MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: ES1 Piecu dienu avio ceļojums  

Spānija, Katalonija, Barselona

 • Gotiskais Kvartāls (Barri Gotic, Vecpilsēta) ar katedrāli, Segtais tirgus - neparastas pārtikas preces, koši augļi un svaigi spiestas eksotiskas sulas, un Santa Caterinas tirgus ainas
 • Modernais Akvārijs L`Aquarium ar 80 m garu Haizivju tuneli un 11 000 zivju sugu
 • Gājēju iela Rambla ar ielu muzikantiem un mīmīem
 • Muzikālās strūklakas Font Magica - iespaidīgs ūdens, skaņas un gaismas šovs Montjuic nogāzē
 • Slavenais svētais Monseratas klosteris ar brīnumdarītāju 12. gadsimta Melno Dievmāti - La Moreneta un daudzu šķautnainu kalnu virsotņu ainavām
 • El Modernismo spožākais piemineklis Sagrada Familia, Svētās Ģimenes baznīca - jau simts gadu būvētā un joprojām nepabeigtā Katedrāle
 • Park Guell, ļoti krāsains arhitekta Gaudi veidojums Barselonas ziemeļpuses kalnmalā un citi arhitekta Gaudi lielie darbi - Casa Batillo un La Pedrera
 • Augstvērtīgi mākslas muzeji
 • Mundus Travels ekskursija, Barselona
 • Mundus Travels ekskursija - Barselona
 • Mundus Travels ekskursija uz Barselonu
 • Mundus Travels ekskursija - Barselona
 • Mundus Travels ekskursija uz Barselonu
 • Mundus Travels ekskursija uz Barselonu
 • Mundus Travels ekskursija uz Barselonu

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 5 dienas

 
Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

 

SPĀNIjAS ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ap 12:35. Izlidojam 14:00.
16:45 Barselonas lidosta (lidojumu laiki var mainīties).
Saņēmuši bagāžu, sēžamies transfera autobusā.
Neilgs pārbrauciens, Barselonas pludmales priekšpilsēta Casteidefelsa.
Iekārtojamies viesnīcā.

Vakarā atpūtas laiks. Pastaigā aizejam līdz okeāna pludmalei, vai līdz pilsētiņas centram (tajā hipermārketi, iepirkšanās centri), redzēsim, kā dzīvo spāņi.

2. diena

Brokastis viesnīcā. Barselonas centra diena.
Gotiskais Kvartāls (Barri Gòtic, Vecpilsēta) ar katedrāli, Segtais tirgus – neparastas pārtikas preces, koši augļi un svaigi spiestas eksotiskas sulas, un Santa Caterinas tirgus ainas.

Krastmala jeb ‘’Ūdensmala’’ ar vecajiem gotiskajiem dokiem Drasanes ir pārvērsta ultramodernā, ar skatiem bagātā pilsētas daļā, ar moderni veidotu Akvāriju, Pasaules tirdzniecības centru, ostas moliem un promenādi. Senais piemineklis Kolumbam.
Izvēles: iespaidīgs funikulieris Transbordador Aeri uzved pāri ostai uz augsto Montjuic cietokšņa kalnu. Kalna malā ir Nacionālā pils ar slavenu terases ainu, no cietokšņa parka paveras labākais saulrieta skats pāri Barselonai un jūras līcim.

Kalnā atrodas arī efektīgas modernas būves, olimpiskie stadioni, Katalonijas Nacionālais mākslas muzejs (MNAC). Nokāpjam caur modernisma (jugenda) ēkām bagāto Example rajonu;

vai – ostas modernā Akvārija apmeklējums, L’Aquàrium – tajā ir 80 m garš Haizivju tunelis, mīt 11,000 zivju sugu. Ārpusē veclaicīgs panorāmas rats un zemūdene Ictineo, ko, iespējams, pirmo pasaulē, uzbūvējuši katalāņi,
vai muzikālās Maģiskās strūklakas,
Uz gājēju ielu Ramblu atgriezīsimies pievakarē, kad būs ieradušies ielu muzikanti un mīmi.

Vēl viena izvēle tumšam vakaram: klasiskās muzikālās strūklakas Font Màgica, Barselonas 1929. g. EXPO izstādei izbūvēts iespaidīgs ūdens, skaņas un gaismas šovs Montjuic nogāzē.

3. diena

Brokastis viesnīcā.
Augsto kalnu diena – Pireneji.

Skaistākā kalnu vieta ir slavenais Santa Maria de Montserrat, svētais Monseratas klosteris ar brīnumdarītāju 12. gadsimta Melno Dievmāti - La Moreneta un daudzu šķautnainu kalnu virsotņu ainavām. Kalnu klosteris ir visā Spānijā iemīļota svētceļojumu vieta, pateicoties Madonnas brīnumdarītājam tēlam. Līdz ar svētceļniekiem ieejam svētvietā pie Madonnas tēla. Dienas vidū dažkārt dzied arī slavenais klostera bērnu koris.

Monserata atrodas augstu Pirenejos, tāpēc svētceļojumu vietas piekļuvei divdesmitajos gados uzbūvēja vairākus pacēlājus un zobratu vilcienus.

Lai klosterī nokļūtu, ar piepilsētas vilcienu iebrauksim kalnu apgabalā, tālāk augšup vedīs zobratu dzelzceļš cremallata.

Ar funikuliera pacēlāju dosimies augstāk kalnos, uz pieeju apvidus augstākajai Sant Jeroni (1,236 m) kalnu virsotnei ar Sv. Miguela krustu.

Uz augstāko smaili ar izciliem skatiem un daudziem skatpunktiem (Mirador el Moro) vairāku stundu iespaidīgā Pireneju augstkalnu pastaigā dosimies no funikuliera augšējās stacijas pēc klostera kompleksa izpētes.

Lejup dodamies pastaigā, un ar dzelzceļu atgriežamies Barselonā.

4. diena

Brokastis viesnīcā.
Modernistu Barselonas diena.

Tā ir citāda Barselona – el Modernismo spožākais piemineklis Sagrada Familia, Svētās Ģimenes baznīca - jau simts gadu būvētā un joprojām nepabeigtā Katedrāle. Celtne izskatās fantastiski no ārpuses, un izvēlēsimies, vai ieiet un pakāpties šķietami nedrošajos torņos. Turp dodamies no paša rīta, lai apsteigtu ļaužu pūļus.

Citi arhitekta Gaudi lielie darbi tuvumā: Casa Batilló and La Pedrera – divas slavenas ēkas, kas pārsteidza celšanas laikā un vēl joprojām. La Pedrerā iespējams pakāpties līdz pat jumtam atšķirīgiem skatiem (slavenie ‘’bruņinieku’’ dūmvadi), ar iepriekšēju izvēli.
Passeig de Gracia pie Sagrada Familia ir pilsētas iemīļotā tirdzniecības iela, iespējams brīvs laiks spāņu iepirkšanās paradumu vērošanai.
Tad dodamies uz Park Güell, ļoti krāsainu Gaudi veidojumu Barselonas ziemeļpuses kalnmalā.
Pievakarē brīvais laiks, vai muzikālās strūklakas (otrās dienas programmā), ja nav apmeklētas iepriekš.
Vēl citas iespējas, ērti pieejamas arī individuāli vai mazākā grupā:

A. Montjuic parkā ir izveidots Spāņu ciemats, populārais un šarmantais Poble Espanyol ar amatnieku darbnīcām, mazpilsētas veikaliņiem, dažādām ēstuvītēm, pārstāvot visas Spānijas interesantākos ražojumus. Samērā augsta ieejas maksa padara to par izvēli pieaugušo grupām.

B. Izbrauciens pa ostu un līci no Portvellas pieturas ar Las Golondrīnas kuģīšiem. Dažādo ostas kruīzu ilgums no 40 līdz 90 min.

C. Barselonā atrodas Empuriabrava vēja tunelis, tas ir nedaudz lielāks, taču dārgāks par Latvijas Aerodium ierīci.

D. Augstvērtīgi mākslas muzeji: MACBA mūsdienu mākslas muzejs minimālistu celtnē, Miro Fonda muzejs – viena no pasaules iespaidīgākajām muzeju ēkām, Museu Picasso (īpaši pārstāvēti jaunības gadi) un Katalonijas Mākslas muzejs MNAC, 12.-20. gadsimts.

E. Vismaz puse dienas - Sitgesa un Tarragona. Barselonai tuvu atrodas vairāki agrākie zvejnieku ciemati, tagad kūrortpilsētiņas, pati ievērojamākā no tām ir Sitgesa, viegli nokļūt - aiz mūsu naktsmītnes 18 km uz otru pusi no Barselonas. Patīkams vecais centrs, blakus  iespaidīgs Romas akvedukts (jeb Velna tilts) un romiešu pilsētas ēkas – tur Romas impērijas laikā atradās Tarragona, visas Ibērijas galvenā osta un pilsēta.

F. Vismaz puse dienas - Espluga d’ Francoli alas (2 stundas ar vilcienu no Barselonas), pazemes upes izveidots sazarotu alu komplekss.

5. diena

Brokastis viesnīcā. Izrakstāmies. Transfera autobuss uz lidostu.

11:15 izlidošana no Barselonas. 15:44 nolaišanās Rīgas lidostā (lidojumu laiki var mainīties).

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Lidojums un 20 kg nododamā bagāža
 • Transfērs uz viesnīcu un uz lidostu
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Nakšņošana, brokastis 3* viesnīcā 2-vietu un dažās 3-vietu istabās
 • Tūrisma nodoklis
 • Visu ekskursiju vadība, kuras norādītas programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni

 

Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnē), papildus izdevumi - ieejas biļetes, sabiedriskā transporta biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

   

Svarīgi

Spānijas ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302