MUNDUS TRAVELS - ar ceļojumu kaislību un pasaules pieredzi

Zvaniet: 67217790
Rakstiet: mundus@mundustravels.com

Kods: GRDE9 Ekonomisks maršruts!  

Alpu krāsas

Vācijā un Austrijā

Aizraujošā braucienā pieredzēsim:

 • Mūs gaida vācu un austriešu zemes savā skaistākajās krāsās, sniegoti kalni, ledainu alu dzīles, izcili fotogēniski piļu un cietokšņu skati
 • Neatkārtojami romantiskās vācu mazpilsētas un senie tūkstošgadīgu lielpilsētu mūri, kristālu mirdzums un mutuļojošas straumes aizu dzīlēs
 • Iespējas pašiem izstaigāt slavenu ķēniņu, imperatoru un diktatoru, tāpat kā daudzu paaudžu vāciešu un austriešu, iemīļotākās vietas, takas un ceļus
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels
 • Ceļā ar Mundus Travels

Datumi: pēc pasūtījuma

Ilgums: 9 dienas

Ceļojuma cena: pēc pieprasījuma!

ceļojuma apraksts: ko braucienā redzēsim, izbaudīsim, piedzīvosim

Ceļojuma norise

Izbraukšana agri no rīta no Rīgas vai citas norādītās vietas.

Pārbrauciens caur Lietuvu, Poliju. Vakarā ierašanās naktsmītnē Polijā, Klodzko.

Ceļojuma norise no 2. līdz 8. dienai

Brauciens cauri Polijai, Čehijai un Vācijai. Pēcpusdienā esam Bavārijā.

Iespējams stikla ražotnes apmeklējums, kur varēsim veikt izdevīgus pirkumus. Vakarā izstaigājam 9.-12.gadsimtā izcilo impērijas lielpilsētu Rēgensburgu Donavas upes krastos, kādreizējo romiešu fortu Castra Regina, ar 1400 Romas, romānikas un gotikas celtnēm. Pilsētā ir izcils Rātsnams, Doms, iespaidīgi tirgus laukumi, šauras ieliņas un masīvi nocietinājumi, slavens Donavas tilts. Teicami saglabātā vecpilsēta atrodas Unesco aizsardzībā.

Īss pārbrauciens un Minhene, Vācijas slepenā galvaspilsēta Alpu kalnu pakājē. Neliela Vecpilsētas apskates ekskursija - Marienplaca (Marijas laukums) ar Frauenkirhi un Marijas kolonnu, Vecais Rātsnams, Jaunais rātsnams ar zvanu spēli un Minhenes vēders tirgus Viktualienmarkt, gājēju ieliņa Noihauzerštrāse un iepirkšanās iela Maksimiliānštrāse.

Tālākais brauciens mūs ved pa Vācijas Romantisko ceļu. Neparastā Bavārijas rokoko stilā būvētā Wieskirche ar Šaustītā Pestītāja brīnumaino attēlu (UNESCO mantojuma sarakstā) ir viens no Romantiskā ceļa skaistākajiem pieturas punktiem.

Vēlāk, pēc iekārtošanās viesnīcā, izejam vakara ekskursijā pa senatnīgo romantisko Fuseni Kalna cietoksnis, rātslaukums un senā Katedrāle, tilti pār Lehas upi.

Bavārijas karaļa Ludviga II sapņu pils Noišvanšteina paceļas romantiskā un bezgala skaistā vietā Tiroles Alpu piekājē. Pārejam Marijas tiltiņu augstu virs krācoša strauta, no tā paveras panorāmas skats uz pili, tad gida pavadībā izpētām pašu neparasto celtni. Savukārt karaļa Maksimiliāna II pils Hoenšvangau atrodas mazpilsētas Švangau pievārtē.

Piļu apmeklējumu iespējams (un ieteicams) apvienot garākā kalnu un ezeru ainavu pastaigā ar viegliem kāpieniem caur Allgovas Ķēniņa stūrīti, pa Karaļa Ludviga taku, tad Via Alpina ar izciliem Augsto Alpu skatiem.

Var atrast arī laiku ezera peldei. Vakars Fusenes pilsētā.

Ceļotāju iemīļota Alpu mazpilsētiņa Oberambergau. Pilsētiņas burvību rada gan Augšbavārijā tik mīlētās freskas Lüftlmalerei, kas sedz piparkūku mājiņu ārsienas (arī vācu pasaku motīvi, – atrodi Sarkangalvīti) un kokgriezumu pārpilnība ēkās un suvenīru veikaliņos, gan pati atrašanās vieta augstu kalnos, Alpu ielokā. Apmeklējam benediktiešu mūku Etāles abatijas klosteri.

Seko Austrijas miljonāra rūpnieka Svarovska Kristālu centra un muzeja apmeklējums Vatensā. Tajā top visā pasaulē pieprasītie un kārotie mākslīgie kristāli. Uzkavējušies kristālu fantāziju ekspozīcijā un rotu pasaulē (iespējama kristālu rotu iegāde par ražotāja cenām), turpinām ceļu pār Alpiem.Šķērsojam Alpus pa 1500 m augstumā esošo Gerlosa kalnu pāreju.

Dodamies uz Lihtenšteinas aizu gājienam pa šaurām klinšu laipām virs dzīlēs mutuļojošas straumes. Tā ir viena no dramatiskākajām un dziļākajām aizām Alpos, turklāt šeit atrodas veikaliņi, no kurienes aizvest mājup mammai Alpu murkšķa tauku dziedējošo ziedi.Seko lielākā ledus alu sistēma pasaulē - Verfenes ledus alas, un līdz tām nokļūt nav viegli. Vispirms braucam kalnā pa stāvu serpentīna ceļu, tad kāpjam Austrijas vertikālākā pacēlēja kabīnītē, vēl nedaudz kalnu taku, un esam virsotnē, no kurienes var redzēt arī Vāciju, pie alu saltās ieejas. Lai turpinātu ceļu ledainajās dzīlēs, noderēs silts apģērbs! Vakarā iekārtojamies viesnīcā pie Zalcburgas.

Kēnigzē ezers, pastaiga pa Gleznotāju taku gar ezeru. Vācu diktatora Hitlera atpūtas namiņš Ērgļu ligzda Kēlšteina kalnā ar tālu skatu pār Alpiem, iespēja kalngalā iziet pa īstu augstkalnu taku ar fantastiskām fotovietām.

Zalcburga - Mocarta pilsēta. Apskatām Hoenzalcburgas cietoksni un Mocarta dzimto māju, katedrāli, kurā viņš kristīts, apmeklējam Mirabellas pili un dārzus, slaveno iepirkšanās ieliņu Getreidegasse.

Ja atļaus citos objektos pavadītais laiks, tad varam piestāt Mondzē pilsētiņā Mēness ezera krastā un apmeklēt katedrāli, kur laulājās filmas „Mūzikas skaņas galvenie varoņi, Nonnebergas klostera audzēkne Marija un kapteinis fon Traps.

Vīne, ķeizaru un valšu pilsēta. Laiks pilsētas apskatei - Austroungārijas Habsburguimperatoru pils komplekss, Vīnes Opera, Rātsnama un Parlamenta ēkas, Sv.Stefana Katedrāle, krāšņie Belvederes dārzi ziedu rotā. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt kādu no Vīnes slavenajiem muzejiem vai iepirkties Mariahilfera ielas bezgalīgajos veikalos. Pēcpusdienā izbraucam uz Poliju.

Ceļojuma noslēgums

9. dienā agri no rīta izbraukšana mājup. Vakarā /naktī (atkarībā no ceļa apstākļiem) atgriežamies sākumpunktā.

''Brauciens mani interesē. Vai ir drukājama programma un līgums?
Kā rīkoties tālāk?''

Zvaniet vai rakstiet mums!

Mēs nosūtām Jums drukājamu Ceļojuma programmu un līguma formu.
Kad abi Jūs apmierina, parakstām līgumu un sagatavojam rēķinu par samaksu vai avansu, kuru Jūs apmaksājat i-bankā vai bankā. Pēc tam nosūtām izbraukšanas vaučeru, papildinformāciju par līdzņemamām lietām, precizējam vietu plānojumu autobusā.

Protams, visu to var izdarīt, arī ierodoties mūsu birojā.

Visbeidzot norunātajā laikā un vietā dodamies brīnišķīgā ceļojumā!

Ceļojuma cenā iekļauts:
 • Komfortabls transportlīdzeklis visā maršrutā
 • Nakšņošana 2-4 vietīgās istabās, brokastis
 • Ceļojuma apdrošināšanas polise
 • Pilsētu ekskursijas un aktivitātes, kā norādīts programmā
 • Profesionāla ceļojuma vadītāja pakalpojumi
 • Izdales materiālu pakete - sarunvaloda, pilsētu plāni
Cenā nav iekļauts:
 • Ēdienreizes (izņemot brokastis naktsmītnēs), papildus izdevumi - ieejas biļetes, personīgie izdevumi

  IEEJAS biļešu maksas pirms brauciena precizējam

Svarīgi

Ceļojumā vajadzīgi personas dokumenti: pase vai ID karte. Bērniem pilnvaras nav vajadzīgas.

Lai izmantotu iespējamās skolēnu un pensionāru atlaides, kur tādas pieejamas, iesakām ņemt līdzi attiecīgo apliecību.


   Saņemiet informāciju un detalizētas Programmas, pasūtiet ceļojumus, zvaniet, rakstiet, ienāciet:
   67217790  25443302