MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: GRDE7 Daudzveidīgs ceļojums  

Bavārijas krāsas:

kalni un dievnami, pilis un mazpilsētas

Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Mūs gaida dienvidu vācu zemes savā skaistākajās krāsās!
 • Tajās ir sniegoti kalni, fotogēniski baznīcu, piļu un cietokšņu skati, tie ir ceļi, pa kuriem jau tūkstoš gadus devušies Svētās zemes ceļinieki no senās Eiropas
 • Tur redzamas romantiskas vācu mazpilsētas, tur baznīcu baroka kupoli rotā romānikas un gotikas mūrus, tur aizu dzīlēs verd mutuļojošas straumes
 • Tur būs iespējas pašiem izstaigāt slavenu vīru, sludinātāju, imperatoru, diktatoru iemīļotās vietas, takas un ceļus. Aicinām uz Bavāriju!
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

 

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 7 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Agra izbraukšana no norādītās vietas. Diena ceļā caur Lietuvai un Polijai.
Vakarā iekārtošanās viesnīcā Polijā.

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Poliju, Čehiju.

Vakarā apmetamies viesnīcā Bavārijā pie Rēgensburgas. Vakars 2000 gadu senajā pilsētā, izgaismotais Donavas 12.gadsimta akmens tilts un krasts, Rātslaukums un birģeru kvartāli, Romas vārti.

Brokastīm seko rīts Rēgensburgā, Bavārijas svarīgākā - gotiskā Sv.Pētera Katedrāle – izcilas 1.gs.vitrāžas, slavens Rēgensburgas Smaidošais eņģelis un pie otras kolonnas Marija - no Marijas pasludināšanas ainas, tur arī brīdinošās ‘'velna un viņa vecmāmiņas’' statuetes pie izejas. Pilsētas centrs, Vecais rātsnams – Impērijas Dietas (prinču parlamenta) tikšanās vieta, un pārsteiguma nopūta, ieskatoties neticamajā Vecās kapelas rokoko interjerā.
Tālākais brauciens mūs ved pa Vācijas „Romantisko ceļu”.

Neparastā Bavārijas rokoko stilā būvētā Vīzkirhe (Wieskirche) ar Šaustītā Pestītāja brīnumaino attēlu (arī UNESCO mantojumā) ir viens no Romantiskā ceļa skaistākajiem pieturas punktiem.

Vācu rakstnieks Dörflers 20.gs.sākumā rakstīja: "Vīzkirhe ir paradīzes drusciņa ciešanu pilnajā pasaulē." Vēlāk, pēc iekārtošanās viesnīcā, izejam vakara ekskursijā pa senatnīgo romantisko Oberambergau. Iemīļota gleznaina Alpu mazpilsētiņa Oberammergau augstu kalnos, Alpu ielokā. Šo vietu, kura vairāk zināma ar reizi desmit gados uzvedamo Kristus Ciešanu spēli, rotā gan Augšbavārijā mīlētās freskas Lüftlmalerei, kas sedz ‘’piparkūku mājiņu’’ ārsienas, gan kokgriezumu pārpilnība ēkās un suvenīru veikaliņos. Nakstmītne pie Oberambergau.

Brokastis viesnīcā. Kalnu un piļu diena. Bavārijas karaļa Ludviga II sapņu pils Noišvanšteina paceļas romantiskā un bezgala skaistā vietā Tiroles Alpu piekājē.

Lai pilnībā izbaudītu kalnu skatus, uzbraucam kalna virsotnē ar pacēlāju un dodamies nesteidzīgā mierīgā kalnu gājienā lejup - pa Karaļa Ludviga posmu no Via Alpina ar Augsto Alpu skatiem, pārejam Marijas tiltiņu augstu virs krācoša strauta, no kā paveras panorāmas skats uz pili.

No abām greznajām Bavārijas Ludviga pilīm Noišvānšteina ir slavenākā ar efektīgu ārskatu, bet Linderhofa ar interjeru, un dodamies ceļā uz Ludviga II sapņu pili Linderhofu, īsti karalisku un izsmalcinātu vietu.

Pēc brokastīm viesnīcā dodamies uz Kēnigzē ezeru. Brīnumskaistais Kēnigzē ezers pie Berhtesgādenes, pastaiga pa Gleznotāju stūrīti gar ezeru.

Izbrauciens pa rāmo Kēnigzē ezeru varenu kalnu ielokā ar koka kuģīti (pār ezeru kādreiz devušies svētceļnieki no Ziemeļeiropas uz Palestīnu, pa šo ceļu ieradušies pirmie Bavārijas kristīgās vēsts pasludinātāji Maksimuss 5.gs. un Ruperts 7.gadsimtā) līdz sarkaniem kupoliem rotātai Sv.Bartolomeja romāņu baznīciņai.

Nākamajā dienā tāli un iespaidīgi skati pār Bavārijas Alpiem būs vērojami Kēlšteina kalnā. Apmeklēsim vācu diktatora Hitlera atpūtas namiņš ‘’Ērgļu ligzda’’ un būs iespēja kalngalā iziet pa īstu augstkalnu taku ar fantastiskām fotovietām. Pēc tam dodamies atceļā.

Vakarā vēlāk nonākam Olmicā, reiz vācu, tagad čehu pilsētā. Naktsmītne Čehijā.

Brokastis, Polija, Lietuva. Vēlu naktī atgriešanās mājas.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Naktsmītnes un brokastis
 • Pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvalodas, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnēs), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302