MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: SKDE4-2 Ekonomisks maršruts ar kalnu gājieniem!  

Elbas ieleja un Saksija

  Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Šajā ceļojumā mūs pārsteigs neredzēti iespaidīgas kalnu ainas, neticami klinšu veidojumi, neieņemami cietokšņi augstu pār upes lokiem
 • Klinšu smailēm, nepārvaramām sienām un Basteja augstā krasta akmens stabiem palīdz piekļūt iebūvēti tiltiņi, skatu platformas un kāpnes - ceļotāju sagaida daudzi unikāli, nekur neatrodami skati!
 • Kontrastā ar kalnu skarbumu būs Meisenes senās izsmalcinātās porcelāna manufaktūras apmeklējums vai kalngala Kēnigšteinas cietokšņa iespaidi, savukārt Drēzdene pārsteigs ar firstu viduslaiku celtņu vērienu, spožumu un izšķērdību
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 4 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Izbraukšana plkst. 06:00 no rīta no vēlamās vietas. Diena ceļā cauri Lietuvai un Polijai. Vakarā iekārtošanās viesnīcā Polijā.

Brokastis viesnīcā. Dodamies uz Vāciju un pāri Elbai nonākam jau "SAKSIJAS ŠVEICĒ", Elbas smilšakmens klintāju reģionā. No rīta apskatām varenu būvi augstā kalngalā virs Elbas lokiem - dižo, ne reizi neieņemto KĒNIGŠTEINAS CIETOKSNI.

Viscaur stiklots lifts uzved vertikāli augšā, būves un kazemāti, iespaidīgas ieroču izstādes, viss apliecina firstu celtniecības un karošanas vērienu. Tāli skati, arī uz Basteju un citiem tālajiem klinšu veidojumiem otrā upes krastā. Gar majestātisko upi ceļš aizved uz otra krasta efektīgajām skatu vietām kas pār SENU KALNU TILTU noved pašā slavenākajā - BASTEJA KLINŠU PLATFORMAS galvu reibinošajā skatpunktā jeb balkonā augstu virs vakarīgās Elbas. Drošākie var ieskatīties 12. GADSIMTA KLINTSGALA CIETOKŠŅA DRUPĀS (atvērtas atkarībā no klimata), kāpjot no režģotas laipas uz citu, kad zem kājām desmiti metru tukšuma.

Naktsmītni atrodam SENATNĪGAJĀ SAKŠU MAZPILSĒTĀ MEISENĒ, melnbaltas fahverka ēkas, kokgriezumi un dakstiņi. Vēla vakara pastaiga pa skaisto mazpilsētas centru.

Brokastis. Pēc grupas izvēles:

1. MEISENES APSKATES EKSKURSIJA. MEISENES pilsēta, kura tiek dēvēta par "Saksijas šūpuli" un Porcelāna pilsētu. Pastaigā PA MEISENES VECPILSĒTAS ŠAURAJĀM IELIŅĀM izjutīsim viduslaiku gaisotni (pilsēta dibināta 929. gadā). Meisenes senais DOMS (Lukas Kranaha Vecākā gleznas, dārgs porcelāns, Saksijas valdnieku apbedījumi) atrodas līdzās Albrehtburgas pilij, kur Saksijas vēsturi aizsāka Meisenes Mark - un - Vetinas princese.

2. No paša rīta iepazīsimies ar izsmailcinātām un delikātām prasmēm - apmeklēsim MEISENES PORCELĀNA MANUFAKTŪRU. Mums izrādīs ražošanu, un varēsim apskatīt gleznos porcelāna darinājumus muzejā. Fabrikas veikalā, aplūkojuši lietas un to cenas, saprotam, kāpēc porcelānu sauc par balto zeltu.

Tālāk dodamies uz SAKSIJAS FIRSTU GALVASPILSĒTU DRĒZDENI un pavadām nesteidzīgu dienu līdz vakaram pilsētā (pirms nakts brauciena arī auto jāstāv deviņas stundas). DRĒZDENES APSKATES EKSKURSIJA - augstais Elbas krasta nocietinājums Brīles Promenāde (Brilšs), greznībā mirdzošā, rūpīgi atjaunotā vecpilsēta, nesen atjaunotā Frauenkirhe (celti no Elbas krastu smilšakmens, kura klintīs vakar kāpām), Cvingera baroka ansambļa pārsteigumi. Tad BRĪVAIS LAIKS, kurā ir daudzas iespējas pēc katra izvēles: iesakām īsta ar tvaiku darbināta kuģa izbraucienu pa Elbu (ja dienas klimats un ūdens līmenis atļauj). Ja vēlaties, ir pieejamas ļoti labas iepirkšanās iespējas lielveikalu rindās pilsētas galvenajā tirdzniecības maģistrālē Prāgerštrāsē. Iespējama arī sakšu firstu zelta un dārglietu kolekcijas aplūkošana atjaunotās karaļpils Rezidences Zaļajās velvēs (Grunen Gewolbe), Cvingera Pinakotēkas - slavenās senās mākslas galerijas apskate.

Vakarā ap deviņiem izbraucam uz Latviju.

Pēdējā ceļojuma diena, atgriešanās mājās vakarā.

(Visās pārbraucienu dienās, arī šajā, stājamies brokastīm un pusdienām piemērotās vietās)

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Nakšņošana viesnīcā 3- un 4- vietu istabās un brokastis
 • Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • Ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvalodas, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnē), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302