MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: GRCZ6p | Sešu dienu Čehijas autobusa ceļojums grupas pasūtījumam

Čehija - klinšu, knēdeļu un apiņu valstība

Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Prāga - tūkstoš torņu pilsēta, kur tik daudz skatāmā un darāmā, un Bohēmijas klintāji
 • Caur Prahovu, īstu smilšakmens klinšu pilsētu uz 'Zelta takas’' vērtīgajiem skatpunktiem, vēlāk redzēsim varenu klinšu arku virs koku galotnēm Bohēmijas Šveicē, kur jāizstaigā tik daudz
 • Relaksāciju gūsim slavenajā Karlsbādes kūrortā, ko par labu atzinušas neskaitāmas slavenības, vai nesteidzīgā pastaigā caur ciematu Karlšteinas pilstorņu ēnā
 • Redzēsim, kā top skaistie Čehijas stikla izstrādājumi, nogaršosim kādu (vai kādu duci) no neskaitāmajām, bet vienmēr labajām čehu alus šķirnēm, un baudīsim izvēles: muzikālo strūklaku spēli vai kuģīša braucienu, gardu gulašzupas, knēdeļu un palačinku maltīti, nesteidzīgu vakaru renesanses pilsētā vai saulrietu pie rāmas svešādas upes...
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 6 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!
Nota Bene! Skolas grupām alus degustācijas nomainām pret piemērotām aktivitātēm.

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Pirmajā dienā agri no rīta izbraucam no Rīgas vai citas norādītās vietas. Pārbrauciens caur Lietuvu, Poliju. Vakarā ierašanās naktsmītnē Polijā.

Ceļojuma norise no 2. līdz 5. dienai

Dodamies uz Čehiju.

Pastaiga „Česky Raj” - Bohēmijas Paradīzē, vieta atbilst savam nosaukumam - robaini kalnu atsegumi priežu mežos, klinšu smailes, stabi un aizas, mistiskas cietokšņu drupas, tā ir kā smilšakmens klinšu pilsēta. Vairāku stundu gari gājieni un kāpieni pa Prahovas Klinšu apgabalu, speciāli aprīkotām tūristu trasēm parka dziļumos, caur klinšu plaisām uz skata vietām..
Ar skatpunktiem bagātā Bohēmijas Paradīzes „Zelta taka’’ pa Hruba Skala klinšu reģionu ? Valdšteinas pilsdrupas, Marijas skatu platforma (labākā skata vieta apkaimē).Pievakarē dodamies uz Prāgu. Iekārtojamies viesnīcā, ja atļauj ceļā pavadītais laiks dodamies uz naksnīgo Prāgu.

Prāga ir kā muzejs zem atklātas debess. Nesteidzīgas pilsētas apskates ekskursijas laikā iepazīsim pilsētu no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Izstaigājot iepazīstam Prāgas klasiskās vērtības: Karaļpili un Sv. Vita katedrāli, Sv.Jura baziliku, Zelta ieliņa, nokāpjot pa Karalisko ceļu no Hrada pakalna, redzam Sv.Mikulaša katedrāli - baroka pērli, tālāk Kārļa IV pieminekli, pārejam skulptūru rotāto Kārļa tiltu līdz senajam Rātsnamam Vecpilsētas laukumā ar grezno pulksteni Orloju, nonākam Sv.Vaclava laukumā.
Brīvais laiks pastaigām, suvenīru iegādei, kopīgo pastaigu var noslēgt kādā no mazajām alus darītavām / krodziņiem (ieteicams U Fleku vai Novomestsky pivovar), vai sacensties ar vācu tūristiem par vietu kādā no tematiskajiem Šveika krodziņiem.

Vakarā iesakām apmeklēt Muzikālo strūklaku izrādi, var arī izbraukt pa Vltavu ar kuģīti, pakāpties TV tornī vai Eifeļa torņa modelītī, paklausīties koncertu...

Pēc brokastīn seko dienas ekskursija uz slaveno kūrortu Karlovi Vari.

Pa ceļam uz Karlovi Vari apmeklējam Krušovices alus darītavu. Ekskursija alus darītavā, degustācija, pēc tam iespējams alu arī iegādāties.

Kad Bohēmijas karalis un imperators Kārlis IV dibināja topošo Karlsbādes kūrortu, viņam pat prātā nevarēja ienākt, ka tas kādreiz iegūs vispasaules slavu. Tagad kūrorts ir zināms ne tikai ar saviem dziednieciskajiem avotiem, bet vēl vairāk ar slavenību vārdiem, kuri šo kūrortu ir apmeklējuši. Dziednieciskie ūdeņi, īpašās krūzītes, savdabīgās kūrortu celtnes. Brīvajā laikā būs iespēja neilgai peldei minerālūdens peldbaseinā, kas iebūvēts klintī, tā ūdens nāk no karstā minerālūdens avota, vasarā temperatūra 28°C.

Pēc tam dodamies uz vācu pierobežas Chodovar alus darītavas pazīstamo dziļas klints alas restorānu „Ve Skale”, tieši senajā alus pagrabā, te varēsim nobaudīt Bohēmijas tipiskos ēdienus no vēsturiskām receptēm un alu tieši no pagraba. Vakarā vēlu atgriežamies Prāgā.

Nākamajā dienā dodamies uz Karlšteinu, kas ir slavenākā un no ārienes fotogēniskākā no Čehijas pilīm, to cēlis iemīļotais viduslaiku imperators Kārlis IV kā savu medību pili. Pastaiga pa Karlšteinas ciematu un, pēc vēlēšanās, pils tūre.
Piestājam arī ļoti lielā iepirkšanās centrā pie Prāgas, lai iegādātos turienes labumus mājās vešanai.
Pēc tam mūsu ceļš ved uz Kutna Horu (UNESCO mantojuma sarakstā). Gleznainā Čehijas mazpilsēta kādreiz savā nozīmībā sacentās ar Prāgu, tā bija ievērojama sudraba raktuvju pilsēta. Apmeklēsim Sv.Barbaras, kalnraču aizgādnes dižo katedrāli, pilsētiņas centrā ieturēsim pusdienas ar vienmēr lielisko čehu alu. Turpat pie Kutna Horas, ja atļaus ceļā pavadītais laiks, apmeklēsim neparastu vietu - Kaulu kapela Sedlecā.

Vakarā dodamies uz nakstsmītni Polijā.

Ceļojuma noslēgums

6. dienā agras brokastis. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Nakšņošana un brokastis
 • Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • Ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnēs), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302