MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: SKDE6-2 Bavārija tikai sešās dienās!  

Bavārijas krāsas:

kalni un dievnami, pilis un mazpilsētas

Mūs gaida dienvidu vācu zemes savā skaistākajās krāsās. Tajās ir sniegoti kalni, fotogēniski baznīcu, piļu un cietokšņu skati, tie ir ceļi, pa kuriem jau tūkstoš gadus devušies Svētās zemes ceļinieki no senās Eiropas, tur redzamas romantiskas vācu mazpilsētas, tur baznīcu baroka kupoli rotā romānikas un gotikas mūrus, tur aizu dzīlēs verd mutuļojošas straumes, tur būs iespējas pašiem izstaigāt slavenu priesteru, imperatoru, diktatoru iemīļotākās vietas, takas un ceļus.

 • Rēgensburga
 • Bavārijas svarīgākā - gotiskā Sv. Pētera Katedrāle
 • Karaļa Ludviga II sapņu pils Noišvanšteina
 • Linderhofa
 • Alpu mazpilsētiņa Oberammergau
 • Brīnumskaistais Kēnigzē ezers pie Berhtesgādenes
 • Sv. Bartolomeja romāņu baznīciņa
 • Vācu diktatora Hitlera atpūtas namiņš "Ērgļu ligzda"
 • Mondzē
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 6 dienas

 
Ceļojuma cena - pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Elbas smilšakmens klintāju reģions. Gar majestātisko upi ceļš aizved uz efektīgām skatu vietām, kas pār senu kalnu  tiltu noved pašā slavenākajā - Basteja klinšu platformas galvu reibinošajā skatpunktā jeb balkonā augstu virs vakarīgās Elbas. Drošākie var ieskatīties 12.gadsimta klintsgala cietokšņa drupās, kāpjot no režģotas laipas uz citu, kad zem kājām desmiti metru tukšuma.

Rēgensburga, Bavārijas svarīgākā - gotiskā Sv.Pētera Katedrāle – izcilas 1.gs.vitrāžas, slavens Rēgensburgas Smaidošais eņģelis un pie otras kolonnas Marija - no Marijas pasludināšanas ainas, tur arī brīdinošās ‘'velna un viņa vecmāmiņas’' statuetes pie izejas. Pilsētas centrs, Vecais rātsnams – Impērijas Dietas (prinču parlamenta) tikšanās vieta, un pārsteiguma nopūta, ieskatoties neticamajā Vecās kapelas rokoko interjerā.

Kalnu un piļu diena.

Bavārijas karaļa Ludviga II sapņu pils Noišvanšteina paceļas romantiskā un bezgala skaistā vietā Tiroles Alpu piekājē. Lai pilnībā izbaudītu kalnu skatus, varam uzbraucam kalna virsotnē ar pacēlāju un dodamies nesteidzīgā mierīgā kalnu gājienā lejup - pa Karaļa Ludviga posmu no Via Alpina ar Augsto Alpu skatiem, pārejam Marijas tiltiņu augstu virs krācoša strauta, no kā paveras panorāmas skats uz pili. No abām greznajām Bavārijas Ludviga pilīm Noišvānšteina ir slavenākā ar efektīgu ārskatu, bet Linderhofa ar interjeru, dodamies ceļā uz Ludviga II sapņu pili Linderhofu, īsti karalisku un izsmalcinātu vietu.

Vēlāk izejam vakara ekskursijā pa senatnīgo romantisko Oberammergau. Iemīļota gleznaina Alpu mazpilsētiņa Oberammergau augstu kalnos, Alpu ielokā. Šo vietu, kura vairāk zināma ar reizi desmit gados uzvedamo Kristus Ciešanu spēli, rotā gan Augšbavārijā mīlētās freskas Lüftlmalerei, kas sedz ‘’piparkūku mājiņu’’ ārsienas, gan kokgriezumu pārpilnība ēkās un suvenīru veikaliņos.

Kalnu un ezeru diena.

Dodamies uz Kēnigzē ezeru. Brīnumskaistais Kēnigzē ezers pie Berhtesgādenes, pastaiga pa Gleznotāju Stūri gar ezeru. Izbrauciens pa rāmo Kēnigzē ezeru varenu kalnu ielokā ar koka kuģīti (pār ezeru kādreiz devušies svētceļnieki no Ziemeļeiropas uz Palestīnu) līdz sarkaniem kupoliem rotātai Sv.Bartolomeja romāņu baznīciņai.

Tāli un iespaidīgi skati pār Bavārijas Alpiem skati būs vērojami Kēlšteina kalnā. Apmeklēsim vācu diktatora Hitlera atpūtas namiņš ‘’Ērgļu ligzda’’ un iespēja kalngalā iziet pa īstu augstkalnu taku ar fantastiskām fotovietām.

Pēc tam caur Austriju dodamies atceļā uz mājām. Piestājam Mondzē pilsētiņā Mēness ezera krastā un apmeklējam katedrāli, kur laulājās filmas „Mūzikas skaņas” galvenie varoņi, Nonnebergas klostera audzēkne Marija un kapteinis fon Traps.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • Naktsmītnes un brokastis
 • Ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētas plāns
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnē), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302