MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: GRFR8A Avio ceļojums  

Francija. Franču Rivjēra un saldā Provānsa

Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Nica. Kannas. Marseļa. Aviņjona. Parfimēru pilsēta Grāsa. Ezē klinšmalas ciemats. Grandiozais Verdonas kanjons un Alpu augstkalnu skati
 • Violeti ziedoši lavandas lauki un savulaik van Goga daudz gleznotās Antiba un Eksa
 • Majestātiskākais no senās Romas akveduktiem Pont-du-Gard pār Ronas upi. Vīna degustācija franču stilā
 • SanTropēza (no 'Žandarma un citplanētiešiem’') un tās pludmales, austeres tieši no jūras ar ledusaukstu rose vīnu
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Lavandas lauki Provānsā
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 8 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Pirmajā dienā tikšanās Rīgas lidostā, reģistrēšanās lidojumam. Izlidošana uz Franciju, Nicu.

Ceļojuma norise no 2. līdz 7.dienai

Šikās Kannas, kūsājošā Nica, elegantā Monako. Nica ir kopta, aktīva un jaunatnei tīkama. Vispirms saules un jūras stundas  smalko oļu pludmalēs gar slaveno Angļu promenādi.

Tās nav izcili plašas, toties sakoptas, Vecajā Nicā spilgts, krāsains ziedu, rotājumu un interesantu lokālo ēdamlietu tirdziņš Cours Saleya, un tālajam skatam uzkāpjam klintsragā, kur bijušais cietoksnis. Varam ieskatīties Matisa vai Modernās mākslas muzejā.Pēcpusdiena Monako. Kā valdnieki monagesku prinči Grimjē dzīvo, to jūtam un redzam viņu cietoksnī un pilī, un dārzos. Vakarā Eze ciems augstu kalnā, kur Nīče reiz rakstīja Zaratustru, fantastiski skati uz jūru lejā, īpaši no ciema Eksotiskajiem dārziem.

Smaržu, aizu un karsto avotu diena. Grāsa. Sarkanoranži jumti, jūras vēji un smaržu aromāti. Lai uzzinātu, ko tas nozīmē Francijā būt degunam, apmeklējam kalngala pilsētiņas senas smaržu ražotnes, Galimāru vai Fragonāru; kad viss apskatīts un izstāstīts, varam arī iepirkties.
Gorges du Verdon, lielākais Eiropas kanjons, satriecoši skati no 250 līdz pat 700 metru dziļumā, 25 km garumā, iespējams arī raftings pa Verdonas upi.

Digne les Bains kopš senatnes izmantotie karstie avoti, spirdzinoša pelde Etablissement Thermal. Apstāšanās franču publikas un iepirkšanās tradīciju vērošanai lielākajos tirdzniecības centros Carrefour vai real

Kalnu, lavandas lauku un senatnes diena. Uzbraucam Mont Ventoux, 1909 metri, ar visgleznainākās Provānsas daļas Vaucluse tāliem skatiem. Blakus lavandas lauku ieskauts ciemats Sault.

Aviņona, Provansas vārti. Aviņjonas vecpilsēta ir vaļņu ieskauta, blakus slavenā tilta Pont StBenezet (Aviņjonas Tilts, 1177. gads) četri atlikušie laidumi, 14.gadsimta Pāvestu pils un Notre Dame les Papes pāvestu kapi, jo tad šeit bija kristīgās pasaules galvaspilsēta, kamēr pāvesti atradās 'Bābeles gūstā’. Quartier de la Balance 19.gs.čigānu kvartāls.Pa ceļam, ja tirgus diena, Carpentras jūdiskās pilsētiņas piektdienas tirgus jums piedāvāt vietējās trifeles, augļus, olīvas, lavandas marmelādi, vai Fontaine de Vaucluse virspusē kā pazemes avots izplūst vesela upe, ir vērts apstāties garāmbraucējam.

Pont du Gard majestātiskais tilts un akvedukts, viens vienīgais tik lielais no visa senās Romas mantojuma. Les Baux de Provence, kur ligzdo ērgļi.

Klinšu veidojumi, viduslaiku ciems, 486 iedzīvotāji, village perche - kalnā 'tupošs’' ciemats uz 245 metru augsta baou - klintsraga. Viena no tūristu apmeklētākajām Francijas vietām ārpus Parīzes. Ieteicam ieskatīties pilī Chateau des Baux, Monako prinču dzimtas iepriekšējā mītnē. Arla, Provansas dvēsele.

Pilsēta uz Ronas upes, vecpilsēta, kas tā valdzinājusi Van Gogu, muzejs ar izcilu Romas un agro kristiešu sarkofāgu kolekciju, 1.gadsimtā celts Romas amfiteātris, kurā kādreiz notiek buļļu cīņas, un slavena kapsēta Les Auscamps, kas minēta jau Dantes Ellē.

Eksa 17.,18. gadsimta  elegance, Sezāna un Pikaso pilsēta, ar Cours Mirabeau - droši vien skaistāko galveno ielu Eiropā, kafejnīcu galdiņu rindām ielas malās. Sezāna darbnīca, Sv.Glābēja senā katedrāle, un vienlaikus ikrīta tirdziņi.

Marseļa, Provānsas galvaspilsēta. Vecajā Ostā, šauru ieliņu kvartālā jāizstaigājas, tur kuģi stājušies jau 26 gadsimtus, tāpat jāredz La Canebier šikā galvenā iela, un ļoti iesakām izbraukt ar laivu uz Ifas salas cietoksni! Atcerieties Dimā Grāfu Monte Kristo.

Skats pār pilsētu no Notre Dame de la Garde bazilikas, augstākā punkta Marseļā, ir izcils. Tāpat Quai des Berges ikdienas zivju tirgus skatus un īpaši smaržas būs grūti aizmirst. Rive Neuve zivju restorāniņu rindās tirgū redzēto varēsiet pagaršot, no bouillabasse līdz huitres un moulles (ceļojuma vadītājs izstāstīs detaļas).

Pārbrauciens uz Nicu / Frejus.

Pa ceļam SanTropēza, Rivjeras vārti. Dodamies Bridžitas Bardo - šī zvejniekciema atklājējas pēdās (filma 'un Dievs radīja sievieti’'). Viskolorītākie vietējie visā Rivjerā spēlē petanku. Pasteļkrāsas fasādes, un tālāk pludmales, no kurām labākās ir PlažBulebas vai PlažGrajērs, vai, atstājot visas drēbes kāda glabāšanā, varam doties uz Plage de Tahiti.

Apstāšanās Cap d'Antibes, tai vietā varam redzēt, kā dzīvoja (un turpina dzīvot) visbagātākie. Te jāredz osta, jānoiet pa Promenādi.

Ceļojuma noslēgums

8. dienā brokastis viesnīcā. Agri no rīta dodamies uz Nicas lidostu, izlidojam uz Rīgu.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Naktsmītnes un brokastis
 • Pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnēs), papildus izdevumi - ieejas biļetes, AVIOBIļetes un bagāža, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu un aviobiļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302