Kods: GRBE8    Bagātīgs un ekonomisks maršruts!

Eiropas galvaspilsēta Brisele! Ar Safari, Berlīni

  Aizraujošā braucienā pieredzēsim :
 • Pa ceļam VW autorūpnīca un Safari parks, senu holandiešu pilsētu torņi un kanāli, vējdzirnavu rindas un prūšu ķeizaru lielpilsētas Berlīnes vilinājumi...
 • Polderi, vējdzirnavu rindas, kanāli, sieri, koka tupeles - daudz fantastisku un tikai Holandē un Beļģijā atrodamu lietu
 • Vēl? Šokolādes, īpašās vafeles un zirga gaļas bumbiņas, un Eiropas Savienības pārvaldes monumentālās ēkas, kanāli, kuģīši un neparastas viduslaiku celtnes
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
  Datumi: pēc pasūtījuma
 • Norises laiks: 8 dienas, visas naktis viesnīcās
 • Ceļojuma cena: pieprasiet! Tā atkarīga no sezonas un liela mēroga pasākumiem Briselē.
Piedzīvosim!Piedzīvosim! Pagaršosim!

Piedzīvosim! Piedzīvosim!
Piedzīvosim!


Piedzīvosim! Piedzīvosim!
Piedzīvosim!


Briseles ceļojuma apraksts: ko mūsu brauciena laikā redzēsim, izdarīsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma sākums

Pirmajā dienā agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pārbrauciens līdz Polijas - Vācijas pierobežai. Vakarā iekārtojamies viesnīcā Polijā.

Ceļojuma norise no 2. līdz 7.dienai

Īsa apstāšanās Braunšveigā (NB! šī iespēja atkarīga no ceļā pavadītā laika. Sastrēgumu un aizkavēšanos gadījumā apskate nebūs iespējama).

Pārbrauciens cauri Vācijai, vēlu vakarā iekārtošanās viesnīcā pie Briseles.

No rīta izbraucam uz tikšanos Eiropas Parlamentā.
Kad beigusies tikšanās, iepazīstam un izstaigājam pilsētu. Briseles apskates ekskursija: Grand Place galvenais laukums ar greznāko Beļģijas publisko celtni Rātsnamu, koši tērptā Čurājošā puisīša skulptūra, Karaļpils, Briseles pazīstamākā būve Atomiums (ieteicam milzīgo molekulas modeli apskatīt arī no iekšienes, tāls skats paveras no paša augšējā atoma). Iespēja iegādāties suvenīrus, nogaršot gardas Briseles vafeles!Brīvais laiks pilsētā.

Dodamies uz Beļģijas viduslaiku pilsētiņu Brigi.
Daudzo kanālu dēļ to dēvē par ziemeļu Venēciju. Brigē, Pūcesspieģeļa dzimtajā pilsētā apskatīsim vecpilsētu, Burga un Markta laukumus, 83 metrus augsto zvanu torni ar 47 zvaniem (iesakām uzkāpt izcilam skatam), senās katedrāles. Kuģīša tūre pa vecpilsētas pārsteidzošajiem kanāliem ļoti ieteicama.Tālāk dodamies uz Ziemeļjūras krastu, izpētot Duinses Polderus, izbaudot Holandei tipiskās ainavas ar jūrai atņemtām platībām, vējdzirnavām un šim reģionam raksturīgo īpašo vidi. Pārbrauciens uz Haarlem - Hārlemu.

Sezonas laikā - pavasara mēnešos puķu svētki Keukenhofā: redzam, kā viļņojas koši krāsainu tulpju jūras.

Zānse Šans daudzo vējdzirnavu ciemats kanāla krastā, ko esam redzējuši neskaitāmās suvenīru kartiņās, un tagad paši savām acīm. Laiks izcilām fotogrāfijām. Citā sezonā tai laikā citas aizraujošas atrakcijas. Pievakarē 5 stundu pārbrauciens gar Hannoveri uz Soltau.

Īsta Āfrikas dvesma Vācijas sirdī, žirafes mīkstais purns iesniedzas pa jūsu autobusa durvīm, apkārt tīģeri, pērtiķi, degunradži tas ir Serengeti Safari parka apmeklējums. Laiks dažādām atrakcijām, daudzveidīgiem karuseļiem, panorāmas ratam.

Volfsburgā apskatām Volkswagen rūpnīcas Autopilsētiņu, kur var iepazīties, kā top slavenās Volkswagen mašīnas. Vakarā pastaiga pa Volfsburgas pilsētiņu.

Kontrastu pilsēta Berlīne. Pilsētas apskate senais Reihstāgs, modernais Valdības kvartāls un Brandenburgas vārti, Unter den Linden un Berlīnes kanāli, mūsdienīgā arhitektūra Potsdamas laukumā (Sony centrs u.c.). Pēc izvēles iespējams apmeklēt slavenos Berlīnes muzejus (Pergamona muzejs, Ēģiptes muzejs u.c. skolēniem bezmaksas ieeja) vai tikpat slaveno Zooloģisko dārzu.Laiks Berlīnē līdz vakaram.Vēlu vakarā sākas autobusa pārbrauciens mājup.

Ceļojuma noslēgums

8. dienā dodamies mājās. Pārbrauciens caur Poliju, Lietuvu. vakarā atgriešanās mājās.

''Briseles ceļojums ir mani ieinteresējis. Vai ir arī sīkāka Programma? Un kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!
Mēs nosūtām Jums detalizētu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Ceļojuma programmu var izmainīt, atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Kad abi Jūs apmierina, noslēdzam līgumu, norunājam samaksas laiku, veidu un kārtību un sagatavojam rēķinu par iemaksu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā.

Pēc tam nosūtām jums papildinformāciju par līdzņemamām lietām, un precizējam Jūsu grupas vietu plānojumu autobusā un pārliecināmies, ka zināt izbraukšanas laiku un vietu. Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

    Vaicājiet un pasūtiet! Zvaniet, atrakstiet e-pastu, ienāciet Mundus birojā:
   67217790  25443302  


Ar grupu Ar grupu
Pieredzēsim!


Ar grupu
Tropiskās salas, kad ārpusē snieg
Ceļojuma cena un izmaksas:
  Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • naktsmītnes, brokastis
 • apdrošināšanas polise
 • pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • latviski runājoša profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni, maršruta karte
  Cenā nav iekļauts:
 • Ieejas biļetes un maksas nac.parkos, izstādēs, objektos, dievnamos, sabiedriskā transporta biļetes un kartiņas, ja tūrists vēlas tās izmantot
 • vīzas citu valstu pilsoņiem
 • pusdienas un vakariņas
 • citi personīgie izdevumi

 

  Papildus izmaksas - ieejas maksas: ~ 45 - 60 EUR (pirms brauciena precizējam)

   

Svarīgi! Ceļotāja pasei vai ID ir jābūt derīgai pēc mājās atgriešanās datuma. Bērniem līdz 18 gadiem, ceļojot ar vai bez vecākiem, jāņem līdzi ceļošanai derīga pase vai ID.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302