MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: GRNL5A Avio ceļojums, Amsterdama, Delfti, Brēmene, Gouda  

Visa Holande plaukstā

Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Viss iespaidīgākais, ar ko saistās Holande, vējdzirnavas, dambji un zili balta keramika, Ziemeļjūras krasti, koka tupeles un zeltaini siera rituļi
 • Daudzveidīgā Amsterdama un smalki veidotas mājīgas mazpilsētas
 • Žirafes mīkstais purna pa jūsu auto durvīm un negaidīti cieša saskarsme ar tālu zemju zvēriem Safari parkā
 • Hanzas brīvpilsēta senā Brēmene - viss vieglā lidojumā
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 5 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Pirmajā dienā tikšanās Rīgas lidostā un reģistrēšanās lidojumam. Lidojums uz Vāciju, Brēmeni.

Brīvās Hanzas pilsētas Brēmenes (UNESCO mantojuma sarakstā) ekskursija skaista senatnīga vecpilsēta Vēzeras krastos, rātsnama greznās fasādes un 13 metrus augsts brīvības simbols Rolands, īstie Brēmenes muzikanti, Katedrāles Svina pagraba mūmijas un jugendstila ieliņa Bočerštrāse, idillisks 15.gadsimta laivinieku kvartāls Šnoors, iespējama vietējās Beck's alusdarītavas degustācijas tūre. Laiks uzkodām Šlahta krastmalas jaukajos krodziņos.Nākamais pārsteigums īsta Āfrikas dvesma Vācijas sirdī, žirafes mīkstais purns ieslīd pa jūsu auto durvīm, tīģeri grauž kaulus turpat aiz loga, pērtiķi visapkārt, pārsteigumi vēl un vēl - Serengeti Safari parka apmeklējums. Pārbrauciens uz Nīderlandes robežu.

Ceļojuma norise no 2. līdz 4.dienai

Pārbrauciens un pirmais kontakts ar Ziemeļjūru Kalancogas pludmale un kāpas, pirms tam pārbraukts pār Plūdu slūžu lielo tiltu.

Īsts siers kā jau vienmēr, tas ir Holandes siers; kad to meklējam Holandē pašā, atrodam Alkmāras, Edamas, Goudas sierus vēsturiskos siera tirgos. Mūsu brauciena grafikā iekļaujas Edamas vai Goudas rātslaukuma siera tirgus apmeklējums.
Zānse Šans daudzo vējdzirnavu ciemats kanāla krastā, ko esam redzējuši neskaitāmās suvenīru kartiņās, un tagad paši savām acīm. Laiks izcilām fotogrāfijām.
Amsterdama - tā ir pasaka Zemo zemju garā, tāpēc ne vienmēr jautra, bet pateicoties mūsu gidiem, vienmēr pārsteidzoša. Kaut kur slīpē dimantus, citur brūvē Heinekenu, kaut kur lepni dzīvo baržās, citur stāv rindās pēc vafelēm un gardām vārītām gliemenēm, kaut kur izbauda pēdējo neslēgto Coffee shop dūmu, pēc kura vairs skatlogu skaistules nesaista prātu un miesu vairāk kā fantastiskās Tiso muzeja vaska būtnes, citur bauda izcilu Van Gogu un izcilu Vermēru... Orientācijas ekskursija, tālāk - pēc savlaicīgas grupas izvēles.

Muiderslota - sens cietoksnis ar reāliem 17.gadsimta dārziem, arī dārzeņiem tajos ir negaidīta vieta. Iespaidīgā Šēveninga jau simtčetrdesmit gadus strādājošs Ziemeļjūras pludmales kūrorts, īsts pīrs tilta gals jūrā, kāpas un kūrmāja. Delfti - zilā pilsēta, vieta, kur rodas zilibaltā holandiešu kobalta keramika. Darbnīcu apmeklējums un iespēja iegādāties iekārotos priekšmetus.Ļoti holandisks skats ir dzirnavas pie kanāla, kā daudzās senās gleznās. Pirms simts gadiem Holandē bija 10 000 dzirnavu. Tās sūknēja jūras ūdeni, mala labību. No tūkstošiem atlikuši desmiti dzirnavu divus visskaistākos pudurus apskatām. Zānse Šans mums bija, tagad citāda ainava - Kinderdijkas kārta novakarē.

Goudas Rātsnama siera tirgus, nacionāli tērpi un gardi sieri. Bēmstera polderu rajons, atkarots jūrai 1617.gadā.Dodamies atceļā uz Brēmeni.

Ceļojuma noslēgums

5. dienā agra celšanās. Dodamies uz Brēmenes lidostu. Izlidojam uz Rīgu.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Naktsmītnes un brokastis
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnēs), papildus izdevumi - ieejas biļetes, AVIOBIļeTES un BAgĀŽA, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu un aviobiļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302