēlaties dzīvo mūziku - vienu vai trīs muzikantu ansambli, to jāpasūta atsevišķi.
Pavisam drīz
Kas Jums sagatavots - kā notiek laulības?

Kad sagatavojušies un skaisti, rīkotāja pavadībā, ierodaties laulību vietā, tur Jūs sagaida rīkotāja palīgi un nākamā galvenā persona aiz jums: Miertiesneša biroja pilnvarotais, saukts arī ministrants. Klāt būs arī fotogrāfs un, ja esat izvēlējušies, video operators.

Ministrants ir Dominikānas maģistrāta pilnvarots laulības procedūras vadītājs, kas - parasti angļu valodā - uzrunājot Jūs, Dieva vārda citējumos un uzdodot svarīgos jautājumus, notur Jūsu laulību ceremoniju. Ja vēlaties vairāk svētības vārdus, vai, tieši otrādi, uzsvaru uz Jūsu turpmāko civilo saistību, jūsu vēlēšanās ministrants uzklausīs.

Ceremonijas noslēgumā, kad gredzeni samainīti, tiek parakstīts Laulību sertifikāts (licence).

Ja esat divi, nepieciešamos divus lieciniekus sagādā organizators, jums ne par ko nav jārūpējas pašiem.


Kāzu torte
Pēc laulību ceremonijas

Tagad laiks šampanietim, kāzu tortei, vēl fotogrāfijām - jau kā vīram un sievai.
Saule tikmēr tuvojas rietam, un Jūs tiekat pavadīti uz romantisku terases restorānu, kur sveču gaismā tiek Jums pasniegta garda kāzu maltīte.

Vakara noslēgumā seko transfers uz jūsu viesnīcu.


Medusmēnesis
Medusmēneša iespējas

Atlikušās medusmēneša dienas aizvadāmas nesteidzīgos pludmales priekos vai ekskursijās pa Dominikānu, izjādes, niršana. Par Dominikānas ekskursijām, citām iespējām jau rakstīts mūsu informācijas lapā, mēs dodam līdzi ceļotājiem arī detalizētu ceļvedi latviešu valodā ar iespēju un ekskursiju aprakstu. Ekskursijas varat pasūtīt pirms ceļojuma, tās iespējams izvēlēties un rezervēt tieši viesnīcas uzņemšanas nodaļā.

Tāpat tūrisma kompānijas pārstāvis noteiktos dienas laikos būs sastopams viesnīcā, arī viņš var veikt ekskursiju rezervācijas.

Arī kāzu organizatori labprāt ieteiks interesantas laika pavadīšanas iespējas.

Lai mēs sāktu Jūsu kāzu gatavošanu, Jums vispirms jāpieņem lēmums par to, kādu viesnīcu, kurā pludmalē gribat, un jāpastāsta mums, kāds ir Jūsu kāzu vēlamā diena, un cik ilgu medusmēneša laiku vēlaties. Agri pasūtot viesnīcu un lidojumus, jūs arī ļoti būtiski ieekonomēsiet līdzekļus. Mēs Jums nosūtīsim viesnīcu un lidojumu laiku piedāvājumu ar katrai viesnīcai atbilstošajām kāzu ceļojuma paketes cenām.

Pēc tam varēsiet vēl apdomāt, vai kāzu ceremonijas norisi gribat ar kaut ko papildināt - dzīvā mūzika, videofilmēšana, līgavas pievešana ar laivu, ziedu paklājs pa visu pludmali - fantāzijai taču nav robežu!

Vaicājiet mums Dominikānas dažādos Kāzu komplektus!

Jums būs no kā izvēlēties!


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302