Fatimas Dievmātes svētki

Portugāles krāsas. 8.-15. maijs

MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 25443302

Kods: GRAM9v |  9 dienu* Armēnijas ceļojums, 17.-25. jūnijs 2020

*7 pilnas dienas Armēnijā - tiešie Rīgas-Erevānas lidojumi notiek naktī

Armēnija

ar ciemošanos Arcahā (Karabaha). Viss iekļauts

 • Pirmo reizi - tālais Tatevs un ieskats armēņu apdzīvoto zemju mežonīgākajā daļā Arcahā (kalnu Karabahā)
 • Pirmo reizi - ar tiešo reisu no Rīgas
 • Nakšņojam Erevānā, Sevana kūrortā un kalnu pilsētiņā Goris, pusdienojam bagātīgi kā dārgi viesi, piedzīvojam visu vērtīgo un iemīļoto Armēnijā
 • Viss iekļauts - lidojums un autobuss, visas ieejas biļetes un maksas, 7 gardi launagi un 7 bagātas vēlās pusdienas, konjaka un Areni vīna degustācijas un apdrošināšana
 • Viss iekļauts - kuģīša izbrauciens pa Sevanu, džipu nobrauciens uz Ērģeļu klintīm, minibusi uz Khndzoreskas alu fantastisko tiltu
 • Šis augstkalnu zemes ceļojums pēc grūtību pakāpes ir ērti paveicams kā ģimenēm ar bērniem, tā senioriem, iekļauta arī atpūtas diena pie leģendārā Sevana

 

Datumi: 17. -25. jūnijs 2020.

Ilgums: 9 dienas

Armēnijas ''viss iekļauts'' ceļojuma cena 980 EUR personai / tai skaitā ieejas maksu un biļešu pakete 78 EUR / tai skaitā 7x launagu un 7x pusdienu pakete 196 EUR

Ceļojuma apraksts: ko Armēnijā un Arcahā redzēsim un darīsim

Izlidošana vakarā. 21:00 tikšanās lidostā. 03:20 Erevānas tiešais reiss. Ierašanās, transfers, ierakstīšanās viesnīcā.


Rīts – vēlas brokastis. Nesteidzīga Erevānas pastaiga (pamēģinām arī arī metro), pirmie iespaidi. Kaskāde. Vernisāža. Augļu tirgus.

Dienvidū izbrauciens uz Khor Virapu. Varenā Ararata skati.

Pusdienas Erevānā. Šajā un arī turpmākajās dienās ieejas maksas un ēdienreizes iekļautas cenā, un tā būs garda armēņu virtuve!

Muzikālo strūklaku šovs centrā vakara pastaigā, skanot Francijas armēņa Šarla Aznavūra mūzikai.


Brokastis viesnīcā. Amberda - Saghmosavanks – Konjaka fabrika.

Izbraucam uz Amberdas ‘’mākoņu’’ cietoksni (efektīgi serpentīna ceļi) augstu Aragaca kalnā. Pastaiga Amberdā, jūsmojot par ainavu. Launags. Pārbrauciens, un atrodam savu burtu pie Armēņu Alfabēta pieminekļa.

Saghmosavanka aiza, kraujas malas klosteris.
Ararata Konjaka fabrika, ekskursija, degustācija (2 šķirnes), izdevīgs veikals.

Viesnīca pie Sevana.


Brokastis viesnīcā. Atpūtas diena pie Sevana – kuģīša izbrauciens pa ezeru. Kuģītis no pludmales aizvedīs uz gleznainu Mariamashen klosterīti Sevana pussalas klintsaugšā un atpakaļ.

Diena Sevana peldei/saulei viesnīcu kompleksa privātā pludmalē. Launags. Kam bērni vai vēlēšanās, līdzās pludmalei atrodas brīvdabas Akvaparks un baseini (arī viesnīcai ir savs baseins)! Pusdienas.


Brokastis viesnīcā. Selima pāreja - Karahundža – Tatevs un Tateva Spārni – Goris.

Fotopauze - Noratus hačkaru lauks pie ezera. Šodien sasniedzam pašus Armēnijas dienvidaustrumus, Sjunika apgabalu.

Brauciens līdz senajai Selima pārejai, Zīda ceļa posms, serpentīna ceļi, Selima karavānserajs no Zīda ceļa laika. Skatavieta – Selima kalnu pāreja.

Brauciens līdz Karahundžas augstkalnu observatorijai, pa ceļam – launags. ‘’Observatoriju’’, pirmatnējo ļaužu megalītu apļus daudzi sauc par armēņu Stonhendžu.

Halidzora, Tateva pacēlāja sākumpunkts. Tateva Spārni ir pasaulē garākā funikuliera līnija (5,6 km) uz dramatisko Tateva klosteri, skatpunkti ap Tatevu. Atpakaļ ar pacēlāju.

Pusdienas un viesnīca netālajā Goris.


Brokastis viesnīcā. Diena Arcahā (Karabahā), Armēnijas mežonīgākajā daļā. Askeranas (Mairaberdas) senais cietoksnis Karkaras krastos, serpentīna ceļi, senā ‘’ērgļu pilsēta’’ Šuši ar mūriem, baznīcām un mošejām, ikoniskā skulptūra Tatik-Papik (‘’mēs un mūsu kalni’’), Stepanakertas šukā (tirgū) garšojam žingjalov hacu - vietējo ''zāļu maizi''. Jtrtuz (Dždrduz'as) lauks pie Šušas – iemīļots kalnu ainavas skatpunkts Arcahā.

Tad lejup Hunot aiza, Zontika jeb MamrotKara savādais ūdenskritums. Kopā divu stundu kalnu pastaiga pa Džanapara taku – atklājas varenā aiza ar negaidītiem kupolveida ūdenskritumiem (nelabvēlīgā laikā rūpīgāk izpētām Šuši). Pusdienas.


Brokastis viesnīcā. Knndzoreska - Noravanks – Areni vīna garšošana - Erevāna.

Khndzoreskas alas – senais alu iemītnieku ciemats (‘’mirusī pilsēta’’, trosēs iekārts gājēju tilts pāri dziļai aizai. Atgriežamies Armēnijas vidienē līdz Noravanka klosterim sarkanu, dramatisku klinšu ieskautā ainavā. Launags Noravanka refektorijā.

Netālā Areni – senākā apliecinātā vīndarīšanas vieta pasaulē, vīna garšošana Areni. Alas pie Areni – tur atklāts pirmais vīna trauks un pirmā kurpe pasaulē.

Pārbrauciens uz Erevānu, ierakstāmies viesnīcā, pusdienas ar Līgo svētku pieskaņu.


Brokastis viesnīcā. Ja laiks atļauj, izbraucam uz Zvartnotu, pusstunda ceļā 7. gadsimta apaļā tempļa efektīgo drupu apskate. Fotopauze pie Čarenta arkas, ja todien atklājies Ararats.

Uz Gegharda Alu klosteri, pa zemestrīču un noslīdeņu izlocītu gleznainu ceļu. Dziļu krauju ieskauts, Garni seno romiešu templis. Gardumu un dāvanu veikaliņi.

Atgriešanās Erevānā dienvidū, brīvais laiks. Iesakām - Vernissage dāvanu tirdziņš. Ap 19:00 pusdienas. Vakarā arī bagāžas sagatavošana lidojumam.


Agra celšanās. 02:20 autobusa transfers uz lidostu, ierodamies Rīgā septiņos rītā.

Ceļojuma kopējā cenā iekļauts:
 • Tiešais lidojums un nododamā bagāža
 • Komfortabls autobuss, ar kondicionētāju u.c.
 • Pārbaudītas 3* viesnīcas - divvietu istabas un brokastis, 1x brokastu paka aizbraukšanas dienā
 • Launags un vēlās pusdienas 7x - garda un bagātīga armēņu virtuve
 • Visas ekskursijas / aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Visas ieejas maksas un biļetes, pludmales biļete, Tateva Spārnu pacēlāja biļete turp un atpakaļ
 • Ararata konjaka fabrikas ekskursija un degustācija
 • Areni vīna darītavas degustācija
 • Profesionāla ceļojuma vadība latviski visu laiku, grupu pavada vietējais gids RU
 • Visi ceļu un stāvvietu maksājumi, tūristu nodokļi
 • Ceļojuma un bagāžas apdrošināšana
 • Papildu transports vietām, kur nav autobusam piemērota ceļa - džipi uz Ērģeļu klintīm, minibusi uz gaisa tiltu pie Hndzoreskas alu ciemata
Cenā nav iekļauts:
 • Alkohols - vīns vai citi stiprie dzērieni pie pusdienām
 • Izvēle Sevana atpūtas dienā - āra Akvaparks pie pludmales (ģimenēm ar bērniem)
 • Dzeramnaudas, ziedojumi pēc vēlēšanās
 • Erevānas metro žetoni pēc vēlēšanās
Svarīgi

Armēnijas ceļojumā ir nepieciešama pase, kas derīga mēnesi pēc atgriešanās laika. Lai izmantotu iespējamas pensionāru priekšrocības brīvajā laikā (ļoti maz), iesakām ņemt līdzi attiecīgu apliecību.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums? Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.

Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā. Visu vajadzīgo var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā. Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!Saņemiet informāciju un detalizētas programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:

67217790
29632455
  Birojs: Barona iela 34-6a, Rīga, LV-1011