MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: SKNO10 Pārsteigumu pilns un ekonomisks maršruts!  

Īsti kalni, īsti fjordi,

īsti šļūdoņi - Norvēģija

Aizraujošā braucienā pieredzēsim Norvēģiju:

 • Varenu klinšu atspīdumi dzidri zilā Rietumu Fjordu ūdenī;
 • Fjordi un ūdenskritumi no putna lidojuma un no kuģa klāja;
 • Šļūdoņu ledus klajumi pret debesu zilgmi, zeme, kurā pat skati pa autobusa logu nemitīgi liek aizrauties elpai, un vēl..
 • Visi labākie norvēģu skati pārsteigumiem piesātinātā braucienā!
 • Ar Mundus Travels
 • Ar Mundus Travels
 • Ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 10 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Brauciens ar prāmi. Oslo pilsētas apskates ekskursija, brīvais laiks pilsētā. Kristiana IV karaļpils, Akerhūsas cietoksnis ar ostas skatu, Vīgelana izteiksmīgās skulptūras, iespējams Heijerdāla Kon-Tiki vai Vikingu kuģu muzeju apmeklējums. Hēdāles baznīcas - vislielākās senlaiku stāvbaļķu baznīcas Norvēģijā - apskate.

Līsefjords, Pirmās ceļmalas mājiņas ar īstiem velēnu jumtiem, kā no pasaku grāmatas. Dodamies četrarpus stundu kalnu pārgājienā, līdz augstu virs Līsefjorda sasniedzam slaveno Kjeraga kalnu masīva Boltena akmeni (starp divām kilometru augstām klintīm iestrēdzis akmens bluķis - drosmīgie var uzkāpt!) un dodamies atpakaļ. No Ojgardstolenas ("Ērgļa ligzdas" skatpunkta) pavērsies elpu aizraujošs skats lejup uz 27 līkumu serpentīna ceļu.

Kalnu pārgājiens uz Preikestolenas klinti jeb Klinšu Kanceli (dabisku platformu ar pārkari 600 m augstumā pār fjordu) ar satriecošu Līsefjorda skatu - lejā kruīza kuģi kā rieksta čaumaliņas. Brauciens, šķērsojot vairākas prāmja pārceltuves, pa gleznaino Hardangerfjorda tūristu ceļu. Pa ceļam dramatiskā Lotefosa ūdenskrituma apskate.

No ledāja dodamies līdz Dalsnibas kalnu pārejai ar neatkārtojamu skatu pāri fjordu zemei, tad uz Geirangera ciematu: divu stundu ilgas fjorda panorāmas tūres laikā no "ūdens līmeņa" redzēsim pašu skaistāko - Geirangerfjordu, dramatiskos ūdenskritumus - "7 māsas", "Līgavas plīvurs". Tad augšup kalnos pa "ērgļu ceļu" ar skatu no īsta putna redzespunkta uz Geirangera fjordu un ūdenskritumiem, un lejup Ondalsnēsas virzienā pa Zelta ceļu - arī pa tā slaveno posmu "Troļļu ceļa" kanjonu ar izdaudzinātajiem 11 serpentīna līkumiem.

Bergena - fjordu zemes ziemeļrietumu vārtiem.Sakšu tirgoņu vecpilsēta Bryggen (Unesco sarakstā) ar vienu ēku šķībāku par otru, Bergenas cietoksnītis, Zivju un Ziedu tirgus - nogaršot zivju lomu nupat no okeāna, iespējas brīvajā laikā: funikulieris Fleijenas kalnā ar pilsētas panorāmu. Briksdāles ledājs. Pa ceļam (ja laiks) apskatām Tvinnes ūdenskritumu, šķērsojam ar prāmi garāko un dziļāko - Sognefjordu,  tad kāpiens no Brikstalsbre ciema līdz pašam zilgani mirdzošajam Jostedāla šļūdoņa atzaram Briksdālam.
Ondalsnēsa - norvēģu jugendstila ostas pilsētiņa zem Trollveggen kalnu nogāzes. Īsa pilsētas apskate, tad tālākajā braucienā skats no putna lidojuma uz Troļļu ceļu - Troļļu siena un lēzenās Romsdāles un Gudsbrandāles ielejas (Pēra Ginta vietas), kāda no izslavētajām 12.gadsimta vikingu stāvbaļķu baznīcām.

Stokholmas apskates ekskursija. Karaļpils, sardzes maiņa, tilti, brīvajā laikā iespēja apmeklēt "Vāsas" kuģi, Skansen un citus muzejus.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Naktsmītnes un brokastis
 • Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • Pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvalodas, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnē), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302